Quadrans Qultury
Dodane przez arielgobuss dnia Grudzień 10 2010 23:51:30
No więc tak... Jakiś czas temu na filmwebie pojawił się konkurs nowego portalu talent.pl (właścicielem portalu i głównym sędzią jest prawnik) - trzeba było wysłać prezentację trwającą do dwóch minut - śpiew, muzyka, taniec, animacja, cokolwiek. No więc ja (Ariel) postanowiłam wziąć udział w tym konkursie. "A co mi tam" - pomyślałam, zlepiłam prezentację z urywków "Break me down" Harry/Voldemort i... "Tear you apart" Snarry :p Do tej pory pamiętam oburzenie Gobuss, kiedy dowiedziała się, co chcę wysłać: "Tear you apart? Powaliło cię? Chcesz, żeby jacyś poważni prawnicy oglądali, jak Snape'owi staje na widok Pottera?", ale stwierdziłam, że ten klip pokazuje moją kreatywność, odwagę i pomysłowość, więc się nie przejmowałam, co sobie o mnie pomyślą i wysłałam. No i... zajęłam trzecie miejsce ^_^ To był dopiero dla mnie szok! :D (Gobuss: "Nie wierzę, że oni to oglądali! Wyobraź sobie tych poważnych prawników w garniturach, oglądających erekcję Snape'a... " O_o) W nagrodę otrzymałam film DVD "Marzyciele" i diamentowe (najlepsze) konto na portalu za darmo przez pół roku.

No i miałam sobie to konto, wrzuciłam tam "Break me down", żeby było i myślałam, że na tym koniec sprawy. Ale nie. Ponieważ dzisiaj odezwał się do mnie właściciel talent.pl i zapytał, czy nie chciałabym wystąpić w programie Quadrans Qultury emitowanym na TVP Warszawa i TVP2 we wtorki. Miałabym tam coś o sobie powiedzieć (!!!), a w tle puściliby jakiś mój klip.

A więc mam do Was ogromna prośbę: Powiedzcie mi... KTÓRY KLIP MAM WYBRAĆ??? Mam czas do przyszłego piątku, aby się zastanowić, bo w przyszły poniedziałek mam jechać na nagranie -.-' Nie mam pojęcia, co wybrać. Chcę, żeby to było coś naprawdę dobrego. Ale sama nie jestem w stanie zdecydować, który klip pokaże wszystkie moje umiejętności i kreatywność i który będzie najodpowiedniejszy do pokazania dla osób, które nie mają nic wspólnego z HP. To znaczy: który będzie najlepszy z punktu widzenia postronnych obserwatorów i zwykłych ludzi? Albo chociaż które fragmenty klipów. Dlatego proszę o Wasze propozycje, głosy, o POMOC! *.* Mam tydzień na decyzję.

Wasza Zszokowana Ariel :*
Photobucket