dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Fickowa pikanteria ;)
Poznajmy się
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,267
Najnowszy Użytkownik: Trans_ass

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o filmach i ksiązkach z HP
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Deathly Hallows
knociszek
Użytkownik

Data rejestracji: 20.12.09
Dodane dnia 26-02-2010 13:45
Cześć (: Przeszukałam forum w miarę dokładnie, nie znalazłam takiego tematu, to i sama go zakładam. Jestem bowiem bardzo ciekawska, a do premiery filmu HP&DH już całkiem niedaleko. KHEM KHEM.

Pytanie brzmi, jakie są wasze oczekiwania względem ostatnich dwóch kinówek; jak myślicie, czy uda się oddać ducha książki w obu ekranizacjach? Czy są jakieś sceny, których nie możecie się doczekać?

Ja na ten przykład mam wielką chrapkę ujrzeć Molly Weasley krzyczącą do Bellatrix: "- ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ, SUKO!". Mam nadzieję, że żadnych cut'ów nie będzie, zwłaszcza, że z moich informacji wynika, jakoby scena Harry's reunion with Dumbek miała być dokładnie odwzorowana. Nagi Harry, cóż, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Chciałabym też zobaczyć jedną scenę z książki (właściwie moją ulubioną, nie licząc tych z Severusem), mianowicie moment, gdy Carrow pluje McGonnagal w twarz, a Harry rzuca na niego Crucio. Jak powiedziała Minerwa, to było bardzo rycerskie. A u mnie wywołało szeroki uśmiech.

Mam też nadzieję, że TYM RAZEM będzie więcej Severusa (scena jego śmierci już nakręcona, ekipa HP zachwycona grą Alana, OH!). W Księciu na ten przykład jakoś skupili się bardziej na Harrym i Dumbku, a przecież Półkrwi Książe ma dać do myślenia o SEVERUSIE. Źle, że wycięli scenę z "In Noctum", zamyślony, smutny Snape dałby ludziom do myślenia.

Od Deathly Hallow oczekuję akcji i zdecydowanie skrócenia podróży Świętej Trójcy do najważniejszych momentów. Jestem też bardzo ciekawa, jak wybrną z wcześniejszych błędów, mianowicie braku Fleur i Billa jako pary i KOMPLETNYM ominięciu Lily w najgorszym wspomnieniu Severusa. No i oczywiście Fred (o Alanie, on umarł nie? zawsze mylę go z Georgem, ZAWSZE), ciekawe, jak ujmą jego śmierć, jak pokażą śmierć pozostałych - w książce była to chwila, Harry spojrzał ku sali, zobaczył martwych i zwiał. Mnie się wydaje, że tutaj przydałoby się więcej dramaturgii. To tak z mojej strony.

I na koniec, ostatni rozdział - z tego, co mówił Tom, jego postać jako dorosłego wzorowana jest na Jasonie Isaacsu - podejrzewam, że podobny zabieg wystąpi w stosunku do reszty postaci. Epilog winien być krótki, oczywiście jak dla mnie skupiać się na najważniejszej scenie, mianowicie rozmowie Harry'ego z Albusem Severusem. To powinno być zakończeniem filmu, wiecie, wzniosła muzyka, odjeżdżający pociąg - ja jestem na TAK : D

A co wy myślicie?

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Deathly Hallows
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 26-02-2010 14:03
Mam też nadzieję, że TYM RAZEM będzie więcej Severusa (scena jego śmierci już nakręcona, ekipa HP zachwycona grą Alana, OH!).

Ja mam coś z głową, ja mam coś z głową, ja mam coś z głową *gada do siebie jak debil*. Po przeczytaniu tego coś mnie ścisnęło w środku... Alan świetnie zagrał? Och, super. To znaczy, że mnie na noszach wyniosą z kina... ech.

Oczywiście ja również jestem za pokazaniem tych scen, o których wspomniałaś, ale zupełnie nie pamiętam, jakoby Carrow splunął Mcgonagall w twarz. CHolera, muszę jeszcze raz książkę przeczytać.

A co do szóstki, to porażka na całej lini smiley Nie pokazać (to z 5) Lily, a w szóstce ominąć Billy'ego i Fleur smiley brawo, nie ma co.
Ja z tego, co wiem, to 1 cz. DH już jest nieco spieprzona. Nie ma pierwszej sceny. Patrzyłam na obsadę aktorów i nie w niej Lucjusza, a przecież pierwszy rozdział, cała scena z niego toczy się w posiadłości Lucjusza... także tego... jeden z fajniejszych rozdziałów i oczywiście... wyciąc! Nie ma to jak pokazywanie nagiego Pottera >.>

Ja bym bardzo chciała, żeby była scena, kiedy to Greyback rzuca podtekstami do Hermiony ^^ Moja ulubiona. No i mój Greyuś kochany.

Również mam nadzieję (chociaż to boli), że jakoś bardziej skupią się na śmierci wszystkich głowniejszych postaci, chociaż Severusa mogliby sobie ominąć. Nie wiem, czy chcę na to patrzeć.
Ogólnie, to czekam z zapartych tchem na kolejnego Pottera. Mam nadzieję, że mi go nie spieprzą bardziej, niż do tej pory T_T

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Edytowane przez kopciurek dnia 26-02-2010 14:05
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 26-02-2010 14:12
"Mam też nadzieję, że TYM RAZEM będzie więcej Severusa (scena jego śmierci już nakręcona, ekipa HP zachwycona grą Alana, OH!)." Aaa! <3 No pewnie, że zachwyceni, w końcu to Mistrz! <3 Nie wiedziałam, że już mają tę scenę. Hej, a czy to prawda, że uśmiercą Severusa już w pierwszym filmie? Bo jeśli tak, to ja tam jadę i wszystkich avaduję. Mam nadzieję, że, skoro już MUSI umierać, to przynajmniej zrobią to jakoś ciekawie, wiecie, dokładnie z książką, a jednak jakoś bardziej dramatycznie. I tak będę ryczała w kinie jak jakaś wariatka. Severus... <3
O tym, że Daniel wszędzie chce wystepować nago wiedziałam, bawi mnie to. Ależ proszę, nie krępuj się, Daniel, chetnie popatrzę. Cała ta scena na peronie jest tak przesłodzona i przegadana, że bedę miała coś dla odwrócenia uwagi xD
Film łatwo będzie zespuć, w książce praktycznie mało się dzieje... Tzn. jest kilka ważnych wydarzeń, które jednak przeplatane są długimi okresami bezczynności xD I byłoby fatalnie, gdyby uparli się, że muszą pokazać, jak bardzo Harry'emu jest źle i że znowu nikt go nie rozumie.
Ja jestem bardzo ciekawa sceny w lesie, z łanią. Bo skoro nie było wcześniej nic o Severusie i Lily (ble!), to może... Severus, umierając, wyzna Potterowi, że zawsze go pożądał... Aaach... <na chwilę odpływa rozmarzona>
I jeszcze to w Malfoy Manor. Białe pawie itd. xD A tak serio, kolejne miejsce do popisu dla Toma i Jasona - oni są genialni! <3 I jeszcze Bellatrix do kompletu. Pewnie pominą wiele rzeczy, Ollivandera, Deana, Lunę itd., ale 'walka' w salonie moze być dobra.
Mam również nadzieję, że nie zapomną o Zgredku. Z Muszelki zrobili sypiącą się ruderę - już widzę, jak Fleur zgadza się mieszkać w czymś takim, jaaasne, więc coś z Billem i Fleur na pewno będzie.
W przeciwieństwie do Knociszka, nie chciałabym, aby tak dramatycznie przedstawiano śmierć podczas bitwy. To nudne xD Skupia się pewnie na walce z Voldemortem, będą miotali w siebie zaklęciami, żeby było ciekawiej niż w książce, założę się xD
I jeszcze jedno - scena na cmentarzu. Ciekawe, czy Daniel nauczył się już płakać xD
Co do epilogu - NIE! To. Będzie. Straszne. xD
Duzo tego... Za chwilę i tak mi się coś jeszze przypomni. Ogólnie nie mogę się doczekać tych filmów, ale mam przeczucie, że będę nimi okropnie rozczarowana. Co to za pomysł, żeby z jednej książki robić dwa filmy? To już powinni tak zrobić z ZF, żeby nie pomijać tylu ważnych wątków. Eeech.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 14:20
Wiem co jeszcze. Jak pokażą ich ucieczkę z Gringotta? Bo latanie na smoku nad jeziorem będzie nudne, skoro mają już identyczną scenę w części trzeciej, z Hardodziobem - chcieli być fajni, a sami sobie wszystko zepsuli xD
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 14:20
Hej, a czy to prawda, że uśmiercą Severusa już w pierwszym filmie? Bo jeśli tak, to ja tam jadę i wszystkich avaduję

CO TY! XD Nie mogą tego pokazać w pierwszej części, bo co dalej? hahha... Przecież druga część filmu nie może opierać się na samej bitwie. Toż to 200 stron do końca książki albo i mniej O,o Gdyby jednak tak było, to ja już widzę jak mi całkowicie niszczą ekranizacje. Ja mam nadzieję, że zrobie z tego COŚ wyjątkowego. Żebym mogła upajać się tym filmem do końca swojego życia. W końcu, to ostatnia książka. Niech oni się, cholera, postarają, aczkolwiek jest ten sam reżyser, co w piątce, więc... ekhem.. skoro z piątki "Najgorsze wspomnienie Snape'a" zostały pokazane w pigułce, to ja nie chcę wiedzieć jak teraz je pokażą >.>

A co do Muszelki.. To przecież jest zwiastun już na YT smiley Muszelka.. cóż... nie, żeby mi się kojarzyło, to raz, a dwa.. taki sobie dziwny, drewniany domek. Masz rację, Salomanko. Fleur i takie coś? Smiech na sali.

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 14:27
Tak się mówiło, jak tylko ogłosili, że podzielą całość na dwa filmy, dlatego pytam. Też wiem, że to kompletnie bezsensu.
Ach, i w scenie, kiedy Hermiona opowiada bajkę xD mogliby to jakoś zwizualizować. Śmierć wyglądałaby pewnie dla nich jak przerośnięty dementor, ale całość mogłaby być zabawna i wypaść ciekawie. Liczę na to! O ile w ogóle pojawi się scena w domu Luny, w co jakoś wątpię...
Edytowane przez Salomanka dnia 26-02-2010 14:28
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 14:31
http://www.youtube.com/watch?v=cyLm5UwwjGM&feature=related - tu jestes zwiastun.
Ja wprost uwielbiam jak Olivander opowiada w nim o tych relikwiach <3
Cudo.

Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 14:50
"tu jestes zwiastun' - Brzmi jak "no i gdzieś ty był, cholero?!" XD
Wkurza mnie ten goblin, nawet, jesli jest 'ważny'. Wyciąć go! XD
Ooo, Bill Nighy w zwaistunie. Fajnie, że dołączył do obsady, nawet jeśli w tak niewdzięcznej roli.
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 15:06
"tu jestes zwiastun' - Brzmi jak "no i gdzieś ty był, cholero?!" XD
Wkurza mnie ten goblin, nawet, jesli jest 'ważny'. Wyciąć go! XD

HAHAHA... No bo się naszukałam go xD ; P

Nie sądzę, skoro w obsadzie mamy Alana również w drugiej części.

No tak smiley Nie pomyślałam. xD

Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 26-02-2010 15:08
Ja się jakoś dziwnie tak czuję ze świadomością, że HP wkrótce zostanie skończony. Niby dobrze, że daje to możliwość zaistnienia nowych klipów etc, ale ciągle ... znów będę musiała mierzyć się z ta "pustką" pozostającą mi po przeczytaniu serii jakichś książek/obejrzeniu filmów. Ewidentnie rozryczę się na filmie w momencie śmierci Seva. Mam nadzieję, że uda im się ekranizacja. I, że postarają się żeby film sam w sobie był choć odrobinę ciekawszy od swego książkowego pierwowzoru( i nie tak zaplątany)

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
mike
Użytkownik

Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 19.11.09
Dodane dnia 26-02-2010 15:52
A ja pewnie wyjdę z kina wniebowzięta albo załamana. Raczej nie będzie komentarza w stylu "było takie sobie"... Jak mi się nie przypodoba, to po całości ;d. Ale jeśli rozpłaczę się na scenach śmierci poszczególnych osób, to będę mogła przyznać, że film ma w sobie "to coś".

Tak jak Knociszek chciałabym ujrzeć Molly krzyczącą "Zostaw moją córkę, suko!". Zawsze mi się podobała ta scena w książce.
Mam duże oczekiwania w stosunku do walki ostatecznej. Jeżeli będzie jak w książce - pogadają, każdy rzuci po zaklęciu i Harry wygra... facepalm. Ja chcę walki. Prawdziwej walki.

Podzielam też zdanie co do Muszelki - Fleur i taki domek? To chyba musiałby być wykładany w środku złotem... W ogóle uważam, że Rowling trochę zepsuła Fleur. Taka zapatrzona w siebie panienka, a w końcu wiąże się z Billem Weasley'em (no, okej, on akurat moim zdaniem ciacho, ale rodzinka biedna). I do tego w siódmej części, w Muszelce zrobiła się z niej... Kura domowa? W sumie, można tak określić.

Co do śmierci Severusa - lubię go, ale w przeciwieństwie do Was nie ubóstwiam, więc ta scena być może mnie trochę wzruszy, ale pewnie lamentów nie będzie. Całe szczęście, tego brakuje, żebym w kinie jęczała i smarkała w chusteczkę xD.
Fumi
Użytkownik

Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 26-02-2010 17:56
Do kina na pewno nie pójdę. Zresztą ostatni raz zawitałam tam jakieś 2-3 lata temu. Najpierw poczekam i dowiem się jakie są opinię, a później i tak nie wytrzymam i obejrzę na kompie.

A Zobaczyć bym chciała Molly i jej sławetny tekst, oraz dużo Severusa smiley
Swoją drogą z chęcią zobaczyła bym też dziecko Tonks i Remusa.
Boję się tylko sceny śmierci Severusa, ale jak mówicie (piszecie), że się zachwycają jego grą więc to na pewno będzie warte obejrzenia.
Mam tylko nadzieję, że sama końcówka, będzie bardzo krótka i nie będą się nad nią za bardzo rozwodzić.
Nagi Potter? A to ponoć ma być bajka dla dzieci ^^.
Salomanka
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 18:11
Fumi, a skąd taki bunt? Kino dobre jest xD Tzn. pomijając dubbing, ale żeby tak w ogóle nie chodzić? Dlaczego? XD
A zauważyłyście, że na weselu Billa i Fleur Harry nie jest po wielosokowym? Tak sobie uprościli fabułę... A Harry'ego ubrali jak pastora xD
Fumi
Użytkownik

Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 26-02-2010 18:15
Dobre to ono jest, nie zaprzeczam. A buntuję się, bo u mnie w mieście kino prawie nie działa, do tego bilety kosztują prawie tyle co w Multikinie, więc nie opłaca się do niego chodzić. A żeby gdzieś dalej jechać to nie mam możliwości, no chyba, że klasowo, ale to raczej do teatru jeździmy.
To, że go ubrali jak pastora to zauważyłam ^^. Ale nawet nie spostrzegłam, że nie jest po eliksirze. Umknęło to mej uwadze. smiley

~ Doritos ala marchewkos pitos szurniętos ufoludos ~
Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 26-02-2010 18:57
Do filmu mamy jeszcze od groma czasu xP Ale nie powiem, tez jestem ciekawa jak to zrealizują. Harry jaki pastor troszeczkę mnie przeraża xD Oby nie było tak żebym musiała krzyczeć i rwać włosy z głowy,heh. Mam nadzieję, ze scena śmierci Severusa nie będzie za długa... im dłuższa, tym bardziej będę płakać i irytować ludzi w kinie.

Mnie najbardziej zastanawia jaki tym razem fryz będzie miał Harry. W każdej części inaczej go ścinają xD W Księciu Półkrwi wyglądał jak grzyb XD

Swoją drogą z chęcią zobaczyła bym też dziecko Tonks i Remusa.

Jestem za. Byłoby fajnie <3
*wychodzi obsesja na punkcie małych, słodkich, dzieci, które jeszcze nie mówią i nie wkurwiają*

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
knociszek
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2010 19:30
Płacz zdecydowanie wskazany, kochane Snarrystki - jeden z artykułów mówi, że nawet reżyser (to był reżyser? ktoś tam na pewno...) miał łzy w oczach podczas kręcenia. Aż się boję iść do kina, serio~

Kopciurek splunął na pewno, strona 609:

"I plunął jej w twarz.
Harry ściągnął z siebie pelerynę-niewidkę, podniósł różdżkę i powiedział:
- Nie powinieneś tego robić.
A kiedy Amycus odwrócił się do niego, krzyknął:
- Crucio!
(...)
- Potter... ty tutaj..? Co...? Jak...? - Z trudem się opanowała. - Potter, to było głupie!
- Splunął na panią.
- Potter, ja... to było bardzo... bardzo rycerskie z twojej strony... (...)"

Macie rację co do Muszelki... wzdrygam się na samą myśl, jak ją odtworzą. I CIEKAWA JESTEM, w dodatku bardzo, co zrobią ze sceną w kuchni, Harry vs Lupin smiley

kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 27-02-2010 01:53
Płacz zdecydowanie wskazany, kochane Snarrystki - jeden z artykułów mówi, że nawet reżyser (to był reżyser? ktoś tam na pewno...) miał łzy w oczach podczas kręcenia. Aż się boję iść do kina, serio~

Ho, ho, ho... Ja mam zamiar iść na 3D do tego wsszystkiego. Kurde, zastanawiam się... będę cierpieć. Znowu koszmar wróci. Mam dośc śmierci Severusa... Ech, no ale mam nadzieję, że Jego śmierć będzie dopiero w drugiej ekranizacji siódemki... Mam czas do 2011, żeby się przywzyczajac powoli, chociaż do Jego śmierci za cholerę się nie przyzwyczaję, nigdy.

knociszek
Użytkownik

Dodane dnia 27-02-2010 16:16
Ja tam z jednej strony strasznie nie mogę się doczekać, a z drugiej wolałabym, aby ta scena nie ujrzała światła dziennego (: Będzie płacz, oj będzie~~ Ciekawe, czy będę przeżywać jako jedyna w kinie?

A premiera, czy tam przedpremiera, to angielski i polskie suby, nie?

Nami
Użytkownik

Miejscowość: Grudziądz
Data rejestracji: 09.02.10
Dodane dnia 27-02-2010 18:37
Nie mogą zabić Severusa w pierwszej części. Wydaje mi się, że ta zakończy się, kiedy Potter ma wizję, jak Voldemort zabiera różdżkę z grobowca Dumbledore'a. Może nam go w końcu pokażą - chodzi mi o grobowiec; zawiodłam się, nie widząc sceny pogrzebu w filmie.
Kiedy Severus umrze, będę płakać. A jeśli każe Potterowi spojrzeć sobie w oczy... Przewiduję, iż całe kino usłyszy moje: "Pocałuj, go, idioto!".
Mnie najbardziej zastanawia jaki tym razem fryz będzie miał Harry. W każdej części inaczej go ścinają xD W Księciu Półkrwi wyglądał jak grzyb XD

Też mnie to zastanawia. Najfajniej był ścięty w III i IV części.
Już widzę te wszystkie angsty Snarry

Angsty wyrosną jak grzyby po deszczu, choć ktoś może zawsze w jakimś filmiku uratować Severusa, prawda?

Mogą wyciąć wszystkie sceny z tym wrednym goblinem. Podobnie jak Gellert obawiam się, że najlepsze sceny zniszczą - chociaż w VII nie było ich za dużo. Niech mi tylko nie nakręca, jak Severus i Harry patrzą sobie w oczy, a jadę do reżysera i robię mu piekło na ziemi. Powstanie część III od +18, gdzie Snape jednak nie umarł *rozmarzona*

Boję się i chyba zamknę oczy na - pożal się Boże - epilogu. Fuj. Nigdy nie rzucałam popcornem w kinie, ale w Ginny, jeśli będzie stała obok Harry'ego lub złapię go za rękę - rzucę. Do wyboru zostaje mi jeszcze buczenie...

Z siódmej części czekam w sumie tylko na bitwę. W książce mnie ani ziębiła ani grzała (chociaż ta "suka" była piękna). W filmie Potter też załatwi Voldiego Expeliarmusem? Błagam o coś mocniejszego. Litości, na Avery'ego rzuciał Crucio, a na Czarnego Pana zaklęcie rozbrajające?

Severus: Snarry?
Harry: Yeah, well ... Erm ...
Severus: SNARRY?!
Harry: Would you prefer they call us SNOTTER?!
Severus: ... o_O

http://astronomia.wortale.net Wchodząc, pomagasz mi *błagalne spojrzenie*
fanfiction.net/~namifukao Wyślij Prywatną Wiadomość
kopciurek
Użytkownik

Dodane dnia 27-02-2010 18:46
Z siódmej części czekam w sumie tylko na bitwę. W książce mnie ani ziębiła ani grzała (chociaż ta "suka" była piękna). W filmie Potter też załatwi Voldiego Expeliarmusem? Błagam o coś mocniejszego. Litości, na Avery'ego rzuciał Crucio, a na Czarnego Pana zaklęcie rozbrajające?

Jak czytałam książkę, to ta scena mi przeleciała tak szybko, że szok.. Później siedzę, patrzę na literki i zastanawiam się, dlaczego Voldemort padł? HAHAH... Nie mogę no... lepszą akcję miała Molly z Bellą niż Harry z Voldemortem. Brawo, Rowling. Chyba się pisać nie chciało, co? xD ^^ pff i tak Cię nie lubię za to, że zabiłaś Seva, a z drugeij strony... *wali głową w ścianę*

A jeśli każe Potterowi spojrzeć sobie w oczy... Przewiduję, iż całe kino usłyszy moje: "Pocałuj, go, idioto!".

Zgon, zgon, zgooooon! XD Ja na szósce jako jedyna wyszłam z kina zaryczana <hahaha> : )))

Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

kopciurek
13/09/2019 00:35
Dziewczyny, nie planujecie znowu jakies opowiadania Snarry? smiley Albo czegokolwiek ze Snape'em? smiley

louispedalhazzejebal
24/04/2019 13:38
Wracam do tego cuda raz na rok i za każdym razem budza sie we mnie te same silne emocje jak za pierwszym razem. Naprawde te ff jest juz ze mna kilka lat i szacunek wielki dla autorek za tak przepiękna

Zaczarowana
10/03/2019 19:52
Glenka, może chodzi ci o "Bez słów" na ff.necie ?

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie