dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Photobucket Desiderium Intimum
Photobucket Desiderium Intimum In Other Languages
Photobucket Desiderium Intimum Soundtrack
Photobucket Desiderium Intimum Trailers
Photobucket Desiderium Intimum Arts
Photobucket Inne Ficki
Photobucket Tłumaczenia
Photobucket Videos by Ariel & Gobuss
Photobucket Videos by Ariel Lindt
Photobucket Videos by Gobuss
Photobucket Contests
Photobucket Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

Photobucket YouTube Ariel
Photobucket YouTube Gobuss
Photobucket Last Ariel & Gobuss
Photobucket Livejournal
Photobucket Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Photobucket Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Photobucket Fanfics
Photobucket Arts
Photobucket Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Snarry World

Snarry World

Snarry World

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
ekologiczny szampon ...
świat internetu
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,763
Najnowszy Użytkownik: Civetta

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
The best Snarry pics:
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Fasolki Wszystkich Smaków
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Sny, wizje itp.
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 27-12-2009 01:23
Sny, wizje, fantazje... W HP odgrywały ważną, jeśli nie kluczową rolę. Motyw snów i ich znaczeń lub wpływu na bieg wydarzeń poruszany jest również w wielu ff, ot, na przykład w *naszym ukochanym DI* ; ) Więc i my spisujmy nasze sny dotyczące Harry'ego Pottera (a raczej Severusa... xD) Sądząc po tak chętnie wykorzystywanym komentarzu "będzie mi się to śniło" po przeczytaniu naprawdę dobrych scen seksu (albo innych, nie ograniczajmy się xD), wnioskuję, że może paść kilka intrygujących relacji z owych marzeń sennych xD
I może tak ogólnie - czy przywiązujecie wagę do tego typu snów, czy to tylko coś miłego, co Wam się przydarzyło bez udziału woli?
Ja podchodzę do snów dość sceptycznie, chociaż nie mogłabym być obojętną na coś, co dotyczy HP, cokolwiek by to nie było XD

Może ja zacznę...
Pamiętam, że raz śnił mi się Alan Rickman, ale niestety, poza wszechogarniającym mnie uczuciem szczęścia, niczego z tego snu nie pamiętam. (To był Alan, nie Snape!)
Ze Snapem wiąże się za to inny sen - cała lekcja eliksirów. Sen z wyjątkowo wartką akcja - wybuchające kociołki, Snape zmieniający się w nietoperza, Potter ocierający się o wszystko, co znajdzie się w pobliżu, by zaspokoić szalejące libido, Draco rozbierający się i ubierający bez wyraźnej przyczyny, Hermiona latająca na miotle za zniczem po całej sali... Jedna wielka tykająca bombka xD
Śniłam również, że schodzę w dół w jakiejś wieży, coraz niżej w głąb lochów, robi się coraz ciemniej, bardziej ponuro, słyszę tylko falującą za mną szatę (rar) (... inne czynniki budujące odpowiedni klimat ...) W pewnym momencie przystaję, podwijam rękaw szaty i przesuwam dłonią po przedramieniu. Wybucha z niego oślepiające światło, po czym dostrzegam w tym miejscu znak Śmierciożerców <3
A teraz nieco konkretniej - kojarzycie scenę seksu pod prysznicem w tekście 'Mój Piętaszek'? (aut. Enahma) Dla mnie jest niedopracowana i stanowczo zbyt ogólnikowa. Więc... wyśniłam ją sobie xD To było jak oglądanie tej pary na żywo, ze wszystkimi szczegółami. Choć byłam biernym obserwatorem, to i tak było aż nadto xD Żadne "głębiej, mocniej, szybciej... o, już", tylko realistycznie rozciągnięte sekwencje kolejnych aktów w kilku różnych konfiguracjach.

Kiedyś w szkole objawił mi się Harry Potter : D Nie opisuję snu, to było coś, co widziałam naprawdę. I to nie Harry z filmu, Daniel, tylko dokładnie taki dzieciak, jakim go sobie wyobrażałam, czytając książki. Widziałam go dokładnie, kilkanaście metrów przed sobą, na korytarzu, w pewnym oddaleniu od grupy ludzi ze szkoły. Zawołałam koleżankę i wskazałam jej na niego, ale ta zdziwiła się i nie potrafiła zrozumieć o kim mówię - w tym miejscu po prostu nikogo nie było. Tłumaczyłam jej tę absurdalną dla mnie sytuację przez dobre kilka minut, cały czas gapiąc się na mojego idealnego Harry'ego, aż w końcu on odwrócił się i zniknął. Fantastyczne, chociaż nieco niepokojące xD

Wystarczy tych moich rewelacji na początek, czekam na opisy Waszych fantazji ; )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny, wizje itp.
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 27-12-2009 01:57
Potter ocierający się o wszystko, co znajdzie się w pobliżu, by zaspokoić szalejące libido,

Umarłam.

A ja teraz może coś od siebie... Ogólnie to, mało miałam snów z parą Harry/Snape, aczkolwiek zdarzył mi się jeden taki, w którym akcja toczyła sie w gabinecie Severusa i, jeżeli dobrze pamiętam, to JA byłam Snape'em, po czym wszystko się zmieniało i patrzyłam z góry na scenę. No, ale wracając do mnie będącej Severusem.. Śnilam, że w jednej chwili klęknęłam przed Harrym i drżącymi dłońmi, aczkolwiek szybko, rozpinałam mu pasek od spodni (mój fetysz ^^). Pamiętam, że jak się obudziłam, to czułam się jak w raju ^^
Poza tym, to śnił mi się jeszcze młody Severus. Był moim chłopakiem i ogólnie błogo nam razem było.
Jeżeli chodzi o Alana, to miałam dwa sny z nim w roli głównej. Aczkolwiek w jednym przez całą jego długość starałam się jakoś dostać do Rickmana, gdyż przyjechał na moje osiedle (chciałabym...). Kiedy w końcu udało mi się z nim spotkać, usiadłam sobie obok niego, a ten... uwaga, dotknął dłonią mojego uda i zaczął przesuwać rękę coraz wyżej... i się obudziłam, bo jak!
Drugi sen.. Alan wyglądał jak szeryf z Robin Hooda. Mam nadzieję, że kojarzycie. W tym snie, leżałam sobie na jakimś łóżku, gdy nagle nademną stanął Alan. Chwycił mnie za rękę i zaciągnął kręconymi schodami do lochów. W połowie drogi przyszpilił mnie do ściany i pocałował, a później, już w jego kwaterach, rozebrał mnie i zaczął smarować jakimiś olejkami. Pamiętam, że powietrze wokół nas było tak gęste, a atmosfera tak erotyczna, że ledwo wytrzymałam. Oczywiście, również musiałam się obudzić przed najważniejszym.. później siedziałam przez 10 minut w ciemności, w czeluściach pokoju i przeżywałam, a w szkole na wfie wpadłam w siatkę ^^' wszystko przez Alana...

Ale i tak zazdroszczę Gobussowi, że śniła jak robi Severusowi laskę ._. Ja też tak chcę smiley

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 27-12-2009 02:06
kopciurek napisał/a:
Ale i tak zazdroszczę Gobussowi, że śniła jak robi Severusowi laskę ._. Ja też tak chcę smiley

Przyznam, że po części właśnie to wyznanie natchnęło mnie do założenia tego tematu xD
Wspaniałe sny, kopciurek. Szczególnie to połączenie: obraz Rickmana z Robin Hooda z Pachnidłem xD Cholernie erotyczne. No i powtarzający się motyw lochów - co nas tak ciągnie do zimnych, wilgotnych pomieszczeń?! XD
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 27-12-2009 02:18
Właśnie nie mam pojęcia, co nas ciągnie do tych lochów?smiley Być może to, że są one tak zimne i mroczne jak nasz kochany Severus? O jezu.. z tego wszystkiego muszę zapalić smiley Kocham sny ze Snape'em, lecz śni mi się on bardzo rzadko ._.

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 27-12-2009 04:55
Ja mam tak, ze albo mi sie sni cos co bylo w opowiadniu - przezywam to jeszcze raz jako obserwator albo jako uke (xD?) cos tam sobie wtedy moj umysl zawsze dolozy, albo cos zupelnie z glowy. Tylko ze przy tej drugiej opcji mieszaja sie obserwatorzy, raz jestem uke, raz obserwuje, cos mnie dotyczny, zaraz nie xD ogolnie misz masz, ale nie przeszkadza mi to przezywac tak samo ^^ mi sie snilo ze robie Severusowi dobrze ustami, jakos po Herbaciance xD tamte sceny byly naprawde dobre, a czlowiek sie emocjonowal swoim pierwszym dobrym Snarry i tak w glowie zostalo. Czasem jak nie moge zasnac to sobie odtwarzam jakies sceny ^^ smiley mi sie raczej nie urywaja, jak juz mam jakies pikantne scenki to do konca ^^ haaa tyle dobrego.
dreamcatcher
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 08.09.09
Dodane dnia 27-12-2009 11:28
Często mi się śnią fragmenty opowiadań (prawie zawsze DI), ale zazwyczaj jestem w nich na miejscu Pottera xD. Pamiętam też taki sen...lekcja oklumencji ze Snape'em. Potterowi oczywiście nie udaje się wypchnąć Severusa ze swojego umysłu, ten szaleje po lochach wściekły, aż w końcu rzuca się na Pottera przyciska go do biurka i oznajmia mu, że za każdą porażkę będzie go gwałcił czy jakoś tak...łatwo się domyślić się co było dalej ^^

Kopciurek--> Ja raz po takim śnie o mało nie zasnełam na przystanku, czekając na tramwaj. Było strasznie zimno, a ja w głowie ciągle miałam Seva i natychmiast zrobiło mi się tak cieplej...Jakiś facet
zaczął mnie szturchać, bo myślał, że za chwilę zemdleję. Potem w szkole na fizyce co chwilę koleżanki musiały mnie dobudzać smiley bo bały się, że zasnę i zacznę gadać przez sen czy coś...

,,Jest jeszcze jedna cecha kotów, którą podziwiam. Koty nie uznają żadnej winy. Kiedy pies rozwali lampę, wiesz to. Wystarczy spojrzeć na psa. Koty nigdy nie uznają żadnej winy, kot po prostu z miejsca przechodzi do kolejnej aktywności.
,,Co się stało? Chrzanić to, ja jestem kotem. Coś się zbiło? Pytaj psa. "
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 27-12-2009 12:08
Yuriko-chan napisał/a:
Ja mam tak, ze albo mi sie sni cos co bylo w opowiadniu - przezywam to jeszcze raz jako obserwator albo jako uke (xD?) cos tam sobie wtedy moj umysl zawsze dolozy, albo cos zupelnie z glowy. Tylko ze przy tej drugiej opcji mieszaja sie obserwatorzy, raz jestem uke, raz obserwuje, cos mnie dotyczny, zaraz nie xD ogolnie misz masz, ale nie przeszkadza mi to przezywac tak samo ^^

Dokładnie. Mam tak samo. Na przykład przedprzedwczoraj miałam sen o Harrym z Snape'em. I Raz to widziałam jak Snape się nim zajmuje. A raz Snape zajmował się mną.

Kiedyś mi się śniło, że byłam na statku. I uwaga: Przyłapałam Cedrica z Harrym w dość jednoznacznej sytuacji i pozycji. Na koniec to wszystko okazałao się niby sceną z szóstego filmu.

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
LikeYou
Użytkownik

Data rejestracji: 09.12.09
Dodane dnia 27-12-2009 13:13
Ja tam niestety nie miałam żadnych "przyjemnych" snów z Severusem bądź Harrym,ale raz mi się śniło ze wychodziłam z Alanem po schodach i zaprowadził mi do mojego pokoju,i kazał poczekać.Wrócił po chwili niosąc talerz z schabowym i ziemniakami i dał mi do zjedzenia.Zapytał czy mi smakowało i wyszedł.Następnie wrócił z Harrym (tym razem wyglądał już jak Snape ;D) i powiedział ze biorą ślub i chcą mnie za świadka.I oczywiście musiał zadzwonić budzik...smiley

Pamiętam jeszcze że jedzenie było pyszne xD
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 27-12-2009 13:50
mi raz się śniło jak Snape rozpina spodnie Harry'ego (Kopciurku, mam ten sam fetysz ;D).

i raz był motyw, że Snape przyprowadził Harry'ego do mnie do domu i stojąc w drzwiach zapytał czy mogę im użyczyć mojej sypialni. ja oczywiście się zgodziłam bo jakby inaczej a potem, kiedy oni zaczęli całą swoją akcję ja stałam z aparatem robiąc zdjęcia i nagrywając wszystko. najlepsze było, jak się obudziłam i szybko podbiegłam do kompa, żeby go włączyć i zrzucić film i te zdjęcia. i w momencie gdy wzięłam aparat uświadomiłam sobie, że to tylko sen. mój smutek był przeogromny. xD

a dziś np (to nie związane ze Snapem, ale mam nadzieje, że mi wybaczycie xd) śniło mi się, że byłam facetem i uprawiałam seks grupowy z Brianem z `Queer as Folk`.. kojarzy ktoś? xd.

wiem, ze było jeszcze coś z Alanem, ale w tej chwili nie pamiętam o_O

`"Like that?" the oh, so sensual, so creamy voice asked at his ear.` / Severus - seductive as hell. 3<
Edytowane przez carietta dnia 27-12-2009 20:10
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 27-12-2009 14:49
z Brianem? smiley Aww... Chociaż ja wolę Michaela ^^ Ale i tak mrrau..
Mi się dzisiaj śniła Gobuss xD Chociaż nie wiem jak wygląda, ale podświadomie wiedziałam, że to ona ;D Ja taka podekscytowana chciałam ją wypytać o całe DI, o filmiki itp... no i się oczywiście obudziłam w najlepszym momencie..
Ja chcę jakąś maszynę do ustawiania własnych snów T_T

arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 27-12-2009 20:17
Sny to wspaniała rzecz :)

Mam swoje ulubione sny perełki:

1 - Kiedy zamieniłam się w Snape'a i pieprzyłam Pottera gdzie popadnie, a on jęczał i błagał o więcej, a ja go rżnęłam i nie mogłam przestać. I zaraz po obudzeniu gapiłam się w sufit z głupawym uśmiechem na ustach. Pamiętam doskonale to uczucie władzy nad Potterem, kiedy go pieprzyłam, pamiętam jak Potter mnie pragnął i w jaki sposób na mnie patrzył. Jakie to było wspaniałe uczucie! Ech... Uwielbiam te sny...
2 - Jeden raz śniło mi się, że robię dobrze Snape'owi, a on jęczy i przyciąga mi głowę mocniej, wplata palce we włosy itp. Przyznaje, że to był bardzo miły sen. Pewnie przyśnił mi się dlatego, ponieważ bardzo lubię sceny obciągania, a szczególnie kiedy osoba jest na kolanach przed Snape'em. Często myślę o takich scenach w nocy ^_^

Bardzo często też śnią mi się sceny z DI. Jestem uczniem w Hogwarcie i obserwuje Pottera i Snape'a i wiem, że znajduje się w naszym ficku. Raz nawet, Potter wziął mnie za ramię, zaprowadził do dormitorium, trzasnął drzwiami i zaczął mnie prosić, abym razem z Ariel zmieniła to i tamto, i że on by chciał w tej scenie zrobić coś innego, zadawał pytania, itd. *hahaha* Takie sny są bardzo zabawne i zawsze mam po nich świetny humor :)

Ale nawet w snach podświadomie wiem, że Snape należy tylko do Pottera. Raz śniło mi się, że byłam na szlabanie u Mistrza Eliksirów. I zaraz na początku szlabanu do gabinetu zapukał Potter. I kiedy przekroczył próg... Ech... do tej pory pamiętam spojrzenie, które rzucił mu Snape! Od razu wiedziałam, że są kochankami i Potter przyszedł na szybki numerek XD. Tak samo jak znalazłam się na lekcji Eliksirów i gapiłam się lubieżnie na Snape'a, a Potter rzucał mi piorunujące spojrzenia, które mówiło" On jest mój !" XD

kopciurek napisał/a:
Mi się dzisiaj śniła Gobuss xD Chociaż nie wiem jak wygląda, ale podświadomie wiedziałam, że to ona ;D Ja taka podekscytowana chciałam ją wypytać o całe DI, o filmiki itp... no i się oczywiście obudziłam w najlepszym momencie..

No, no...kopciurek...! *wdech i wydech* .Ależ mi szalenie miło, że śniłaś o mnie XD Ale jednak dobrze, że się obudziłaś, bo co by było, gdybym Ci zdradziła te wszystkie szczegóły z DI!? Albo co gorsza wyszeptała Ci kwestie Snape'a, tak jak to robię z Ariel , a Ty np. rzuciłabyś się na mnie i ... ekhm... Ale na szczęście do tego nie doszło i teraz nie będzie nam głupio XD

Gobuss ^_^

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Edytowane przez arielgobuss dnia 27-12-2009 22:35
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 16:20
*_* Ja nie chcę, bo tak jak powiedziała Gobuss, mogłabym się na nią rzucić niechcący *_* Nie panuje nad sobą, kiedy w pobliżu słyszę głos Snape'a itp *___*

A dzisiaj.. buhaha.. Śnił mi się Pattison -.-' że sobie z nim chodziłam i nagle zadzwonił Severus! Bałam się odebrać telefonu przy Pattisonie, ale wiadome.. Snape ważniejszy! I mrrau.. Sev powiedział mi tym swoim mrocznym głosem, żebym przyszła do niego na noc, a ja taka już w stanie agonalnym *,* i wiadome, że pognałam do niego, tylko dalszej części snu, ani widu, ani słychu. Wiadome.

IKA
Użytkownik

Miejscowość: ok. Gdańska
Data rejestracji: 21.01.09
Dodane dnia 28-12-2009 17:19
Kopciurek- ten Pattison nie tylko tobie się dziś przyśnił.

Jeśli chodzi o mnie to rzadko pamiętam co mi się śniło. Ale raz przyśnił mi się Potter i jeszcze jacyś ludzie. czarodzieje - ogólne zgromadzenie różnych postaci --> żadnych rewelacji.
acha i jak wiadomo to marzy mi się sen z Severusem smiley a najlepiej jakaś sytuacja łóżkowa. smiley
Edytowane przez IKA dnia 13-02-2010 09:26
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 28-12-2009 20:03
ja wczoraj przed snem obejrzałam parę ulubionych odcinków QaF [cicho, mam malutką obsesję na punkcie tego serialu xd] i mi się przyśnił Justin ;ff

leżeliśmy u mnie na łóżku, ja w samej bieliźnie i się całowaliśmy czy coś takiego i wiem, że w pewnym momencie zaczęłam jęczeć, a potem nagle usłyszałam pukanie do pokoju. ja się z niego zerwałam, naciągnęłam pierwszą lepszą koszulkę, a do pokoju wchodzi mój wujek z konewką i mówi, że on kwiatki musi podlać. ja do niego z krzykiem, żeby się streszczał bo my musimy zrobić projekt na historię z II wojny światowej.
jak już sobie poszedł to się obudziłam..

`"Like that?" the oh, so sensual, so creamy voice asked at his ear.` / Severus - seductive as hell. 3<
Kagome
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 20:43
A macie jakieś magiczne sny, niekoniecznie związane z Sevem?
Mi się np. ostatnio śniło, ze byłam facetem i potrafiłam latać.
Kiedyś śniły mi się różowe króliczki - obudziłam się zlana potem i bałam się zasnąć O_o
Jednej nocy śniło się mi też, że pływałam w morzu i zjadł mnie rekin. Kiedy mnie przegryzał w pół się budziłam. Szłam spać - i znów ten sam sen. I tak przez całą noc.
Kiedyś śniło mi się, że "Ktoś na mnie czekał" - tak powiedziała mi moja mama. "On na ciebie czeka" czy coś takiego. W każdym razie wybiegłam na dwór, pobiegłam do miejsca, gdzie mamy parking, zobaczyłam zarys postaci - i się obudziłam.
Dość często śni mi się, że umiem latać/czarować.

Zastanawiam się czy ktoś doświadczył "sennego paraliżu" - to jak budzicie się nie możecie się poruszyć i wydaje się wam, że widzicie jakąs postać stojącą nad wami.
Mnie na szczęście to omineło, choć raz jak się obudziłam - po koszmarze sennym, zaczęłam uderzać w łóżko jakby mną ktoś potrząsał .

Edit: Przypomniałam sobie, że raz zdarzyło mi się we śnie zorientować się, że śnię - nie wykorzystałam tego jednak w jakiś szczególny sposób. Uciekłam po prostu przed tym czymś co mnie tam goniło.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;

przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Edytowane przez Kagome dnia 28-12-2009 21:12
starcatcher
Użytkownik

Data rejestracji: 21.08.09
Dodane dnia 28-12-2009 20:47
fajnie macie,kurczę żeby mi się takie rzeczy śniły jak wam to łuuhuu... spałam bym non stop chyba*.*
bo ja to biedny żuczek jestem w sprawach snów: albo nie pamiętam co mi się śniło i czy w ogóle ew pamiętam go dosłownie przez 5 minut po obudzeniu się (chyba spać z zeszytem i spisywać sobie od razu to co pamiętam) a jak już mi się coś śni to jest takie mało wyraziste np nie widzę konkretnych twarzy, nie rozpoznaję osób...

Bu.

kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 21:20
Słyszałyście może o LD, czyli świadomych snach? Ja już nieraz próbowałam wejść w ten stan, ale przeważnie mi się to nie udawało. Teraz jestem dość zdesperowana, bo chcę w końcu mieć całego Severusa tylko dla siebie przez całą noc i chyba spróbuję po raz kolejny wejśc w ten stan.

Kagome
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 21:23
Mi się raz przydarzyło - zupełnie przez przypadek. Jak już napisałam wyżej. Miałam koszmar senny. I nagle zorientowałam się, że to tylko sen i że mogę zrobić wszystko co chcę - niesamowite uczucie. Byłam taka... zrelaksowana. To był jednak niestety jedyny taki przypadek, a szkoda. Byłam wtedy młodsza - teraz widze jakie bym mogła mieć korzyści -> tto w końcu prawie jak spełnienie marzeń, tylko niestety możliwe jedynie podczas snu.

przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 29-12-2009 13:26
Dzisiejszej nocy śniłam o tak wielu rzeczach, że wypisywanie wszystkich nie miałoby większego sensu. Dość powiedzieć, że wszystko układało się w wyjątkowo skomplikowaną całość, wypełnioną postaciami z różnych filmów i książek, moich prawdziwych znajomych i osób kompletnie zmyślonych. Sen był absolutnie genialny i żałuję, że nie miałam nawet najmniejszego wpływu na to, co się dzieje... Ale i tak ciekawie xD
To, co dotyczyło HP, to:
Byłam Harrym i musiałAm ćwiczyć taniec w grupie baletowej. BiegałEm za grupą tańczących i podrygujących jak łabędzie ludzi i wszyscy się ze mnie śmiali : D
Jakiś czas później znowu ja jako Harry idę do łazienki, w której to Snape próbuje dorwać chomika. HA! Nie do końca pamiętam, czy ten chomik miał być prezentem dla Harry'ego, czy należało go unicestwić xD PróbowałEm mu nawet pomóc, ale Snape miotał zaklęciami tak energicznie, iże bezpieczniej było przystanąć przed lustrem i przyglądać się swemu odbiciu - Harry wyglądał całkiem nieźle ; ) Ale to jak zawiązać krawat, pozostawało dla niego czarną magią xD Cała scenka kończy się pocałunkiem między Severusem a Harrym - Sev był wyjątkowo wściekły, ale mnie (hm, Harry'ego) pocałował bardzo czule i delikatnie xD Wychodzę z łazienki i wpadam na Olivera Wooda, który urządza mi scenę zazdrości. Wood oddala się w nieznanym kierunku, a do mnie podbiega jakiś chłopak, wytwór wyłącznie moich sennych fantazji, i proponuje mi, żebyśmy wrócili na zajęcia z baletu, a on mi chętnie we wszystkim pomoże. Mimo dwuznaczności propozycji, idę za nim, więc nigdy się już nie dowiemy, co się stało z biednym chomikiem... : D
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 02-01-2010 14:14
Kolejny sen, który nie wydaje się mieć wcale sensu, ale był bardzo fajny xD Wybaczcie drugi post z rzędu. Nie wiem czy uprzedzałam, ale mi naprawdę często śnią się różne potterowe rzeczy xD
Śniłam, że razem z Harrym i Nevillem prowadzę firmę produkującą magiczne serwisy do kawy : D Zostałam przez nich wysłana na konferencję do Dublina. Krążyłam po mieście między budynkami, aż znalazłam ten jeden konkretny, weszłam do środka i czekałam na windę. Windą okazało się być pół pokoju - granica przebiegała dokładnie w jego połowie. Mimo, iż winda poruszała się w dół, z parteru znalazłam się na piętrze piątym. Tam jednak nie było żadnej konferencji, więc zdenerwowana wróciłam na korytarz na parterze, który tym razem wyglądał zupełnie inaczej, nie jak klatka schodowa typowego bloku mieszkalnego, ale przytulny korytarz z regałami zapchanymi książkami. Od razu podeszłam do jednego z nich i pierwszą książką, jaką zobaczyłam, było "Pinokio - the magical story of a murderer" : D W ogóle mnie to nie zdziwiło, wręcz przeciwnie, zdjęłam z półki dwa egzemplarze i wpatrywałam się w nie z zachwytem. Obok mnie pojawił się mój brat i wdałam się z nim w rozmowę na temat książek i tego, jak bardzo chciałam przeczytać tę konkretną, i wtedy... Tuż za moimi plecami, tym wąskim korytarzykiem, przeszedł Alan Rickman. Dostrzegłam go tylko kątem oka, ale rozpoznałam bezbłędnie; miał na sobie szarą bluzę i marynarkę xD Szybko się odwróciłam, ale zobaczyłam już tylko podążający za nim tłum. Usłyszałam jeszcze, jak mówi coś w stylu: " Kompletna strata czasu. Filiżanki, też coś!" : D Pobiegłam za nim, by zaproponować mu coś z oferty mojej firmy, ale cała grupa rozpłynęła się w powietrzu. Niepocieszona podeszłam więc do jakiejś kobiety, przyglądającej się przez szybę pokazom akrobatycznym, i zapytałam, czy mogę zatrzymać sobie tę książkę. Odparła, że nie ma problemu i że często ktoś tak robi. Zaczęłam jej opowidać o konferencji, ale nie była tym zainteresowana, natomiast mnie nawiedziła myśl, że Alan tłukł się z Londynu do Irlandii tylko po filiżanki i zrobiło mi się przykro, że nie udało mi się z nim porozmawiać.
Cholernie żałuję, że nie udało mi się wyciągnąć ze snu tej książki xD Połączenie Pinokia (wszystko przez to wczorajsze czytanie PZ!) i Pachnidła... To mogłoby być niezłe xD
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Homonim
27/12/2016 04:02
Jesli to cos z potterem to moze gospoda?

Wilczyca
26/12/2016 23:16
Oj, urwało się. Dziewczyny, jak tam z tą książką?? czekam i czekam, tak bym chciałam jeszcze kiedyś przeczytać coś Waszego

Wilczyca
26/12/2016 23:15
Hej, czy ktoś się orientuje czy poza yaoifan fora istnieje jakieś działające forum, gdzie można wrzucać opowiadania yaoi? Tworzę ostatnio swojego kolosa i myślę, gdzie by tu go publikować smiley BTW, dzie

Homonim
22/12/2016 17:59
I jak co swieta wracam tutaj i zostawiam slad w postaci komentarza. Niezmiernie mi milo, chwilo trwaj!

Will
17/12/2016 21:19
Pozdrawiam wszystkich smiley Całą starą ekipę i nową smiley

Sectienne_Marie_Snape
15/12/2016 23:56
Nie na pewno nie Marika, Sectienne jestem od 2008 roku i ciagle na tym nicku.Ariano dziękuję, tego szukałam smiley

ariana_86
06/12/2016 14:54
Czego pragną mężczyźni. Z tego co wiem nadal nie zostało przetłumaczone do końca. Brakuje ostatniego rozdziału.

Csodar
26/11/2016 17:27
Kamień małżeństw nie jest dokończony niestety. A tak btw. Marika Snape?

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

marta23mm
07/11/2016 15:23
A pamietasz o czym byl ten ff

Sectienne_Marie_Snape
07/11/2016 12:20
Ludziska słuchajta, kiedyś czytałam jednego fika, był on tłumaczony z j. francuskiego i nie bylo dokonczone tłumaczenie. Nie pamietam ni hu hu tytułu.

monalo4
06/11/2016 01:22
fałszywy alarm, najwyraźniej przeglądarka mi wczoraj zwariowała smiley

monalo4
05/11/2016 00:16
moje serce zaczęło krwawić - zniknęły wszystkie obrazki z tej strony (chyba że tylko u mnie), a to zwykle oznacza całkowite porzucenie... smiley

snarrydrarrylovemeharry
03/11/2016 20:33
jak tam z opisami w przeklętym dziecku? słyszałam że ich tam nie ma, więc czy to prawda i czy ich brak za bardzo nie przeszkadza?

Archiwum

dnd, d&d
Snarry Icons
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie