dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,904
Najnowszy Użytkownik: AnnA164

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Fasolki Wszystkich Smaków
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Queer As Folk
hrabiamc
Użytkownik

Miejscowość: jelenia góra
Data rejestracji: 06.03.10
Dodane dnia 06-03-2010 23:51
Witajcie Kochani !!! Potrzebuję pomocy. Gdzie mogę zobaczyć wszystkie serie "Queer as folk"z napisami polskimi ?? Mam bardzo wolny internet i sciągnięcie z torenta zajmie chyba ze 100 lat (chyba będę już ślepy i stary) Jeżeli możecie to pomóżcie. ;-)) Wielkie dzięki
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skaaza
Użytkownik

Miejscowość: Radom
Data rejestracji: 19.10.09
Dodane dnia 28-03-2010 16:22
Ooo, już podoba mi się ten serial. Zabieram się do ściągania <3
Już obejrzałam parę filmików z tego filmu i najbardziej polubię Briana chyba. Uwielbiam takich czułych drani smiley
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 05-05-2010 16:03
Obejrzałam QaF XD Zajęło mi to osiem nocy xD

Kocham ten serial!
Wiem, że będę wyjątkiem, ale najbardziej lubię Michaela, już od pierwszej sceny w Babilonie. A jak potem na paradzie pojawił się w sukience, to niemal padłam ze śmiechu.
Potem trochę poszperałam w necie i zalazłam zespół, w którym gra Sparks - Zero 1. Uwielbiam jego muzykę, chociaż cholernie trudno dorwać ich płytę.
Wracając do serialu...
Nienawidzę Bena. W ogóle nie pasował mi do Michaela i miałam nadzieję, że pojawiłsię w serialu tylko na jeden sezon. Cóż, trudno...
Brian też był rewelacyjny, ale mam wobec niego bardzo ambiwalentne uczucia. Pewnie sama krażyłabym wokół niego jak jakaś satelita, wpatrując się w niego z uwielbieniem, ale skoro mogę tylko poznawać jego postać poprzez kolejne odcinki serialu, wiem, że naprawdę trudno jest go lubić. Kocham ludzi wrednych, pełnych pasji, zdecydowanych i seksownych xD ale egocentryzm i alienacja Briana jest wręcz męcząca. Ale pewnie dlatego tak wiele osób do niego lgnęło - im trudniej kogoś pokochac, tym szczersze jest to uczucie xD
Justina wręcz nie trawię. Niestety xD Zanim wyrazicie swoje zdumienie (łagodnie powiedziane, czyż nie? XD), powiem tylko, że nie lubię takich słodkich, niezdecydowanych chłopców.
Emmett jest cudowny, stereotypowy gej, postać nieco przerysowana, ale nie można go nie kochać. Świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich Emmettów xD
Teda również udało mi się polubić, bo dobrze jest mieć w swoim otoczeniu takich nieskomplikowanych, mądrych ludzi, służących radą i doświadczeniem xD
Z pierwszego sezonu pamiętam jeszcze Davida - to dopiero był facet! Ach! XD A Debbie - cóż za kobieta, mój nowy wzór do "naśladowania" i prawdziwa idolka xD
Ogólnie serial zrobił na mnie bardzo, bardzo pozytywne wrażenie. Wciąż dziwi mnie, że obejrzałam go dopiero teraz, bo klimat serialu, jego tematyka i cała otoczka razem z przesłaniem, jakie ze sobą niesie, są jakby dla mnie stworzone. Do tego muzyka, której świetnie się słucha - np. Full Frontal - You think you're a boy!!! xD Sceny seksu przedstawione perfekcyjnie, nie mogłabym rządać niczego więcej.
Podsumowując: Kocham Queer As Folk! : D

:lol:
Aune
Użytkownik

Miejscowość: Bukowno /Kraków
Data rejestracji: 12.02.10
Dodane dnia 21-03-2011 21:34
Ubóstwiam QAF nad życie ściągnęłam sobie wszystkie sezony i oglądam jak tylko mam czas . Ja od początku pokochałam parę Micheal / Brian , nie wiem ale po prostu tylko ich widziałam razem , i teraz tylko oglądam sceny z nimi , Justin mnie strasznie irytuje , okropnie , zawsze miałam nadzieje ze w końcu się odczepi od Briana wrrrr :/ , po za tym uwielbiam Emmeta i Teda , szkoda że nie zostali razem bo uważam że świetnie się dopełniają i chciałabym mieć takich przyjaciół. Davida jakoś od początku nie darzyłam sympatią , a Bena lubię ale to jednak Briana widzę u boku Micheala smiley Co do dziewczyn Lindsay i Melanie to fajna para tylko Lindsay mnie czasami irytuje takie ciepłe kluchy smiley . Najlepsza jest mamuśka Micheala , kocham tą kobietę nad życie smiley

o matko już samo to że zapamiętałam wszystkich imiona to pokazuje jak kocham ten serial

Łzy nie są oznaką naszej słabośći, lecz tym,że nasze serce nie stało się pustynią.
r12; Maria Konopnicka
Akinami
Użytkownik

Data rejestracji: 17.04.13
Dodane dnia 02-05-2013 18:29
Jej. Nie spodziewałam się, że znajdę tu temat o QAF, haha ;D

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam.
Obejrzałam wszystkie sezony (żeby to tylko raz!) i za każdym razem z chęcią do nich wracam.

Obsadę przyznam, że wybrali świetną. Tak jakby aktorzy byli po prostu urodzeni do tych ról!

Tak. Michael. Ja też Go nie lubię. Znaczy... Może nie tyle co Go nie lubię, co po prostu mnie strasznie irytuje. Bywa momentami strasznym idiotą. Argh.

Przyznam się szczerze, ze podziwiam moich znajomych, gdy spotykali się ze mną albo chociaż mieli okazję rozmawiać ze mną zaraz po tym jak obejrzałam odcinek i byli w stanie ze mną wytrzymać.
Potrafię godzinami przeżywać i opowiadać o tym jaki Justin jest słodki, jakim Brian jest dupkiem, który myśli, że jest najlepszy na świecie, jak bardzo chciałabym mieć taką matkę jak Debbie i tak dalej.

Nie będę się tu rozdrabniać. O tym to lepiej się rozmawia, niżeli pisze, ha smiley
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Gawrsr1r
18/11/2017 18:55
Czesc Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Corpox14
10/11/2017 19:58
[url=http://home.zgyd.org
/link.php?url=http://corp
o-sano-it.info/maxatin-co
me-funziona-parere-recens
ioni-prezzo-dove-comprare
-effetti-collaterali-dosa
ggio-farmacia-la-composiz<

kopciurek
10/11/2017 02:48
Czytam właśnie 40 rozdział. o moj boże. o moj boze. o moj boze. Zawsze i wszędzie będzie mnie jarał TAKI Severus.

adaseja
07/11/2017 13:10
Dziewczyny. Dajcie znak jakiś od siebie. Skoro my tu jesteśmy to Wy na bank też. Będzie nam bardzo miło jak się odezwiecie i powiecie, co u Was i co planujecie dalej. Pozdrawiamy

adaseja
07/11/2017 13:08
Ja też ostatnio zaczęlam. Doszłam już do końcowych rozdziałów. Aż się łezka w oku kręci

kopciurek
14/10/2017 23:26
A ja sobie czytam DI od początku smiley

LouisPoerm
14/10/2017 21:15
Dzien dobry wszystkim mam na opinia Kacper 21 lat jak i rownież jestem z Katowic. Na serwerze siedze od czasow tak odleglych ze co tu gadac. Jestem graczem cs 1. 6, cs jego, imetina, lola. Zajmuj

Jestemchora
14/10/2017 18:01
Poraz kolejny tu wracam!

Merlinstoth
19/09/2017 19:16
[url=http://www.musicbeac
h-camp.de/084-nike-blazer
-low.html]Nike Blazer Low[/url] Seeing that you've read through what this information has to offer, you need to go forth and look for tr

Merlinstoth
05/09/2017 00:59
[url=http://www.dongpengv
ideo.es/zapatos-jimmy-cho
o-en-mexico-746.html]Zapa
tos Jimmy Choo En Mexico[/url] Jogging is a great type of physical exercise that assists advertise the flow of

Heathcliff1510
25/07/2017 03:36
Wasze obrazki i ikony świetnie komponowały się z czytanym tekstem, stąd moja prośba o wrzucenie ich na inny serwer. Teraz ta strona wygląda po prostu smutno i przez to ja jestem smutna smiley

Heathcliff1510
23/04/2017 17:17
Wpadłam tutaj 3 dni temu i nie potrafię się wyplątać! co DI z człowieka robi!!!

KaoriSuYo
02/04/2017 22:24
No i znów tutaj wróciłam! Buziaki dla wszystkich!

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie