Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w cišgu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.
dnd, d&d dungeons and dragons
 
Snarry World
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons
 
Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons
 
YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons
 
Snarry od A do Z
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons
 
Fanfics
Arts
Videos
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons
 
Last FM
Facebook
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Fickowa pikanteria ;)
Poznajmy się
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,304
Najnowszy Użytkownik: Nietoperek91
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons
 
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons
 
Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Motyl (Butterfly)
dungeons and dragons
 
Przedstawiamy Wam tę cudowną miniaturkę, w której zakochałyśmy się miłością trwałą i niesłabnącą, od kiedy po raz pierwszy ją przeczytałyśmy. Stała się ona, bez wątpienia, naszą ulubioną i to grzech nie pokazać jej światu. Ilość zawartych w niej emocji jest porywająca, a pełne subtelności opisy zapierają dech w piersiach. Rozkosz dla zmysłów.Tytuł oryginału: Butterfly (Motyl)
Autor: switchknife
Link do oryginału: Butterfly
Zgoda: brak kontaktu z autorem
Tłumaczenie: Gobuss & Ariel Lindt
Beta: Kaczalka & like_water
Rating: NC-17
Motyl (Butterfly)
Szeleszczący odgłos zsuwanego krawatu Harry'ego, poluzowanego palcami Snape'a, brzmi nieznośnie głośno w panującej wokół ciszy. Harry nie potrafi zdobyć się na odwagę, aby otworzyć oczy. Tak właśnie odbywa się to za każdym razem, dokładnie za każdym razem, kiedy udaje, że go tu nie ma, że nie jest podniecony, że to nie Snape mu to robi. Że to nie oddech Snape'a delikatnie porusza włoski na jego karku, że to nie gorące ciało Snape'a przyciska się do niego od tyłu i otacza go, otulając szorstką szatą, która szumi wokół niego, niczym skrzydła kruka. Pióra. Tak właśnie się to odbywa, ponieważ Harry nie potrafi tego zakończyć. To nigdy nie był jego pomysł ani jego wina. Nie prosił Mistrza Eliksirów, żeby zainicjował tę grę, kiedy rozpoczął się trzeci rok jego nauki w Hogwarcie. Harry nie prosił Snape'a, by podczas szlabanów patrzył na niego w taki sposób, iż wszystkie jego myśli pochłaniał ogień i zamieniał je w kupkę popiołu... by przysuwał się tak blisko podczas warzenia eliksiru lub czyszczenia kociołka. Nie prosił Mistrza Eliksirów o przelotne dotknięcia, które sprawiały, że robiło mu się ciepło i czuł się tak, jakby miał gorączkę. Harry nie prosił o przedłużanie tych dotknięć, nie prosił o palce wbijające się mocno w jego biodro... pazury... kiedy druga ręka odpinała guziki jego koszuli i wślizgiwała się pod nią, albo poruszała łagodnie na twardniejącej wypukłości w jego spodniach. Harry nie prosił o żadną z tych rzeczy, więc to nie jest jego wina... Kiedy zamyka oczy i liczy, to prawie jak gra w chowanego, ponieważ liczenie pomaga mu zapomnieć, pomaga mu udawać, że go tu nie ma, pomaga mu nie dojść zbyt szybko.

Harry oddycha szybko przez nos - świszczące, napięte wdechy i wydechy powietrza, w którym jest za mało tlenu, które zdaje się tracić świeżość. Kropelki potu spływają po jego ciele, czuje mrowienie na karku i plecach, kiedy Snape w końcu zsuwa jego krawat i pozwala mu opaść na podłogę. Czuje gorączkowy żar i gorzką żółć, jakby w każdej chwili mógł po prostu pochylić się i zwymiotować... jednak wciąż stoi nieruchomo, jak posąg, nie odsuwając się, ale jednocześnie nie potrafiąc rozluźnić się w ramionach Snape'a. Wciąż nie otwiera oczu, nie widząc niczego poza ciemnością, rozświetlaną ognistą czerwienią. Doskonale wie, jak musi wyglądać twarz Snape'a - zaabsorbowana, oczy zamknięte tak, jak oczy Harry'ego... pełna czci - wyraz tak dziwny na twarzy kogoś, kto nie ma czci dla nikogo i niczego. Harry to wie, ponieważ widział ten wyraz na twarzy Snape'a podczas tych rzadkich chwil, kiedy otwierał oczy i spoglądał za siebie... i to takie dziwne uczucie widzieć na jego twarzy to osobliwe uwielbienie. Palce mężczyzny stają się jednocześnie łagodnie-ostrożne i drżąco-rozpalone, kiedy w końcu muskają jasną skórę na jego szyi. Harry wciąga powietrze i zagryza wargę, gdy palce zatrzymują się tam, jakby sprawdzały jego puls - niczym uzdrowiciel badający oznaki życia - i westchnienie satysfakcji, które Harry słyszy, owiewające jego ucho ciepłym oddechem, musi oznaczać, że jego przyspieszone tętno potwierdza prawdziwość tego życia.

Szaty szeleszczą po raz kolejny, kiedy druga ręka Snape'a owija się ostrożnie wokół niego, niemal z uczuciem. Taka troska ze strony mężczyzny, który w ciągu dnia oblewa go jadem? Snape nic nie mówi, zupełnie nic, i jakaś część Harry'ego zdaje sobie sprawę z tego, że mężczyzna również udaje, ponieważ powiedzenie czegokolwiek uczyni ten akt prawdziwym. Uczyni to czymś, czym nie powinno się stać, uczyni to czymś, na co obaj będą musieli odpowiedzieć. Żaden z nich nie otwiera oczu ani ust - lepiej widzieć jak najmniej, mówić jak najmniej - i kiedy dłoń Snape'a muska wypukłe wzniesienie w jego kroczu, biodra Harry’ego gwałtownie wysuwają się do przodu, a jego twarz płonie z bezsilnego wstydu - nienawidząc swoich reakcji - podczas, gdy dłoń Snape'a w końcu odpina rozgrzany guzik i wślizguje się w jego spodnie.

Jak zadziwiająco wrażliwe i delikatne stają się jego uda pod dotykiem szorstkich palców Snape'a... ale mężczyzna zsuwa jego dżinsy tylko nieznacznie, pozwalając im opaść do kolan, lecz powstrzymuje je przed dalszym zsuwaniem, całym swoim ciałem napierając na niego od tyłu. Uwięziony tutaj, rozpalony i duszący się, czuje się jak motyl, słaby i wyczerpany, trzepoczący, trzepoczący, kiedy Snape głaszcze jego drżące skrzydła. Kolekcjoner motyli. Wygłodniały. Dotknij mnie, proszę, dotknij mnie, umysł Harry'ego krzyczy bezwolnie, ale to śmieszne, ponieważ Snape dotyka go... tylko nie tam, gdzie on tego pragnie. Ale mężczyzna w jakiś sposób zdaje się słyszeć jego prośbę, ponieważ szorstkie palce odnajdują jego penisa i w odpowiedzi na ich pierwszy, ciepły dotyk, Harry łamie się i rozpuszcza, niczym kość wychodząca ze stawu, z oślepiającą eksplozją bólu i ognia. Słyszy siebie, skomlącego żałośnie przez zaciśnięte zęby - Wypuść mnie, wypuść mnie, ale Snape nie robi tego, chociaż z jego ust wyrywa się szept brzmiący jak o kurwa, który też nie ma zbyt wiele sensu. Harry wciąż nie otwiera oczu, nie chce otworzyć oczu i zobaczyć, co się dzieje tam, na dole. Nie chce spojrzeć na czubek swojego penisa - sączący się i mokry, napletek wilgotny i wrażliwy; Snape porusza nim, kreśląc koła, aż Harry zaczyna dyszeć, a wszystko, co chciał ukryć, ujawnia się w drżeniu skóry w zagłębieniu jego kolan i w tym, jak jego krtań podskakuje gwałtownie pod dotykiem ust Snape’a.

Nie, nie musi widzieć... ponieważ nie jest to nawet prawdziwa część jego - to po prostu coś, co się dzieje, kiedy jest tutaj. Coś, czemu pozwala się dziać, nie opierając się temu, a nie może się teraz wycofać, ponieważ byłaby to w jakiś nie do końca zrozumiały dla Harry’ego sposób, niehonorowa zagrywka. A zresztą dlaczego miałby to zrobić? Dłoń Snape'a jest zbyt gorąca i porusza się za szybko, a Harry wykręca się do tyłu, z daleka od tej ręki i z powrotem do Snape'a, wprost w ramiona Snape'a, jakby chciał schować się tam już na zawsze, otulić się czarną szatą mężczyzny, niczym poczwarka. Ale Snape trzyma go i ucisza - i to jest dobre - a następnie wykonuje dłonią gest, który, niczym ciepły korkociąg, otwiera Harry’ego jak butelkę, uwalniając gorący, gorzki aromat. Snape porusza się i unosi tą nienależącą do Harry'ego rzecz tam na dole - to po prostu pulsująca boleśnie istota, która odczuwa każde muśnięcie palców Snape'a, jak trzęsienie ziemi pustoszące jego ciało. Biodra Harry'ego zaczynają podskakiwać, tak głupio, mocno i szybko, że jego uda bolą od tego, mięśnie naciągają się jak struna i kiedy Snape szepcze w końcu tak, wciąż nie ośmielając się odzywać głośniej, Harry napiera na ten śliski uścisk i dochodzi. Oczy zaciskają się tak mocno, iż pod powiekami pojawiają się fioletowe rozbłyski, jego członek pulsuje tak intensywnie, iż ma wrażenie, że się złamie, rozerwie, eksploduje na kawałki i pozostanie po nim jedynie popiół.

Purpurowe plamy pod jego powiekami rozpływają się, kiedy Snape go puszcza. Słyszy jego ciężki oddech, tuż za swoimi uszami... powtarzające się podmuchy gorącego powietrza, które sprawiają, że Harry odwraca od nich głowę, a z jego ust wyrywa się jęk. Wtedy Snape cofa się nagle, i Harry niemal upada, zanim udaje mu się złapać równowagę na drżących nogach. Nie spogląda za siebie, w ogóle nie patrzy na Snape'a, ponieważ wie, że wieczór dobiegł końca. Snape nigdy nie prosi, żeby Harry go dotknął, tak, jakby to oznaczało posunięcie się o jeden krok za daleko. Harry zdążył już poznać reguły tej gry, więc pochyla się - słyszy, jak stojący za nim mężczyzna gwałtownie wciąga powietrze - i wkłada na siebie dżinsy, nie zastanawiając się więcej nad tym, dlaczego jego skóra jest czysta, a jego koszula wygładzona, dlaczego nie pachnie seksem - tym ciężkim, gorzkim zapachem, którym emanował jeszcze chwilę temu. Nie musi więcej spoglądać do tyłu, by zobaczyć, jak Snape chowa swoją różdżkę do kieszeni... zresztą i tak nie chce widzieć jego twarzy - zaczerwienionej i pełnej czegoś w rodzaju głodnego, chorego wahania, które za każdym razem sprawia, że żołądek Harry'ego przewraca się.

Potykając się, rusza na uginających się nogach w stronę drzwi... jego kości i umysł rozpuściły się, zniknęły... i nie słyszy Snape'a zatrzymującego go, ponieważ mężczyzna nigdy tego nie robi, i Snape nie musi więcej mówić Wyjdź tym drżącym, strasznym głosem, żeby Harry zrozumiał.

Chwiejąc się, wraca do wieży Gryffindoru. Czuje się jak marionetka - coś zrobionego z papieru i sznurka... nierzeczywistego, iluzorycznego, nieprawdziwego. Hermiona będzie bliska ukończenia swojej pracy domowej na jutrzejsze Eliksiry, a Ron będzie spał, śniąc o Quidditchu i dziewczynach. Ale Harry tylko wpełznie do łóżka i będzie w nim leżał, dopóki nie będzie zmuszony do zaspokojenia samego siebie, ponieważ znowu będzie twardy na wspomnienie tego, co właśnie się wydarzyło - ponieważ to się nigdy nie wydarzyło, ponieważ Harry nigdy nie otworzył oczu - i skoro to się nigdy nie wydarzyło, to w takim razie nie jest prawdziwe i to nic złego, jeżeli będzie o tym fantazjował.

Nie myśli o jutrzejszym dniu lub o tym, jak wysadzi w powietrze następny eliksir, pomimo swoich najlepszych intencji. Jak wzdrygnie się, kiedy Snape powie mu tym zimnym, obojętnym głosem, że ma szlaban.

Punkt ósma, Potter.

Punkt ósma. Ósma, jak liczba odnóży pająka. Ron nienawidzi pająków. Punkt, w który wbija się nóż, głos Snape'a, który porusza w nim najczulsze punkty, dłonie, które dotykają tych punktów. Harry nienawidzi Snape'a. Teraz wydaje się to tak straszliwie oczywiste. To zawsze wydaje się później oczywiste i tak łatwo mógłby skręcić nagle w lewo i skierować się do gabinetu Dumbledore'a, żeby powiedzieć mu o wszystkim, ale, z jakiegoś powodu, nigdy tego nie robi. Będzie twardy do czasu, kiedy pójdzie jutro na szlaban. Będzie odliczał do czasu, kiedy dotrze do drzwi. I będzie liczył, dopóki Snape nie użyje jakiejś wymówki, żeby podejść do niego bliżej - żeby go dotknąć. A wtedy Harry zamknie oczy i będzie liczył liczył liczył, uwięziony jak motyl i drżący. I znów nic nie będzie oczywiste, dopóki nie dojdzie.


* KONIEC * 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
repress dnia czerwiec 12 2009 10:23:54
Nie mam słów niż to jedno, więc nie będę się rozwodzić;
niesamowite.
Patsy dnia czerwiec 12 2009 13:03:11
Niesamowicie skojarzyło mi się to z Desiderium Intimum. Podobna sytuacja...?

Nie wiem, czy potrafiłabym powiedzieć coś o treści. Jestem zachwycona. O stylu można by się rozwodzić. Nie czytałam oryginału, ale autorka musiała to genialnie opisać. A wy tak samo, jak macie talent do pisania, macie ten talent do tłumaczenia. Znakomicie oddałyście uczucia, nawet najmniejsze gesty. Motyw motyla i pająka bardzo mi się podobał. Mogłam poczuć się jak Harry, uwięziona między nienawiścią a żądzą. Niesamowite. Czytając, nie czułam, jakbyście to tłumaczyły, raczej, jakbyście pisały to na nowo, swoim stylem.

Gratuluję smiley
widelecwmoimoku dnia czerwiec 27 2009 16:31:39
To jest niesamowite. Wgniotło mnie to w ziemię. Nie mogę nic więcej powiedzieć.
Jest wspaniałe, te opisy, myśli Harry'ego... piękne.
Dziwne jest tylko to, że Snape będący samolubnym, wrdnym i podłym draniem nie chce nic więcej od Harry'ego, że wystarcza mu masturbowanie drżącego chłopca. Ale to ma swój urok.
smiley
mea dnia październik 08 2009 20:44:31
Hmm? Snape, który zadowala się sprawianiem przyjemności, który daje a nie bierze? Chociaż jest też druga strona medalu. Oprócz przyjemności daje też strach, niepewność. To trochę tak jakby dawał a jednocześnie nie dawał. Nie wiem czy to co napisałam ma sens, ja nie umiem zamieniać uczuć w słowa. Niesamowicie dobrze napisana miniaturka, czyta się płynnie. Brawo dla Autorki, brawo dla Tłumaczek i dla Bety też!
Alia dnia grudzień 12 2009 16:11:09
Ciekawe nie powiem że nie. Czytając ten kawałek tak nie do końca mogłam się przekonac co do postaci. To Severus? No cóż zabawia się na pewno w ten swój dobijający powolny i drażniący sposób. Złośliwie smiley Żeby na pewno zrozumieć, to tłumaczenie musiałam przeczytać dwa razy. Raz dla własnej satysfakcji i raz dla wyłapania tych wszystkich rzeczy dzięki którym ta miniaturka jest na prawdę bardzo ładna. I na pewno wciągająca więc nie dziwie się że tak bardzo ją lubicie smiley
gilreaninglorion dnia grudzień 20 2009 22:44:18
A pan Potter jak nakazuje reguła kochając nienawidzi.....

Tekst super
modemoiselle dnia grudzień 23 2009 05:34:41
To było takie... inne od tego co dotychczas czytałam. Przyznaję rację, jest pełne porywających emocji i subtelności. Ma także w sobie trochę wulgarności.
Jest świetnie połączone, ze smakiem.
Nigdy nie czytałam czegoś równie delikatnego a zarazem wbijającego się tak głęboko.
Cudowne.
Salomanka dnia styczeń 02 2010 04:44:45
Dziwny tekst. Nie specyficzny, po prostu dziwny. Nie jestem pewna, czy go rozumiem. Z jednej strony obrzydzenie i niechęć, może nawet strach, ale fizyczne reakcje ciała są jednoznaczne: pożądanie. W przypadku Snape'a to oczywiste, wyznaczył granice, której nie przekroczy, ale nie potrafi się powstrzymać przed dotykiem, doprowadzeniem Pottera do spełnienia, bez słów, znajomym gestem. Ale Potter? Totalna zagadka. Gdyby tego wszystkiego nie chciał, poszedłby do Dumbledore'a, ale tego nie robi. A skoro chce, nie może się doczekać tych skradzionych, oderwanych od rzeczywistości chwil, to dlaczego wypiera się własnych uczuć? No właśnie, nie znamy tła tych wydarzeń, któe może pomogłyby zrozumieć, dlaczego Potter jest tak zamknięty w sobie i skąd w nim taka nienawiść do człowieka, którego wystarczyłoby jednym gestem nakłonić do czułości. Dlatego też nie pojmuję jego wrażenia bezbronności. Mam ambiwalentne uczucia co do tekstu: podoba mi się styl autorki, ale nie tok jej rozumowania xD Mimo to, jestem pod wrażeniem.
Miyazaki-san dnia styczeń 28 2010 18:49:21
Jestem pod wrażeniem. Tekst jest rzeczywiście specyficzny... przepełniony czymś na skraju obrzydzenia do własnego pożądania i rezygnacji. Harry, który nie może się uwolnić. Snape, który nie prosi o więcej. To dziwne...ale chyba pierwszy raz czuję cierpienie Severusa. Coś, czego pragnie, a jest daleko poza jego zasięgiem. Zastanawiające, dlaczego Potter pozwala mu na ten jeden dotyk, a boi sie posunąć dalej? Co go powstrzymuje? Czy rzeczywiście jest to nienawiść? Fascynujący tekst... gratuluję smiley
makrele dnia luty 02 2010 19:11:35
wspaniałe, naprawdę wspaniałe.
adaseja dnia kwiecień 14 2010 15:47:50
Dla mnie ten tekst jest... poruszający. Tak, to chyba dobre słowo. Wzbudził mój niepokój, a ja bardzo lubię odczuwać coś takiego po przeczytaniu snarry. Podobało mi się. Widziałam tutaj Harry'ego, który brzydził sie tym, co dzieje się między nim a Snapem w tych ciemnościach podczas szlabanów. Jak widać nie chce tego skończyć, bo jak sam powiedział ,,mógłby skręcić nagle w lewo i skierować się do gabinetu Dumbledore'a, żeby powiedzieć mu o wszystkim", ale tego nie zrobił. Snape nie chce posunąć sie dalej od dotykania hłopaka, co mnie zastanawia, ale też fascynuje. Zwykle dawno by się rzucił, zgwałcił Pottera, zrobił mu krzywde itd. żeby doprowadzić do spełnienia samego siebie. Tutaj widzimy, że się waha i tak naprawdę nie wiemy czego pragnie.

Tekst dał mi wiele do myślenia, to cenię i tego poszukuję. Moim zdaniem - lektura świetna.

Pozdrawiam Adaseja smiley
Sweetkawai dnia kwiecień 30 2010 12:01:28
Nie chcę psuć sobie nastroju opisując co czuję.
Tekst jest fascynujący.
Siian dnia maj 30 2010 01:34:50
Jest pięknie, wrażliwie ale tez dosadnie opisane. Ale opisane coś tak strasznego, tak niewiadomego.

Nawet nie wiem co mam sama myśleć, czy zrobić. Chyba modlić się żeby na świecie ludzie nie znaleźli się w podobnej sytuacji.

No i - z optymistyczniejszych wiadomości - modlić się żeby istniały takie autorki i takie tłumaczki.

Genialna robota, Dziewczyny.
Sophie dnia lipiec 19 2010 20:52:09
Z tekstu emanuje tak dużo emocji, że moje nerwy ledwo to wytrzymują. Pięknie opisana atmosfera, porównanie do motyla po prostu idealne. Tekst trafia w uczucia czytelnika siejąc jakiś rodzaj...niepokoju? Współczucia? Bardzo ładna i poruszająca miniaturka, szkoda, że tylko miniaturka. Miałabym ochotę przeczytać jakiś dłuższy tekst na jej podstawie.
jotel dnia listopad 15 2010 18:17:09
Palce mężczyzny stają się jednocześnie łagodnie-ostrożne i drżąco-rozpalone, kiedy w końcu muskają jasną skórę na jego szyi.

nie mam słów.
Lelio dnia grudzień 22 2010 01:55:58
Strasznie, strasznie lubię ten tekst i często do niego wracam. Jest naładowany różnymi emocjami, mocny, zapierający dech w piersi. Potrafię wyczuć to napięcie pomiędzy Snape'em a Harrym.
Harry próbuje się opierać, ale zawsze w końcu ulega Snape'owi. Oni naprawdę do siebie pasują, zawsze ich coś do siebie przyciąga i nie mogą się sobie oprzeć.
Switchknife jest mistrzem w pisaniu ciekawych i intrygujących miniaturek, a wy świetnie tłumaczycie, potraficie oddać atmosferę tekstu. Macie naprawdę talent i lekkie pióro. Dziękuję za tekst.
Danielsowa dnia listopad 23 2011 18:17:14
Jedna z moich ulubionych miniatur jeśli chodzi o Snarry, zawsze powoduje u mnie ciarki na plecach.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons
 
Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons
 
WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":


1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Napoleon
27/01/2020 07:04
dół i już są.

Napoleon
27/01/2020 07:03
Hmm, to dziwne, mi po skopiowaniu i wklejeniu linku od razu pojawia się art. Ale myślę że łatwo można znaleźć te arty o którę się rozchodzi - na stronie autorki (Sima_akai) wystarczy zjechać trochę w

lawlietka
17/01/2020 17:11
@Napoleon odsyła mnie do strony głównej artystki [tak mi się zdaje, nie znam RU], a nie do konkretnego artu smiley

Napoleon
05/01/2020 15:27
https://fanfics.me/fanart
22727


Napoleon
05/01/2020 15:27
I dwa pozostałe https://fanfics.me/fanart
22726


Napoleon
05/01/2020 15:26
Fanart do Desiderium Intimum, narysowany przez rosyjską autorkę. https://fanfics.me/fanart
22729


kopciurek
13/09/2019 00:35
Dziewczyny, nie planujecie znowu jakies opowiadania Snarry? smiley Albo czegokolwiek ze Snape'em? smiley

louispedalhazzejebal
24/04/2019 13:38
Wracam do tego cuda raz na rok i za każdym razem budza sie we mnie te same silne emocje jak za pierwszym razem. Naprawde te ff jest juz ze mna kilka lat i szacunek wielki dla autorek za tak przepiękna

Zaczarowana
10/03/2019 19:52
Glenka, może chodzi ci o "Bez słów" na ff.necie ?

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824


Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie