dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Fickowa pikanteria ;)
Poznajmy się
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,267
Najnowszy Użytkownik: Trans_ass

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o filmach i ksiązkach z HP
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Potterowe dziury
jestem groszek
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 10.03.09
Dodane dnia 27-12-2009 18:27
Wiem już trochę czasu minęło ale..
Będę bronić Lily. Bo mnie szlag jasny trafia, jak widzę co piszecie. O Lily wiemy, że była łagodna, wyrozumiała, nie kierowała się osądem innych ludzi (zadawała się z nielubianym Snape'em. Gryfonka!), dobrze się uczyła, do tego była wierna. I nagle co? Patrz, zakochuję się w niej dwóch przystojniaków (^^). Czyli? Czyli, że byłą przynajmniej ładna. Albo Snape i Potter gustowali po prostu w rudych z zielonymi oczyma. A wybaczcie, Snape nie był w ciemię bity... I zgadzam się z Gellert, przy takiej sytuacji, jaka miała miejsce nad jeziorem ja też bym się zaśmiała, nawet jeżeli byłby to mój przyjaciel, ale tak jak Lily od razu bym się opamiętała i tak jak ona, bym go broniła.

A co mnie najbardziej wkurza przy czytaniu, to to, że Potter uważany jest przez nauczycieli za takiego dobrego:
Tom 7, Dumbledore do Snape'a, str. 696
Inni nauczyciele twierdzą, że to skromny, sympatyczny chłopak, a przy tym dość utalentowany. Ja osobiście uważam, że jest ujmujący.
I gdzie jest ten talent? Dobra, jest skromny i sympatyczny ale gdzie jest ten jego talent? W dodatku, Dumbledore mówi to na początku 1 kl. Wgl. te wszystkie potyczki wygrane przez Pottera uważam za naciągane, nie ujmuję nic z zasług Pottera. Ale to wszystko zawdzięcza to, jakim był: inteligentny (1kl.- nie dał się okłamać Voldemortowi), wierny (2kl. to jak przez cały czas wierzył w Albusa), oddany, odważny, przyjacielski itp itd. Ale ja tu nie widzę jego mocy! Voldemort był potężny, miał moc. Potter miał wiele zalet, ale jakim sposobem miał przezwyciężyć Voldemorta bez jakiegoś odpowiedniego treningu?! Był słabszy od Snape'a, Bellatrix i wielu, wielu innych śmierciozerców... I jak on miał pokonac Voldemorta?smiley To dla mnie największa dziura, bo jakim sposobem nastolatek ma pokonać tak wielkiego czarodzieja, jak Voldemort. Chyba, że Dumbledore specjalnie go nie przygotował do niczego, bo Potter miał od początku umrzeć. Zniszczyć horkruksy i zginąć a Voldemorta ktoś inny miał zabić... Ale jest to trochę naciągane?
Edytowane przez jestem groszek dnia 27-12-2009 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
mike
Użytkownik

Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 19.11.09
Dodane dnia 28-12-2009 16:29
Cóż. Popieram Cię, Gellert, w tym, że Potter został przez Rowling wykreowany na bohatera, który bez żadnego większego talentu i mocy miał pokonać największego czarownika na świecie, ale co tam, bla bla bla, przecież takie było przeznaczenie. No i co z tego, że pokonał go przez przypadek. Jeżeli oczywiście dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź.

Tylko nie do końca rozumiem, czemu uważasz go za uosobienie Mary Sue. Mogłabyś mi jakoś przybliżyć swoje argumenty lub coś, co Cię do tego twierdzenia przekonało? Może, gdy to do końca zrozumiem, to sama zacznę tak myśleć. 'Oo
mike
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 17:55
Tak więc, Potter to lekko zakompleksiony, tragiczny bohater, z wyjątkową mocą, przyćmiewający wszystkich na około i wzbudzający zazdrość. Znaczy, na to wychodzi. Okej, przyznaję rację. Potter to Mary Sue. Ale mimo to nadal go lubię. ;p
Persenifikona
Użytkownik

Data rejestracji: 28.12.09
Dodane dnia 28-12-2009 18:50
Dla mnie największą z dziur jest BRAK SEKSU. Zero, null.
Nikt nie mówi o ostrych scenach erotycznych, ale bez przesady.
Wd. Rowling 'bycie z kimś' ogranicza się do całowania. To trochę śmieszne. Mogę zrozumieć - książkę będą czytać też dzieci, ale brak nawet insynuacji? Brzmi to tak jakby Hogwart składał się z niedorozwiniętych seksualnie ludzi, którzy paradoksalnie często są już pełnoletni (w świecie czarodziejskim).

Czytałam chyba kiedyś nawet artykuł o 'świętośći' tej sagi. Przynajmiej wypowiadający się księża byli zachwyceni podejściem autorki do seksualności.
NNRiddle
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 11.01.09
Dodane dnia 28-12-2009 19:14
Fakt, nic odważniejszego niż pocałunek tam nie występuje.
Ja myślę, że pani Rowling po prostu uważa, że jak seks, to tylko po ślubie.
No i może nie chciała się jeszcze bardziej podkładać Kościołowi...

You were mine and I was yours for one night
Maybe the diamonds are not for every one...
NNRiddle
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 23:35
Gellert - podobno Watykan bardzo przychylnie wypowiedział się co do Księcia Półkrwi:
To moralne wartości prezentowane w filmie, a nie magia są tymi, które najprawdopodobniej widzowie wyniosą z kin. To co pozostanie to sceny przywołujące takie wartości jak przyjaźń, altruizm i lojalność. Film Harry Potter i Książę Półkrwi jasno pokazuje, że linia między tym, co dobre i złe jest jasna, a widzom trudno identyfikować się ze złem.

Przedtem tępili HP, teraz może się "nawrócili"

Ach.
Co do Maryśki, to tak, Potter ma typowe zapędy do bycia idealnym zbawcą świata.
Chociaż jako, że on chłopak, to raczej Gary Stu smiley Męski odpowiednik Mary.
Pomijając oczywiście fakt jego dzieciństwa; ale w sumie nikt się nad nim nie użala.

Mnie denerwuje to, że Potter od tak się zgadza. Zero sprzeciwu, fochów...
- Będziesz zbawcą świata, będziesz w ciągłym niebezpieczeństwie, Harry.
- Dobrze, panie profesorze.

Ja bym tak nie mogła xD Nieraz bym się unosiła i straszyła, ze przejdę na ciemną stronę xD

Edytowane przez NNRiddle dnia 28-12-2009 23:45
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 28-12-2009 23:43
A ona i tak zrobiła Watykanowi na złość i z Trzmiela zrobiła homoseksualistę . Tak mi się skojarzyło "Symbol Czarodziejskiego Świata- Gejem?" - pewnie przeczytała Herbatkę i ją natchnęło xd
A mnie zastanawia czy Harry nie powinien widzieć Koni Śmierci już na pierwszym a przynajmniej na trzecim roku. W końcu pamiętał śmierć rodzicow i widział śmierć horuksa- kawałka czyjejś duszy a to mogłoby uznane za prawie człowieka, no i nie zapominajmy o Quirellu. Tyle gadek, że Harry nie chce być mordercą widziałam, ale w końcu Quirrela zabił.

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
NNRiddle
Użytkownik

Dodane dnia 28-12-2009 23:47
Kagome pisałam już tym xD
Wiesz, nawet pomijając to - wracając do domu w czwartym tomie po prostu MUSIAŁ je zobaczyć. Śmierć Cedrika przecież, nie? Widać pani Rowling coś się pomyliło =.='

AngelsDream
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 06.05.09
Dodane dnia 29-12-2009 03:23
Czepiacie się - po prostu efekt z opóźnieniem i już.

smiley

Jest tylko jedna droga - moja droga.
http://www.angelsdream.yoyo.pl/index.php Wyślij Prywatną Wiadomość
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 29-12-2009 11:28
Sorrki NRiddle - nie zauważyłam, tyle tu postów jesst, że można się pogubić ;p

Kolejny problem - tom piąty. Dlaczego po prostu nie użyli na Potteru Veritaserum, albo Legimencji? Myslę, że domniemany powrót Czarnego Pana jest na tyle poważnym zdarzeniem, że możnaby było użyć tego eliksiru na nieletnim. Mógł też umiescić wspomnienie w Myśloodsiewni - wspomnienia na pewno różnią się znacząco od naszych myśli i marzeń. A tak tu taki problem z tego robili...

Pogładził czule sówkę, która czule dziobała go w palca.
A potem czule przytulił do niej twarz, a ona czule wydziobała mu oko.

W kominku słabo jarzyły się płomienie, a na podłodze widniał wielki dywan z herbem Slitherinu. Wszystko był eleganckie. Na długiej skórzanej sofie siedziały dwa bałwany, Clabble i Goyle.
Clabbe miał bardzo elegancki garnek na głowie, a Goyle bardzo szykowny nos z marchewki.

-Snape nam zadał wypracowanie o Eliksirze na przyrost paznokci. Na dwa pergaminyr30;
Jutro będzie nas uczył zakładać tipsy.

Pochylił się i ją pocałował masując mroczny znak.
Element gry wstępnej wszystkich Śmierciożerców.

Czarny Pan stał pośrodku kręgu, spoglądając na swój zegarek, będący pamiatką
prezentem od śmierciożerców w ramach przeprosin za porzucenie go na tyle lat.
A ci, którzy go zdradzili, w ramach przeprosin dali mu rower. Bo Voldi nie był
przecież u I Komunii...

by Locha Snejpa
mike
Użytkownik

Dodane dnia 29-12-2009 13:32
Kagome, masz na myśli czarodziejski świat, ministerstwo? Myślę, że nie użyli Veritaserum z tego powodu, z którego Knot nie chciał przesłuchać Croucha Juniora. Pewnie wychodził z założenia, że Potter mógł naprawdę wierzyć w powrót Czarnego Pana, więc pod wpływem eliksiru i tak by to potwierdził. Mógł z góry zakładać, że pomieszało mu się w główce ;p. Oczywiście, jeżeli o to Ci chodziło ^^
dreamcatcher
Użytkownik

Data rejestracji: 08.09.09
Dodane dnia 29-12-2009 18:44
To chyba zależy od osoby. Mój wujek jest księdzem (wprawdzie w Kanadzie, ale...), czytał wszystkie częśći HP i podobały mu się smiley. Nie wspominał też nic o jej złym wpływie na dzieci itp.
No i o nim nie można powiedzieć, że nie ma własnego zdania...

,,Jest jeszcze jedna cecha kotów, którą podziwiam. Koty nie uznają żadnej winy. Kiedy pies rozwali lampę, wiesz to. Wystarczy spojrzeć na psa. Koty nigdy nie uznają żadnej winy, kot po prostu z miejsca przechodzi do kolejnej aktywności.
,,Co się stało? Chrzanić to, ja jestem kotem. Coś się zbiło? Pytaj psa. "
Edytowane przez dreamcatcher dnia 29-12-2009 18:47
NNRiddle
Użytkownik

Dodane dnia 29-12-2009 20:05
Co do piątego tomu - według mnie Knot po prostu nie chciał w to uwierzyć, ani dopuścić, by ludzie się dowiedzieli - zbiorowa panika nie była mu potrzebna. No i bal się o swoje stanowisko Ministra.

Wiecie no, nie wszyscy księża są za spaleniem wszystkich egzemplarzy HP wraz z Rowling na stosie. I chwała im.
Ja uważam, ze skoro w całej książce nie ma żadnego nawiązania do wiary chrześcijańskiej, to nie powinno ich to obchodzić. Okey - gdyby główny bohater chodził do kościoła, a potem sie nagle d tego Kościoła odwrócił, zaczął ćpać i według niego byłoby wszystko dobrze - mogli by się czepiać. A tak... Za co? Ze Rowling pokazała różnicę miedzy dobrem, a złem?

PS. Przepraszam jak nie ma gdzieniegdzie polskich znaków, ale mój laptop się na nie sfochal, a Mozilla nie wszystkie podkreśla do poprawy.

Gellert
Użytkownik

Data rejestracji: 14.08.09
Dodane dnia 29-12-2009 22:52
NRiddle napisał/a:
Wiecie no, nie wszyscy księża są za spaleniem wszystkich egzemplarzy HP wraz z Rowling na stosie.

Wiem, wiem, ja tylko tak troszkę ironizuję.
dreamcatcher, bardzo się cieszę, że taki fajny wujek Ci się trafił smiley
Mimo wszystko wielu jest księży, którzy nie potrafią podjąć dyskusji, bo zwyczajnie nie mają własnej opinii. Podałam przykład tamtego.
Ogólnie są nawet tacy "chrześcijanie", którzy palą HP na stosach smiley Albo tfurcy cudownej listy powodów, dla których HP jest według nich złe.
Wiecie, że "Harry Potter" "to książka o trzech satanistach"? Ja nie chcę nawet myśleć, kim jest Voldemort, jeśli Harry jest satanistą. KWIIIK.
Ale nie martwcie się, nienawidzę szufladkowania i nie twierdzę, że każdy ksiądz=czyhający na HP z widłami.

Hmm, oczywiście zboczyłam z tematu. Potterowe dziury, tak? Mam żal do Rowling, że w książce nie pojawiło się wejście do pokoju wspólnego Puchonów. Jakoś trudno uwierzyć w to, że poszczególne domy były aż tak ukryte. Przecież ludzie nie zawierali przyjaźni tylko w obrębie swojego domu. Dlaczego nikt się nie interesował, gdzie mieszka reszta szkoły? (Te tłumy ludzi...)
Persenifikona
Użytkownik

Data rejestracji: 28.12.09
Dodane dnia 30-12-2009 17:45
Dostaję migotania przedsionków przy nadmiarze głupoty ludzi, którzy nie wiedzą, a mówią. To jest po prostu żałosne.

- A czytał ksiądz "Harry'ego Pottera"? - zapytałam łagodnie.
Pokręcił głową.

Pokemony!? <walę głową w ścianę>

Ja, znając siebie, nie byłabym w stanie powstrzymać się przed komentarzem. [Pamiętam jak jeszcze w liceum robiłam 45 minutowe kłótnie z katechetką. ;D]

Gellert co do pokoju wspólnego Puchonów też się nad tym kiedyś zastanawiałam. Bynajmiej, nie odgrywali oni specjalnej roli w tej książce (oczywiście poza Cedrikiem) więc może to było przyczyną.
Brat Pidd
Użytkownik

Miejscowość: Radomsko
Data rejestracji: 29.12.09
Dodane dnia 30-12-2009 22:12
Gellert napisał/a:
No, poza Cedrikiem w ogóle Puchoni zostali potraktowani nie fair. No bo kto lubi Puchonów? Nie mamy powodów.

Jeszcze Tonks. Może nie jest to osoba dokładnie z pokolenia Harry'ego, ale była w Hufflepuffie ;P

A kto lubi Puchonów? Ot, na przykład ja. A przynajmniej ich wersję, którą kiedyś 'tworzyłyśmy' z Ariel i paroma innymi osobami: mieszkają koło kuchni zdaje się - a to już wielki plus smiley; opis ich dormitoriów kojarzy mi się z norami hobbitów - to też plus smiley; ich opiekunem jest profesor od zielarstwa, mają dostęp do ziół: to by wyjaśniało, czemu generalnie stanowią tak spokojną i nie rzucającą się w oczy gromadę - po prostu są zbyt spaleni (i wyluzowani smiley), żeby działać (Jay i Cichy Bob są Puchonami. Totalnie.); w Hufflepuffie lądują osoby, których cechy nie przypisywały w sposób oczywisty do żadnego z pozostałych domów - ergo, największe oryginały powinny lądować właśnie w Hufflepuffie. Duh. Chcę być Puchonką ;P

Ale też byłam niepocieszona tym, Jak JKR potraktowała Puchonów. Podobnie jak tym, co zrobiła ze Ślizgonami w ostatnim tomie: wszyscy zachowali się jak obrażone księżniczki/tchórze i sobie poszli? Chociaż nawet jestem w stanie uznać pewną logikę takiego zachowania, ae... WSZYSCY? Doprawdy, pani Rowling... Później, w wywiadach, tłumaczyła, że niektórzy z nich wrócili, nawet przyprowadzili posiłki... Nie można było tego ująć we właściwym tekście? Poświęcić kilku zdań? Bo tak wychodzi na to, że jedyni Ślizgoni z jajami należeli do starszego pokolenia (Snape, Regulus, Slughorn). Aaargh. A ja nawet nie jestem Ślizgonką-z-zamiłowania. (dlatego np. tak podobało mi się zakończenie 'Underwater Light'/'Światła pod wodą' Mayi - gdzie, owszem, są zdrajcy, są osoby, które się wycofują... ale nie ogranicza się to do jednego domu; do końca możemy obserwować, jak domy ze sobą współpracują... a to wydawało mi się zawsze dość istotną ideą)

You'll find that life is still worthwhile,
If you just smile.
Brat Pidd
Użytkownik

Miejscowość: Radomsko
Data rejestracji: 29.12.09
Dodane dnia 30-12-2009 23:27
Zwracam honor i cieszę się smiley

Ale, wiesz, ja generalnie staram się znajdywać jakieś 'za' każdym z domów itp. (i mniej-więcej takie listy przygotowałyśmy dla każdego z nich), więc to chyba niewielkie pocieszenie ;P

Ale sama widzisz, że do wszystkich ich cech musiałyście same dojść.

Taaak, i dlatego każdy tworzy sobie własny fanon - zresztą, już dawno pogodziłam się z faktem, że wolę świat kreowany przez twórców ficów od oryginalnego universum HP. Oczywiście, nadal chylę czoła przed panią Rowling za stworzenie bazy, na której fandom mógł się rozwinąć. I za nie zachowywanie się jak ostatnia bicza w stosunku do tegoż fandomu (bo to niestety zbyt częste zjawisko xP).

You'll find that life is still worthwhile,
If you just smile.
arielgobuss
Super Administrator

Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 30-12-2009 23:44
A ja (Ariel) też uwielbiam Puchonów - bo według mnie są najbardziej wyluzowani i najbardziej szaleni i zabawni. Puchoni to taka bohema Hogwartu. No i mieszkają przy kuchni, a to jest wielki plus :D Sama czuję się Puchonką ^_^

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
SilverS
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 07.09.09
Dodane dnia 01-01-2010 20:26
arielgobuss napisał/a:
A ja (Ariel) też uwielbiam Puchonów - bo według mnie są najbardziej wyluzowani i najbardziej szaleni i zabawni. Puchoni to taka bohema Hogwartu. No i mieszkają przy kuchni, a to jest wielki plus smiley Sama czuję się Puchonką ^_^

^ _ ^
Uśmiechnęłam się na widok ' i mieszkają przy kuchni '.
Jak ja bym mieszkała przy kuchni to była by masakra.
Na szczęście od siebie do kuchni mam do przejścia cały przedpokój i pół drugiego pokoju. Lubie jeść ale to nie najlepsze przy diecie, więc cieszę się że nie jestem puchonem. Osobiście, ( poza kuchnią ) nic do nich nie mam.
Lubie wszystkie domy, okey no prawie. Nie lubię Gryffindoru.
Ale i tak gdybym miała wybierać między mieszkaniem w świecie mugoli a być w Hogwarcie w Gryffindorze, to wybrałam bym Gryfońskie życie.
smiley
Ups. trochę nie na temat xD
Vena
Użytkownik

Data rejestracji: 21.01.10
Dodane dnia 21-01-2010 20:25
Aż się zarejestrowałam, żeby wtrącić trzy grosze. Dziura moim zdaniem najważniejsza: zmieniacz czasu! Przecież dzięki niemu można wyjść z każdej sytuacji, nadużywać co pół godziny i uratować życie masie osób. Nikt jednak tego nie robi, a szanowna autorka miała chyba nadzieję, że jak już o nim nie napisze, to fani zapomną. Zbyt wiele lat gram w RPG, żeby przepuścić coś takiego smiley

Związek Harry'ego z Ginny - Harry w końcu był przyzwyczajony do robienia tego, co mu się każe - co mu kazali Dursley'owie, Dumbledore, Hermiona... To jak mu Ginny oznajmiła, że są parą, to się z przyzwyczajenia zgodził. Zwłaszcza kiedy już nie musiał wspinać się na szczyty bohaterstwa. smiley
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

kopciurek
13/09/2019 00:35
Dziewczyny, nie planujecie znowu jakies opowiadania Snarry? smiley Albo czegokolwiek ze Snape'em? smiley

louispedalhazzejebal
24/04/2019 13:38
Wracam do tego cuda raz na rok i za każdym razem budza sie we mnie te same silne emocje jak za pierwszym razem. Naprawde te ff jest juz ze mna kilka lat i szacunek wielki dla autorek za tak przepiękna

Zaczarowana
10/03/2019 19:52
Glenka, może chodzi ci o "Bez słów" na ff.necie ?

Glenka
11/01/2019 21:47
Potrzebuję pomocy :X Kojarzy ktoś tytuł snarry, gdzie Harry opiekował Severusem, który był w śpiączce? Język polski. Top Harry

MEFISTO
06/01/2019 00:05
czasem gdy chcę przeczytać opowiadanie ze ,,Snarry od A do Z'' wyskakuje info / że nie mam uprawnień do czytania danego opowiadania, tak samo jest z działem Ksiąg Zakazanych . Jak uzyskać d

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie