dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,098
Najnowszy Użytkownik: ana645

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o tobie
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Poznajmy się
waeter
Użytkownik

Data rejestracji: 08.12.08
Dodane dnia 23-07-2010 20:41
Ok, wątpię, żeby komukolwiek chciało się to czytać, no ale --

1.waeter
2. 25
3. 160, czarne, niebieskie
4. Ulubiony i znienawidzony kolor: nie mam znienawidzonego; ulubione miewam różne (w tej chwili zielony v.v)
5. Twoje hobby i zainteresowania: antropologia (czyli: języki, sztuka, kultura, literatura, religia, filozofia, historia), gotowanie, taniec, feminizm, lgbt
6. Co najbardziej lubisz jeść i pić, a czego nie znosisz: pff, nie potrafię powiedzieć. o.o lubię dobre jedzenie, po prostu smiley
7. Czy palisz/pijesz? Jeżeli tak, to jak często i dlaczego? palę fajki wodne (z częstotliwością raz na dwa lata), piję jak mam okazję (na imprezach itp.) i tylko rzeczy dobre (tzn. smaczne. w związku z tym nie pijam wódki ani piwa, którego nie znoszę, a za to uwielbiam wino i drinki smiley)
8. Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole/twój zawód: w szkole zawsze byłam dobra z rzeczy humanistycznych, a teraz mam licencjat z anglistyki i tłumaczeń smiley
9. Ulubiony kwiat, zwierzę: lilia, lilia wodna, fioletowy bez, czerwone goździki
10. Ulubione zespoły/wokaliści/wokalistki a także aktorzy/aktorki: the cranberries, florence and the machine, patrick wolf, queen, jordi savall, cycle, the mediaeval baebes, philp glass; aktorzy/aktorki: BRADLEY JAMES *______* robert carlyle, terry mann, david tennant ii... nie wiem xD ostatnio Bradley wszystko mi przesłania smiley jeśli chodzi o aktorki: kate winslet, tilda swinton, kate blanchett, claudia black
11. Ulubione piosenki: ....patrz pytanie 6. za. dużo.
12. Ulubione filmy/seriale/programy: Stargate Universe! Poza tym Stargate tak w ogóle, Doctor Who, Torchwood, Merlin, Life on Mars. Filmy: Imagine Me & You, Shortbus, Heavenly Creatures, Elizabeth, iii... też nie wiem. xD Mało filmów ostatnio oglądam.
13. Ulubione książki i pisarze/poeci. Terry Pratchett, Neil Gaiman, Andrzej Sapkowski, Jeanette Winterson, Peter S. Beagle.
14. Ulubieni bohaterowie (z książek/filmów/gier). patrz pytanie 6 i 11. XPP
15. Twoje największe marzenie. "My dream is to finally know what my dream is" =='
16. Gdzie najbardziej chciałbyś/-ałabyś mieszkać? W Wielkiej Brytanii. Hands down. Kocham ten kraj. smiley smiley (Ok, a jakbym nie mogła w UK, to fajnie by też było w Skandynawii albo w Czechach smiley)
17. Jakiego jesteś wyznania? (jeżeli jesteś jakiegoś) ...hm. obecnie chyba panteistycznego, ale nie jestem pewna. ogólnie ciągnie mnie mocno do rzeczy związanych z naturą/wszechświatem/jednością wszystkich istot, itp. smiley
18. Czy masz rodzeństwo? (jeżeli tak, to napisz coś o nich) nie mam.
19. Ulubiona (albo najseksowniejsza według ciebie) część ciała. ...to zależy od konkretnego osobnika. (chyba, że jest się Bradleyem Jamesem, wtedy jest się po prostu jednym wielkim ciachem smiley )
20. Ulubiona pozycja seksualna (w wyobraźni albo na żywo). ...nie posiadam o.o
21. Ulubiony typ urody męskiej i żeńskiej (innymi słowy - kto ci się podoba?) Bradley!! 8DD Ok, nie no, tak naprawdę to chyba nie mam typu. Podobają mi się różne rzeczy u różnych ludzi.
22. Twoja orientacja. ...Skomplikowana. Ogólnie rzecz biorąc - bi.
23. Twój stan "cywilny" (tzn. czy jesteś (albo i nie jesteś) w związku i z kim). Wolna. smiley
24. Opisz dziesięcioma określeniami swój charakter. Yyy... a mogę dwoma? Bo "lilia" i "Skorpion" to jest to, co do mnie najbardziej pasuje. smiley
25. Czego się najbardziej boisz? Trudno powiedzieć.
26. Gdzie i do jakiego okresu chciałbyś/-ałabyś się przenieść, gdybyś mógł/mogła? a. Średniowiecze, najlepiej w arabskiej Hiszpanii, b. okolice Anatolii, epoka brązu/żelaza (...naczytałam się Żylińskiej smiley), c. druga połowa 16. wieku, Anglia (a.k.a. epoka elżbietańska), d. lata dwudzieste, Anglia albo USA.
27. Życiowe motto/myśl/aforyzm. "Hate is easy, love takes courage", "all those tremulous stars still glitter, I will survive"
28. Wypisz kilka swoich zalet i wad: patrzy pytanie 24. Tzn. typowe wady i zalety dla osób będących liliami i Skorpionami jednocześnie. smiley
29. Ulubione ficki/arty/klipy (opisz jednym zdaniem, dlaczego je lubisz). O wow. Ok: Harry Potter: Maya (Drop Dead Gorgeous, przede wszystkim, ale Światło pod wodą też, i właściwie cokolwiek tej autorki); Star Trek: Killa (taka autorka ficów o Kirku i Spocku; swojego czasu ZABIŁA MNIE NA ŚMIERĆ jedną ze swoich historii), Merlin: derryere (też mnie ZABIŁA. Zresztą w sumie, w ramach oszczędności, wymieniam tu tylko te naj-naj-najulubieńsze, które mnie totalnie ZMIOTŁY smiley), astolat, syllic, zarah, srin, seperis (...er, tak, jak widać, jestem obecnie w fazie merlinowej smiley).
30. Lubisz nas? smiley Jakbym Was nie lubiła, to by mnie tu chyba nie było, prawda? Pf, co za pytanie w ogóle. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
kurtyna
Użytkownik

Data rejestracji: 30.11.09
Dodane dnia 02-09-2010 15:31
1.Kurtyna; Klaudia
2.23.06.1993 (Dzień Ojca smiley)/ 17 lat
3.Jakieś 167, oczy zielone, włosy czarne
4.Ulubiony : blady róż, szary, biały; znienawidzone wszystkie odblaski
5.Literatura, moda, druga wojna światowa, obozy koncentracyjne, powstanie warszawskie
6.Uwielbiam : spaghetti, pierogi by moja babcia; (ogólnie lubię jeść) ; nie lubię awokado, kminku. Napoje : mleko, woda, sok
7.Nie piję, nie palę (rzuciłam smiley)
8.Ulubiony : polski, historia...w sumie nie mam przedmiotu, którego bym nie lubiła. Matematyka sprawia mi trudności, ale
jeśli załapię o co chodzi, to mogę z radością rozwiązywać zadania.
9.Wrzos, fiołek; chyba wszystkie.
10. HIM, Blue October, Placebo, AFI, Musicals, Staind, Coma, Oomph, LaFee, Josh Groban
11.Blue October - Congratulation, My Never; hm..Musicalowe wszelakie
12.Wichrowe wzgórza, Piraci z Karaibów, Wywiad z wampirem, Disneys, Lolita
13."Zośka i Parasol", "Pożegnanie z jesienią", "Na marginesie życia", "Lord Nevermore", "Lolita"; Witkacy, Staff.
14.Zośka, Jeremi, A.Morro/Lestat i jego poczucie humoru smiley)
15.Wyjechać z obecnego miejsca zamieszkania, ułożyć sobie życie - kariera zawodowa, kasa, apartament.
16.Kraków, Warszawa, Wrocław
17. Ateista (chyba. Nie uznaje czegoś takiego jak jakakolwiek religia czy wiara)
18.Trzy siostry. Agnieszka - zamężna, starsza ode mnie, ma 32 lata; Marta- ma 28 lat, ale wygląda młodziej ode mnie,
na pierwszy rzut oka anorektyk-choć je normalnie ; Paulina-z bilogicznego pubktu widzenia jesteśmy siotrami, ale nic
poza tym, ma 21 lat, ale mentalnie 4. Niezrównoważona psychcznie - serio.
19. U mężczyzny - dłonie, u kobiety-nogi, szyja-kark-dekold.
20....jestem dziewicą.
21. Mężczyźni - dojrzali, ciemne oczy, ciemne włosy i głos, który doprowadziłby mnie do szaleństwa.
22.Hetero
23.Przemilczę to.
24.Stała, zrównoważona, rozważna, uparta, dokładna, umiejąca kłamać jak z nut, niecierpliwa.(więcej chyba nie wymyślę)
25.Mam obsesję na punkcie wagi i wyglądu. Wydaje mi się, że wszyscy na mnie patrzą i negatywnie oceniają.
26.Druga wojna światowa, powstanie warszwskie.
27.Po trupach do celu.
28.Zlety : cicha, nieśmiała, posiadająca jakąś wiedzę; wady : ZBYT nieśmiała, posiadająca za małą wiedzę.
29.Herbacianka i DI - za wszystko. Blemish - za ciekawe podejście, HP i własna droga - za świetną akcję.
30.Niessssamowicie.

Kurtyna
www.bozyszcze.mylog.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Eman
Użytkownik

Miejscowość: Grudziądz
Data rejestracji: 03.09.10
Dodane dnia 03-09-2010 23:58
A więc jestem tu nowa, Nami od dawna mnie namawiała, żebym się tu zarejestrowała, jednak nigdy nie miałam na to czasu czy cuś. ;P jednak po jej usilnych staraniach w końcu dołączyłam.
Czyli zaczynam rundę pierwszą, tj. pytania smiley
1.Eman/Jagoda
2.Jeszcze 17/13.11.1992
3.172/obecnie czerwony/niebieskie
4.Czerwony i różowy ( chociaż ostatnio, chyba się w głowę uderzyłam i kupiłam sobie różową bielizne >.<smiley
5.Uwielbiam tańczyć, interesuje się Islamem (nie raz z Nami się spierałyśmy- nie ma ze mną szans w tej walce- właśnie o Islam i rządzące nim prawa)
6.uwielbiam owoce i warzywa, nie lubię tłustego mięsa bleeee
7.Nie palę, piję okazjonalnie - najczęściej Reed's Jabłkowy lub cytrusowy
8.Znienawidzony to fizyka (przez moją nauczycielkę), a ulubionego chyba nie posiadam smiley
9.Bez zastanowienia RÓŻA, wąż
10. Nightwish, Hey, Blade Loki
11.Oj długo by wymieniać, ostatnio "Snuff", "Te amo","We're all to blame"
12."Californication", "Queer as Folk", "Harry Potter...","Dr. House","Gotowe na wszystko"....
13."Uciekinierka","My dzieci z dworca ZOO","Drapieżcy", "Festiwal strachu"... / Masterton <3
14.SNAPE!! (on jest obłędny w każdym calu, jak może nie być moim ulubionym bohaterem )
15.Wyjechać do Egiptu (chociaż mała wycieczka smiley )
16. Bez konkurencyjny Egipt.
17.Katoliczka
18.No niestety mam, brata ma 14 lat i doprowadza mnie do szału, tak niedawno byłam w jego wieku, a już chyba nie pamiętam tego, ale mogę się założyć, że aż tak wkurzająca nie byłamsmiley
19.Zależy czyja smiley, u facetów delikatne mięśnie, no i pupcia. Natomiast u kobiet, piersi i pupa smiley
20.Oj jakie Wy macie nie dyskretne pytania ;D - Na pieska smiley, lub na jeźdźca smiley (zależy czy z kobietą czy z mężczyzną)
21.Mężczyźni - Murzyni i Arabowie ( zawsze Nami ciągnie mnie za ręke bym w końcu odkleiła wzrok jak idzie jakiś Murzynek smiley )
22.Bi oczywiście ;D
23.Wolna
24. Nie lubię się opisywać, po prostu jestem otwarta, odważna, prowokująca, kusząca, niepoprawna flirciara ( jak to Natala zawsze twierdzi), nieustępliwa, jak trzeba to zaborcza i wredna
25.Pająków!
26.Szczerze, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale pewnie przeniosła bym się do romantyzmu i sterroryzowała wszystkich tych co napisali te durne romantyczne utwory-które teraz są naszymi lekturami- by nie pisali bzdur. A może wyrwała bym jakiegoś romantyka smiley
27.Życie jest za krótkie, by żyć wciąż przeszłością.
28. Wymieniłam w którymś z punktów powyżej smiley
29.Przede wszystkim "Seria Herbaciana"- gdyż jest to mój pierwszy przeczytany fick więc mam do niego sentyment smiley, "Desiderium Intimum "- Co prawda nie doczytała jeszcze do końca, ale jak na razie bardzo mi się podoba. Arty hmmm... jak jest na nich Snape to jestem w niebie. Chociaż bardzo ładnie wyglądał nagi Harry z napisem nad pośladkami "For Potions Master ONLY! " w zeszycie od Systemów smiley
30.Co prawda nie poznałyśmy się jeszcze, ale jestem pewną, że się polubimy smiley

No to przebrnęłam przez rundę pytań smiley.
<3 :*

Eman
Edytowane przez Eman dnia 04-03-2011 16:28
KamenaKillHannah
Użytkownik

Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 24.01.10
Dodane dnia 09-10-2010 10:27
1. Kamena/ Szyn/ Kaska
2. 20/21.01.1990.
3. 171cm, teraz to czewone ale za jakiś czas... / zielono-szare.
4. Fioletowy i czerwony/ żółty.
5. Książki, książki i jeszcze raz muzyka, anime i FF.
6. Ciężko powiedzieć co lubię bo jest tego dużo ale nie znoszę mięsa.
7. Palę dlaczego tak jakoś jak często to nałóg jak mam ochotę, piję tylko na imprezach?
8. W tej chwili to prawo kanoniczne jako znienawidzony, angielski i prawo karne jako ulubione.
9. nie mam/ Koty i węże.
10. 30STM, Aerosmith, System, i tak dalej.../ Jerad Leto/ Jared Leto, Alan Rickman, Jason Isaac,
11. Soundtrack z Requiem dla snu.
12. Sweeney Todd, Requiem dla snu, Królowa Potepionych.
13. Duzo tych książek i nie mam ulubionej/ Edgar Alan Poe.
14. Severus Snape (hah).
15. Napisać i wydac ksiazke.
16. Londyn lub Tokio
17. Początkujacu Shinto
18. 2 braci... nie ma sensu o nich pisać serio...
19. Usta
20. ?!?!
21. Mężczyźni- Wysocy umieśnieni ale nie napakowani, ciemne włosy niebieskie lub zielone oczy z chłopięcym urokiem, Kobiety- Blondynki, małe niepozorne niebieskookie
22. BI smiley
23. W związku (:*)
24. mnie wystarczy jedno- Kameleon;P. a serio potrafię być miła słodka i uczynna jednego dnia a mściwa wredna ironiczna i brutalna drugiego, zmieniam się częściej niż pogoda i nie zaobserwowałam u siebie stałych cech charakteru może gdybym stanęła z boku i popatrzyła na siebie....
25. Że nikt mnie nie zrozumie
26. 2156 smiley żartuję, myślę że to zostanę tu gdzie jestem...
27. Żyj z dnia na dzień i wyciskaj ile mozesz, Nigdy nie ogladaj sie za siebie
28. OMG za dużo tego... Wad chociażby wrócę tu jak zrobie listę;P.
29. DI ale nie trzeba tłumaczyc dlaczego to oczywiste, IZZ, szkoda że juz sie skończyło, znajdzię się jeszcze kilka.
30. No Ba! smiley

Wypadałoby dopowiedzieć pytanie 20: wszystko zależy od osoby są takie z którymi ostro szybko i najlepiej w ekstemalnych warunkach a są i nakie z którymi długo nanietnie spokojnie w jakimś zaciszu, Co do ulubionej to zdecydowanie na jakimś biurku wsród papierów które mogłabym gnieść wijąc się.

Demonicznym krokiem wchodzimy w Nowy Rok!

Edytowane przez KamenaKillHannah dnia 06-01-2011 18:56
arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 10-10-2010 14:36
LETHOS :

Ostrzeżenie :
Jestem dziwny. xD
1. Lethos / Kretyn / Franek
2. 23.07.93
3. 174 cm, brązowe (jasne), niebieskie
4. Czarny. A nienawidzę karmazynowego
5. Czytanie, pisanie, malowanie po ścianach, Sadowski, Snape, Seks, Snarry, Slash (kocham literę "S"smiley , oglądanie każdego filmu z A.Rickmanem , gitara, perkusja, wiolonczela.
6. Sphagetti boloniese, zielona herbata (mrożona ). Nienawidzę wątróbki, mleka, groszku. I zepsutej pizzy.
7. Palę nałogowo. Piję okazjonalnie. Palę,bo :
szkoła (wpływ otoczenia) , bo to mnie rozluźnia, bo lubię ten smak, bo to zajęcie,dla rąk.
8. Chemia i chemia / pracuję w księgarni i pomagam układać towar. 30 zł za godzinę,nie jest źle.
9. Co do zwierząt,to chyba kruki. Wiem, trochę zbyt oczywiste i oklepane. Ale sam miałem jednego. A kwiat, to każdy,byleby nie śmierdział. Reszta jest cool.
10. Zespoły :
Type O Negative (widzieliście wokalistę ? *__*), 30STM, HIM, Nirvana, Guns'N Roses, Nine Inch Nails, Garbage, Leonard Cohen, Placebo.
Aktorzy :
Alan Rickman,oczywiście. Dzięki niemu,zainteresowałem się Snape'm, aktorstwem no i jego niezwykła charyzma,melancholia,osobowość,jego NOS <33333. ;P
Ralph Fiennes -za Wichrowe Wzgórza.
Wokaliści :
Trent Reznor (jak mam go nie kochać ?),
Cher (za przebojowość, wyzywająco seksowne kształty, i kontrowersję,na każdym kroku),
Billy Idol (za włosy hahah ;P ),
George Michael (za all xd),
Andrew z Sister Of Mercy (wyglądał bosko,zachowywał się jeszcze lepiej, biorąc pod uwagę seksowny nawyk przygryzania wargi na scenie... ).
Mylene Farmer (za tajemniczą delikatność i piękne oczy )
11. NIN - closer.
Nikki Sixx - Life is beautiful
Archive - Fuck You Anyway
Guano Apes - Don't You Turn Your Back On Me. (Gobuss,zgadnij,czemu ? smiley Domyślasz się ^^ )
TDG - Pain
Placebo - My Sweet Prince
Pink - Oh My God
12. Love Acutally, Snow Cake, bo to były pierwsze filmy,w jakich zobaczyłem Alana Rickmana. Wszystkie HP (nie zapomnę sceny ze Snape'm i Umbrydżycą. <33 ) . Wuthering Heighs. Nie znam się na serialach i programach.
13 . Again. Wszystkie HP. (od kołyski aż po grób xD) Biedny Oscar, instynkt śmierci, Wiedźmin,Siewca Wiatru.
14. Daimon, Asmodeusz, Razjel z Siewcy Wiatru (dobry materiał na slash >D ) . Severus of kors. Ale Harry'ego dobrze rozumiem. Nawet bardzo.
15. Żeby Sadowski jakoś przejrzał na oczy,i uwierzył że go kocham i żeby mnie pokochał. Albo żebym ja się odkochał. Oba chyba niewykonalne.
16. NA Sadowskim >D. Albo w Londynie.
17. Wierzę w...nic nie wierzę. Za mocno depresyjny charakter mam.
18. Nie mam.
19. I)Nos. II) Oczy. III)Dłonie. IV)Plecy.
20. Myślę że chciałbym być brany na ścianie,biurku,drzwiach albo na podłodze. Albo zwyczajnie,z nogami,owiniętymi wokół jego bioder. Akhghgsgseisfbc *pluje się* Sadowski... *__*
21. Kobieta : Ciemne włosy, jasne oczy, nie ważne,jaka figura,czy wzrost. Silna charakterem,czasem agresywna,inteligentna,na prawdę. Zadbana,znająca poczucie własnej wartości.
22. Bisex.
23. Panna hahaha xD A tak serio,to kawaler.
24. Nie sądzę żeby to był dobry pomysł. Nie umiem tak.
25. Że Sadowski sobie kogoś znajdzie,albo że wyjedzie,albo że umrze...
26. Anglia, w okresie herbaty i armaty. <3
27. Wychodzę,ale nie zakładam butów. Może będziesz chciał za mną pobiec i mi je oddać ?
28. Niewychowany, głupi, tępy, upierdliwy, arogancki kretyn.
29. DI - bo rozumiem. Upojenie. <3 ADY też lubię. I jeszcze coś...pierwsze Snarry,jakie czytałem. Ale tam był Voldemort.
30. Fascynujecie mnie. Jesteście mądre,kreatywne,wrażliwe, kontrowersyjne, PIĘKNE (no nie mogę,no ! xD) i mega. Moje,od dzisiaj. xD

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 10-10-2010 20:16
hihihih masz urodziny wtedy co daniel radcliffe i moj chlopak x]
Doris
Użytkownik

Data rejestracji: 19.09.09
Dodane dnia 20-10-2010 19:16
1.
Doris/Pani - Jestem - Chodzącą - Encyklopedią/ Dorota
2. Wiek/data urodzenia.
2. Szesnaście jesionek^^/ 24 września 1994r. No cóż jestem małolatą...
3. Wzrost, kolor włosów i oczu.
160cm ciemny blond a kolor oczu niebieskie
4.
Ulubiony kolor: niebieski i czarny
Znienawidzony: wszystkie które dają po oczach swoim "blaskiem" tz oczojebne np: pomarańczowy, zielony
5.
Czytanie książek i FF a także siedzenie na necie( choć nie wiem czy to można podciągnąć pod kategorię hobby, ale raczej uzależnień)
6.
Frytki (moja jedyna wielka miłość oprócz snarry) i pizza. jeśli chodzi o picie to herbata, czarna kawa bez mleka i coca - cola a nie znoszę gotowanego mięsa i cebulixD Fuuj!
7.
Nie palę i nie piję. Nie cierpię smrodu papierosów, aż mnie mdli, gdy go czuję a tylko czasami podciągnę łyka piwa ( nigdy nie tknę wódki!)
8.
Ulubiony: WOS a znienawidzony WF, matematyka i fizyka.
9.
Kwiat: narcyz a zwierzę kot lub paw
10. Ulubione zespoły/wokaliści/wokalistki a także aktorzy/aktorki.
Celine Dion, Michael Jackson, Aerosmith, Bon Jovi, Muse, Green Day i inni/ Colin Firth, Alan Rickman, Hugh Grant, Reese Whiterspoon i eee.. mam pustkę..
11. Ulubione piosenki.
Na chwilę obecną Kevin Rudolf - Let It Rock i Bon Jovi"It's My Life" ( cholernie lubie tą piosenkę, nie wiem co w sobie takiego ma, ale ją lubię)
12.
"Władca pierścieni", "Titanic", " Duma i uprzedzenie(1995) i nie wiem co jeszcze... aa wyśmieje mnie ktoś jeśli powiem, że uwielbiam Gwiezdne Wojny?
13. Ulubione książki i pisarze/poeci.
"Duma i uprzedzenie", "przeminęło z wiatrem" Kroniki wampirów / Jane Austen, Rowling
14.
Harry Potter , Severus Snape, Lestat, Louis i Armand (Kroniki), Darth Vader, pan Darcy z "Dumy i ..."
15. Twoje największe marzenie.
wyjechać na wyspu kanaryjskie a takie jakie mogłabym spełnić to jak najszybciej skoczyć liceum a potem dostać sie na wymarzone studia i je skończyć.
16.
okażę się dziwna jak powiem, że dobrze mi na moim zadupiu?
17.
Praktykująca katoliczka
18.
Mam, ale nie chce mi sie o nich pisać. nie mamy ze soba bliższego kontaktu tak więc nic o nich nie wiem.
19.
Plecy, oczy, usta , ręce i nogi
21.
Męski typ to szatyn z czarnymi lub zielonymi oczami, albo brązowymi. A kobiecy to blodynka o brązowych(piwnych) oczach.
22.
Sama nie wiem xD Jestem jeszcze niezdecydowana, ale chyba bi.
23. Twój stan "cywilny" (tzn. czy jesteś (albo i nie jesteś) w związku i z kim).
Cudownie wolna smiley
24. Opisz dziesięcioma określeniami swój charakter.
Cicha, skromna, rzadko wypowiadająca swoje zdanie, swoje prawdziwe "ja" zna tylko przyjaciółka, egoistka, nigdy nie powiem co myślę o drugiej osobie, gdy widzę ja przede mną smiley ( nie wiem czy to zła czy dobra cecha), czasmi ambitna ale czasem odpuszczam sobie w różnych kwestiach, i mało jakby to powiedzieć zna osoba w tzw "elitach".
25.
Bólu, małych pomieszczeń, głębokiej wody i os, szerszeni <brrr>
26.
XIX wiecznej Anglii
27.
"Jeśli coś cie przerasta to daj sobie czasem na wstrzymanie"
28.
Zalety: cholernie punktualna ( to chyba tle jeśli chodzi o zalety) a wady egoistka
29.
Seria Herbaciana - za wszystko
Kamień Małżenstw - za Harry'ego i Severusa arystokratę i świetnie skonstruowany swiat czarodzieji
Równowaga Sił - za stosunki Harry'ego i Voldemorta
DI - za cholernie wkurzającego i kochanego Severusa i jeszcze bardziej kochanego Harry'ego.
30. Lubisz nas? smiley
Jak można was nie lubić?! Oczywiście, że lubię i podziwiam za pisanie genialnego fanfica i wspaniałe pomysły i wenę.
Aness
Użytkownik

Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 13.10.10
Dodane dnia 21-10-2010 18:01
1. Nick/xywka/imię.
Aness, Agnieszka
2. Wiek/data urodzenia.
2.08.1992
3. Wzrost, kolor włosów i oczu.
165, jasny brąz, niebieskie
4. Ulubiony i znienawidzony kolor.
Lubię wszystkie kolory, ale w szczególności czarny, ponieważ co roku jest modny. ;P
5. Twoje hobby i zainteresowania.
Słuchanie muzyki, czytanie snarry i ciekawych książek, oglądanie filmów, sport.
6. Co najbardziej lubisz jeść i pić, a czego nie znosisz.
Kocham czekoladę *.*
7. Czy palisz/pijesz? Jeżeli tak, to jak często i dlaczego?
Nie palę, piję, ale okazyjnie.
8. Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole/twój zawód.
Lubię język polski i w-f, nie cierpię fizyki.
9. Ulubiony kwiat, zwierzę.
Róża, storczyk, pies
10. Ulubione zespoły/wokaliści/wokalistki a także aktorzy/aktorki.
Sonata artica, The Rasmus, Bee Gees, Shinedown, Michael Jackson, Leonardo DiCaprio, Johnny Deep, Alan Rickman
11. Ulubione piosenki.
Ostatnio: Apocalyptica - Not strong enough, Shinedown - Second Chance, Chris Daughtry - No Surprise
12. Ulubione filmy/seriale/programy.
Harry Potter i kamień filozoficzny, Harry Potter i komnata tajemnic itd., Całkowite zaćmienie, Shrek smiley, Wyspa Tajemnic, Qaf, House
13. Ulubione książki i pisarze/poeci.
J. R. Rowling, Anthony Horowitz,
14. Ulubieni bohaterowie (z książek/filmów/gier).
Severus Snape, Harry Potter, Fred i George, Jocker, House, Emmett
15. Twoje największe marzenie.
Obecnie: zdać dobrze maturę i dostać się na studia.
16. Gdzie najbardziej chciałbyś/-ałabyś mieszkać?
W domku jednorodzinnym na wsi lub na obrzeżach miasta.
17. Jakiego jesteś wyznania? (jeżeli jesteś jakiegoś)
Katoliczka
18. Czy masz rodzeństwo? (jeżeli tak, to napisz coś o nich)
Tak, mam młodszego o 3 lata brata, maniak komputerowy, dobry z niego chłopak, ale bywa bardzo irytujący. smiley
19. Ulubiona (albo najseksowniejsza według ciebie) część ciała.
Brzuch, dłonie, usta
20. Ulubiona pozycja seksualna (w wyobraźni albo na żywo).
Nie mam pojęcia. smiley
21. Ulubiony typ urody męskiej i żeńskiej (innymi słowy - kto ci się podoba?)
Osoby zadbane, schludne, długie włosy, ładny uśmiech.
22. Twoja orientacja..
Hetero
23. Twój stan "cywilny" (tzn. czy jesteś (albo i nie jesteś) w związku i z kim).
Wolna
24. Opisz dziesięcioma określeniami swój charakter.
Szalona, z wybujałą wyobraźnią, trochę nieśmiała, miła, uparta, leniwa,
tolerancyjna, roztrzepana, bałaganiara, zabawna
25. Czego się najbardziej boisz?
Śmierci bliskich.
26. Gdzie i do jakiego okresu chciałbyś/-ałabyś się przenieść, gdybyś mógł/mogła?
Jeśli z okresu mojego życia, to bym cofnęła się do czasów dzieciństwa, kiedy największym zmartwieniem było zdobycie nowej zabawki.
27. Życiowe motto/myśl/aforyzm.
Nie mam
28. Wypisz kilka swoich zalet i wad.
Wady: spóźnialstwo, lenistwo, upór...
29. Ulubione ficki/arty/klipy (opisz jednym zdaniem, dlaczego je lubisz).
Desiderium Intimum, Seria Herbaciana, Uniesienie, Tak samotny beze mnie, If You Are Prepared - za Severusa i wciągającą fabułę.
30. Lubisz nas? smiley
Nie mam powodów, aby was nie lubić. smiley
Lethos
Użytkownik

Miejscowość: Londyn
Data rejestracji: 09.07.10
Dodane dnia 21-10-2010 19:39
Dużo tu BI >D
PannaNIkt
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 20.09.09
Dodane dnia 21-10-2010 21:51
Ponad połowa. dzisiaj na uczelni miałam właśnie zonk odnośnie orientacji. Siedzielismy czekając na szpilki i zeszlo na kawały i seks i nagle jedna laska pyta drugą czy jej sie podobają dziewczyny. a ta na to czy musi odpowiedac. wiec juz wszyscy uh... "Widać po odpowiedzi że tak" i ta biedna dziewczyna jakos tam wyklepała że chyba bi. Ja podejrzewam całkowite les do którego bała się przyznać. No ale ej. Ani to komuna ani średniowiecze.

Wina czy niewinność to jedna strona medalu, drugą jest kwestia skruchy i podatności na zło.
Lethos
Użytkownik

Miejscowość: Londyn
Data rejestracji: 09.07.10
Dodane dnia 21-10-2010 23:39
E,ja bym się pewnie też nie przyznał. Ale jeżeli już chciała to ukryć,to mogła powiedzieć,zwykłe :
"Nie,nie interesują mnie laski. Poje*ało cie ? " i koniec jazdy.
PannaNIkt
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 20.09.09
Dodane dnia 22-10-2010 18:55
no to tak dziwnie wyszlo. przez przypadek całkowicie. swoja drogą nikt sie az tak nie spiął bo odwrocilam uwagę swoją osobą. Ja swoją orientację akceptuję i zauważywszy ze mowie o tym na luzie : stwierdziłam że po jaką cholerę miałabym się ograniczać tylko do 1 ^^, to był uśmiech, mały zonk i tyle. jak się nie robi z tego wielkiej tragedii to ludzie sie az tak nie czepiają. przynajmniej ci inteligentni

Wina czy niewinność to jedna strona medalu, drugą jest kwestia skruchy i podatności na zło.
jotel
Użytkownik

Data rejestracji: 27.05.10
Dodane dnia 15-11-2010 12:18
1. jotel/JL, Dżoana (Krupa xD),Delfina/Asia
2. 16 / 10 sierpnia 1994
3. 166cm, brąz, niebiesko-zielono-piwno-szare oczy xD
4. ukochany czarny, niebieski i czerwony / lubię praktycznie każdy kolor, jeśli jest tam, gdzie powinien xD
5. HP oczywiście, slash, delfiny, biologia, chemia no i ŚPIEW<3
6. kocham włoską kuchnię i wszystko co słodkie - nie cierpię barszczu ukraińskiego xD
7. Piję czasem na imprezie, ale też nie zawsze (tak raz na 2 miesiące). Palę tylko wtedy, gdy piję (ale też nie zawsze)
8. Chemia <3333 i nienawiiiiidzę niemieckiego i fizyki/ przyszły zawód - lekarz xD
9. Róże - czarne... ale nie suszone/ delfin, ale też królik i świnka morska(moje skarby);]
10. Fall Out Boy, Arctic Monkeys, Stare Dobre Małżeństwo, Dżem, Panic!At The Disco; z aktorów ALAN RICKMAN, Colin Firth, Nicholas Hoult, Hugh Grant, Hugh Laurie
11. Ciężko powiedzieć.... Ale chyba najbardziej 3)Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys 2) Despair in a departure lounge - Arctic Monkeys 1) That Green Gentleman - Panic!At the disco - bo to o moim życiu xD no i MY Myslovitz
12. Filmy - 3)Patch Adams 2) City of Angels 1) Love Actually no i wszystkie części HP. Serial - House!!!
13. Pawlikowska-Jasnorzewska - poetka, Rowling, Astrid Lindgren (z dzieciństwa), Antoine de Saint-Exupery
14. SEVERUS SNAPE.
15. Być szczęśliwa.
16. Afryka - Kongo
17. Katoliczka wierząca praktykująca (Panie, przebacz mi SLASH)
18. hohohoh..... mam trójkę rodzeństwa - a dwoje z nich ma małżonków, więc też jakby rodzeństwo xD siostra Ola z mężem Pawłem- Amsterdam, Mateusz z żoną Hanią mieszkają ze mną we Wrocku, Andrzej też Wrocek, ale nie mieszkamy razem. każdy jest inny, o każdym możnaby książkę napisać xD
19. Oczy - dokładnie oczy mojego ukochanego...
20. W wyobraźni - twarzą w twarz w dużej wannie, ja na górze;D
21. U mężczyzn - czarne lub ciemne włosy, opadające lekko na czoło, duże oczy o unikalnym kształcie,też ciemne, blada cera, bez jakichś przesadnych muskułów... u dziewczyn podobają mi się długie włosy - najlepiej czerwone lub czarne, blada cera, jasne oczysmiley
22. Hetero - co nie znaczy, że nie mogłaby mi się zdarzyć przygoda z kobietą (ba, jest jak najbardziej pożądana xD)
23. Samotna, nieszczęśliwie zakochana.
24. zmienna w nastrojach, stała w uczuciach, otwarta na przyjaźń, skryta w miłości, organizatorka i przewodnicząca dla innych, sama całkowicie zdezorganizowana, w towarzystwie z niesamowitym poczuciem humoru, w samotności często nic mnie nie bawi. pojętna na przyswajaną w szkole wiedzę - ale nic do tej pory nie nauczyłam się o życiu...
25. Odtrącenia
26. Jak wspominałam - Afryka. Jeśli się uda - do końca życia...
27. gdy znajdę wystarczająco dobre motto, będę wiedziała, że to ono. na razie nie szukam na siłę.
28. innym to oceniać... mogę dać próbkę xD na przykład świetnie potrafię słuchać, ale mam też tendencję do rozpamiętywania problemów wszystkich dookoła.
29. Seria Herbaciana - dlaczego - opisane w temacie "Seria Herbaciana" xD
DI - moje pierwsze, dziewicze FF... no i niepewność co do Severusa...
klip - Oh you touch my tralala xD no i Requiem for Love another gay schoool od niedawna...
30. Phhh... czy lubię?! Zmieniłyście moje życie! Jak mam nie lubić!smiley

- Wejdź do środka - wyszeptał Snape łamiącym się głosem, jego wargi kierowały się ku kącikowi ust Harry'ego - wejdź... wejdź do środka...

I wtedy go pocałował.
Yuriko-chan
Użytkownik

Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 18-11-2010 22:48
ujęlo mnie to "zmienilyscie moje życie" ejj ;P takie slashowe wtajemniczenia sa mega xDD smileyD moje tez pewnie zmienilyscie ;D zalujcie zwykli smiertelnicy,ze slashu nie zaznaliscie ;PPP
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 20-11-2010 13:54

by Gellert:
ulubiony clip: http://www.youtube.com/watch?v=kjc44AgPpIE - kocham

dvhlfkhedfikldkjfv smiley Taaaak, wczas, ale dobrze, że w ogóle *________*
Chyba zmienię swój opis, bo mnie denerwuje tamten <.<

Za chwilę zacznie nowe życie, w którym nie będzie już Severusa, ale w tym momencie nie miał bladego pojęcia, jak zdoła zapełnić tę lukę rozmiaru całego świata.
adaseja
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 20-11-2010 17:04
Odpowiem na wszystkie.

1.Ada.

2.17

3.161cm, błękitne oczy i włosy koloru blond.

4.Mój ulubiony kolor? Czrny i fiolet.

5.Leżenie na kanapie i oglądanie filmów.

6. Niezdrowe jedzenie.

7.Nie palę. A alkohol tylko na imprezach, ewentualnie czasami na jakimś wyjściu ze znajomymi.

8.Ulubionym...żaden. W każdym znajdę jakieś ,,ale".

9.Piękna jest konwalia za zapach. A ze zwierząt lubię tylko mojego kota, który chory jest na schizofrenię.

10.Lubię spokojne nuty. Z aktorów jestem za Kate Winslet i Ralphem Fiennesem
11.James Morrison - You Give Me Something. Tę piosenkę staram się, jak najrzadziej słuchać, żeby mi nie zbrzydła. Kojarzy mi się z czymś doskonałym i wspaniałym, unosi mnie. Mam dobre wspomnienia po niej. smiley

12. The Hours
13.Harry Potter xD. Już mi ten fanatyzm, co do niego przeszedł, czytam więc Oskara Wilda, Meyer, Dostojewskiego. Jestem otwarta na wszystkie książki, dlatego zaczynam przygodę z horrorami.

14.Dorian Gray, Wasz Snape, mały Książę, dr Glorii Polo

15.Wyjechać do USA i żyć pełnią życia...smiley.

16.W NY

17.Wierzę, ale za mało i za rzadko to pogłębiam.

18.Nie.

19.Kark.

20.Na misjonarza.

21.Facet musi być wysoki, silny psychicznie, pewny siebie i zadbany. Żadne wielkie, śmierdzące monstrum.

22.Hetero.

23.Nie mam nikogo, co zaczyna mi powoli dokuczać.

24.Wyluzowana, radosna, lekkomyślna, lojalna, pomocna, przyjacielska, odważna, wybuchowa, nieposłuszna, czasami, co mnie przeraża nieczuła

25.Boję się, że przegram życie.smiley

26.Chciałabym przybić piątkę z moją mamą w wieku 17 lat xD.

27.,,Chcę poczuć moje życie, dopóki w nim jestem"

28.Ulubionym fickiem teraz jest dla mnie DI. Nie mam czasu i ochoty czytać nic innego. Kiedyś miałam obsesje. Zarywałam noce dla opowiadań. Potrafiłam spać 2 godz. i iść do szkoły. Fajny to był okres, ale dawno minął

29.TAK! Jesteście świetne, a Wasza wyobraźnia mnie zdumiewa.

Pozdrawiam, Adaseja.smiley

Jesteśmy ogniem, który nicość śpiewa
A poza ogniem nic innego nie ma,
Bo są z płomienia całe ciała nasze
I ognia tego nic już nie ugasi.
Edytowane przez adaseja dnia 05-03-2017 11:45
metis
Użytkownik

Miejscowość: Sieradz
Data rejestracji: 25.11.10
Dodane dnia 25-11-2010 15:35
Witam wszystkich smiley
1. Martyna
2. Mam 17 lat.
3. Oczy zielone, włosy brązowe (a tak marzę o rudych...), 164cm
4. Ulubiony kolor: turkusowy, fioletowy, czarny. Nie lubię brązowego i beżowego.
5. Uwielbiam czytac, ostatnio zafascynowałam się chemią, ale taką prawdziwą pasją jest dla mnie wszystko to, co związane jest z medycyną.
6. Jestem wybredna, jeśli chodzi o jedzenie, więc póki co nic mi nie przychodzi do głowy. A co do napojów, lubię herbaty.
7. Nie.
8. Ulubiony to chemia, niemiecki i polski. Niedawno "znielubiłam" biologię.
9. Pies. Kwiaty dla mnie są obojętne.
10. Lubię Evanescence, ale z chęcią posłucham też Bajora czy Kaczmarskiego. Piosenka musi wpasc w ucho. Aktorzy: oczywiście Alan Rickman, Kevin Costner. Z Polskich - Żmijewski i Adamczyk.
11. Breathe no more - Evanescence, Sweet dreams - Marylin Manson, Do kołyski - Dżem itd.
12. Dr House, List w butelce
13. Swego czasu podobala mi sie "Córka czarownic" Terakowskiej, natomiast z pewnością książką do której mogę nieustannie wracać jest "Oskar i pani Róża" oraz "Odette i inne historie miłosne" Schmitta.
14. Na pewno Snape smiley I Bohun.
15. Dostac się na medycynę.
16. W Krakowie. Ewentualnie gdzieś w Niemczech.
17. Jestem chrześcijanką.
18. Mam młodszą siostrę.
19. Dłonie, tors.
20. Nie wiem. Dużo mi się podoba.
21. Wysoki, męski. Szeroki w ramionach, szczupły. No i najlepiej, żeby miał włosy kręcone na klacie smiley
22. Jestem hetero.
23. Singielka ze mnie.
24. stanowcza, wymagająca, szczera, lojalna, skryta, spontaniczna, pomysłowa, zabawna, złośliwa, troskliwa.
25. Os, pszczół, bąków, szerszeni...
26. Chciałabym porozmawiac z Mickiewiczem smiley
27. Nie mam.
28. Myślę, że zrobiłam to w 24 punkcie.
29. Tydzień temu trafiłam na DI i nie mogę przestac o tym myślec. Dawno, a właściwie nigdy, nie widziałam tak doskonałej kreacji Snape'a. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego ficku. Lubię też różne miniatury, np. "Zmierzch", "Dotknij mnie", "Nibylandia" do znalezienia na Mirriel.
30. Gdybym nie lubiła, nie rejestrowałabym się tu smiley

Uff, ale się napisałam smiley
Kotori
Użytkownik

Miejscowość: Białystok
Data rejestracji: 02.07.10
Dodane dnia 02-12-2010 09:52
1. Zuzana
2. 23
3. 182, piwnooka brunetka
4. Ulubione kolory - czerwony, czarny
5. RPG, książki, seriale rysunek, pisanie ficków których prawdopodobnie nigdy nie skończę XD
6. Uwielbiam sushi i ogólnie kuchnię japońską i chińską. Nie znoszę zupy owocowej
7. Z nałogów to tylko czasami sobie popijam (uwielbiam Breezery *o*)
8. W tej chwili nienawidzę właściwie wszystkiego co mam na uczelni
9. Ulubiony kwiat to zdecydowanie lilia, a ze zwierząt wielbię koty
10. W tej chwili chyba nie mam ulubionego zespołu (ale mam duży sentyment do L'arc~en~Ciel oraz Buck-Tick'a) i nie wiem czy cast serialu Glee się liczy jako zespół, ale jeśli tak, to zdecydowanie oni <333
Jeśli o aktorów chodzi to lista by była niezmiernie długa, dlatego wymienię tylko tych, na których mam obecnie fazę; Alan Rickman (bo na niego ma się fazę zawsze XD), Joseph Gordon-Levitt, Tom Hardy, Chris Colfer
11. W chwili obecnej moją ulubiona pisenka jest cover 'Just the way you are' wykonany w przez obsadę Glee oraz 'Defying Gravity' i 'Don't Cry for me Argentina' w wykonaniu Chrisa Colfera
12. Z seriali to: GLEE, moją miłosć do tego serialu nie sposób opisac słowami <3333 oraz Torchwood i Doctor Who. Jeśli o filmy chodzi, to zdecydowanie Incepcja.
13. Książki: Saga HP, Wywiad z Wampirem, Wampir Lestat i Królowa Potępionych (wszystko co Anka Ryż napisała później jest bleh), właściwie wszystko napisane przez Neila Gaimana
14. Ulubieni bohaterowie książkowi: Snape, Lupin, Sirius
Bohaterowie filmowi: Arthur i Eames z Incepcji
Serialowi: Kurt Hummel i Sam Evans z Glee
15. Kiedyś wyjazd do Japonii a teraz cholera go wie, chyba spotkanie Chrisa Colfera i Josepha Gordona-Levitta na żywo
16. Wielka Brytania/Walia
17. Ateistka
18. Rodzeństwa brak
19. Plecy?
20. Erm, cieżko powiedzieć XD
21.Mój boże, ale trudne pytania. Jeśli o panie chodzi, to raczej delikatniejszy typ urody, np. taka Natalie Portman
A z panów to sama nie wiem, uwielbiam smukłych panów z delikatnie zaznaczonymi mięśniami, raczej bruneci, ale ostatnio niesamowicie podoba mi się Tom Hardy, który zdecydowanie smukły nie jest (ach te mięśnie)
22. Bi
23. W zwiążku
24. Moi znajomi mówią, że mam dobre serce i jestem wspaniałą przyjaciółką, ale jak chcę to potrafię być wredną suką
25. Ze na zawsze utknę w Polsce
26. XIX wiek, Anglia
27. So many fandoms, so little time...
28. Leniwa perfekcjonistka and that is story of my life
29. Za dużo tego o.O
Ivi
Użytkownik

Miejscowość: Puławy
Data rejestracji: 05.02.10
Dodane dnia 02-12-2010 20:01
Hejsmiley
1. Ewelina, Ivi
2. W końcu 18
3. 168 cm, oczy niebieskie, włosy naturalne blond ale od jakiegoś czasu brąz
4. Ulubiony kolor: fioletowy, czarny, czerwony. Nienawidzę jaskrawego różu
5. Uwielbiam czytać książki szczególnie fantastykę i horrory. Nienawidzę romansidełsmiley
6. Lubię naleśniki w szczególności jak robi je moja babcia, wszystko co nie zdrowe i kaloryczne (oczywiście w umiarkowanych ilościach). Nienawidzę brokułów. Są ohydne. Wole kalafiorsmiley
7. Oczywiście, że palę. Od roku. Pije tylko jak jest jakaś okazja. Nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz się upiłam na urodzinach mojej kumpeli. Ale była siara
8. Boże! Jak ja nienawidzę matmy i historii! Matmy dlatego, że nie rozumiem a historii przez nauczyciela. Ulubionego nie mam. Można powiedzieć, że chodzę do szkoły bo muszę. Dla mnie mogłaby w ogólnie nie istnieć
9. Lubię lilie. Do zwierząt nic nie mam lubię koty i psy.
10. Ulubiony zespół.... 30 Seconds To Mars! Z wokalistów oczywiście Jared Leto, Eminem i chyba tyle. Z wokalistek Christina Augilera i Katy Perry. Aktorzy: Randy Harrison, Gale Harold i Daniel Radcliffe. A za aktorkami nie przepadam
11. Katy Perry "Firework", Madonna "Frozen", Perfect "Niepokonani", Eldo "Twarze", Placebo " Running up that hill" Goo Goo Dolls "Iris", Slipknot "Snuff", Imogen Heap "Come here boy". Trochę tego jestsmiley
12. Z filmów to pewnie Potter i Władca Pierścieni. Kiedyś lubiłam też Skazanego na śmierć ale według mnie stał się za bardzo naciągany.
13. Moi ukochani poeci to: William Butler Yeats i William Szekspir. Z pisarzy lubię Tolkiena i Grahama Mastertona. Najbardziej lubię czytać "Władcę Pierścieni", "Harrego Pottera" i "Kostnice". Polecam tą ostatnią książkę szczególnie miłośnikom horroru i fantastykismiley
14. Oczywiście Potter i Snape. Mogę też zaliczyć Lucjusza, Draco no i może Legolasa z Władcy Pierścieni.
15. Znaleźć faceta, który wytrzyma z taką marudą jak jasmiley No i podróż dookoła świata - mało realne
16. W Anglii!
17. Nie wierzę w Boga za to wierzę w reinkarnację po śmierci
18. Mam przyrodniego brata. Ma na imię Bartosz, ma 6 lat i jest nieznośnysmiley
19. Dłonie, szczególnie jak mają długie i smukłe palce. Najbardziej lubię dłonie facetów. Mogę w nich chować moje małe rączkismiley
20. Na jeźdźca
21. Według mnie facet powinien być na pewno wyższy od swojej partnerki, powinien być miły, z poczuciem humoru. Nienawidzę facetów, którzy uważają się za ideał i łażą ciągle na siłownie. Dla mnie to przesadasmiley
22. Bi
23. Niestety samotna... Mam nadzieję, że niebawem to się zmieni
24. Maruda, wariatka, towarzyska, szczera czasami aż do bólu, lojalna, troskliwa, jak kocham to na całego, skryta, niecierpliwa i czasami lekkomyślna
25. Pająków, samodzielności, która niebawem mnie już czeka, samotności i starości
26. A bo ja wiem? Tu mi chyba dobrze
27. Życie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach jeszcze cenniejsza bywa śmierć
28. Chyba już wszystkie wymieniłam w punkcie 24
29. Oczywiście DI. Od niego zaczęła się moja przygoda. Lubię też Pozorne Zwycięstwo, Igranie z zemstą, Niezapomnianą lekcje, Dolinę Mgieł, Drobne Rysy, Kamień Małżeństw, Ślady stóp, W Ciszy, W listopadzie i wiele innych.
30. No pewniesmiley

Wreszcie skończyłam... Dużo tych pytań... Ale jestem z siebie dumna bo odpowiadałam szczerzesmiley
POZDRAWIAM Ivi

Bo we śnie człowiek znajduje się w swoim świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach...
lunatyk
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 01.11.10
Dodane dnia 20-12-2010 19:25
1.Lunatyk/Agnieszka
2.19/ 12.11.1991
3.165cm włosy jasny brąz, oczy zielono/niebiesko-żółte
4.Czarny i granatowy. Nie cierpię wszystkich pastelowych i bardzo jaskrawych kolorów.
5.Malarstwo, gotowanie, gra na gitarze, namiętne czytanie, filmy. Muzyka, wycieczki, prowadzenie dysput filozoficzno-religijnych.
6.Uwielbiam słodycze każdy jeden rodzaj w każdej formie i o każdej porze, a tak to jestem wszystkożerna. Najbardziej lubię pić herbatę (o ile jest odpowiednio mocna). Nie znoszę czosnku, imbiru i goździków. Nie przepadam za alkoholem.
7.W zasadzie nie piję chyba, że na okazje typu sylwester, własne urodziny. Palę codziennie do 3, 4 papierosów. Właściwie dlatego że zawsze sprawia mi to przyjemność i naprawdę lubię to robić.
8.Nigdy nie lubiłam wf-u, zawsze wtedy wagarowałam. Choć sam sport jako taki całkiem lubię. Najbardziej lubiłam lekcję chemii i biologii. Obecnie studiuję i pracuję jako kelnerka.
9.Zawsze miałam sentyment do zwykłych czerwonych róż. Zdecydowanie koty.
10.Zespoły: Metallica, Anathema, Katatonia, Placebo, Nine Inch Nails, Nirvana, Rammstein, Pantera, Slayer, Venom, Moonsepll, Amon Amarth, Monstrum, System of a down, Skillet, Saliva.
11.Bardzo często się to zmienia.
12.House MD, Scrubs, How i met your mother
Filmy: requiem for a dream, Wywiad z wampirem, Siedem dusz, Ojciec chrzestny.
13.Książki: seria Świat Dysku Terry Pratchett, Trylogia Czarnego Maga Trudi Canavan, trylogia Anioł nocy Brent Weeks, Weronika postanawia umrzeć Paulo Coelho, Opowieści o Feliksie Castorze Mike Carey, Trylogia książę Nicości R. Scott Bakker, Maja Lidia Kossakowska Siewca Wiatru, kroniki wampirów Anne Rice. Faust Goethego, Parada Paradoksów Władysław Grzeszczyk, Tako rzecze Zaratustra Fryderyk Nietzsche, Oscar Wilde, William Blake.
14.Severus Snape, Akkarin (Trylogia Czarnego Maga).
15.Przeżyć życie na tyle dobrze, żeby nie żałować.
16.Gdzieś wysoko z ładnym widokiem, ale nad konkretnym miejscem jeszcze nie myślałam.
17.Ateista
18.Na szczęście nie.
19.Ulubiona: oczy, dłonie, najseksowniejsza : brzuch
20.Ciężki wybór. Lubię wszystkie mało udziwnione.
21.Szczupli ,niebieskoocy/ciemnoocy bruneci i brunetki. Choć zdarza się, że szalenie podoba mi się ktoś nie pasujący do wzoru.
22.Bi
23.Wolna
24.Uparta, realistka, zasadnicza, złośliwa, egoistka, samotniczka, perfekcjonistka, niecierpliwa, bezwzględna, opanowana.
25.Pająków.
26.Obecny okres jest odpowiedni.
27.r1;Trwaj chwilo, jesteś piękna. r
28.Zalety: Szczera, oddana, punktualna, odpowiedzialna, oprócz tego potrafię słuchać i można na mnie polegać Wady: uparta, nieustępliwa, cyniczna, arogancka, bezczelna. Znajomi twierdzą że ciężko ze mną wytrzymać ale nie zmienili by we mnie ani jednej rzeczy.
29.Seria Herbaciana, Światło pod wodą, Blemish, Desiderium Intimum, Atrament i pióro i Coś do pisania. Każdy jeden za pomysł, wykonanie- całokształt. Naprawdę dopracowane i wciągające.
30.Za kawał wspaniałej roboty po prostu nie da się was nie lubić.smiley
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

arielgobuss
31/01/2018 19:28
serdecznie Was pozdrawiamy. Całusy, Ariel & Gobuss

arielgobuss
31/01/2018 19:27
zaglądacie. DI było częścią naszego życia, ba, raczej jego centrum, przez ponad 4 lata , a Wy razem z nim. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i jeżeli ktoś z Was jeszcze kiedyś tu zajrzy, to serdeczni

arielgobuss
31/01/2018 19:27
że główny bohater, (alter ego Snape'a) jest dwa razy bardziej intensywny (w każdym znaczeniu tego słowa) niż Snape z DI. I nawet nie wiedziałyśmy, że to możliwe smiley Cieszymy się, że wciąż tu zaglą

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie