dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,126
Najnowszy Użytkownik: Forever_be_idiot

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Fasolki Wszystkich Smaków
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Sny, wizje itp.
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 02-01-2010 19:32
Cóż, jak już pisałam, ogromnie żałuję, że nie mam większego wpływu na to, o czym śnię, ani co w tych snach robię, ale póki śnią mi się tak lekkie, humorystyczne rzeczy, to chyba nie jest źle? XD
Gellert, a w tym Twoim śnie nie było gdzieś Snape'a? W przeciwnym razie to nieco podejrzane xD
Wyślij Prywatną Wiadomość
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 07-01-2010 15:57
Przyszłam pochwalić się moim najnowszym snem, który to przyśnił mi się tej nocy w okresie czasu 5-40(bo wtedy to obudziłam się tylko po to, by stwierdzić, że pies w swej łaskawości prawie pozbawił mnie ładowarki) do 7 rano (budzik - ale za to jaka miła melodia xd). To długi sen jak na taką małą ilość czasu, postanowiłam,że uprzedzę xd.
W każdym razie w śnie śniło mi się, że śniłam - dość ambitne co nie? w każdym razie najpierw byłam koło jakiegoś budynku (szkoły?) pełno tam dzieciaków było. Jedni grali w piłkę inni naparzali paletkami, inni siedzieli na trawie. Dobra spoko - poszłam więc do parku - bo to taka oczywista rzecz. W parku to samo - pełno ludzi. Wszystko fajnie, wnet słyszę dźwięk mojego budzika moje myśli "to sen, zaraz musze iść do szkoły". Po tym jak uświadomiłam sobie, że to sen, we śnie to zaczęłam szukać budzika(po całym tym parku ) Skoro to był sen to postanowiłam, że równie dobrze mogę latać - no i latałam (choć bardziej przypominało to pływanie żabką w powietrzu) po parku,m ale budzika znaleźć nie mogłam. Nie potrafiłam się obudzić - choć wiedziałam, że mam otwarte oczy - czułam to. Zrezygnowana wyleciałam z parku, skoro to sen to mogę mieć co chcę. Zażyczyłam więc sobie smoka. Nic się nie stało. Znów to samo. W końcu znalazłam to, czego szukałam. Wielkie złote coś goniło mnie po całym śnie. Aż do momentu keidy trafiłam na wieżę. Przed wieżą stał facet, który chciał mnie zaatakowac - poleciałam więc na górę gdzie było dwóch kolesi. Jeden powiedział do mnie "zuch dziewczyna" i coś tam jeszcze - ale już nie pamiętam. Na horyzoncie pojawił się smok. Spanikowana poleciałam w dół po schodach, i nagle znalazłam się w jakimś dziwnym miejscu. Nie pamiętam co dokładnie tam było - w każdym razie było dość wystarczającym bodźcem bym się "obudziła". Na łóżku mjego brata(obecnie zajmowanym zwykle przez Kibę) leżały 2/3 dziewczyny/kobiety. Jedna wyśmiała mnie krytykując szczegóły mego snu. Okno do pokoju zostało otworzone i do środka wparował niebieski smok - zeżarł tą wyśmiewającą się xd. Pamiętam, że poleciałam później na jego grzbiecie na zebranie wilków xd Jak wróciliśmy do mojego pokoju to okazało się , że zostałam wygnana czy coś w tym stylu. Pamiętam, że moje łózko było zakrwawione -przypuszczalnie krew tamtej idiotki. W każdym razie musiałam odejść. Wynajęłam sobie nawet pokój u sąsiadów płacąc im złotem(?). A teraz najlepsza cześć. Kiedy chciałam włączyć neta, by wejść na tą stronę obudził mnie dźwięk budzika xd

Ogólnie bardzo zagmatwane. Ale.. ten niebieski smok śni mi się dość często. Czasami wołam go nawet po imieniu. Raz na przykład we śnie chodziłam po swym mieście wołając go. Nie chciałam być sama. Znalazłam go przed moim blokiem. I zaczał podrzucać mną w powietrze, a co najdziwniejsze nie bałam się, wiedziałam, że mnie złapie. Hmm, chyba musze poszukać czegoś w senniku.

Niestety Seva, ani Pottera nie dojrzałam jeszcze - ale może wkrótce ;D

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 08-01-2010 14:11
Miałam taki sen.. w listopadzie. Zupełnie o nim zapomniałam, a był rewelacyjny.
Otóż, znajdowałam się w Hogwarcie. Był ponury dzień. Padało i panowała raczej mroczna atmosfera.
Poszłam sobie do komnat Severusa i zauważyłam go siedzącego na kanapie przy oknie. W ręku trzymał żółtą, małą książeczkę z wierszami Słowackiego. Jak wielkie było moje zdziwienie: w śnie i na jawie, że akurat to czytał. A czytał na głos, dla siebie. Mrocznym, napiętym głosem recytował wiersz "Smutno mi, Boże"...
Jak się obudziłam, to leżałam przez 10 minut w jednej pozycji z mocno otwartymi, zaszklonymi oczami. Gdybyście tylko slyszaly wtedy jego głos. Ku*wa... O_o To po prostu.... och.

<3

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 08-01-2010 20:47
no, kopciurku, to musiało być mocne. ^^

mi się dzisiaj śniło, że byłam Potterem i jako on, opuściłam dzień zajęć i leżałam u siebie w pokoju na łóżku, ze świadomością, że zaraz przyjdzie do mnie Snape. w pewnym momencie, przez okno weszła moja koleżanka i zaczęła coś tam do mnie o sprawdzianie z matmy opowiadać. ja, jako Harry, leżę coraz bardziej poddenerwowana i w pewnym momencie nie wytrzymałam i się do niej wydarłam, żeby sobie poszła bo do mnie Severus przychodzi xD.

ona zaczęła płakać, że ona też chce być z nim, a ja jakoś się tak zaczęłam rozglądać w poszukiwaniu różdżki i nagle do pokoju wleciał feniks i zabrał ze sobą tę dziewczynę.

no i ja tak dalej leżę, aż tu Sev wpada przez okno. stanął w nogach łóżka, wyprostowany i patrzy na mnie takim wzrokiem *_*. po mnie ciary już przechodzą, a on nic nie mówiąc wdrapał się na łóżko i tak zawisł nade mną na czworakach i patrząc mi w oczy mówi: "chyba zasłużył pan sobie na karę, panie Potter." i mnie pocałował XD.

i oczywiście z wrażenie się obudziłam. pierwsza rzecz, którą zrobiłam było dotknięcie dłonią ust ^^.

`"Like that?" the oh, so sensual, so creamy voice asked at his ear.` / Severus - seductive as hell. 3<
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 08-01-2010 20:51
Farciara! Mnie nigdy nie całował, albo raz, ale i tak tego już nie pamiętam ;---;

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Kagome
Użytkownik

Dodane dnia 09-01-2010 09:10
Dziś śniła mi się "HP film 6" chociaż jakaś alternatywna wersja - ja bym powiedziała, że to HP 7, ale dobra
Niestety pamiętam tylko 2 sceny,
1 Harry leży na śniegu, nieprzytomny. Sev sie nad nim pochyla. Próbuje go obudzić. Bierze w końcu dłoń Harry'ego i zaczyna całowac jego palce.
W tym momencie zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wcześniej tego nie widziałam - i muszę użyć to w klipach xd
2 Harry zapłacił Sevowi za ochornę złotem, i leżał w gabinecie dyrcia na łóżku, nikt poza Snape'em nie wiedział, że tam jest. Harry się obudził z takim "Severus!" xd

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;

przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 09-01-2010 21:41
Harry leży na śniegu, nieprzytomny. Sev sie nad nim pochyla. Próbuje go obudzić. Bierze w końcu dłoń Harry'ego i zaczyna całowac jego palce.
W tym momencie zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wcześniej tego nie widziałam - i muszę użyć to w klipach xd

Hahaha, tak jest często. Człowiek widzi jaką alternatywną wersję czegoś i zastanawia się, jak to możliwe, że to przeoczył. I nawet jeżeli by się tam pieprzyli, to pewnie w ogóle nie wydawałoby się to dziwne. Jedynie "wielce interesujące" :)

A tak w ogóle to nie wiedziałyśmy, że robisz klipy, Kagome! Shok w trampkach! Pokaż! Pokaż! :D

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Kagome
Użytkownik

Dodane dnia 09-01-2010 21:48
xD oj lepiej nie - nie przeżyłybyście tego psychicznie, poza tym na moim koncie na yt mam chyba same heterosy z anime, nigdy nie udało mi się dokończyć, żadnego yaoi z Potterem, czy kimkolwiek innym xd
Właściwie to fragmenty moich poczynań widać na moich avatarach - sama je robie xD ale strasznie dużo "ważą" te pliki i musze je skracać - i wychodzi brzydkie, za szybkie etc.

W każdym razie szkoda, że nie można nagrywać snów i wrzucać je do komputera ;d Powstawałyby wtedy b. ciekawe twory ;d

przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Edytowane przez Kagome dnia 09-01-2010 21:59
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 10-01-2010 01:12
Kagome, a ja właśne chciałam napisać, że mi się wręcz okrutnie podoba Twój avatar xD

Kopciurek, ja po takim śnie (recytujący wiersze Snape), długo nie mogłabym się uspokoić. To na pewno musiało być... "och" ; )

Od kilku nocy śnią mi się jakieś bzdury, wielkie patyczaki, lalki, przemieszczające się meble... Nie wiem, nie ma to żadnej fabuły, jedyny ciekawy element tych snów to parujące kociołki xD
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 26-01-2010 13:15
Miałam dzisiaj fantastyczny sen! Zaczęło się od tego, że widziałam Alana Rickmana, z tym, że miał severusową fryzurę xD Diabolicznie słodki widok xD Potem jednak Alan stwierdził, że tego typu fryzura mu nie odpowiada "na co dzień" i stojąc przed lustrem, kręcił się na wszystkie strony, kontemplując swój look xD Potem obraził się i "zniknął". Nagle widzę go, jak wchodzi do jakiegoś pomieszczenia, a na głowie ma czerwone 'pazurki' : D Wyglądał jak kolczatka, a mimo to był w tym jakiś urok xD

Potem sen kompletnie się zmienił i mialam świadomość, że to... początek kolejnego rozdziału DI! AAA! XD Dopiero po przebudzeniu (poza wściekłością 'czemu tylko tyle?!'smiley dotarło do mnie, że z DI to ma niewiele wspólnego... No, nieważne. A sen był taki:
Snape ma w swoich komnatach prywatne zajęcia z Potterem. Klęczą przy kociołku ustawionym na toalecie (taka KT XD), Snape wydaje polecenia, Harry wije się u jego stóp (kolan... xD) w przygotowywaniu kolejnych składników. Potem Snape knebluje sobie usta (!) i rzuca kolejne zaklęcia na kociołek, nie przestając pouczać przy tym Pottera. Harry gapi się na niego coraz bardziej zdumiony i w końcu ośmiela się przerwać Snape'owi tekstem "panie profesorze, nie rozumiem pana. Mógłby pan to wyjąć z ust?" xD Teraz Snape się dziwi i dalej mamrocze instrukcje. Harry wkłada sobie coś do ust (szmatkę? XD) i pokazuje Snape'owi, o co mu chodzi xD Wtedy Snape wyjmuje knebel z ust i patrzy na Pottera tak okropnie smutnym wzrokiem... (<3) Nawiedza go wspomnienie, jak Voldemort uczył go tych samych rzeczy i on [Sev] także zwracał mu uwagę na to, że go nie rozumie...
Starałam się opisać to jak najdokładniej, ale średnio mi wyszło. Brakuje plastyczności obrazu; moje sny są zawsze okrutnie realistyczne, nawet jeśli mają absurdalną fabułę. Ale dla klęczącego, zakneblowanego Snape'a warto sie wysilić i spróbować sobie wyobrazić to, co mi się śniło xD
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 26-01-2010 14:19
Własnie Salomanko, miałam Cię rano prosić, żebyś umieściła na forum swój sen xDD Jak widać, rozumiemy się bez słów xD

O matko, matkoooo... Klęczący Snape i zakneblowany?! Mój mózg nie przerabiał jeszcze dokładnie zakneblowanego Severusa, być może dlatego, że nie wyobrażam go sobie, aby miał zamknięte usteczka ;D Ale.. ojezuu xDDD Zwariowałam! Szkoda, że nie śnił Ci się masturbujący Sev .-. Buahha... dam sobie duszę odebrać za taki seeen !

;*

Kagome
Użytkownik

Dodane dnia 31-01-2010 09:59
Miałam wspaniały sen.. Najpierw na mieście spotkałam Alana Rickmana i prosiłam go o wspólne zdjęcie, a on się zgodził *_*. Po sesji, poprosiłam go również o autograf - z braku czegokolwiek pod ręką podpisał się na moim czole. Na czole nie skończył xD Sen zmienił się i przezywałam sceny wprost z "coś do pisania" xd

przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 07-02-2010 13:34
Jeśli już o snach mowa, to czytając te wszystkie wpisy prawie popłakałam się ze śmiechu xD Kagome - ja bym wolała, żeby Alan podpisał mi se na piersi (chociaż nie ma po czym pisać .__.) XD Ej ej ej... ale mogłabyś dokładniej opisać to, co z toba wyprawiał potem... Co z tego, że wszyscy znają ten fick... ja bym z chęcią posłuchała twoje opowieści, przepełnionej pasją i fascynacją xD

Mój pierwszy sen z Severusem...Hm, to było jakoś jeszcze w podstawówce.Siedziałam w klasie, a on wszedł i wpierniczył mi się na matmę. Rozejrzał się dookoła, aż jego wzrok spoczał w końcu na mnie. "O nie, Panie Potter, nie ukryje się pan pod tą postacią. DO DUMBLEDORA!" syknął i mnie za fraki wyciągnąl z klasy xD Ja biedna opierałam się i mu tłumaczyłam, aż rzucił mną o ścianę i schował pod peleryną niewidką, bo wyleciała z klasy moja baba od matmy. Zaczęła się z nim kłócić, więc rzucił na nią Avada Kedavra i z głowy xDD

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
Edytowane przez Miyazaki-san dnia 07-02-2010 13:45
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 07-02-2010 17:33
Kagome, wooow... 'Coś do pisania' średnio mi się podobało (może dlatego, że oglądałam Pillow Book i pisanie po ciele mnie w ogóle nie wzrusza xD), ale taki sen... Nie miałabym nic przeciwko xD

Miyazaki-san: to, co opisałaś na SB jest rewelacyjne, a nad powyższym zakwiczałam się niemal na śmierć xD Jakie to Severusowate ^^ Urocze jest to, że w snach wszystko jest możliwe XD
Miyazaki-san
Użytkownik

Dodane dnia 13-02-2010 22:09
Kiedy człowiek myśli, ze widział już wszystko okazuje się, że NIE, nie widział. Zdrzemnęłam się na kilka minut i oto co mój mózg wytworzył:
Ariel (miałaś długie brązowe kręcone włosy, pamiętam xD) siedziała przy biurku i pisała DI. Akcja toczyła się w mojej piwnicy. Otworzyłam klapę i krzyczę, że Severus idzie sprawdzić, i żeby szybko skreśliła fragment o jego wielkim nosie. Nagle czyjaś dłoń wepchnęła mnie do piwnicy...bolało mnie we śnie ;__; Podnoszę się, a tu Snape stoi nade mną z bejsbolem. WTF. Ariel szepcze mu coś do ucha,a on TAAAAAAAAAAKIE gały na mnie i myślałam, ze mnie zabije. Ukucnął i mówi : "ssij". WTF O____O "ssij ten bejsbol idiotko!" O____O'' ... Nagle byłam na wielkiej sali i kurwa wszyscy mój znajomi siedzieli przy stołach i krzyczeli SSIJ KIJ. Zamiast Dumbka stał mój facet z Polskiego, który potem zmienił się w Seva, a potem znowu w polonistę. A ja nie chciałam ssać, bo Seva już nie było i moja siostra tam była i się wstydziłam. Potem nie pamiętam co było, ale znowu byłam w piwnicy i musiałam za karę zszywać kartki jakieś, bo nie zdałam z Polskiego... XD

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 14-02-2010 01:13
Myślę teraz o swoim poloniście i o tym, jak On zamienia się w Severusa. Zacząć walentynki od rozmyslań o swoim nauczycielu...
Hm. Przestawiam się na myślenie o seksie i Severusie - Tryb Standardowy. A sen cudowny, btw, bo znowu zaczęłam pisać o sobie.
Kucający Snape! Po moim ostatnim śnie kocham pomysł, że Snape mógłby kucnąć xD Bo to w końcu takie nieprawdopodobne xD
"Ssij bejsbol" - ha ha ha! Już nigdy nie będę mogła wyrzucić tej myśli ze swojej głowy xD
Dzięki za opis xD
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 14-02-2010 09:44
Kolejny sen : D

Byłam na dość kameralnym spotkaniu z Danielem i Tomem Feltonem.
Siedziałam bardzo blisko nich, tuż obok jakiejś podstarzałej blondynki, która zadawała im pytania, a oni odpowiadali na nie niemal identycznie, co ją bardzo bawiło *nie pamiętam ani pytań, ani odpowiedzi...* Daniel co chwilę się odwracał, wyraźnie nie mógł usiedzieć spokojnie, co chwilę udawał obrażonego xD Tom z kolei siedział sobie w niezwykle nonszalancki, swodobny sposób i był cholernie ujmujący. Raz wstał i uśmiechnął się do tej grupy kilkunastu zebranych tam fanek i rozpiął na chwilę spodnie xD Po chwili poproszono Daniela, by zagrał i zaśpiewał, na co on zaczął się oburzać i protestować, co skończyło się tym, że rzucił w kierunku fanek rozbawione spojrzenie i z udawaną powagą przyznał, że wie, o co im wszystkim chodzi, tylko o to, żeby i on w końcu zdjął spodnie. I też na chwilę rozpiął rozporek. Tom roześmiał się i krzyknął coś w stylu "one chcą mnie, przynzjmniej jestem seksowny" i znowu powtórzył akcję ze spodniami, tym razem na dłużej. Muszę przyznać, że piszczałam jak opętana i w ogóle zachowywałam się dość niestosownie xD Najlepszy fragment to ten, jak Tom powiedział coś o tym, że łączą Draco i Pottera w ff: "Zawsze chciałem go pocałować, wiele osób byłoby usatysfakcjonowanych, a ja lubię nieść ludziom radość usami" Czy jakoś tak xD Spotkanie się skończyło, Tom nazwał się gołąbkiem, a ja wybiegłam radośnie z sali xD
Potem sen się zmienił i byłam z Kopciurkiem w lesie xD Miałyśmy mapę, na której pozaznaczano nam rozmieszczenie kolejnych stron jakiegoś nowego ff, bodajże o tytule "The Biały" : D Znalazłyśmy dwie, i czytałyśmy je kuląc się pod krzakami xD Wyruszyłysmy też na dalsze poszukiwania, oczywiście xD
Fajny sen xD
Miyazaki-san
Użytkownik

Dodane dnia 14-02-2010 11:22
Hahaha, usta Toma niosące radość - genialny tekst xD jeju,ale ci zazdroszcze tych rozpinanych rozporków *wzdycha rozmarzona* Musiało być ostro! Na tekst o gołąbku zobaczyłam Toma,ubranego jak Bruno na koniec filmu (jak śpiewał tą piosenkę,że jest gołąbkiem pokoju) i biednącego z rozłożonymi rękoma smiley 'I'm Tom dove of peaceeeee!' smiley

Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 14-02-2010 13:49
Mi takze gołabki kojarzą sie z bruno i tym dziwacznym pocieraniem o siebie rąk tych arabów(czy tam kogos). Czytalam ostatnio po raz wtory Srebrną Tkanine i sama chcialabym zobaczyc jak Draco sciaga spodnie ^^ ohh z pewnoscią był ujmujący ;D

Co do snów to moje ZAWSZE są świadome. Zawsze wiem, ze snie i zawsze moge cos zmienic albo przerwac jak mi sie nie podoba. Nudne to jest cholernie. Lubie czuć bezsilność ;P to chyba jakies zboczenie ;P Rzadko ją czuje, skoro nad wszystkim panuje i na wszystko mam wplyw ;P czasem mi sie sni Severus i ten jego głos mruczący mi do ucha jakies zboczone rzeczy, a ja nie moge sie poruszyc tylko zarumieniona i całkiem rozgrzana drże tam tylko przycisnieta plecami do jego ciepłej klatki piersiowej. Owiewa mi wtedy ucho i szyje oddechem, a przez cialo smigaja dreszcze ;D nnn... Zajebiste uczucie ;P
Alexsandra
Użytkownik

Miejscowość: Człuchów, Gdańsk
Data rejestracji: 24.03.09
Dodane dnia 14-02-2010 19:49
To ja teraz ładnie proszę o instrukcję obsługi,jak wywołać jakiś sen z Severusem. Jak wy te sny wywołujecie? I must know!
Każdej nocy mam sen. Nawet po kilka razy. Dwa, może trzy razy śnił mi się hogwart. Przynajmniej ja wiedziałam, ze jestem na jego terenie, jednak to jak zamek nie wyglądało i jak na złość nie mogłam się niczemu przyjrzeć.
W moich snach przeważnie jestem bierna. Mm na myśi, ze jestem w swojej skórze, ale nie mam władzy nad ciałem. Wiem gdzie jestem, gdzie mam iśc, ale to jest tak jaby z góry okreśone. Wkurza mnie to niezmiernie ;/
Chciałam kiedyś spróbować wejść z świadomy sen. Gdzieś tam nawet czytałam, czy słyszałam, że można się tego nauczyć. Są pewne ćwieczenia do tego.
Raz zdarzyło mi się, że spałam. ale byłam wszystiego świadoma. Coś takiego jakbym się połozyła i zamknęła oczy, wety się wszystko słyszy, jest się świadomym własnego ciała, gdzie się jest. Miałam coś takiego, tylko, ze spałam i byłam tego świadoma, nie mogłam się poruszyć. Słyszałam nawet jak chrapie i byłam świadoma tego, że to robię.
Często też tak mam, że śnię i wiem o tym, że to sen, ale nie mam na to żadnego wpływu.

Ja chcę Sevaaa!

"But there's no please like... London"
<3

Woodstock, baby smiley
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

arielgobuss
31/01/2018 19:28
serdecznie Was pozdrawiamy. Całusy, Ariel & Gobuss

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie