dnd, d&d dungeons and dragons
 
Snarry World
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons
 
Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons
 
YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons
 
Snarry od A do Z
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons
 
Fanfics
Arts
Videos
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons
 
Last FM
Facebook
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Fickowa pikanteria ;)
Poznajmy się
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,357
Najnowszy Użytkownik: Lexxii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons
 
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons
 
Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Seria Zwierciadlana Pryzmaty
dungeons and dragons
 
Beta: Kaczalka :*3. Pryzmaty
(by Sinope)

Jak mnie sobie wyobrażasz?

Myślisz, że mnie znasz, prawda? A ja znam takich jak ty - Hermiona jest dokładnie taka sama, myśli, że jeżeli coś zrozumie, to będzie mogła to kontrolować. Uważasz, że jeżeli wpadniesz na odpowiednie rozwiązanie, obliczysz dokładnie, które guziki nacisnąć, wtedy zacznę się wić, błagać i jęczeć, a ty wygrasz.

Cóż, mylisz się i nieważne, jak dużo masz racji, i tak się mylisz. Myślisz tak, ponieważ możesz ściągnąć tego chłopca z jego miotły, wepchnąć do schowka, kazać mu rozłożyć nogi i skamleć o to, abyś go wypieprzył - i naprawdę sądzisz, iż to oznacza, że go kontrolujesz? Nie możesz mnie kontrolować i tak długo, jak długo pamiętam, jak to jest czuć ciepło słońca, zapach wiatru i dotyk znicza w dłoni, nigdy nie będziesz mnie kontrolował.

To dlatego nie potrafisz uciec, prawda? Lubisz myśleć, że cała ta umowa pomiędzy nami jest nieskomplikowana, że to triumf twojej logiki: pieprzysz mnie, ponieważ jestem wystarczająco niewinny, abyś mógł mnie zniszczyć, a ja pieprzę się z tobą, ponieważ potrafisz stworzyć perfekcyjną miksturę opętania: dziesięć kropli poczucia winy, garść dobrze posiekanego gniewu, kociołek pełen pożądania, mieszać przeciwnie do ruchów wskazówek zegara do czasu, aż się zagotuje. Tak, jakby to miało jakieś znaczenie. Nie mogłeś zmusić mnie do niczego, nawet za pomocą Imperiusa, dopóki ci na to nie pozwoliłem i nadal nie możesz mnie zmusić. Jestem pewien, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak marne jest to twoje zwycięstwo i właśnie dlatego wciąż wracasz po więcej.

Mówisz, że widzisz moje uczucia dzięki legilimencji. Nie wiesz, że ona pokazuje jedynie ciebie samego? Wiem, że zobaczyłem siebie w twoich myślach - zobaczyłem tego małego chłopca, który chował się przed rodzicami, który dostawał furii z powodu szkolnych prześladowań, zobaczyłem siebie i nienawidziłem cię za to. A czy ty nienawidzisz mnie za to, że zobaczyłeś siebie w moich myślach? Czy nienawidzisz mnie dlatego, że czujesz moje wspomnienia, w których próbuję przestać przyglądać się innym chłopcom pod prysznicem, w których dotykam się z przepełnionym poczuciem winy pragnieniem zbadania własnego ciała, w których robię się twardy nawet wtedy, kiedy patrzę na kogoś tak paskudnego, jak ty? To, co widzisz, profesorze, to nie jestem ja. To ty. Wiem, że jest we mnie o wiele więcej, niż tylko to i wiem, że kiedy po raz ostatni ucieknę z twoich lochów, będę żył i marzył i będę tysiącem różnych ludzi, a żaden z nich nie będzie tobą.

Znasz tego chłopca o imieniu Harry, tego, który mieszka w twoim umyśle? To ja go stworzyłem. Nie mogłem stworzyć Chłopca, Który Przeżył ani syna Jamesa Pottera, ale mogłem stworzyć jego. Tego, który każdej nocy wpycha sobie palce do gardła, próbując nauczyć się nie krztusić, kiedy, rumieniąc się, otwiera usta na przyjęcie twojego penisa; tego, który zastyga w przerażeniu (ale nie zaskoczeniu), kiedy po raz pierwszy czuje dotyk twojej chłodnej dłoni na swoim ciele; tego, którego mogę kontrolować. Obserwuję twoje oczy niemal tak zachłannie, jak ty obserwujesz moje i dostrzegam, jak twoje źrenice rozszerzają się - czerń rozrastająca się na tle jeszcze głębszej czerni - kiedy podoba ci się to, co widzisz. Pamiętam wszystko, a najlepiej pamiętam to, że chciałeś, abym nigdy nie zapomniał.

A jeśli chodzi o mnie: czy wyobrażam sobie ciebie, myślę o tobie, fantazjuję o tobie? Oczywiście, że tak. To nie moja wina, że pragnę zanurzyć dłonie w fałdach twoich szat, pragnę obserwować twoją opanowaną twarz do momentu, w którym twoje usta rozciągają się w ciężkim oddechu, tak blade, iż niemal białe. Pieprzysz mnie, a ja dochodzę, ponieważ jestem nastoletnim chłopcem, ale to wszystko. To nie ja. Nic z tego nie jest mną.

I wiesz, w czym się najbardziej mylisz, profesorze? Pragniesz myśleć, że cię potrzebuję, że delektuję się tymi chwilami, że przechowuję je w pamięci niczym najcenniejszy skarb, chwile, w których pozwalasz sobie w stosunku do mnie na odrobinę czułości. Wiem, że skrupulatnie wyliczasz każdy dar, każdy dotyk, każdy senny pocałunek. Wyliczasz je, a ja rozpływam się z wdzięczności za każdy z nich. I kiedy tak leżę nagi obok ciebie, pokryty twoją spermą, zaspokojony, z zamglonym spojrzeniem, wtedy myślisz, że wygrałeś.

Mylisz się. Tak długo, jak tego pragniesz, tak długo, jak mogę zdecydować, czy ci to dać, czy nie, nigdy nie wygrasz.


CDN


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
Nami dnia październik 18 2010 20:57:20
Przeczytałam ponownie dwie poprzednie części i teraz tę i... i niech to, nie potrafię znaleźć słów na ich opisanie! >.< Na początek dziękuję za to, że wybrałyście ten tekst do tłumaczenia. Szczególnym sentymentem darzę właśnie trzecią część. Cóż, moja wodnikowata część również nie lubi być kontrolowana.
Podoba mi się sposób, w jaki został przedstawiony Harry i jego myśli o Snape'ie. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Potterowi tylko wydaje się, iż przejrzał Severusa. Patrząc na na razie przetłumaczone przez Was rozdziały, tak sobie stwierdzam, że do końca nie będzie wyjaśnione kto kogo kontroluje, kto kogo wykiwał...

Tak teraz wpadło mi do głowy, że tutaj:

Wiem, że zobaczyłem siebie w twoich myślach - zobaczyłem tego małego chłopca, który chował się przed rodzicami, który(...)tak paskudnego, jak ty?

Harry trochę zachowuje się, jakby był na siebie wściekły za podobieństwa między nimi.
Z kolei później opowiada o tym, jak dochodzi, jak pragnie Severusa, lecz brzmi to niczym usprawiedliwienie, jakby nie chciał się sam przed sobą przyznać, że mu się to wszystko podoba.
Za to ostatnie zdanie jest maliną na czubku tortu, którą zawsze odkładam na brzeg talerza, aby zjeść na końcu... Tylko takie jedno pytanie: a co, jeżeli kiedyś Snape odmówi i Harry nic nie dostanie? Uświadomi sobie, iż niekoniecznie kontrolował sytuację? Co, jeżeli Severus pozwala mu tak myśleć?... Och >.< Ja chcę kolejną część, nie pamiętam już dobrze 4 i nie chcę zaglądać do oryginału *obgryzuje paznokcie z frustracji*

Ciężko idzie mi komentowanie tej "Serii...", oj ciężko :/ Mam nadzieję, że będzie lepiej, kiedy pojawią się pozostałe części. Czekam na nie z niecierpliwością. Na nie i na tę miniaturkę, o której wspominałyście w SB smiley

Pozdrawiam, życzę dużo weny i przepraszam za tak krótki i dziwny komentarz :/
IKA dnia październik 19 2010 10:06:18
Dziś znowu kolejny raz przeczytałam ten tekst. I powiem szczerze, że Harry mnie zaskoczył. Zaskoczyło mnie jego rozumowanie i teoria nad podstawą tego związku. Jego pewność siebie, że to on kontroluję, że dzięki niemu ten związek istnieje, że nie wierzy w żadną kontrole Severusa. Ale czy jest to prawdą? A może Potter to tylko sobię wmawia? Może potrzebuję tego uczucia - dla własnego poczucia bezpieczeństwa?
HA ten cytat to potwierdza :
Mylisz się. Tak długo, jak tego pragniesz, tak długo, jak mogę zdecydować, czy ci to dać, czy nie, nigdy nie wygrasz.


Drugi cytata to ten:
Wiem, że jest we mnie o wiele więcej, niż tylko to i wiem, że kiedy po raz ostatni ucieknę z twoich lochów, będę żył i marzył i będę tysiącem różnych ludzi, a żaden z nich nie będzie tobą.


Mam wrażenie że oni się nienawidzą ale pragną. Ta nienawiść zmienia się w coś szalonego. Toksycznego. I to właśnie jest niesamowite. I niewątpliwie cudowne. ;-). Aż niekiedy zastanawiam się dlaczego: nienawiść, toksyczność i złość mi się tak podoba. Może też dlatego że są to uczucia tak intensywne i sile. Tak piękne.

Bardzo jestem ciekawa dalszych części. A w szczególności kwestii Snape'a. Życzę weny i siły w tłumaczeniu bo widać że tekst jest trudny.

PS. Wiem że ten komentarz nie jest za bardzo... - po prostu jest trochę dziwny. ;-)
IKA.
Doris dnia październik 20 2010 19:44:03
No i kolejna część "Serii Zwierciadlanej"... Muszę przyznać, że mają swój specyficzny klimat i nie każdy potrafiłby od razu odkryć o co chodzi. Co jest najbardziej ciekawe to, że z jednej strony jest perspektywa Harry'ego a z drugiej Severusa. Niby takie same a zupełnie inne. Harry mówi nam, że to właśnie on ma w tym związku kontrolę, a Severus pewnie myśli zupełnie odwrotnie. ale sądzę, że obaj tak jakby są już na straconej pozycji i jakoś to wszystko jest skomplikowane i trudne...

Harry jest zupełnie inny jakiego ja sobie wyobrażam. Przynajmniej mam takie wrażenie.

"Nie możesz mnie kontrolować i tak długo, jak długo pamiętam, jak to jest czuć ciepło słońca, zapach wiatru i dotyk znicza w dłoni, nigdy nie będziesz mnie kontrolował."

Te słowa robią na czytelniku niesamowite wrażenie. Są mocne i drugiej strony odrobinę gorzkie.

"A jeśli chodzi o mnie: czy wyobrażam sobie ciebie, myślę o tobie, fantazjuję o tobie? Oczywiście, że tak. To nie moja wina, że pragnę zanurzyć dłonie w fałdach twoich szat, pragnę obserwować twoją opanowaną twarz do momentu, w którym twoje usta rozciągają się w ciężkim oddechu, tak blade, iż niemal białe. Pieprzysz mnie, a ja dochodzę, ponieważ jestem nastoletnim chłopcem, ale to wszystko. To nie ja. Nic z tego nie jest mną."

Nawet nie wiem jak skomentować te słowa...

Miniaturka jest piekielnie dobra i choć skłania mnie do dziwnych niezrozumianych bełkotów to mimo tego podoba mi się. ma klimat i pewną głębię. nie mogę sie doczekać wynurzeń Severusa. Jego myśli i uczuć. To człowiek zagadkaxD. Nigdy nie wiadomo co mu chodzi po głowie.

Bardzo fajnie, że znajdujecie dużo nowych i interesujących tłumaczeń. Które warto czytać i komentować. Życzę weny i pomysłów.
Serdecznie pozdrawiam

Doris
simonucha dnia październik 21 2010 21:43:53
Część krótka, ale jakże bogata w treści ^^'.

Takiego Harry'ego to ja się nie spodziewałam. Bezwzględny manipulator, ale czy można go tak nazwać? Bo jednak jest mi trudno uwierzyć, żeby mógł tak okręcić sobie wokół palca Snape'a, który przewyższa Pottera w tych wszystkich gierkach. W opisie Harry'ego pojawia się nuta naiwności, gdyż myśli/twierdzi, że trzyma w garści Severusa i, że to on kieruje całą tą rzekomą grą.

Wmawia sobie, że jemu nie zależy, że to tylko taka chwilowa zachcianka.. Ale gdyby mu nie zależało, nie myślałby o Severusie, nie masturbowałby się do jego obrazu, spojrzenia, które rzuca mu Snape nie działałyby na niego... Mówi, że to nie jest on, lecz całkiem inna osoba stworzona przez niego. Cóż myślę, że sytuacja wymknęła mu się spod kontroli. Choć sam jeszcze o tym nie wie. Ale zobaczymy co do powiedzenia w tej sprawie będzie miał Snape ^^'.

Pozdrawiam,
simonucha.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons
 
Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons
 
WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":


1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Izabela394
26/05/2020 05:12
He he, racja, zastanawiam się na podstawie czego ktokolwiek shipuje sna*ione

Lyra
25/05/2020 00:21
sucze zrpbiły się tak pewne siebie że otwarcie mówią że snarry jest obrzydliwe a snamione zajefajne

Lyra
25/05/2020 00:17
Czemu nikt z naszych tego nie robi? Bo dajemy po sobie jeździć jak po łysej kobyle

Lyra
25/05/2020 00:17
i p*erdolić głupoty że gdyby Snape przeżył to byłby z hermioną

Lyra
25/05/2020 00:16
i dopraszać się o fanarty każdego twórcy który rysuje Snape'a

Lyra
25/05/2020 00:16
a pieprzni*te faneczki snamione wszędzie muszą wleźć ze swoimi grubymi dupskami

Lyra
25/05/2020 00:16
Shipperzy snarry są pariasami tego fandomu

Lyra
25/05/2020 00:14
Tak ale gdy na każdym kroku natykasz się na j*bane snamione i zero snarry to można szału dostać

Wilczyca
24/05/2020 00:57
Uspokój się... To tylko fandom, każdy ma prawo lubić co innego

Lyra
23/05/2020 21:14
OBUDŹMY SIĘ ludzie bo zostaliśmy wręcz wy*ierdoleni na margines tego fandomu

Lyra
23/05/2020 21:13
na tumblerze jeśli już ktoś narysuje 1 (słownie jeden) obrazek snarry to potem otrzymuje od faneczek snamione których bolą dupska komentarze typu 'ej narysuj snamione' 'narysujesz snamione

Lyra
23/05/2020 21:12
a te zj*bane fanki snamione przez lata rosły w siłę gdy my za przeproszeniem drapaliśmy się po jajach

Lyra
23/05/2020 21:11
Nasz pairing umarł a raczej umiera śmiercią powolną i bolesną

Lyra
23/05/2020 21:10
Co się z nami stało tak przy okazji

Lyra
23/05/2020 21:10
A takie pseudo 'fanki' (loginu nie powiem bo nie chcę wskazywać palcami) które lubią snamione nie powinni mieć tu prawa wstępu

Lyra
23/05/2020 21:08
Ta strona to ołtarz gdzie fani snarry mogą się modlić i zachwycać

Lyra
23/05/2020 21:08
nogą ręką stołem krzesłem kulą od kręgli

Lyra
23/05/2020 21:07
JEBAĆ snamione

Harukasan
16/05/2020 07:59
No dobra... skończyłam smiley Bądźcie zdrowi w tym koronawirusowym czasie- wiecie kto ma najlepsze eliksiry na dzielni 8)

Harukasan
30/04/2020 04:49
U mnie chyba 3 smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie