dnd, d&d dungeons and dragons
 
Snarry World
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons
 
Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons
 
YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons
 
Snarry od A do Z
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons
 
Fanfics
Arts
Videos
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons
 
Last FM
Facebook
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Fickowa pikanteria ;)
Poznajmy się
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,326
Najnowszy Użytkownik: aloesuzbroxd
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons
 
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons
 
Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rozdział 54 Prolog - "Desiderium Intimum"
dungeons and dragons
 
To jest najważniejszy dla nas rozdział. Czekałyśmy na niego w zasadzie niemal od samego początku pisania DI. Oddałyśmy mu cale serce i mamy nadzieję, że poczujecie te same emocje, które towarzyszyły nam podczas pisania. A&G


Beta: Kaczalka :* Dziękujemy :*54. Desiderium IntimumTouch my tears with your lips
Touch my world with your fingertips*

Harry nie wiedział, jakim cudem udało mu się przedrzeć w swetrze, kurtce i pelerynie niewidce przez tłum powracających z kolacji uczniów, ale był przecież najlepszym Szukającym, a lawirowanie pomiędzy studentami przypominało trochę unikanie tłuczków. Jednak w końcu, z bijącym niemal w gardle sercem i drgającym pod skórą podekscytowaniem, dotarł pod drzwi gabinetu Severusa. W środku zdjął pelerynę, wcisnął ją pod pachę i zapukał. Drzwi otworzyły się samoczynnie i Harry wszedł do słabo oświetlonej kilkoma tylko świecami oraz kominkiem komnaty. Severus siedział w fotelu z nogą założoną na nogę i szklanką whisky w ręku.

- Dobry wieczór, Severusie - powiedział Harry, uśmiechając się. Na oparciu fotela zauważył długi czarny płaszcz i rękawiczki bez palców w tym samym kolorze.

- Ktoś cię widział? - zapytał szybko Snape, wbijając w Harry'ego badawcze spojrzenie.

- Ee... Nie, chyba nie - odparł Harry, dziwiąc się temu nagłemu pytaniu.

- Chyba?

- Nie, na pewno nie. Przecież zawsze jestem ostrożny. - Harry przewrócił oczami. Doprawdy, co ten Severus sobie myśli? Że to jego pierwszy potajemny wypad?

- Co powiedziałeś przyjaciołom? - Snape najwyraźniej postanowił kontynuować przesłuchanie.

- Że spędzę wieczór w Pokoju Życzeń - odparł trochę niepewnie Harry. - Na wszelki wypadek powiedziałem też Ronowi, że mogę nie wrócić na noc, żeby się nie martwił, gdybyśmy... no, tak sobie pomyślałem, że lepiej się zabezpieczyć.

Mężczyzna prychnął. Najwyraźniej odpowiedź Harry'ego nie przypadła mu do gustu.

Chłopak zmarszczył brwi. W zachowaniu Severusa było coś dziwnego. Jakaś... - zerknął na kołyszącą się rytmicznie stopę mężczyzny - ...nerwowość.

No cóż, Severus miewał swoje humory. Może to po prostu jeden z nich.

- Pójdziemy już? - zapytał Harry, wzdychając. W swetrze i kurtce zaczynało mu się robić gorąco.

- Później. Na razie rozbierz się i usiądź - powiedział Snape, wskazując fotel naprzeciwko siebie. - Mamy jeszcze trochę czasu.

Harry wzruszył ramionami i zdjął kurtkę, a później ściągnął przez głowę sweter i odłożył je na oparcie fotela razem z peleryną. Usiadł i wbił wyczekujące spojrzenie w mężczyznę. Snape najwyraźniej do czegoś zmierzał, a Harry był bardzo ciekaw, co to takiego.

- Może się czegoś napijesz? - zapytał nagle Severus, zatrzymując spojrzenie na stoliku pomiędzy nimi.

Harry spochmurniał. Przez chwilę miał niejasne przeczucie, że Snape kazał mu usiąść, bo zamierzał coś wyznać... a on mu proponuje drinka! Świetnie.

- Ee... może tego słodkiego wina, które piłem ostatnio? Takie jasnoróżowe, nie pamiętam nazwy... Chyba Av...

- Nie - przerwał mu nagle Snape. Harry spojrzał na niego z zaskoczeniem. Dłoń mężczyzny zaciskała się wokół szklanki z dziwną intensywnością, a palec wskazujący bez przerwy stukał nierytmicznie o naczynie. - Nie dostaniesz alkoholu. Ale możesz napić się herbaty.

Harry rozszerzył oczy.

- He... herbaty? - Co to miało niby być? Od kiedy Severus postanowił zachowywać się jak na nauczyciela przystało? - No dobrze. Niech będzie - wydukał, kompletnie zaskoczony odmową.

Aż podskoczył, kiedy Severus z głośnym hukiem odstawił szklankę, błyskawicznie podniósł się z fotela i ruszył w stronę barku pod ścianą. Harry zerknął na whisky, która przy tym gwałtownym ruchu rozlała się po stoliku.

Snape swoim zachowaniem przypominał mu Hermionę przed jakimś niezwykle trudnym i ważnym egzaminem. Też wszystko wtedy rozlewała i czasami można było odnieść wrażenie, że albo eksploduje od środka, albo coś rozbije, żeby się wyładować. Ale czym się tak denerwował? Ich... hmm... randką? Może Severus był zły, że go na nią zaprosił? Może, kiedy mu ją proponował, kierował się impulsem, a później przemyślał sobie wszystko i stwierdził, że wcale nie chce z nim pójść, ale teraz nie może się już wycofać?

- Wiesz... - odezwał się cicho, wpatrując się w plecy przygotowującego herbatę Severusa. - Jeżeli nie masz ochoty... to wcale nie musimy iść do Hogsmeade. Możemy zostać tutaj i... coś porobić.

Wydawało mu się, że mężczyzna zastygł na moment, jakby zaskoczony tą propozycją.

- Co każe ci sądzić, że nie mam ochoty? - zapytał ostro.

- No...

- To ja zaproponowałem wyjście do Hogsmeade, więc dlaczego uważasz, że nagle zmieniłem zdanie?

- Ale ja nie...

- Najpierw się napijemy. Sądziłem, że będziesz miał ochotę spędzić ze mną trochę czasu, zanim...

- Jasne, że mam! - Merlinie! Czasami rozmowa ze Snape'em przypominała taniec na linie nad basenem pełnym druzgotków.

- Znakomicie - powiedział Snape, odwracając się do Harry'ego z filiżanką herbaty. Powoli podszedł z nią do stolika. - Ponieważ mam dla ciebie coś, co jest znacznie lepsze niż alkohol. - Postawił herbatę przed Harrym, usiadł na skraju swojego fotela i sięgnął do kieszeni szaty, by wyjąć z niej małą, czarną buteleczkę. Harry przyjrzał jej się ze zmarszczonymi brwiami.

- Co to jest? - zapytał, podczas gdy Severus odkorkował ją kciukiem.

- Moja niespodzianka - odparł cicho mężczyzna, zawieszając dłoń trzymającą fiolkę dziesięć centymetrów nad filiżanką. Nie patrzył na Harry'ego. Wzrok miał skierowany tylko i wyłącznie w smukłą szyjkę butelki. - Coś, bez wypicia czego nie możesz udać się do Hogsmeade.

Harry spojrzał na skupioną twarz Severusa. Była teraz całkowicie opanowana. Nie widział na niej ani śladu wcześniejszego zdenerwowania. Jedynie w ciemnych oczach coś się poruszało. Ale kiedy próbował się temu przyjrzeć, zamieniało się w odbicie padających z kominka płomieni. Wiedział jednak, że coś tam jest. Coś bardzo niespokojnego. Coś, co sprawiało, że jego magiczne zmysły krzyczały i próbowały się odsunąć.

- Ale... co to takiego? Jakiś... eliksir ochronny? - zapytał, niepewnie przyglądając się czarnej fiolce.

- Już mówiłem. Coś, bez wypicia czego nie możesz udać się do Hogsmeade. - Głos, który wydobył się z ust Snape'a, wydawał się dochodzić z bardzo, bardzo daleka. Mężczyzna oblizał wargi, podniósł wzrok i skierował oczy prosto na Harry'ego. - Musisz mi zaufać.

Harry znał te oczy. Widział w nich tak wiele przez te wszystkie miesiące. Pogardę, strach, pożądanie, a nawet... czułość. Znał ich głębię, kształt, wszystkie odcienie i barwy, które mogły przybrać, wiedział, jak bardzo i jak szybko potrafiły się zmieniać, umiał odczytywać z nich to, czego nie ukazywała żadna inna cząstka Severusa. Ufał im. A skoro ufał im, ufał również Severusowi.

Skinął głową i patrzył, jak dłoń mężczyzny przechyla buteleczkę i wylewa całą jej zawartość do filiżanki. Z tego, co Harry zdążył zauważyć, eliksir miał ciemnozielony kolor. Szybko rozpłynął się w ciemnobrązowej herbacie, nie pozostawiając po sobie śladu.

Nie, to musiały być tylko jakieś głupie, irracjonalne... obawy. Snape mógłby wlać mu eliksir potajemnie, ale tego nie zrobił. Chciał, żeby Harry o nim wiedział. Chciał, żeby się zgodził i wypił go z własnej woli. W takim razie nie mogło to być nic... to znaczy, wcale nie uważał, że to mogłoby być czymś... ale... nieważne! Najważniejsze, że Snape zachował się uczciwie. Harry nie mógłby mu nie zaufać.

Uśmiechnął się lekko, ale Severus już na niego nie patrzył. Schował fiolkę do kieszeni szaty i wziął swoją szklankę z whisky.


CDN


Rozdział znajdziecie TUTAJ. 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
jotel dnia maj 26 2011 15:41:50
O KURWAsmiley
on to wypije niestety, bo nie chce stracić zaufania Seva. a potem będzie coś złego. Amen.
Nieeeeee, boję się straszniesmiley Sev podły draań że tak sobie pogrywa na emocjach Potterasmiley
Dzięki wielkie za początek, Dziewczyny, czekam na całość BARDZO!:*
kopciurek dnia maj 26 2011 15:44:42
Nie mogę się doczekać tego rozdziału, no cholera, nie mogę!!! <3
tinnu dnia maj 26 2011 18:08:24
o żesz..................... zżera mnie ciekawość co będzie dalej, co jest w fiolce, co się stanie w Hgsmeade?. dużo tego co? ^^
Jocker dnia maj 26 2011 18:46:43
Czułam się jak na głodzie, wchodząc codziennie na stronę w poszukiwaniu kawałka rozdział. A teraz... Teraz, to będą jazdy.
Snape, do jasnej cholery co Ty chcesz zrobić? I dlaczego Potter miałby ci zaufać!? Chociaż, znając głupotę gryfona...

Dziewczyny, dałyście zwykły "kwit z pralni", a wzbudziłyście tyle emocji. Wybaczcie, ale to może skwitować tylko krzyk "ROZDZIAŁU!!!" ;] Dlatego wena, czasu i wszystkiego co potrzebne by tylko się pojawił ;]
Kapelusznik dnia maj 26 2011 19:30:25
JEŚLI ON TO WYPIJE TO JEST NAJWIĘKSZYM IDIOTĄ NA ŚWIECIE.
Lol, facet go torturował, nie wierzył mu, przez dwa tygodnie obydwaj zachowywali się głupio a teraz, po najmniejszym geście z jego strony, maleńkiej inicjatywie Potter rzuca się na wszystko, co on zaproponuje. LOL. i tyle ode mnie.
IKA dnia maj 26 2011 19:32:47
aaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Ale będzie się działo. Wiem to...
Chce rozdział!
I przypomniałam sobie jak to jest "umierać" z ciekawości i zachwytu... DI znów siedzi mi w głowie. ;-)
nataliiee dnia maj 26 2011 20:14:56
Ja już chcę wiedzieć co będzie dalej!smiley

Dobra. Wypije eliksir i w ten sposób uratuje Snape'a, bo Voldemort nie pomyśli, że go zdradził. I nie dał mu alkoholu, bo nie chce żeby miał przytłumione zmysły!
Weny!smiley
ataraxia dnia maj 26 2011 21:47:51
Dziewczyny wiecie jak zaciekawić, oj wiecie!

BARDZO ciekawi mnie co Harry zrobi! Czy pójdzie za instynktem i da... drapaka smiley Czy będzie głupi i zaufa Severusowi? Ale może Sev w cale nie jest zły, prawda? Proszę! To nie ten paskudny eleksir który ważył dla Voldemorta, to ochronny żeby ochronić Harry'ego i nie zdradzić siebie, prawda?! smiley
Chyba jestem naiwna.
Jak Harry.
Jessuu...
UCIEKAJ!
brzuch dnia maj 26 2011 22:40:09
Strasznie nieprofesjonalny ten Snape w tym fragmencie. Nasz super szpieg nie potrafi nad sobą zapanować?
Rozumiem, że pewnie chcecie oddać jego brak całkowitego przekonania w słuszność tego co zamierza zrobić, ale no bez przesady. Jeszcze trochę tego podejrzanego zachowania i Potter się zorientuje, że coś jest na rzeczy i jeszcze cały plan z uprowadzeniem nie wypali...
vlada dnia maj 26 2011 22:50:38
Mam nadzieję, że to nie będzie nic okropnego, mam nieprzyjemne wrażenie, że stanie się coś złego, choć ten eliksir raczej będzie bardziej pomagał niż szkodził.
Kurcze, to takie stresujące, widać, że coś się stanie, ale nie wiadomo co to będzie.
Pozostaje czekać na ciąg dalszy, może co nie co się wyjaśni i okaże się, że Snape denerwował się poprostu tą randką smiley
Yuriko-chan dnia maj 26 2011 23:19:31
ni chuja mu nie ufam. Drań!!!!
Prosimy dnia maj 26 2011 23:45:35
Harry 16. Wrażenie, że od 13 lat. Ta młoda piękność, która zakochała się po raz pierwszy i na które nie wystaje duży tyłek trudne jak Voldemort. Wszystkie porady fighter z ciemnymi magów czujności wyleciał mój chłopak głowę. Byłby na celu "zaufanie" do natychmiastowego odwrotnie. Snape jest tak dobrze! Wyraził nadzieję, że Potter będzie go rozwiązać. A on ... całkowicie ponieść romantyczne relacje. wszystko Zapomniałeś. Wkrótce jednak pamiętać, i zmieni się na zawsze, niestety. Albo nie, niestety. lekcje Pripodnosit życia.
Podobał się pomysł z "usiąść razem przed wyjazdem Hogwart, Harry Potter". Myślę, że byłoby odejść, i to nie ma znaczenia - przymusowo lub dobrowolnie. Kulminacja dobiega końca. Sceny z Voldemortem do opisania. A autorzy pisać - prowadzić ślepa miłość, swoją słabość - i to jest właśnie słabość - w czasie wojny, by sądzić, serca lub innych narządów. Tylko jego głowę! Ale Harry ma usprawiedliwienie - wypił miksturę, która przyniosła mu do głowy. Więc nie powiedzieć pogardliwie - po prostu głupi. Został zmuszony do poddania się woli.
Czekam na resztę rozdział 54! Kocham i podziwiam
kopciurek dnia maj 27 2011 00:20:45
To musi być coś okropnego, inaczej ja nie czytam >.>
BlackBerry dnia maj 27 2011 15:33:14
No co? Severus będzie mimo wszystko wierny swojemu Panu, a nie sercu? A może to eliksir, który ma czemuś zapobiec? Temu co nastąpi?
Czekam na dalszy ciąg, życzę czasu smiley
Yenn dnia maj 27 2011 19:41:48
Przerwane w świetnym momencie, aż zazgrzytałam zębami :-)
Harry oczywiście wypije, a to jest ten warzony wytrwale eliksir na polecenie LV. Szkoda, choć jestem bardzo ciekawa tego eliksiru. A może jednak szykujecie nam niespodziankę i u Severusa zwycięży serce?? Nieee, to byłoby niesnapowe :-(
Teraz dokładnie widać, co miłość i pożądanie robi z rozsądnego człowieka. Mimo tego, że go torturował, że cała przygoda zaczęła się właśnie od eliksiru....
Czekam z wielką niecierpliwością na ciąg dalszy.
Ephirath dnia maj 29 2011 20:43:11
Ojej... To nie wróży nic dobrego ><". Severus chce wcisnąć Harry'emu eliksir, a potem zaprowadzić go do Voldemorta...

Matko T^T.

Ale... mam wrażenie, że Sev coś planuje. Coś, żeby jednak Harry'ego uratować. Nie wiem, coś mi mówi, że się Legilimens Evocis <jak to się pisało? ^^""">znowu pojawi...
Erefea dnia maj 29 2011 23:21:53
Nerwowa atmosfera części zdecydowanie się na mnie odbija. Aż mnie nawet trochę w gardle ścisnęło! Najchętniej wskoczyłabym w świat opowiadania, wzięła w końcu obiecaną szafę i rozbiłabym mu na głowie. Przynajmniej ciśnienie by mi opadło.

Nie pij, nie pij! "Musisz mi zaufać" sprawia wrażenie wyjącej syreny alarmowej ze słowami przestrogi wypowiadanymi przez magicznie wzmocniony głos...

Pozdrawiam i życzę Wena!
AngelsDream dnia maj 30 2011 10:46:36
A ponieważ większość osób myśli, że będzie źle, dziewczyny tak zamotają, że wcale źle nie będzie, o!
sublimis dnia maj 31 2011 16:30:35
"A ponieważ większość osób myśli, że będzie źle, dziewczyny tak zamotają, że wcale źle nie będzie, o!"
~i to jest moja jedyna nadzieja! (:
Bo siedzę tu i się zamartwiam, że kiedy w końcu zaczyna się ukladać, śmierciojady zechcą to spieprzyć.
Edghguyudgdgggkfgj, nowy rozdział, plz <3
mojjka dnia styczeń 18 2013 13:44:35
Boże, boże, boże.. niech on tego nie pije. Ale nie, oczywiście. Zaufa jego oczom. OD KIEDY MASZ SIĘ PEŁNE ZAUFANIE DLA OCZU?!?! Szczególnie JEGO oczu!
Jesteście świetne. I straszna za razem. Przerażające. smiley
medvinski dnia kwiecień 02 2013 00:54:04
Mam nadzieję, że Harry jakoś się wykaże wkrótce...czymkolwiek, bo na razie nasza " jedyna bron przeciwko Voldemortowi" bez mrugniecia okiem pije nieznane eliksiry od szpiega-Smierciożercy. Pozdrowienia dla jego logiki ! smiley Troszeczkę wiecej ostrożnosci i uwagi Harry? Wojna przecież jest!
ewelina250395 dnia luty 27 2015 11:25:20
OMG. Co to ma być, mam nadzieję, ze Harremu nic się nie stanie, że nie pożałuje swojej decyzji, że zaufał Severusowi, a Severus nie okaże się zwykłym zdrajcą.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons
 
Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons
 
WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":


1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Napoleon
27/01/2020 07:04
dół i już są.

Napoleon
27/01/2020 07:03
Hmm, to dziwne, mi po skopiowaniu i wklejeniu linku od razu pojawia się art. Ale myślę że łatwo można znaleźć te arty o którę się rozchodzi - na stronie autorki (Sima_akai) wystarczy zjechać trochę w

lawlietka
17/01/2020 17:11
@Napoleon odsyła mnie do strony głównej artystki [tak mi się zdaje, nie znam RU], a nie do konkretnego artu smiley

Napoleon
05/01/2020 15:27
https://fanfics.me/fanart
22727


Napoleon
05/01/2020 15:27
I dwa pozostałe https://fanfics.me/fanart
22726


Napoleon
05/01/2020 15:26
Fanart do Desiderium Intimum, narysowany przez rosyjską autorkę. https://fanfics.me/fanart
22729


kopciurek
13/09/2019 00:35
Dziewczyny, nie planujecie znowu jakies opowiadania Snarry? smiley Albo czegokolwiek ze Snape'em? smiley

louispedalhazzejebal
24/04/2019 13:38
Wracam do tego cuda raz na rok i za każdym razem budza sie we mnie te same silne emocje jak za pierwszym razem. Naprawde te ff jest juz ze mna kilka lat i szacunek wielki dla autorek za tak przepiękna

Zaczarowana
10/03/2019 19:52
Glenka, może chodzi ci o "Bez słów" na ff.necie ?

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824


Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie