dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Photobucket Desiderium Intimum
Photobucket Desiderium Intimum In Other Languages
Photobucket Desiderium Intimum Soundtrack
Photobucket Desiderium Intimum Trailers
Photobucket Desiderium Intimum Arts
Photobucket Inne Ficki
Photobucket Tłumaczenia
Photobucket Videos by Ariel & Gobuss
Photobucket Videos by Ariel Lindt
Photobucket Videos by Gobuss
Photobucket Contests
Photobucket Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

Photobucket YouTube Ariel
Photobucket YouTube Gobuss
Photobucket Last Ariel & Gobuss
Photobucket Livejournal
Photobucket Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Photobucket Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Photobucket Fanfics
Photobucket Arts
Photobucket Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Snarry World

Snarry World

Snarry World

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
ekologiczny szampon ...
świat internetu
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,763
Najnowszy Użytkownik: Civetta

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
The best Snarry pics:
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Desiderium Intimum
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Ulubiony rozdział DI
arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 11-03-2010 17:02
W związku z tym, że Ankieta nie pozwoliła nam zamieścić więcej niż 10 opcji (a DI ma przecież ponad 30 rozdziałów), postanowiłyśmy założyć specjalny dział i specjalny temat. Każdy z Was ma z pewnością jakiś ulubiony rozdział DI. My mamy :) I chciałyśmy się dowiedzieć, które rozdziały lubicie najbardziej, żeby móc zrobić swego rodzaju "ranking" rozdziałów DI. Pytanie tyczy się całych rozdziałów DI (nawet tych podzielonych na części - traktujemy je jako CAŁOŚĆ). Należy podać 5 ulubionych rozdziałów w kolejności, zaczynając od tego, który lubicie najbardziej (i jeżeli ktoś chce, to może dopisać, dlaczego wybrał właśnie ten rozdział i dlaczego tak go lubi). I nie może być dwóch rozdziałów na jednym miejscu. Czekamy na Wasze głosy ^_^

Pozwólcie, że my zaczniemy :)

Ariel:

1. Rozdział 25 - "The Punishment" (uwielbiam całą, pełną pułapek, podwójnych, a nawet potrójnych znaczeń rozmowę pomiędzy Harrym i Snape'em, która w pewnym sensie jest przełomowa i ma w sobie to COŚ!)
2. Rozdział 34 - "You have no idea" (pijany Potter to raz, a dwa - przełomowa scena pomiędzy Harrym i Snape'em w Pokoju Wspólnym i do tego to "nie masz pojęcia")
3. Rozdział 17 - "Intoxication" (pijany Potter! Kocham go takiego całym sercem i duszą! Zacałowałabym go na śmierć XD)
4. Rozdział 21 - "The Birthday" (Harry masturbujący się przed Snape'em i reakcja Severusa - bezcenne!)
5. Rozdział 23 - "Ice & Fire" (ostro, brutalnie, gorąco i szalenie podniecająco - czyli to, co snarrystki lubią najbardziej XD)

Gobuss:

1. Rozdział 11 - "So complicated" (rozdział przełomowy, decyzja Pottera - kocham ten rozdział całym sercem!)
2. Rozdział 34 - "You have no idea" (bo walczyłam o ten rozdział zębami i pazurami!)
3. Rozdział 21 - "The Birthday" (bo uwielbiam, kiedy Harry masturbuje się przed Snape'em!)
4. Rozdział 13 - "Whispers in the dark" (łzy, ból i cierpienie - czyli to, co sadystki lubią najbardziej)
5. Rozdział 25 - "The Punishment" (ponieważ ten rozdział kosztował mnie ogrom serca i pracy - rozdział, w którym każde słowo ma podwójne znaczenie)

+ wielki sentyment za rozdział 28 "Closer" i rozdział 31 "Will you catch me if I fell?"

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Edytowane przez arielgobuss dnia 13-04-2010 21:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ulubiony rozdział DI
CielP
Użytkownik

Miejscowość: Łomża
Data rejestracji: 27.02.10
Dodane dnia 11-03-2010 17:36
no więc każdy rozdzial jest genialny smiley ale jak tylko 5 smiley to WŁALA

Rozdział 20 - "Depression" - bo Sev w końcu okazuje Dla Harrego trochę uczucia, pokazuje ze go wspiera, pociesza na swój własny Mhoczny sposób smiley

Rozdział 21 - "The Birthday"- tak scena samomasturbacji jest zabójcza... o.O krew w żyłach przypomina lawę *_*

To tyle na razie pamiętam.. potem moze jeszcze sprecyzuję co mi się podobało i w jakim rozdziale było. Strasznie podobała mi się scena tego delikatnego sexu na kolanach <33 po prostu cód mjót i łożeszki smiley
i kiedy Snape pierwszy raz całował Harrego w szyję *_* to było takie pełne emocji i nieokiełznane^^ MRAŁ ;*

Weny życzę ^^ :*

Snarry is my live ^.-

"His armband proved he was a red Torres, Torres
You'll never walk alone it said Torres, Torres
We bought the lad from sunny Spain
He gets the ball, he scores again
Fernando Torres, Liverpool's number 9"
red_wine
Użytkownik

Data rejestracji: 20.01.10
Dodane dnia 11-03-2010 19:31
Bardzo dobrze, że ankieta nie wyszła, bo ukochanych rozdziałów mam kilka. smiley
Z rankingiem mam mały dylemat, bo każda z części jest na swój sposób inna (i bardzo dobrze) i każdą lubię za coś innego. Ale ok, w kolejności:

1. Rozdział 25. Punishment - za rozmowę, prezent i za dziką, niepohamowaną część drugą.
2. Rozdział 17. Intoxication - za pijanego, perwersyjnie zboczonego Pottera.
3. Rozdział 34. You have no idea - od początku do końca za zachowanie Snape'a, zwłaszcza tytułowe you have no idea.
4. Rozdział 29. On fire - za kamień i za "Harry Jamesie Potterze! Podczas meczu quidditcha nie wolno uprawiać seksu! Proszę natychmiast zejść z profesora Snape'a!.
5. Rozdział 32. Jealousy - za wybuch zazdrości i sposób pogodzenia, mrau.

Szkoda, że ma być tylko 5. Bo ponadprogramowo dodałabym:
31. - za Armaty, kolejną nieudaną próbę Harrego i scenę w łazience.
27. - za Legilimens Evocis (nie daje mi to spokoju).
8. - za odwagę (i jej brak) i tytułowe wyznanie.
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 11-03-2010 21:20
Zdecydowania jednym z głównych jest rozdział 34, nie tylko ze względu na to, iz jest najświeższy, ale i też bardzo podoba mi się tu interakcja Seva i Harryego.

Rozdział 21 - bo to takie słodkie, że Harry się dla Severusa tak stara ;D ( w sensie ubrał się ładnie, i nawet mu pióro załatwił)

Rozdział 32 - zazdrosny Potter xD Och a Snape "przekonujący go" o swojej "niewinności" taki... mrau *_*

Rozdział 17 - pijany Potter - czy trzeba mówić więcej? Cóż jego brak pohamowań jest cudowny xD No i zawsze po pijaku dochodzi do najciekawszych doznań.

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Edytowane przez Kagome dnia 11-03-2010 22:06
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 11-03-2010 22:19
No nie !! Cały dzień się zastanawialam nad umieszczeniem tutaj jakiegokolwiek posta, bo tak naprawdę nie mam pojęcia, które rozdzialy podobały mi się najbardziej. Owszem, jest jeden, może dwa, które mnie urzekly tak niesamowicie, ale żeby podać aż 5? Hmm... Muszę obczaić te rozdzialy

*chwilę później*

Rozdział 20 "Depression" - Jak pisałam już kiedyś tam poryczałam się przy tym rozdziale z wielu powodów. Po pierwsze to, jak Snape pocieszał na swój sposób Pottera. To było tak amazing urocze, że o mało nie dostalam zawału z przejęcia ToT Poza tym kontemplacja Harry'ego nad twarzą Severusa rozbroiła mnie do reszty. Uczucia, uczucia i jeszcze raz uczucia smiley Cholernie dużo uczyć i wzdychania nad brwiami, nosem, ustami, oczami Seva !!

Rozdział 21 "The Birthday" - Cóż mogę powiedzieć... MASTURBACJA!!!!!! Dziewczynyyyy, ja Was błagam o samozaspokajanie się Severusa!!! *pada na twarz* błagaaam!

Rozdział 9 "Satisfaction" - Zaczęłam czytac od tego rozdziału to opowiadanie tak na poważnie! Tak naprawdę, to zabierałam się za nie już w maju, ale nie dobrnęłam nawet do 5 rozdzialu. Nie chciało mi się po prostu czytać i fakt, że miałam mniejszą fazę na Seva (faza przejściowa) również spowodował, że przerwałam czytanie, ale w październiku zabrałam się za DI i zaczęłam od tego rozdziału z ciekawości. No i.. ekhem... Kilka zdań, tak jak pisałam powaliły mnie na kolana smiley "Nie będę Twoją dziwką", "W takim bądź razie bedziesz dla mnie nikim" <3 A także ta brutalnośc Severusa względem Pottera i orgazm, który miał być niedopuszczalny dla oczu Harry'ego. Lalala... Co mogę jeszcze powiedzieć? Ubóstwiam ten rozdział!

Rozdział 22 "On fire cz.2" - booo Snape się przejął Harrym, bo nawet go pocałował na swój sposób, bo strzelił focha, a potem był seks ^^

Rozdział 34 "You have no idea" - Pijany Potter, to raz xD a dwa - Severus przyszedł sam od siebie do pokoju wspólnego Gryfonów i uwaga... powiedział w końcu DOBRANOC do biednego Potterka!

OMG! To już jest 5?! A ja chciałam jeszcze jeden na zakończenie mojego wywodu dać ._. To tak w skrócie!

Rozdział 33 "Let's get a party" - Rozdział mnie zabił. Wiecie dlaczego. Wszystko jest w komentarzu pod nim smiley + seks Tonks i Luny, chociaż ogólnie ta para mnie obrzydza, ale brakowało mi dziewczyn! XD

to tyle. dziękuję xP

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
IKA
Użytkownik

Miejscowość: ok. Gdańska
Data rejestracji: 21.01.09
Dodane dnia 14-03-2010 19:20
Też dość długo się nad tym zastanawiałam i już wiem, które rozdziały ubóstwiam najbardziej. (chyba nie muszę mówić, że było to bardzo trudne i tak naprawdę wypisałabym każdy rozdział z osobna)

Rozdział 9 "Satisfction" - myślę, że to raczej jasne dlaczego akurat ten rozdział jest moim nr 1.
Po pierwsze : słowa Pottera "Pieprz mnie" to właśnie ten moment, kiedy serce zabiło mi mocniej, ruszyło galopem i myślałam że nie zwolni i tak faktycznie było aż do końca tego rozdziału.
Po drugie : brutalność; Severus zachowujący się jak "maszyna do pieprzenia", bez czułych słówek, pocałunków, delikatnego dotyku. Tu istniał tylko ostry seks. Same pierwotne pragnienie.
Po trzecie: brak pozwolenia aby Potter zobaczył jaką daje przyjemność Severusowi. Zadbanie o maskę zimnego drania.

Rozdział 21 "The Birthday"
Po pierwsze : niespodzianka przygotowana przez Harrego - czyli masturbacja!!
Po drugie: Snape jako "dochodzący" obserwator . Jak perwersyjnie! mmrr...

Rozdział 25 "The Punishment"
Po pierwsze: nieokiełznane pragnienie Pottera. Bardzo desperacko i ryzykownie. Mały prowokator. No i "pomysłowość" Seva
Po drugie: Zadbanie o przyjemność Pottera (a Ja już myślałam, że go tak zostawi - z TAKIM problemem)
Po trzecie : końcowa scena, kiedy to Mistrz Eliksirów potrafi jedynie dotykiem odgonić wszystkie myśli Harrego. Niesamowite. Sztuka w manipulacji!

Rozdział 30 "Kinky games"
Kocham za dwuznaczność! Perfekcyjnie dobrane słowa! Czytając ten rozdział śmiałam się co chwila a oczy mi prawie z orbit wyszły.

Rozdzial 34 "You have no idea"
Tak jakby przełomowy rozdział. Pierwsze TAK widoczne ocieplenie uczuć Severusa względem Harrego.
Edytowane przez IKA dnia 14-03-2010 19:27
Dziewczynka
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 19.12.09
Dodane dnia 17-03-2010 14:57
Właściwie to ciężko jest wybrać i musiałabym czytać wszystko od nowa. Ale najbardziej utknął mi w pamięci rozdział 32.
Potter jest tak piekielnie zazdrosny, a Snape mu w taki piękny sposób udowadnia, że jest tylko on i nikt inny *___*
I rozdział 34 również jest świetny.

Jak przejrzę DI od początku to pewnie dopiszę coś jeszcze ;P

Z miłością nigdy nie należy eksperymentować. Powinna narodzić się sama, nie jako produkt czarów i magii czy też woli kogoś obcego.

Tom Marvolo Riddle jest mój!
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 12-04-2010 18:42
1. Rozdział 32 - "Jealousy" za zadrosc i ogien, ktorego nie ma miedzy nikim innym. Za dokladnie odzwierciedlenie wielu moich mysli i fantazji.

2. Rozdział 28 - "Closer" ponad wszystko za czułość, za milość i słabość.

3. Rozdział 30 - "Kinky games" za dwuznaczne dialogi, za uśmieszki i bezczelność, a co najwazniejsze za Severusa spełniajacego swoja najwieksza fantazje <3 za jego brak opanowania.

4. Rozdział 34 - "You have no idea" za "Nie masz pojecia", za słabość, za ból i ulgę, za wyrozumiałość i milosc.

5. Rozdział 21 - "The Birthday" co bylo trydnym wyborem, bo darzę sentymentem jeszcze kilka rozdziałów, ale Severus dochodzacy bez dotykania, to jest coś co je przewyzsza smiley

Dlugo mi to zajelo, ale moglam zadecydowac dopiero po przeczytaniu calego DI jeszcze raz. Być może zmienie to z czasem, być może gdy DI bedzie [Z] :* kocham was za to opowiadanie, jestescie najlepsze.
mike
Użytkownik

Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 19.11.09
Dodane dnia 13-04-2010 19:28
OK ;)

Więc 1. Rozdział 35 - "Christmas Time"
2. Rozdział 32 - "Jealousy"
3. Rozdział 33 "Let's get a party"
4. Rozdział 17 - "Intoxication"
5. Rozdział 31 - "Will you catch me if I fell?"

Chociaż bardzo podoba mi się Severus jako brutal, to przywiązałam się do tego "Waszego", który (jak zauważyłam, powracając do wcześniejszych rozdziałów, żeby się dobrze zdecydować;d) pod wpływem Harry'ego (dla Harry'ego?) się trochę zmienił... ;)
Edytowane przez arielgobuss dnia 14-04-2010 20:01
repress
Użytkownik

Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 14-04-2010 18:51
Te Wasze "prośby o uzupełnienie głosu" brzmią tak... oficjalnie. Jakbyśmy brały udział w poważnym badaniu konsumenckim.

1. Rozdział 35 - "Christmas Time"
2. Rozdział 25 - "The Punishment"
3. Rozdział 34 - "You have no idea"
4. Rozdział 5 - "The Cupboard"
5. Rozdział 9 - "Satisfction"

*rumieni się zawstydzona*

Has God made man or man made God?

Being skinny is a lifestyle!
http://zapiski-na-marginesie.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 14-04-2010 19:58
Uzasadnię pierwszy wybór, potem pójdzie po kolei.
No więc moim niezaprzeczalnie numerem jeden jest:
Rozdział 1 - "I must be dreaming" xD
Bo mam do niego wielki sentyment. Mój pierwszy rozdział jakiegokolwiek snarry. Jak dziś pamiętam te rumieńce przy czytaniu i fale dziwnym emocji w żołądku. ^^. Poza tym, od niego wszystko się zaczęło.

Potem są:
Rozdział 17 - "Intoxication"
Rozdział 30 - "Kinky games"
Rozdział 33 - "Let's get a party!"
Rozdział 31 - "Will you catch me if I fell?"

`"Like that?" the oh, so sensual, so creamy voice asked at his ear.` / Severus - seductive as hell. 3<
saurania1
Użytkownik

Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 15-04-2010 12:03
Przeprosiny za niedbalstwo. Powtórnie 1 miejsce Rozdział 32 "Jealousy", 2 miejsce Rozdział 33 "Let's get a party" wspaniałe yuri, 3 miejsce Rozdział 25 "The Punishment" miód na serce każdego zboczka smiley, 4 miejsce Rozdział 20 "Depression" , 5 miejsce Rozdział 28 - "Closer" emocje i uczucia w najczystszej formie. Swoją drogą na każdy rozdział się czeka z utęsknieniem, ponieważ jest to obecnie najlepszy polsko-języczny slash.
http://krolikiminihodowlane.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Doris
Użytkownik

Data rejestracji: 19.09.09
Dodane dnia 15-04-2010 17:33
No więc może i ja dorzucę swoje propozycje smiley
Rozdział 31 - "Will you catch me if I fell?" Lubię ten rozdział za biegnącego za Harrym Seva i za to, że widzę w nim wiele uczuć ale najbardziej rozczarowanie ( w tym i moje bo kiedy on go wreszcie pocałuje jeśli oczywiście ma taki w ogóle zamiar^^) pana Pottera i jego rozpacz po kolejnej nieudanej próbie.

Rozdział 21 - "The Birthday" Ten rozdział na pewno zapomnieć się nie da. Spodobał mi się BARDZO za cudownego pięknie ubranego i cholernie seksownego Pana P. ( lubię wątki w FF, gdy jest wyszczególniona uroda Złotego Chłopca bo w końcu nie jest brzydki ten nasz chłopczyna ) , że Mistrz Eliksirów miał go ochotę schrupać i wcale mu się nie dziwię sama bym to zrobiła. xD

Rozdział 32 - "Jealousy" Naprawdę wiele przeczytałam opowiadań w których autorzy opisują zazdrość ale tutaj pobiliście wszystko i wszystkich. Po prostu się rozpływam a zazdrosny Harry jest cudowny, ale wolę zdecydowanie zazdrosnego Severusa <ślini się>

Rozdział 34 - "You have no idea" Czułość Seva jest powalająca i taka ciepła nie kochana ani nie słodka ale ciepła przynajmniej ja tak to odbieram. Dodatkowy punkt za słynne rdobranocr1;.

Rozdział 35 - "Christmas Time" Lubię święta a te zapowiadają się naprawdę INTERESUJĄCO a część druga i zwłaszcza koniec wymiata po prostu wszystko. Teraz czekać tylko na sypialnię.

SunShine
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 07.09.09
Dodane dnia 16-04-2010 19:19
Niestety nie wymienię pięciu rozdziałów, bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam który był o czym. Pamiętam tylko dwa, czy trzy tak dokładnie. Między innymi "Let's get a party" i muszę przyznać, że był chyba najbardziej zaskakujący ze wszystkich dotychczasowych.
Jest jeszcze drugi: "Satisfction" . O taaakk... Pierwsze słowa, które wypowiedział Harry. Dzięki nim pamiętam cały rozdział.
Moim ulubionym pozostanie jednak "The Cupboard.". To był po prostu przełom! Pierwsze tak bliskie spotkanie bohaterów. Harry, który wie, że nie potrafi dłużej opierać się swojemu profesorowi. I Snape, który pewny jest zwycięstwa.
Oprócz tego wszystkie rozdziały, w których Harry i Snape rozmawiają na lekcjach przy wszystkich uczniach! Rozpływam się za każdym razem, gdy czytam ich dwuznaczne rozmowy. I tylko czekam aż któryś z nich się zapędzi i wszystko wyjdzie na jaw. Jeżeli mogłabym o coś poprosić, to chyba tylko o to, żeby takich rozmów było więcej. Pozdrawiam! :-)

Edit
Nie nazwałabym tego początkiem, raczej przełomem smiley. No cóż, najwyżej nie będę pomocna tym razem.
Edytowane przez SunShine dnia 17-04-2010 10:55
Yuriko-chan
Użytkownik

Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 16-04-2010 21:22
The Cupboard - nie nazwalabym tego przelomem, raczej poczatkiem smiley takim prawdziwym, prawie swiadomym smiley Sadze, ze do ankiety dziewczyny potrzebuja pieciu rozdziałów, zeby nie bylo zaklamania. Dlatego miedzyinnymi czekalam tyle czasu z wyborem, bo chcialam dokladnie rozgraniczyc rozdzialy w głowie, czytajac DI jeszcze raz smiley
KamenaKillHannah
Użytkownik

Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 24.01.10
Dodane dnia 18-04-2010 16:58
Hej jesli mówić o naszym ukochanym DI to chyba nie mozna zapomnieć o "Whispers in the dark" na miejscu 5. Serce mi staneło jak czytałam ten rozdział.
Miejsce 4 hmm... pomyslmy "The Punishment" moze jestem "inna" ale czytając chciałam tylko wiecej tego zlego Seva;p
Panie i Panowie mejsce 3! "Kinky games" zapadłam sie pod ziemie ze smiechu i ku czci geniuszu Ariel i Gobuss
Juz blisko mety, więć nie ociagając sie miejce 2 czyli "On fire" kolejny przy którym krew w moich żyłach najpierw zamarzła by nastepnie sie zagotować;p

MIEJSCE 1 czyli według mnie mistrzostwo to oczywiscie "Christmas Time" czyli z moim szalonym umysłem wzszystko w porzadku bo ten rozdział to po prostu...najbardziej obiecujące i bestialskie zakonczenie rozdziału jakie widzialam Sadystki jedne!!;p

Nic dodac, nic ując...

Pamietajcie!!!
TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI!!! albo Snarrystki smiley

Demonicznym krokiem wchodzimy w Nowy Rok!

Edytowane przez KamenaKillHannah dnia 18-04-2010 17:00
brzuch
Użytkownik

Data rejestracji: 07.12.09
Dodane dnia 22-04-2010 22:22
Przepraszam, że tyle czasu zajęło mi napisanie czegoś w tym wątku, ale musiałam się poważnie zastanowić. A więc:

1. Rozdział 5 - "The Cupboard" - to wg mnie przełomowy rozdział w opowiadaniu, pamiętam że zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie, szybko dodam, że pozytywne; po raz pierwszy w ff spotkałam się z niewyidealizowanym obrazem seksu i to do tego bez romantycznych uniesień w tle, brawa zatem za oryginalność i odwagę; pamiętam zresztą, że wywołał spore poruszenie czytelniczek w Gospodzie...

2. Rozdział 33 - "Let's get a party!" Część 1 (jeśli można szczególnie wyróżnić jedną tylko część); trudno powiedzieć co dokładnie sprawiło, że czytało mi się ten rozdział z taką przyjemnością, ale wszystkie poruszane wątki były tak mile dopracowane i takie różnorodne, zarówno wspólny posiłek Snape'a i Pottera, jak i zakupy w Hogesmate, jak i wreszcie sama uczta -> wszystko było barwne i dopracowane w szczegółach, sama scena miłosna między paniami mnie jakoś nie specjalnie grzeje, czy chłodzi więc dla tego podkreśliłam część pierwszą

3.Rozdział 17 - "Intoxication" - oczywiście przezabawne i przeurocze, pijany Harry jest oczywiście moim faworytem, szkoda tylko, że miało nieco gorzkie zakończenie nie pasujące do lekkiego klimatu całości, ale taki jest wasz styl w DI jak rozumiem

4. Rozdział 20 - "Depression" - za to, że Snape przygotował dla Harrego kanapki, no i za to, że odbyli ze sobą chyba pierwszą dłuższą/poważniejszą rozmowę na trzeźwo

5. Rozdział 28 - "Closer" - za to, że jest całkowitym przeciwieństwem "The Cupboard", a opis seksu jest doskonałym odpowiednikiem tego, co się zmieniło w uczuciach między bohaterami, no i zakończenie
I wtedy Harry poczuł gładzącą go po plecach dłoń, a niski, zachrypnięty głos wyszeptał cicho:

- W porządku?

Zmusił się, aby pokiwać głową, chociaż miał wrażenie, jakby to drżące ciało nie należało do niego.

- Tak... - odparł ochryple.

Słyszał bijące głośno serce i zastanawiał się, czy to jego, czy też Severusa. Jeden wspólny rytm. Niepewny, wibrujący, coraz szybszy. Niczym vibrato, zapowiadające...

...coś ważniejszego.

jest całkowitym przeciwieństwem zakończenia "The Cupboard"

Na zakończenie dodam jeszcze, że ciężko było mi oddać ostatni głos i wahałam się między Rozdział 32 - "Jealousy" i Rozdział 2 - "Barealy breathing", kiedy zaskoczyłyście mnie niesamowicie konsekwentnym i przemyślanym poprowadzeniem tematu z rozdziału pierwszego i kiedy po raz pierwszy pomyślałam, że to może być naprawdę dobre opowiadanie
marzik87
Użytkownik

Miejscowość: Zabrze
Data rejestracji: 16.04.10
Dodane dnia 07-05-2010 23:43
Muszę powiedzieć że wybranie 5 rozdziałów jest niewiarygodnie trudne. Godzinę temu postanowiłam wyłonić moje finałowe pięć tekstów, po czym zaczęłam przeglądać wszystkie, tak dla pewności. Nie dość, że czytanie wciągnęło mnie tak, że zapomniałam jaki był tego cel, to jeszcze dodatkowo, w niewytłumaczalny sposób moja lista rozrosła się do "nastu" smiley Wzięłam sie jednak w garść i oto rezultat (chyba nie jestem zbyt oryginalna):

1. Rozdział 30 "Kinky games" - za zachowanie Snape'a podczas lekcji eliksirów ("Prawidłową erekcją powinien być obłok jasnozielonej pary..."smiley...boskie!
2. Rozdział 17 "Intoxication" - za niezapomnianą scenę pijanego, masturbującego się Potter'a; za zdanie: "Jesteś małym, perwersyjnym zboczeńcem" smiley
3. Rozdział 34 "You have no idea" - za radośnie pijanego Potter'a, za niezanotowany przez Złotego Chłopca moment zazdrości Snape'a, za łzy naszego Wybrańca i przede wszystkiem za zaskakujące zachowanie Mistrza Eliksirów w pokoju wspólnym Gryfonów;
4. Rozdział 25 "The Punishment" - za całą pokręconą rozmowę Severus'a i Harry'ego, za ich gierki słowne jak również za szyderstwo i kpinę w wypowiedziach Mistrza Eliksirów (urocza konwersacja); no i oczywiście niepodważalnie, niezaprzeczalnie, jednogłośnie i stanowczo za wspaniałą, poruszającą me perwersyjne serce część drugą! Biję pokłony!
5. Rozdział 36 "Behind the bedroom door" - za tą poruszająca zmianę w "stosunkach" naszych kochanych bohaterów...hehehe ( perwersyjny smiech:]). A bardziej serio, zmiana w zachowaniu Snape'a porusza serducho. Kochamy go za jego chłodną maskę opanowania, jednak taka chwilowa odskocznia od jego normalnego "ja" działa niewyobrażalnie stymulująco na moją sfere duchową i cielesną...ach nic tylko sie zachwycać!

Troche sie rozpędziłam z tymi opisami. Tak więc teraz krótko. Uwielbiam również: Rozdział 23 "Ice & Fire" , "Christmas Time", Rozdział 32 "Jealousy", Rozdział 21 "The Birthday" i wiele, wiele innych (na tym koniec bo jeszcze się okaże, że wypisałam wszystkie 36 rozdziałów smiley)

"A miłość? Jeszcze jeden nałóg młodości, ryzykowne gry, oszałamiające stany nieważkości."
Kapelusznik
Użytkownik

Data rejestracji: 28.07.10
Dodane dnia 28-08-2010 15:44
Od dzisiaj wszystkie miejsca zajmuje rozdział 40. Jest arcyboski.
A tak na serio to:
1. Rozdział 40- najlepszy rozdział, jaki kiedykolwiek napisałyście. Pełna moja opinia znajduje się w komentarzu pod tym rozdziałem.
2. Rozdział 23
3. Rozdział 30- hahahah. i tyle xD
4. Rozdział 32- za jeden z zabawniejszych dialogów w całym tym opowiadaniu
5. Rozdział 20- za kanapki
Kapelusznik
Użytkownik

Data rejestracji: 28.07.10
Dodane dnia 09-09-2010 16:18
Myślę, że od dziś ulubionym rozdziałem wszystkich jest rozdział 41, a ulubioną kwestią słowa wypowiedziane w nim przez Severusa. ON GO ZAPROSIŁ NA KOLACJĘ!
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Homonim
27/12/2016 04:02
Jesli to cos z potterem to moze gospoda?

Wilczyca
26/12/2016 23:16
Oj, urwało się. Dziewczyny, jak tam z tą książką?? czekam i czekam, tak bym chciałam jeszcze kiedyś przeczytać coś Waszego

Wilczyca
26/12/2016 23:15
Hej, czy ktoś się orientuje czy poza yaoifan fora istnieje jakieś działające forum, gdzie można wrzucać opowiadania yaoi? Tworzę ostatnio swojego kolosa i myślę, gdzie by tu go publikować smiley BTW, dzie

Homonim
22/12/2016 17:59
I jak co swieta wracam tutaj i zostawiam slad w postaci komentarza. Niezmiernie mi milo, chwilo trwaj!

Will
17/12/2016 21:19
Pozdrawiam wszystkich smiley Całą starą ekipę i nową smiley

Sectienne_Marie_Snape
15/12/2016 23:56
Nie na pewno nie Marika, Sectienne jestem od 2008 roku i ciagle na tym nicku.Ariano dziękuję, tego szukałam smiley

ariana_86
06/12/2016 14:54
Czego pragną mężczyźni. Z tego co wiem nadal nie zostało przetłumaczone do końca. Brakuje ostatniego rozdziału.

Csodar
26/11/2016 17:27
Kamień małżeństw nie jest dokończony niestety. A tak btw. Marika Snape?

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

marta23mm
07/11/2016 15:23
A pamietasz o czym byl ten ff

Sectienne_Marie_Snape
07/11/2016 12:20
Ludziska słuchajta, kiedyś czytałam jednego fika, był on tłumaczony z j. francuskiego i nie bylo dokonczone tłumaczenie. Nie pamietam ni hu hu tytułu.

monalo4
06/11/2016 01:22
fałszywy alarm, najwyraźniej przeglądarka mi wczoraj zwariowała smiley

monalo4
05/11/2016 00:16
moje serce zaczęło krwawić - zniknęły wszystkie obrazki z tej strony (chyba że tylko u mnie), a to zwykle oznacza całkowite porzucenie... smiley

snarrydrarrylovemeharry
03/11/2016 20:33
jak tam z opisami w przeklętym dziecku? słyszałam że ich tam nie ma, więc czy to prawda i czy ich brak za bardzo nie przeszkadza?

Archiwum

dnd, d&d
Snarry Icons
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie