dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,096
Najnowszy Użytkownik: Offoxal

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Fasolki Wszystkich Smaków
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Sny, wizje itp.
Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 15-02-2010 09:12
Wiesz, Alexsandro, ja kilka razy próbowałam, ale nie zawsze wychodzi. W moim przypadku najmniejszy hałas zaczynał mnie ściągać w rzeczywistość. Przed snem myślałam zazwyczaj o wydarzeniu/scenie z opowiadania/czymkolwiek innym, które chciałam wymyślić. Przewijałam je w umyśle kilka razy, bardzo wolno, co jakiś czas się zatrzymując i powoli zasypiałam, ale spałam świadomie. Cóż, udało mi się to może ze 4 razy, w tym 3 ktoś mnie budził w połowie dobrej zabawy xD Powiem szczerze, że byłam strasznie zmęczona po takim "spaniu", bo umysł wtedy pracuje, a nie odpoczywa. Ale warto smiley

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
Wyślij Prywatną Wiadomość
MissMurder
Użytkownik

Data rejestracji: 03.10.09
Dodane dnia 16-02-2010 11:51
Ha, a ja dzisiejszej nocy miałam bardzo fajny sen, bo widziałam pana Seva z bliska, ale jak ja to mam w zwyczaju, kompletnie się wydurniłam. Otóż nocowałam w jakimś bardzo minimalistycznie urządzonym hotelu. Wcześnie rano wyszłam z pokoju i skierowałam się do łazienki. Byłam już prawie przy jej drzwiach, gdy za załomu korytarza wyszedł Snape w szlafroku!
Nie mam pojęcia dlaczego pomarańczowym... smiley Ale pies z tym! Podszedł do mnie tak blisko i był tak realistyczny, że aż mi mowę odebrało. Prawie padłam na podłogę, kiedy zapytał się mnie o drogę do automatu. No jasne, że wiem gdzie jest automat! Jasne, że wiem...!
- Z podpaskami, proszę pana? - odpowiedziałam mu rzeczowym pytaniem na jego wypowiedziane tym seksownym głosem pytanie.
Obudziłam się zła na siebie jak diabli, próbowałam zasnąć i miałam nadzieję, że wrócę do przerwanej sceny, ale się nie udało smiley

Aerosmith - Dream On
Alexsandra
Użytkownik

Miejscowość: Człuchów, Gdańsk
Data rejestracji: 24.03.09
Dodane dnia 16-02-2010 17:42
Niestety nie pomaga. Stosuję tę metodę już od dłużeszego czasu, bo mam problemy z zasypianiem. W ogóle nie może mi się nic przyśnić co chcę!
Teraz mi się przypomniało, że raz śnił mi się Sev. Przez cały tydzień to rozpamiętywałam, aczkolwiek szło mi to coraz gorzej. Już niestety nie pamiętam wszystkiego.
Jak na złość widziałam wszystko jak za mgłą i nie mogłam się rozglądać ;/
Było już po wojnie. Voldemort wygrał.
Byłam zamknięta w jakimś budynku. Był to chyba szpital. Ubrana byłam w piżamę. W pokoju, w którym byłam, było pełno łóżek, każde miało swojego właściciela. Nagle zjawił się Snape i pytał o nazwiska. Pamiętam, że nie chciałam mu powiedzieć. Próbowałam też uciec z tamtąd kilka razy. Najbardziej utkwiło mi w pamięci sytuacja, gdy siedziałam za jakąś paprocią w kącie. Wiem, że znów próbowałam uciec, ale nie mogłam, więc się schowałam. Snape mnie znalazł. Spojrzałam najpierw na jego twarz, a potem na wyciągniętą w moją stronę dłoń. Nic nie mówił.
Więcej nie pamiętam.
Ciągle nie przestaje chodzić mi po głowie myśli, że ta dłoń nie była jego. Mój Sev ma długie palce. Ładne, zgrabne i zadbane. Natomiast w moim śnie miał krótkie. Modlę się, żeby to były dłonie Alana Rickmana, ale coś mi się wydaje, że to jednak kogoś innego...

"But there's no please like... London"
<3

Woodstock, baby smiley
Fumi
Użytkownik

Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 17-02-2010 11:02
Co do wywoływania snów dobre jest LD (czyt. świadomy sen). Po kilku latach praktyki potrafię wywołać odpowiedni sen ^^. Chociaż nie zawsze mi się udaje. Głównie zależy to od koncentracji.

A mi Severus śnił się jakoś ostatnio ( pomijam, że to mogły być majaki wywołane gorączką). Ogólnie to śnił mi się on razem z Voldemortem, Potterem i Lucjuszem. Wszyscy żyli w przyjaźni, żadnej wojny. Dumbledor kiedyś tam zmarł ze starości. A najlepsze jest to, że Potter sypiał z całą trójka po kolei. Tom był przystojny ^^.
AjEmPiekuo
Użytkownik

Miejscowość: Nie z tego świata.
Data rejestracji: 28.08.09
Dodane dnia 17-02-2010 21:32
Ja tylko jeden jedyny raz miałam bardziej ognisty sen z Harrym, ale i z Draco, zamiast Snape'a. Cóż, nie ubolewam nad tym zanadto, ponieważ ten sen był naprawdę pikantny. Scena rozgrywała się w mojej szkole, w małej salce do ćwiczeń, gdzie czasami mamy na wf'ie gimnastykę. Drzwi były zamknięte i jak okna zasłonięte roletą. Na podłodze leżał nagi Harry a nad nim Draco w samych bokserkach (a niech to, czemu nie nagi? ;<<<<smiley. Malfoy całował go po szyi i ja również to odczuwałam, tyle, że aż tak intensywnie, iż wzdychałam przez sen (mam nadzieję, że rodzice nie słyszeli). Nagle Draco był całkiem nagi (nic nie widziałam, niestety!), rozszerzył nogi Pottera i próbował w niego wejść, ale Harry złapał go za biodra i nie pozwolił. Yhhh. Szkoda. ^.^

Niekiedy również mam sny z Harrym, który jedynie patrzy się na Snape'a, ale za to jakim wzrokiem! Jednak wyżej opisane "erotyczne coś" było niesamowite. I nadal o tym myślę. xDD
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 23-02-2010 12:28
Nowy sen z Draco! Zaprosiłam go na mugolskie wesele, zajmowaliśmy jeden stoli z Crabbem i Goylem. Siedziała też z nami typowa-stereotypowa blondynka, rozchichotana, płytka i głupiutka xD Śmiała się, że Gregory i Vincent piją przez słomki z jednego kubeczka i wciąż próbowała uwodzić Draco tekstami typu "o mój boshe, jesteś taki słodziuuutki!". Ja siedziałam naprzeciwko Draco i próbowałam go wspierać na duchu xD On sam co chwilę rzucał uwagi na temat swojego homoseksualizmu, ale do blondyneczki to nie docierało. W końcu nie wytrzymałam, wyprowadziłam ją z sali i powiedziałam wprost, że Draco nie jest nią zainteresowany, bo ma chłopaka. Była totalnie zszokowana i uznała, że w takim razie ja muszę być lesbijką, skoro on mi się nie podoba. Wyśmiałam jej podejście i nie bawiąc się w tłumaczenie odwróciłam się od niej, by wpaść prosto na Draco, który oczywiście wszystko słyszał xD Był mi wdzięczny, że pomogłam mu się jej pozbyć i zaproponował, żebyśmy wrócili do naszego stolika, bo Goyle przyniósł nam cały tort czekoladowy xD Ścigaliśmy się do stolika, jedliśmy ciasto z jednego talerza i było cholernie sympatycznie xD

Ostatnio cięrpię chyba na totalny brak Draco, skoro mi się regularnie śni. Hm...
Fumi
Użytkownik

Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 23-02-2010 14:53
A mi dzisiaj się śniło, że grając z kolegami w piłkę rozwaliłam szybę w samochodzie (bardzo drogim zresztą). Kolegi tata dał mi telefon żebym napisała po angielsku do właściciela tego samochodu, że go rozwaliłam. Ale nie rozumiałam co mi dyktuje więc sobie odpuścił i wszyscy uciekliśmy. Gdy wróciłam do domu to cały czas się bałam, że będę musiała płacić za szybę. Wchodzę do mojego pokoju, a tu mój tata przegląda historię i wchodzi na wszystkie snarrowskie strony. Gdy chciał wejść w dział opowiadań to musiałam wyrwać mu myszkę i zamknąć stronę, bo szykował się na dział +18 ^^. Ta strona miała zaszczytne miejsce i skoncentrował się na niej głównie na obrazkach. Stracha sobie narobiłam, że tu wejdzie. :/
Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 07-03-2010 19:20
Ojeeeej XD Mugolskie wesele z Draco? To musiało być piękne smiley Nie mogę, aż brzuch mnie ze śmiechu boli xD hihih.

Mi się śniło, że Frodo, Gandalf i Aragorn znaleźli się w domu Malfoyów... Zabili Narcyzę niechcący, bo Lucek chciał na Gandalfa Avadę rzucić, to Aragorn przebił Narcyzę... A Frodo rozpaczał, że zabili kobietę xD No, ale po tym Lucek zaczął prowadzić negocjacje. Opamiętał się widać ze strachu xD

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
Brat Pidd
Użytkownik

Miejscowość: Radomsko
Data rejestracji: 29.12.09
Dodane dnia 07-03-2010 20:36
*lol* Mnie też dzisiaj śnił się Malfoy. I Potter. I coś z Wywiadu z wampirem. Prawdopodobnie wszystko naraz, wymieszane xD A potem, wciąż we śnie, napisałam genialny i natchniony fanfic (tzn. dokładnie pamiętam dobieranie odpowiedniego słownictwa, przerabianie go w wordzie etc. - i to, jak byłam z siebie dumna xD) - oczywiście, obudziłam się nie pamiętając nawet, z jakiego fandomu był to ff i na jakim pomyśle się opierał. Kupa.

You'll find that life is still worthwhile,
If you just smile.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 07-03-2010 22:40
Haru, z Twojego snu najbardziej podoba mi się to "zabili Narcyzę niechcący" XD No i oczywiście Frodo <3
Brat Princess. takie sny to ja też mam... Czemu nie mogę wyciągnąć chociaż jednego z moich genialnych pomysłów ze snu do realnego świata? XD

Czuję, że mi się dzisiaj przyśni jakaś duża, niebieska Gąsienica... Ciekawe dlaczego... ; )
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 13-03-2010 15:47
Gąsienica mi się nie śniła, ale za to znowu miałam sen z Alanem! XD Tęskniłam już za nimi... xD
Stałam przed biblioteczką i szukałam książki o Rasputinie, wiedziałam bowiem, że mam w domu przynajmniej jedną własną na jego temat. Szukanie trwało bardzo długo, tony książek, a tej o Rasputinie nie ma xD Nagle za moimi plecami pojawia się Alan Rickman <333 Mówi, że jestem niewyobrażalnie głupia i że nawet właściwej ksiązki nie potrafię znaleźć, krzyczy na mnie coraz głośniej i głośniej, coraz bardziej przypomina w tym Severusa w chwilach największego gniewu. W końcu Alan uspokaja się, podchodzi bliżej i podaje mi dwie książki o R. Ja oczywiście rozpływam się nad tym, że Alan jest w moim domu, nawet się za bardzo nie przejęłam tym, że się na mnie tak wścieka. Alan uśmiechnął się tajemniczo i wyszedł z pokoju. Chciałam za nim pobiec, ale nie wiedziałąm, co mogłabym mu powiedzieć, po prostu stałam w miejscu i gapiłam się na książki, które mi podał xD

Jak się nad tym zastanawiam, to robi się to zabawne, bo jeden z ostatnich snów z Alanem jaki miałam (o ile nie ostatni), to ten, w którym patrzę na książki, a on mnie mija na korytarzu; opisywałam to tutaj. Hmmm...
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 13-03-2010 17:08
Nie wiedziałaś, co mu powiedzieć i dlatego nie pobiegłaś za nim?! Salomankooooo, po co gadać?! Rzuciłabyś się na niego i zgwałciła!!! <3

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Skaaza
Użytkownik

Miejscowość: Radom
Data rejestracji: 19.10.09
Dodane dnia 14-03-2010 16:11
Hmm....
Ostatnio miałam bardzo dziwny sen ( cud, że go wogóle pamiętam mam talent do zapominania ich gdy tylko wstane z łóżka smiley )
Śnił mi się tej samej nocy co oglądałam "Piratów..."...
Najpierw była akcja na statku pamiętam tylko że strasznie kołysało i myślałam że pawia puszczę nagle pojawił się Jack ^^ i pytał się na okrągło czy będę jego żoną *omg* a ja się na niego darłam że nie chcę bo nie lubię jego bródki *szok idiotka* to on się popłakał przy mnie i żalił się, że nikt go nie chce...
Wiem, że próbowałam go pocieszać....
Ale on mnie wypchnął za burtę i wleciałam do wody i zaczełam iść na dno...
stanełam nogami na dnie i w tym mmomencie byłam w lesie (wmawiałam sobie, że to las zakazany smiley )
Szłam sobie po nim aż dotarłam do morza (polskiego) nagle stanął za mną w slipkach (!!) Severus Snape (!!) i powiedział żebym wy********ła z jego snu i to nie miejsce dla mnie bo on tu walczy z potworem z Loch Ness odrwróciłam się do niego i zobaczyłam potworka..
i w tym momencie się obudziłam w środku nocy...
byłam tak oszołomiona tym snem, że do tej pory go pamiętam ^^
Gdyby nie potwór jestem pewna, że dalej by mi się śniło *wrrr*
Natka
Użytkownik

Miejscowość: Legionowo
Data rejestracji: 15.02.10
Dodane dnia 10-11-2010 15:36
Dzień po dniu mieć sny związane ze Snarry World, to trzeba w końcu przelać na papiersmiley Dodam jeszcze, że wszystko widziałam oczami tak jakby narratorasmiley W obydwu snach występują: Ariel, Gobuss, Kopciurek, Gellert, IKA, Nami, Will, Kamena, Yuriko-chan, Alexsandra (jakbym pisała o aktorach z filmu smiley) Twarze skojarzyłam na podstawie zdjęćsmiley

1) Było jakieś spotkanie u kogoś. Cała grupa pisała ostatni rozdział DI, który był jednocześnie pracą na konkurs literacki związany z fanfiction. Konkurs odbywał się w Stanach, a nagrodą było spotkanie z Alanem Rickmanem. wiadomo, kto zwyciężyłsmiley. Potem okazało się, że Rickman przyleci do Polski, bo jeszcze tu nie był i chętnie pozwiedza. Podczas spotkania w jakiejś kawiarni Kopciurek usiadła Rickmanowi na kolanach i stwierdizła, że nie wróci on do swojego kraju, bo u nas jest bardziej potrzebny. Reszta grupy ochoczo na to przystała. Alan był na początku trochę zdziwiony, ale nie oponował, bo doszedł do wniosku, że przyda mu się odmianasmiley Wszystko skończyło się na tym, że przez pewien okres mieszkał z każdym z w/w uczestników snu, oczywiście jako Severussmiley

2) Akcja działa się w Hogwarcie. Nasz świat był jakoś tam połączony ze światem magii. Kopciurek została zatruta jakąś nieznaną trucizną, więc potrzebna była natychmiastowa pomoc Snape'a. Magiczne badania nic nie wykazały, więc Sev stwierdził, że stanie na głowie, żeby się dowiedzieć, z jaką trucizną ma do czynienia. w końcu doszedł do tego, że to wszystko jest związane z Czarną Magią, dlatego trzeba przeprowadzić rytuały krwi. Wszyscy ochoczo zgłosili chęć pomocy. Żeby nie było jakichś tam problemów, to pobrano troszkę krwi od każdego i złączono ze sobą, tworząc najsilniejsze z możliwych antidotów, jednocześnie najbardziej niebezpieczne. Jak się cały rytuał skończył niestety nie wiem, bo kot na mnie wskoczył i się obudziłam (miałam ochotę wykastrować na miejscusmiley)

Aż się boję dziś iść spaćsmiley
Edytowane przez Natka dnia 10-11-2010 15:39
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 10-11-2010 18:38
no niezle xDD buhahahahaha natka, co za sny xDD
Alexsandra
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2010 21:08
o lol xD hahahaha xD Co za sny...
Nawet ja się tam znalazłam... Co za zaszczyt smiley
Kopcik powinna się cieszyć. Odgrywała główne role razem z Severusem smiley
Gellert
Użytkownik

Data rejestracji: 14.08.09
Dodane dnia 05-03-2011 20:14
Znalazłam (mam nadzieję) odpowiednio dużo czasu, żeby usiąść i na spokojnie opisać mój sen, który przyśnił mi się już dawno, a mimo to pamiętam go doskonale.

Akcja toczyła się w dziwnym miejscu, ponieważ był to ładny, wiejski domek, który w moim śnie od niedawna należał do Ariel i Gobuss i był w połowie remontu.
Dokładniej wszystko zaczęło się w momencie, kiedy siedziałam sobie na krześle pomiędzy moją przyjaciółką (A.) a Ariel, ale nie znalazłam się tam tak nagle, tylko pamiętałam, że był to kolejny wakacyjny Zlot, pamiętałam, jak tam dotarłam, i w ogóle wszystko było na miejscu. Jedyną dziwną rzeczą było to, że znałam tam tylko Gobuss i Ariel, Kopcika, A. i Yuriko. Reszta ludzi to byli sami zupełnie mi nieznani faceci O_o I było ich naprawdę mnóstwo.
Ale wracając do akcji - siedziałam sobie, pijąc jakiś sok, kiedy Ariel zaczęła mi opowiadać, co ona i Gobuss chciałyby ze mną zrobić. W związku z zaistniałą sytuacją poświęciłam całą swoją uwagę szklance, którą trzymałam. Ariel była niezrażona. Wstała i oświadczyła, że specjalnie dla mnie się rozbierze. Oczywiście, nie uwierzyłam jej i dalej koncentrowałam się głównie na piciu zawartości mojej szklanki. Ariel zaczęła powoli zdejmować ubrania. Uznałam, że dalej sobie ze mnie żartuje i zaraz przestanie, więc nic nie robiłam. W dodatku rozwalała mnie mina A. ^.^ Jak tylko stało się dla mnie jasne, że Ariel naprawdę zamierza się rozebrać (co nagle przestało być takie dziwne, bo uznałam, że pewnie się upiła), mój mózg wyprodukował, co następuje:
Jak Ariel się rozbierze przy ludziach, Gobuss będzie zła -> jak Gobuss będzie zła, zabije Ariel -> jak Gobuss zabije Ariel, wszystkich nas wsadzą do więzienia za morderstwo
Uznałam, że muszę Ariel powstrzymać, ale w sumie już było za późno, bo nie miała nic na sobie i powiedziała, że teraz sobie po prostu założy coś innego, po czym wyciągnęła z szafki coś w rodzaju czarnych, przezroczystych majtek z wyhaftowaną pajęczynką. Ja siedziałam jak na szpilkach, myśląc tylko o tym, żeby Gobuss została tam, gdzie była.
Ariel się ubrała, a Gobuss pojawiła się dosłownie chwilę później. Ja, cała szczęśliwa, że wszystko dobrze się skończyło, chciałam już iść po więcej soku, ale wtedy Kopcik, pijana i roześmiana od ucha do ucha, podeszła do Gobuss i powiedziała: "A Ariel się tu rozebrała!". Wtedy się obudziłam.
I niech mi ktoś powie, że nie mam durnych snów :D

Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 05-03-2011 21:24
kooopciiik kaaabluuu xD mwahaha smiley
IKA
Użytkownik

Miejscowość: ok. Gdańska
Data rejestracji: 21.01.09
Dodane dnia 05-03-2011 21:28
hahahahasmiley... no nie wyrobie XD Co za sen... kopcik wymiata<3
Alexsandra
Użytkownik

Dodane dnia 13-03-2011 23:19
Może nie ostatnio, ale jakiś czas temu śniło mi się, że SW chciało nagrać jakieś snarry xD i tak sobie pomyślałam, że to wcale nie głupie. Na którymś Zlocie coś takiego wyprodukować... Ale to tylko pomysł.
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

arielgobuss
31/01/2018 19:28
serdecznie Was pozdrawiamy. Całusy, Ariel & Gobuss

arielgobuss
31/01/2018 19:27
zaglądacie. DI było częścią naszego życia, ba, raczej jego centrum, przez ponad 4 lata , a Wy razem z nim. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i jeżeli ktoś z Was jeszcze kiedyś tu zajrzy, to serdeczni

arielgobuss
31/01/2018 19:27
że główny bohater, (alter ego Snape'a) jest dwa razy bardziej intensywny (w każdym znaczeniu tego słowa) niż Snape z DI. I nawet nie wiedziałyśmy, że to możliwe smiley Cieszymy się, że wciąż tu zaglą

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie