dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,904
Najnowszy Użytkownik: AnnA164

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Fasolki Wszystkich Smaków
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Queer As Folk
SilverS
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 07.09.09
Dodane dnia 01-01-2010 01:22
Wszystkie plusy, bo minusów jakoś braknie.
Ja szczególnie uwielbiam obsadę, aktorzy są wręcz słodcy i idealnie dobrani. A już zwłaszcza Brian i Justin, ubóstwiam ich. Emmet jest też przesłodki w tym swoim różowym podkoszulku. No i sceny seksu - AH ^_^. Boskie, aż można uwierzyć, że naprawdę się tam pieprzą (a może jednak...? Nadzieja matką głupich, ale bez nadziei się żyć nie da ^^). A co Wy myślicie? Oczywiście zwracam się szczególnie do fanek ;p.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Queer As Folk
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 01-01-2010 14:59
dla mnie jest jeden minus: Michael. nie lubię go i jakoś dziwnie działa mi na nerwy ^^.

no ale za to Brian jest cuudowny tylko gdybym znała osobą z takim charakterem w rzeczywistości jestem pewna, że działałaby mi na nerwy i to cholernie mocno.
no i Justin Sunshine <3 mówiłam już, że uwielbiam blondynów?

o i jest jeszcze Debbie. zajedwabiście bezpośrednia, a nie które jej teksty z koszulek po prostu powalały mnie na kolana.

no i sceny erotyczne. jak ja się cieszę, że nie zrobili ich na byle jak, po ciemku i pod kołdrą, żeby broń Boże kogoś nie urazić. pojechali po całości i chwała im za to. w połączeniu z fabuła serialu to jeden z najlepszych seriali jaki oglądałam. :] szkoda tylko, że nie ma szans żeby obejrzeć go w Polsce.

macie jakieś ulubione sezony? mój to 1, połowa 2 i 4 smiley
3 nie lubię bo jest tam Ethan. a jego nie znoszę jeszcze bardziej niż Michael'a o_O

`"Like that?" the oh, so sensual, so creamy voice asked at his ear.` / Severus - seductive as hell. 3<
E-Vaire
Użytkownik

Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 27.06.09
Dodane dnia 01-01-2010 16:48
"Akcja serialu rozgrywa się w Pitsburghu, a głównymi bohaterami są wyłącznie osoby orientacji homoseksualnej."
O.. m.. g..
Taki serial NAPRAWDĘ istnieje? Dlaczego dopiero teraz się o nim dowiaduję? Chyba ściągnę wszystkie sezony i zabiorę się za oglądanie ;> W sumie zazwyczaj serialów nie oglądam - do tej pory tylko Dynastia Tudorów, Skins i True Blood, nie zabieram się za jakieś gówna. Ale to się świetnie zapowiada, dzięki :>
no i sceny erotyczne. jak ja się cieszę, że nie zrobili ich na byle jak, po ciemku i pod kołdrą, żeby broń Boże kogoś nie urazić. pojechali po całości i chwała im za to.

Hmm.. Jeszcze nie widziałam takich scen, bo seks między kobieta i facetem to jeszcze, ale między dwiema osobami tej samej płci.. Tego się zazwyczaj unika, chyba. W każdym razie ja się nigdy z tym nie spotkałam.

Jeszcze raz wielkie dzięki :D Postacie o których mówicie wydają się niesamowicie oryginalne i nie mogę się doczekać, aż je poznam =D.
Edytowane przez E-Vaire dnia 01-01-2010 16:50
arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 01-01-2010 17:48
Och, Queer as folk... *.*

Serial oglądałyśmy już jakieś dwa lata temu i po prostu go pokochałyśmy! Ale jak tu nie oglądać serialu w którym jest mnóstwo rżnięcia, orgii, cały zastęp fantastycznych postaci, nie tylko gejowskich, no i cała ta otoczka pod hasłem "Proud to be gay" - żaden serial wcześniej nie lansował tak bardzo tematu gejowskiej dumy, radości z tego i wiecznej zabawy pod tęczową flagą :)

Absolutnie naszymi faworytami są Brian i Justin - przepiękny portret wrednego, chamskiego, ironicznego i w ogóle "machowego" :p SEME (Brian - Chuj Na Facetów, rucha wszystko, co się rusza XD) i słodkiego, całkowicie od niego uzależnionego, uroczego, wrażliwego UKE, czyli Justina. I ta piękna, rozciągnięta w czasie przemiana głównych bohaterów, przenikanie, się, poznawanie, itd. Brianowi zaczyna zależeć na Justinie, zaczyna się do niego przywiązywać, zaczyna zwracać uwagę na jego uczucia (scena z ostatniego odcinka pierwszej serii, kiedy tańczą na balu jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej chwytających za serce, jaką kiedykolwiek widziałyśmy!) Och... *.*

Michaela nie znosimy - pląta się jak pętak jakiś wokół nich, wszystko psuje. Poza tym jest NUDNY, nie ma charakteru. Nie znosimy takich rozmytych postaci. Nie bardzo też trawimy Teda - taki zawiedziony, żałosny typ, który sam nie wie czego chce. Emmet za to jest fantastyczny! Na nim opiera się główna oś humorystyczna serialu! Typowy "przegięty" gej, ale absolutnie uroczy! No i zdecydowanie najbarwniejsza postać - Debbie - matka Michaela. Jest uosobieniem marzeń wielu homoseksualistów o matce - rozbrajająca, szczera do bólu i bardziej dumna ze swojego syna, niż on sam :D Kolorowa, wesoła i rzucająca takimi tekstami, że można się zakwiczeć na śmierć ^_^ Uwielbiamy ją! Para lesbijek - Melanie i Linz też są bardzo sympatyczne :)

No i najważniejsze, czyli sceny seksualne... są tak świetnie zrobione, że nic tylko się ślinić *.* Ileż razy używałyśmy ich w swoich teledyskach z HP? Są wprost idealne! Jedne ostre i gorące, inne delikatne i romantyczne. Wiele razy zastanawiałyśmy się, czy oni tam rzeczywiście się nie pieprzą :p I bardzo ciężko nam uwierzyć, że aktor grający Briana jest hetero - to jest wręcz niemożliwe! :D No i muzyka tez jest znakomita - idealnie pasuje do stylu życia, który prowadzą bohaterzy serialu.

Podsumowując - serial WYBITNY! Każdy, kto go nie oglądał, powinien natychmiast biec i nadrabiać zaległości, bo naprawdę warto! ^_^

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Edytowane przez arielgobuss dnia 01-01-2010 17:50
E-Vaire
Użytkownik

Dodane dnia 01-01-2010 18:38
Ściągam 5 sezonów na raz. 27GB.
1,4% w ciągu dwóch godzin. K*rwa.
Edytowane przez E-Vaire dnia 01-01-2010 18:49
SilverS
Użytkownik

Dodane dnia 01-01-2010 19:32
Zgadzam się z wami.
Dosłownie kocham wszystkich ale Mike jest taki nijaki, mimo to uwielbiam go za jego słodki uśmiech, który potrafi sprawić że się uśmiecham z nim. smiley
A Emmett, Brian i Justin to moje wielkie miłości. Matka Michaela jest świetna i podejrzewam że nawet osoby Hetero chciałyby mieć taką ( np. ja ^ _ ^' ) ale nie ma co narzekać. A co do pary BK/JT to moja ulubiona para ze wszystkich seriali jakie oglądam. smiley
I naprawdę się cieszę że są tu osoby, które myślą podobnie o QAF, bo to naprawdę najwspanialszy serial na świecie. Pokazuje to, co większość reżyserów boi się pokazać, i zamienia to w rzecz normalną, taką codzienną, która pokazuje życie osób homoseksualnych w miłej atmosferze.
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 03-01-2010 05:04
Ja oglądałam pierwszych 5 odcinków, bo oczywiście muszę mieć napisy, żeby dobrze wszystko zrozumieć, a żadne mi nie współgrają z wersją RMVB i sobie teraz cierpię, bo napaliłam się na ten serial ;/ Ja tu nawet 1 sezonu nie obejrzałam, a tego jest 5 -.- Kocham swoje szczęście... Ale to, co udało mi się obejrzeć jest bezbłędne i jakże och i mmrau.. Ja najbardziej zakochałam się w Michaelu. Jest taki słodki i zakichany w Brianie, który uważa go tylko za przyjaciela .-. Moje maleństwo. Najbardziej było mi go żal, kiedy Justin robił Brianowi loda w pokoju Michaela... Boze xD Ja bym ich posiekała! Obydwóch!
Emmeta również ubóstwiam ^^ Kochany gejek z niego.
Sceny seksu są tak boskie, że az ślinka cieknie ^^ mmm..

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
SilverS
Użytkownik

Dodane dnia 03-01-2010 20:05
kopciurek napisał/a:
Ja oglądałam pierwszych 5 odcinków, bo oczywiście muszę mieć napisy, żeby dobrze wszystko zrozumieć, a żadne mi nie współgrają z wersją RMVB i sobie teraz cierpię, bo napaliłam się na ten serial ;/ Ja tu nawet 1 sezonu nie obejrzałam, a tego jest 5 -.- Kocham swoje szczęście... Ale to, co udało mi się obejrzeć jest bezbłędne i jakże och i mmrau.. Ja najbardziej zakochałam się w Michaelu. Jest taki słodki i zakichany w Brianie, który uważa go tylko za przyjaciela .-. Moje maleństwo. Najbardziej było mi go żal, kiedy Justin robił Brianowi loda w pokoju Michaela... Boze xD Ja bym ich posiekała! Obydwóch!
Emmeta również ubóstwiam ^^ Kochany gejek z niego.
Sceny seksu są tak boskie, że az ślinka cieknie ^^ mmm..

Hm. jeśli chcesz mogę nagrać wszystkie na płyty i ci wysłać, tylko nie wiem do którego są napisy w internecie. Ale mogę poszukać i powiedzieć ci później.

EDIT: zmieniłam zdanie, bo jak wszyscy się rzucą to zbankrutuje. ; D
Tylko Kopciurek. ; p
Przepraszam.
Edytowane przez SilverS dnia 03-01-2010 20:41
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 03-01-2010 20:31
*-* Mogłabyś? *pada na twarz*

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
SilverS
Użytkownik

Dodane dnia 03-01-2010 20:36
kopciurek napisał/a:
*-* Mogłabyś? *pada na twarz*

Oczywiście że bym mogła ; )
Czemu miałabym nie móc?
Tylko musisz poczekać aż dostane kieszonkowe, bo muszę zakupić płyty i ściągnąć 1 sezon, ponieważ usunęłam go jak tylko go obejrzałam. ; )
Edytowane przez SilverS dnia 03-01-2010 20:37
Yuriko-chan
Użytkownik

Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 04-01-2010 22:14
Ja usunelam je juz ;P obejrzalam caly serial dwa razy ^^ na szczescie mam szybkiego neta, siec osiedlowa, takze torrenty mi szybko lecą. Jedna noc i mialam wszystkie sezony. Do tego polecam Napiprojekt - cudowny program, bez ktorego chyba bym umarla.

Niepodwazalnie najcudowniejszą parą jest Brian i Justin! Kocham ich sa najlepsi. Brian - arogancki, pewny siebie, tak bajecznie seksowny, ze cos mi sie w brzuchu przewraca... Jego mimika twarzy to jest cos niessamowitego! Te spojrzenia... to pożadanie...!!! AAAAhhhh *sika w majtki z uciechy* Jezu i to pieprzenie, pieprzenie i wciaz pieprzenie... to libido!! Penisy xD QaF rządzi ^^ Brian na stowe jest gejem w normalnym zyciu. Mysle, ze jak oni wszyscy. I że te sceny byly serio.. xD jak da sie walic takie miny podczas seksu, jakie wali Brian jak mu kto robi loda!! to jest niemozliwe zeby byl hetero.

Justin, slodki, na poczatku niewinny, po prostu Sunshine... Taki skrzywdzony, a potem zdeprawowany... On tańczący.... ten tyleczek... to trzeba zobaczyc xD az slinka cieknie. Uwielbiam blondynów. I to jak jeczy przy rozdziewiczaniu "it hurts" xD haaa slysze jego glos w glowie xD

Michael, na poczatku bylo mi go żal. Wydawal sie slodki i mial fajna mame. Ale od kiedy zaczal mieszac miedzy J i B to mnie juz irytował. I potem z tymi partnerami kolejnymi. "Mikey, you are so pathetic" dokladnie opisuje jego postac. Najlepszy moment B/M to ta masturbacja, znaczy wspomienie o niej xD a najzalosniejszy, jak on wyjmuje ta sama gazetke i sobie wali!! co za zal... xD

Tedd, jezeli o niego chodzi to on od poczatku mnie strasznie wkurzal. Nie lubie takiego typu ludzi. Nie mam nic dobrego do powiedzenia o nim, a najbardziej beznajdziejna byla proba ustatkowania sie z tym paskudnym gościem z chóru/orkiestry? !! juz nawet Tedd byl dla niego za ladny... Podobal mi sie ten blondyn, co go poczestowal narkotykami xD ^^

Ale wszystkie mozliwe rekordy mojego uwielbienia bije Emmet. Ja go po prostu kocham... Na poczatku wydawal mi sie spoko, no przegiety na pewno i troche mi sie smiac chcialo na to szybkie zakochiwanie i jego problemy i dramatyzowanie. Nie wyroznial sie, skupialam sie raczej na B/J. No ale po licznych zwiazkach dochodzimy do tego dziadka, co umarl w kiblu w samolocie(zajebista scena swoja droga xDD) Strasznie zyskal w moich oczach nie przyjmując tego spadku. Byl wlasciwie jedyna postacia, ktora mnie ani razu nie wnerwila... Z pozoru wydaje sie strasznie plytki(ciuszki, wyglad, seks) no ale z biegiem czasu strasznie zyskuje i w konsekwencji okazuje sie najbardziej doroslym i najbardziej meskim z nich wszystkich. Tak jak wybaczyl sobie z Teddem, wgl jak duzo wybaczał. Ma zlote serduszko ^^ uwielbiam go ^^
starcatcher
Użytkownik

Data rejestracji: 21.08.09
Dodane dnia 05-01-2010 14:49
ja niestety nie oglądałam tego serialu, widziałam tylko urywki jakieś na jutubie i cholera jasna, ja chcę to widzieć całe T_T

a mi kto nagra? buuuu. zapłacę xD

nie no, muszę się za ściąganie zabrać, tylko na bieżąco muszę oglądać bo skąd ja tyle miejsca na dysku znajdę.
E-Vaire
Użytkownik

Dodane dnia 06-01-2010 19:10
na szczescie mam szybkiego neta, siec osiedlowa, takze torrenty mi szybko lecą. Jedna noc i mialam wszystkie sezony.

Ja TEŻ mam szybkiego neta, a będzie szło tygodniami :/ Nie wiem co za torrenta znalazłaś? Każdy sezon osobno? Bo pięć sezonów razem ściąga się zdecydowanie dłużej niż rozdzielone na pięć torrentów. Ja znalazłam tylko torrent 27Gb z 5 sezonami, w dodatku niezbyt wiele seedów. Na The Pirate Bay ten torrent był najlepszy.. Ma-sak-ra.
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 11-01-2010 11:36
Trochę przeraża mnie fakt, że nigdy wcześniej nie słyszałam o serialu, który wydaje się być wręcz dla mnie stworzony... ; )
Torrent mam z jeszcze innego źródła niż Wy, z btjunkie - też wszystkie sezony spakowane w jedną paczkę, ale zajmują tylko 22GB. Na razie dam sobie z tym spokój, chociaż sam serial kiedyś bardzo chętnie obejrzę xD

Btw, nie zauważyłam takiego tematu na forum, a chciałabym zapytać, czy znacie jakieś dobre, naprawdę godne polecenia filmy o tematyce LGBT? Oglądałam ich kilkanaście i do tej pory żaden mną nie wstrząsnał, niestety : /
Yuriko-chan
Użytkownik

Dodane dnia 11-01-2010 12:48
mininova ^^ i bitcomet smiley
Dziewczynka
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 19.12.09
Dodane dnia 09-02-2010 00:14
Nie byłam pewna. Obejrzałam obydwie wersje Queer as Folk i muszę powiedzieć, że angielska była znacznie lepsza. Niestety większość zna tylko amerykańskie QaF, wielka szkoda.

Nie lubię Majkiego. Jest irytujący, nudny i ciągle miesza się w sprawy Braina, który ma go w nosie. Ogólnie kiedy on się pojawiał to bezczelnie przewijałam film XD
Brian, który wchodzi w każdą dziurkę jest taki trochę niedojrzały. Nie obchodzi go nic oprócz tego gdzie dzisiaj wsadzi swojego drągala.
Justin... na początku miałam wrażenie, że jest jakby niedociągnięty, tzn. gra aktora była nie do końca w 100%, tak myślę... ale później genialnie się wszystko rozwinęło i do dziś nie wybaczę tego głupiego pomysłu ze ścinaniem włosów x___x
Emmet - kocham go! Barwny i radosny gej, odważny i wrażliwy, wręcz typowa ciota za jaką uważają gejów heterycy.

Sceny erotyczne są super chociaż... ciągle łudziłam się, że będzie pokazane coś więcej XD

Ogólnie serial bardzo dobrze zrobiony. Rzadko kiedy jest tak, że myślę 24/7 o jednym serialu przez kilka miesięcy. Zabawne i przykre sytuacje, piękne bzykanie, ładnie przedstawione postaci, wiele dobrych tekstu...

Cudo ;)
Yuriko-chan
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2010 14:03
powiem szczerze, ze milion razy bardziej wole amerykanska wersje. Byc moze dlatego, ze ja ogladalam jako pierwsza i po prostu nie moglam zniesc bohaterow w innym wydaniu. Brian jest najcudowniejszy i najbardziej seksowny w wersji amerykanskiej i nic tego nie zmieni ^^ Majki jest zalosnyy ;P

Kocham Emmeta, jest z nich najlepszy smileysmiley

Nami
Użytkownik

Miejscowość: Grudziądz
Data rejestracji: 09.02.10
Dodane dnia 17-02-2010 11:30
Jestem w trzecim sezonie. Moja beta, Ari, przysłała mi wszystkie odcinki, ale niestety płytka z IV sezonem się zwaliła. Nie chce odpalić :/ I tak, zakochałam się w tym serialu.
Briana się kocha, by w następnej chwili nienawidzić. Jest cyniczny, podły i wredny i nie da się go nie lubić smiley Za to Justin... Ubóstwiam ten jego chłopięcy uśmiech, zawsze mnie rozczula. Związek pomiędzy tą dwójką jest genialnie przedstawiony, ewolucja ich charakterów piękna - prześledziłam trochę już następne odcinki smiley
Podoba mi się, że historie postaci drugoplanowych nie są przestawiane pobieżnie. W dodatku pojawiają sie prawdziwe problemy: te z ustawą 14, wyborami burmistrza, sekta "Zobacz światło".
Sceny erotyczne to majstersztyk. Romantyczne i słodkie, mocne i ostre. Co kto lubi. W dodatku ci piękni panowie... *.*
Najbardziej lubię Justina. Mam słabość do blondynów, natomiast Michael. Wkurza mnie niezmiernie, taka mała ciotka biegająca za Brianem #.#

Dziewczynka, wersja angielska lepsza? Muszę się zgodzić. Nie spodobała mi się zbytnio.

Severus: Snarry?
Harry: Yeah, well ... Erm ...
Severus: SNARRY?!
Harry: Would you prefer they call us SNOTTER?!
Severus: ... o_O

http://astronomia.wortale.net Wchodząc, pomagasz mi *błagalne spojrzenie*
fanfiction.net/~namifukao Wyślij Prywatną Wiadomość
sandwich
Użytkownik

Miejscowość: woj. lubuskie
Data rejestracji: 12.12.08
Dodane dnia 19-02-2010 20:36
I doczekaliśmy się QaF w Polsce !

http://media2.pl/media/61620-nowy-serial-o-gejach-w-nfilm-hd.html
Edytowane przez sandwich dnia 19-02-2010 20:37
innera
Użytkownik

Data rejestracji: 02.08.09
Dodane dnia 20-02-2010 19:32
uwielbiam QaF!!jest to jeden z najlepszych seriali , a na dodatek bardzo pięknie opisuje te wszystkie relacje międzyludzkie, niesprawiedliwości względem osób homoseksualnych, i wiele wiele innych. Mam straszny sentyment do tego serialu i do Briana.Świetna jest Debbie- to taka ciepłapostać, każdej osbie( nie tylko homoseksualnej)życzę takiego rodzica.
To bardzo zastanawiające,że cała obsada, którzy jest niewątpliwie pełna wybitnych aktorów, jest tak mało znana.
Zakończenie było idealne, nie wyobrażam sobie innego, choć na początku byłam zła.
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Gawrsr1r
18/11/2017 18:55
Czesc Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Corpox14
10/11/2017 19:58
[url=http://home.zgyd.org
/link.php?url=http://corp
o-sano-it.info/maxatin-co
me-funziona-parere-recens
ioni-prezzo-dove-comprare
-effetti-collaterali-dosa
ggio-farmacia-la-composiz<

kopciurek
10/11/2017 02:48
Czytam właśnie 40 rozdział. o moj boże. o moj boze. o moj boze. Zawsze i wszędzie będzie mnie jarał TAKI Severus.

adaseja
07/11/2017 13:10
Dziewczyny. Dajcie znak jakiś od siebie. Skoro my tu jesteśmy to Wy na bank też. Będzie nam bardzo miło jak się odezwiecie i powiecie, co u Was i co planujecie dalej. Pozdrawiamy

adaseja
07/11/2017 13:08
Ja też ostatnio zaczęlam. Doszłam już do końcowych rozdziałów. Aż się łezka w oku kręci

kopciurek
14/10/2017 23:26
A ja sobie czytam DI od początku smiley

LouisPoerm
14/10/2017 21:15
Dzien dobry wszystkim mam na opinia Kacper 21 lat jak i rownież jestem z Katowic. Na serwerze siedze od czasow tak odleglych ze co tu gadac. Jestem graczem cs 1. 6, cs jego, imetina, lola. Zajmuj

Jestemchora
14/10/2017 18:01
Poraz kolejny tu wracam!

Merlinstoth
19/09/2017 19:16
[url=http://www.musicbeac
h-camp.de/084-nike-blazer
-low.html]Nike Blazer Low[/url] Seeing that you've read through what this information has to offer, you need to go forth and look for tr

Merlinstoth
05/09/2017 00:59
[url=http://www.dongpengv
ideo.es/zapatos-jimmy-cho
o-en-mexico-746.html]Zapa
tos Jimmy Choo En Mexico[/url] Jogging is a great type of physical exercise that assists advertise the flow of

Heathcliff1510
25/07/2017 03:36
Wasze obrazki i ikony świetnie komponowały się z czytanym tekstem, stąd moja prośba o wrzucenie ich na inny serwer. Teraz ta strona wygląda po prostu smutno i przez to ja jestem smutna smiley

Heathcliff1510
23/04/2017 17:17
Wpadłam tutaj 3 dni temu i nie potrafię się wyplątać! co DI z człowieka robi!!!

KaoriSuYo
02/04/2017 22:24
No i znów tutaj wróciłam! Buziaki dla wszystkich!

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie