dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,161
Najnowszy Użytkownik: bloomi19

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o filmach i ksiązkach z HP
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Potterowe dziury
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 22-01-2010 07:38
Ale po wydarzeniach z Departamentu Tajemnic było chyba gdzieś w książkach napisane, ze cały zapas "zmieniaczy" się rozbił. Nie zmienia to faktu, że mogli "nowe zrobić" i uratować takiego np Dumbledore'a w 6 części - no nie wiadomo ile zajmuje stworzenie takiego artefaktu.

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
Wyślij Prywatną Wiadomość
NNRiddle
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 11.01.09
Dodane dnia 28-01-2010 20:31
A nie! Żadnego ratowania Dumla! Kagome, burzysz moją wizję Hogwartu bez tego starca...
Kagome:
Ale po wydarzeniach z Departamentu Tajemnic było chyba gdzieś w książkach napisane, ze cały zapas "zmieniaczy" się rozbił.

Razem z tym Hermiony?
Hm. Fakt, że to duże zaniedbanie przez panią Rowling, chociaż sama nie zwróciłam na to uwagi. Faktycznie mogli go urzyć, żeby zmienić tyle rzeczy... Rowling nie doceniła fanów.
Co do związku Harry'ego i Ginny to według mnie jest to totalna porażka. Czy oni kiedykolwiek mieli prawdziwą randkę? Nie... Oni się tylko pocałowali i już są razem. Zresztą, tylko związek Rona i Lavender przypominał normalny *o ile można tak mówić o związku z ta laską smiley*
Jak już kiedyś mówiłam, zero seku, zero pożądanie, nic... ale to przecież książka też dla młodych czytelników, so...

You were mine and I was yours for one night
Maybe the diamonds are not for every one...
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 30-01-2010 14:30
Hermiona oddała swój zmieniacz czasu z tego co pamiętam ;p

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
knociszek
Użytkownik

Data rejestracji: 20.12.09
Dodane dnia 31-01-2010 23:09
Z tymi zmieniaczami czasu, tak mi się wydaje, pani Rowling wyjaśniła wszystko w HPPoA: przypominam sobie, że używanie ich było tratatata zabronione i straszne i działy się takie straszne och! ach! rzeczy z tymi, którzy próbowali zmieniać czas...

Swoją drogą, gdybym ja coś takiego dorwała, uratowałabym Severusa. Cofnęłabym się w czasie i odgryzła głowę Nagini : D Czy coś...

Związek Harry'ego z Weasley'ówną można opisać bardzo prostym działaniem:

Harry + brak Cho + z braku laku lepsze nic + też chcę mieć laskę, skoro Dean ma, no i Ron swoją drogą - uczucie x OJEJ WŁAŚNIE SOBIE UŚWIADOMIŁEM, ŻE KOCHAM GINNY - Severus = HarryxGinny.

dark
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.10
Dodane dnia 01-02-2010 15:50
Słuchajcie możecie mi wysłać link do jakiegoś fajnego snarry bo ja jakoś
ostatnio znaleść nie moge.zgóry dzieki i pozdro
smiley
knociszek
Użytkownik

Dodane dnia 01-02-2010 23:38
50 points will be taken from your House, dark for trolling and not being able to write properly.

Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 07-02-2010 17:42
Moja koleżanka ostatnio zwróciła mi uwagę na fakt, iż Harry, niespełna roczne dziecko, miał własną miotłę, na której latał jak szalony nad ziemią, bez problemu utrzymując się w pozycji pionowej XD Ciekawe... Tym bardziej, że potem Harry ukazany jest jako słodkie niemowlę spowite w kocyk, śpiące niewinnie na progu Privet Drive 4 : D "Gdzie w tym sens, gdzie logika"?
knociszek
Użytkownik

Dodane dnia 08-02-2010 16:24
Harry to przecież genialne dziecko. Jest wręcz ujmujący. : D

Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 08-02-2010 19:52
Salomanka napisał/a:
Moja koleżanka ostatnio zwróciła mi uwagę na fakt, iż Harry, niespełna roczne dziecko, miał własną miotłę, na której latał jak szalony nad ziemią, bez problemu utrzymując się w pozycji pionowej XD Ciekawe... Tym bardziej, że potem Harry ukazany jest jako słodkie niemowlę spowite w kocyk, śpiące niewinnie na progu Privet Drive 4 : D "Gdzie w tym sens, gdzie logika"?

Nie zwróciłam na to uwagi xDD O matko... no cóż, przecież to świat magii,nie? Tam wszystko może się zdarzyć. Możesz obudzić się, a z tyłu twojej głowy będzie wystawała twarz Voldzia (albo inna część ciała... X3). Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym. smiley

Jeśli chodzi o film, to uderzyło mnie, że kiedy zmienili aktora grającego Dumbka, skrócili mu brodę xD "Panie Dyrektorze, co skłoniło Pana do ścięcia brody? Czy to problemy wiążące się z potykaniem o jej koniec?" - tak powinno brzmieć pytanie reporterów "Proroka codziennego" XD

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
knociszek
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2010 18:32
A mi w nowym Dumbku z filmu podoba się to, że sobie tę brodę wiąże w uroczy kucyk : D

Może to nie jest błąd, jednakowoż intryguje mnie jedna sprawa... gdy jednemu z bliźniaków Weasley (ja ich serio nie odróżniam) Severus usunął ucho, doczytałam się, że została tam "czarna dziura", tak było, prawda? To znaczy... miał dziurę z boku głowy i swobodnie mógł sobie z tym dalej żyć? Brzmi niebezpiecznie.

Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 09-02-2010 20:01
George! Najbardziej poszkodowany ze wszystkich w rodzinie; '"nie dość, że stracił brata, to jeszcze ucho!". Faktycznie, ciekawe, jak musiało to wyglądać, mieć dziurę w głowie... Ale dla mnie, skoro to rana czarnomagiczna, to na pewno wyglądało to właśnie jak "czarna dziura", żadnego "mózgu na wierzchu" itp (wybaczcie, że tak obrazowo smiley)

Mnie ta broda Dumbledore'a właśnie okropnie denerwuje. Szkoda, że po śmierci genialnego Richarda Harrisa, zaangażowali tak beznadziejnego gościa do tej roli. Wszystko mnie w nim wkurza, a juz ta związana w kucyk broda najbardziej xD
ha_lucynka
Użytkownik

Miejscowość: daleko za czarnym lasem
Data rejestracji: 12.01.10
Dodane dnia 17-05-2010 14:47
A ja chciałam wrócić do pary Harry - Ginny. Wiadomo, że chłopak (facet) z reguły na towarzyszkę wybiera osobę podobną do jego matki. Ponieważ Harry własnej matki nie pamięta, a ciotka Petunia nigdy nie była dla niego kimś takim jak matka, jedyny wzorzec jaki mu pozostał to pani Weasley. Uważny czytelnik (czytelniczka) zauważy nawiązania do tego, że Ginny coraz bardziej przypomina matkę, już to powinno być sygnałem, że ona może być potencjalną kandydatką na partnerkę dla Harry'ego - kwestia odrobiny psychologii i znajomości męskiej natury
Gellert
Użytkownik

Data rejestracji: 14.08.09
Dodane dnia 29-05-2010 21:33
Dziś mi przyszły do głowy dwie rzeczy.

1. W domu Syriusza był obraz pani Black. Nie dało się go zdjąć, bo - jak twierdził Syriusz - użyła Zaklęcia Trwałego Przylepca. Ale skoro zaklęcia czarodziejów przestają działać po śmierci, to dlaczego obrazu nie można było zdjąć?

2. DLACZEGO, kiedy ktoś zeznawał w sądzie, nie podawano mu veritaserum? Snape powiedział, że ten eliksir można stosować w wyjątkowych okolicznościach. To oskarżenia kogoś o bycie Śmierciożecą to nie są wystarczająco dobre okoliczności?
A na Crouchu, który podszywał się pod Moody'ego użyli veritaserum bez pytania kogokolwiek o zdanie.

ha_lucynka
Użytkownik

Dodane dnia 04-06-2010 00:18
Odp 1. Nie wszystkie zaklęcia przestają działać po śmierci rzucającego, bo inaczej wszelkiego kalibru artefakty po śmierci twórcy byłyby bezużyteczne; zaklęcie Trwałego Przylepca jak sama nazwa wskazuje jest trwałe, więc nie znika po śmierci rzucającego.
Odp 2. Sama się nad tym zastanawiałam, ale jeżeli wziąć pod uwagę paranoję Knota, który nie uwierzył zeznaniom Croucha Juniora, można przypuszczać, że nie wszyscy ufali temu eliksirowi, a może trafiały się podróbki, bądź jest możliwość przekłamania zeznań (taj jak można oszukać mugolski wykrywacz kłamstw)
Gellert
Użytkownik

Data rejestracji: 14.08.09
Dodane dnia 04-06-2010 01:10
Hmm, Knot uwierzył zeznaniom Croucha. Ale uważał, że Crouch jest chory psychicznie i sobie wyobraził, iż pracuje dla Voldemorta.
Tak samo zaskoczyło mnie, że podejrzanym śmierciożercom nie sprawdzano przedramion ^.^

ha_lucynka
Użytkownik

Dodane dnia 04-06-2010 19:24
Zawsze mogli powiedzieć jak Lucjusz Malfoy, że działali pod Imperiusem.

A wracając do tego, iż Knot uwierzył w zeznania BC Juniora, ale uważał go za chorego psychicznie - czyli przyjął, że Veritaserum było nieskuteczne i wracamy do tego, że nie ufał tej miksturze...
ha_lucynka
Użytkownik

Dodane dnia 05-06-2010 11:40
Masz rację, ale kto powiedział, że tylko Knot jest maniakiem - popatrz na naszych polityków - różnią się jedynie przynależnością do poszczególnych (ponoć odmiennych) partii, ale patrząc na nich zastanawiam się czy się czasem nie sklonowali :? Nie mówię, że JKR o tym pomyślała (czasem chyba nie myślała w czasie pisania), ale tak mogę to sobie wytłumaczyć...
ha_lucynka
Użytkownik

Dodane dnia 05-06-2010 11:50
a wracając do skuteczności Veritaserum - skoro choroba psychiczna mogła przekłamać serum, to mógł to zrobić również silny psychicznie czarodziej, i może dlatego nie podawano go oskarżonym

(przepraszam za offtop, ale z rozpędu wysłałam odpowiedź jedynie na drugą część Twojego postu)
ha_lucynka
Użytkownik

Dodane dnia 06-06-2010 20:07
No cóż gdyby JKR rzeczywiście myślała pisząc serię HP nie musiałaby później objaśniać fanom nieścisłości. A było ich za dużo, żeby całkiem przymknąć na nie oko.
Co mnie uderzyło u Joaśki, to fakt, że ona cały czas Slytherin uważała za gorszy dom od innych. Kiedy Dumbledore sugeruje dwunastoletniemu Harry'emu, że dobrze zrobił nie decydując się na Slytherin, rozumiem - chciał pocieszyć chłopca. Ale w chwili kiedy Snape po dwudziestu latach szpiegowania i narażania się dla jasnej strony słyszy:
"Wiesz co, czasami sobie myślę, że Ceremonia Przydziału powinna się odbywać trochę później..." - coś mnie trafia! Czyli co, jako Ślizgon jest gorszym gatunkiem czarodzieja?
Panczaq
Użytkownik

Data rejestracji: 07.04.09
Dodane dnia 04-08-2010 23:34
Podejrzewam że chodzi o to że ślizgoni byli przebiegli, zawsze stawiali na pierwszym miejscu siebie, potem inni. Gryfoni byli szlachetni, potrafili się poświęcić dla dobra sprawy .A Severus , narażał swoje życie. I nic z tego nie miał.
Btw, mój pierwszy post smiley
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Zaczarowana
10/03/2019 19:52
Glenka, może chodzi ci o "Bez słów" na ff.necie ?

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie