dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,098
Najnowszy Użytkownik: ana645

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o tobie
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Poznajmy się
Natka
Użytkownik

Miejscowość: Legionowo
Data rejestracji: 15.02.10
Dodane dnia 15-02-2010 12:16
1. Natka/ Anka
2. 23 lata/ 9.07.1987
3. 167 cm/ ciemny blond (aktualnie kasztanowe)/ szare
4. Ulubiony kolor: czarny, zielony, brąz. Nie przepadam za wściekłymi odmianami różusmiley
5. Hmm.. Film, literatura, sport, robótki ręczne (szczególnie szydełkowanie)
6. Ogólnie lubię jeść, choć nie przepadam za niektórymi warzywami( brukselka, szpinak, fasola)
7. Nie palę i generalnie mi to nie przeszkadza (można powiedzieć, że jestem bierną palaczką od urodzeniasmiley). Jeżeli chodzi o picie, to lubię wypić okazjonalnie, a czasem nawet i bez okazji.
8. W szkole lubiłam chemię, biologię, nie przepadałam natomiast za matematyką i fizyką.
9. Z kwiatów lubię tulipany i storczyki, a jeśli chodzi o zwierzątko to na pewno pies( posiadam takie irytujące maleństwo)
10. Zespołów lubię dużo, z różnych dziedzin muzycznych, wokalista: Garou, wokalistka: Bonnie Tyler, aktorzy: Johnny Depp, Alan Rickman, aktorka: nie posiadam.
11. Tyle się nazbierało, że za długo by wymieniać. Każda jednak znalazła swoje miejsce w moim serduchu.
12. Filmy: HP(wiadomo dlaczegosmiley), Władca Pierścieni, Piraci z Karaibów
Seriale: CSI, Kości, Czarodziejki.
13. Lubię czytać zarówno sensację jak i fantastykę. Do ulubionych pisarzy zaliczam: Harlana Cobena, Philippa Pullmana, Tess Gerritsen i wielu innych.
14. Jack Sparrow, Severus Snape.
15. Jechać na mecz Liverpool-Chelsea
16. Holandia
17. Niepraktykująca katoliczka
18. Mam przyrodnie rodzeństwo(3 siostry i brat). Wszyscy są starsi ode mnie - najmłodsze o 12 lat, najstarsze prawie 20.
19. Dłonie, szyja.
20. Nie posiadam.
21. -
22. Hetero, chociaż głowy bym sobie za to uciąć nie dałasmiley
23. Singiel
24. Szalona, wrażliwa, szczera, humorzasta, sumienna, opiekuńcza, złośliwa, uczynna, leniwa, kochająca zwierzęta.
25. Wysokości.
26. Dobrze mi w naszych czasachsmiley
27. Nie myśl jak wiele już zrobiłaś, ale ile Ci jeszcze zostało.
28. Tak jak w pkt 24.
29. Seria Herbaciana (pierwszy fanfik snarry na który miałam okazję trafić i który mnie z miejsca zauroczył), Blemish, Światło pod wodą.
30. Jeszcze Was nie znam, ale podoba mi się Wasza twórczość(DI). Podziwiam Was także za tłumaczenia, bo wiem, że nie jest to wcale łatwe zadanie.
Edytowane przez Natka dnia 23-10-2010 15:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Satho
Użytkownik

Data rejestracji: 13.02.10
Dodane dnia 16-02-2010 20:24
1. Satho / No dobra,mam na imię Karina.
2. 16/ 16.10
3. Ok.168 cm,szatynka,piwne oczy.
4. Ulubiony; szary,czarny. znienawidzony; różowy.
5. Literatura, kinematografia azjatycka (Kocham koreańskie dramy).
6. Jestem istotą wybredną,jednak najbardziej nienawidzę kminku.
7. Nie palę,oraz nie piję.
8. Lubię polski i historię, nienawidzę fizyki i chemii.
9. Nie lubię zwierząt, z kwiatów ; niezapominajki.
10. Hmm.. Zespoły; Trading Yesterday, Plain White T's , DBSK xD
Wokaliści; Zhang Yun Jing. Aktorzy; Jang Geun Suk, Jung Da Bin (RIP),Johnny Deep.
11. Jest ich cała masa xD
12. Temptation of wolves , oczywiście HP, My Tutor Fried, Do Re Mi Fa Sol La Si / Przyjaciele/ Kuba wojewódzki.
13. Fantastyczne/ Carlos Ruiz Zafón, Flewelling Lynn/ Walt Whitman.
14. Łoł .. Severus Snape ( I ten jego chrakterek xD) , Z książek; Seregil,Alec,dwóch panów Sempere.
15. Byc chłopakiem.
16. W Korei Południowej.
17. Katoliczka.
18. Mam siostrę- mieszka w Niemczech, brata - w Holandii i drugiego w Nowrwegii, oraz młodszego o dwa lata.
19. Szyja.
20. Nie mam.
21. Blada cera.
22. Hetero.
23. Wolna.
24. Wredna, bezczelna, złośliwa, nieprzyjemna, dla ludzi,którzy ją irytują , delikatna,wrażliwa, leniwa, szczera, opiekuńcza, pomocna.
25. Tego , co będzie po śmierci.
26. Czasy arystokracji itd.
27. 'Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia, by zgromić wszystko to, co życiem nie jest (...) By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć.'
28. pkt. 24
29. Światło pod wodą (Ubawiłam się nieraz przy czytaniu,zdarzały się jednak momenty, gdy zachowanie Draco mnie irytowało), Skradzione chwile (Czytając moja wyobraźnia podsuwała mi piękne obrazy, zakochałam się w przedstawionej postaci Severusa).
30. Właściwie to jestem tutaj od bardzo niedawna i jeszcze was nie znam, ale bardzo przypadło mi do gustu pisane przez was opowiadanie. xD
Fumi
Użytkownik

Data rejestracji: 02.01.09
Dodane dnia 17-02-2010 11:55
1. Fumi/ Dorota
2. 09.08.1991
3. 170 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach
4. ulubiony: czarny i czerwony, nie cierpię różowego
5. j-rock, manga, anime, sport (sama trenuję karate), książki, filmy
6. Uwielbiam soki pomarańczowe i bananowe. A nie lubię soków grejfrutowych i kawy. Zajadam się owocami, pizzą, gołąbkami i rybami, a zjeść nie potrafię barszczu w każdej odmianie i szczawiowej.
7. Nie palę, a piję okazjonalnie na imprezach (ale i tak jestem uważana za abstynentkę)
8. Nienawidzę fizyki, uwielbiam chemię,w-f i czasami matematykę oraz historię
9. Słoneczniki a co do zwierząt to lwy, tygrysy, orły i wilki, a z domowych to psy
10. Zespół- the GazettE, wokalista- Hyde albo Gackt, aktorzy- Alan Rickman, Al Pacino, Robert De Niro i Keanu Reeves
11. sporo ich jest ale najbardziej to Cassis- the Gazette
12. filmów zbyt dużo żeby wymieniać, seriale- dr House, NSIS, oraz bajki, programy- wojewódzki, YCD i Mam Talent
13. Poeci- Adam Asnyk, pisarze- Coelho, Rowling, Bruczkowski, Rice, a książek jest zbyt dużo, żeby wymieniać.
14. Oczywiście Severus Snape, dr House oraz Abigeil z NCIS.
15. Największe marzenie jest skryte bardzo głęboko, a z mniejszych to skoczyć ze spadochronem
16. Poznań albo Tokio
17. Ponoć katolickiego ale mam wątpliwości
18. 2 siostry starsze o 5 i 6 lat. Ogólnie ostatnio się dogadujemy ^^ obie kończą studia.
19. Yyy... tyłek, ale najbardziej mi się oczy i tak podobają smiley
20. pozostawię to dla siebie
21. wysocy ciemnowłosi o brązowych oczach mężczyźni zbudowani tak akurat. Albo Włosi czy Jaspończycy
22. Hetero
23. samotna albo w związku sama ze sobą jak kto woli
24. spokojna, wrażliwa, czasami wybuchowa, wredna, leniwa, szczera, pomocna, humorzasta, potrafiąca słuchać, realistka
25. śmierci bliskich mi osób
26. pozostała bym tu gdzie jestem
27. myśl- "Osoby, które mówią same do siebie mają bogate życie wewnętrzne"
28. pkt 24 + bałaganiara
29. Seria Herbaciana- czuję do niej sentyment, Światło pod wodą- pierwsze moje drarry, a o reszcie za dużo wypisywania by było.
30. Chyba tak ;D
AjEmPiekuo
Użytkownik

Miejscowość: Nie z tego świata.
Data rejestracji: 28.08.09
Dodane dnia 17-02-2010 20:59
1. AjEmPiekuo/Paula/Paulina
2. 15 lat/9 lipca 1994
3. 167 cm, włosy brązowe, oczy koloru niebieskiego
4. Ulubiony to fioletowy, a znienawidzony różowy.
5. Yaoi oczywiście, fotografia, czytanie książek, pisanie opowiadań, muzyka.
6. Lubię zieloną herbatę z kawałkami owoców oraz wszelkie fast foody, a nienawidzę mięsa, mleka, masła i pieczarek.
7. Nie palę i nie piję.
8. Uwielbiam j. polski, a nienawidzę niemieckiego i wf'u. Nie pracuję. ^^
9. Uwielbiam stokrotki i róże oraz psy, koty i małpy.
10. Zespoły: AC/DC, Muse, Placebo, Thriving Ivory, The All-American Rejects, Nickelback i Linkin Park czasami. Wokalistka: Kate Voegele. Aktorzy: Heath Ledger, Johnny Depp. Aktorki: Kate Cassidy.
11. Generalnie lubię piosenki zespołów i wokalistki, którą podałam.
12. Tajemnica Brokeback Mountain, Wielkie Nadzieje, Supernatural, The Vampire Diaries, Dr House.
13. Igrzyska śmierci, Trylogia Czarnego Maga,, Szeptem, Dary Anioła, Harry Potter, Wiedźmin, Złodziejka książek. Pisarze/pisarki: Terry Pratchett, Andrzej Sapkowski, J.K. Rowling, Suzanne Collins, Markus Zusak, Jakub Ćwiek.
14. Draco, Damon, Lavi, Allen, Kanda, Gale, Akkarin, Rothen, Geralt, Eric, Patch, Snape, Syriusz, Murtagh, Legolas, Jacob, Aro, Feliks, Demetri.
15. Znaleźć miłość. Odwzajemnioną.
16. Gdziekolwiek, byle byłabym szczęśliwa.
17. Katoliczka.
18. Mam brata, który ma 12 lat. Strasznie mnie wkurza i nieraz mam ochotę wyrzucić go przez okno, ale to w końcu mój brat.
19. Usta i dłonie.
20. Lepiej zachowam to dla siebie. ; )
21. Mam słabość do blondynów. <3 Ale wyjątkiem jest Damon, który mnie zniewala.
22. Hetero.
23. Wolna.
24. Pyskata, marudna, sympatyczna, leniwa dziewczyna, z masą pomysłów, niekoniecznie normalnych.
25. Klaunów.
26. Do średniowiecza. Albo do świata pełnego magii, wróżek i magicznych zwierząt.
27. Bądź sobą. Nie warto udawać kogoś, kim się nie jest, bo można przez to wiele stracić.
28. Zalety: sympatyczna, cierpliwa, punktualna, umiem wysłuchać i doradzić. Umiem dochować tajemnicy i można na mnie liczyć. Bardzo często się wzruszam i jestem wrażliwa. Wady: pyskata, złośliwa, uparta, niekiedy leniwa. Moją wrażliwość również można zaliczyć do wad.
29. Lubię Czarną Prawdę, po jest to tak niekiedy głupie opowiadanie, że aż zapominam, kim jestem. xd Poza tym to "Wiara", "Drarry Śmierci", "Pozorne Zwycięstwo", "Światło pod wodą" oczywiście oraz "Gwiazda Mroku". Lubię też wiele miniaturek, ale nie zliczyłabym ich. Szczególnie "Światełko" ma w sobie taką magię, że od razu pokochałam tego FF. Cudowna historia. ; )
30. Przepraszam, ale nie znam Was na tyle, żeby móc to napisać. Musiałabym Was naprawdę dobrze poznać, bo z reguły jestem bardzo nieufną osobą. Niemniej podziwiam za to, co robicie.
Edytowane przez AjEmPiekuo dnia 17-02-2010 21:01
Roxanna1989
Użytkownik

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Data rejestracji: 05.12.08
Dodane dnia 20-02-2010 19:03
1. Roksana
2. 20/ 26.10.1989r.
3. wzrost 170, szatynka o niebieskich oczach
4. Ulubiony kolor to turkus i róż, znienawidzonego nie posiadam
5. Literatura fantasy i powieści, gry rpg, anime, mangi, oczywiście yaoi itp.
6. Preferuje takie napoje jak kawa, herbata czy też smakowe piwa. Uwielbiam tradycyjne polskie jedzenie, ale od czasu do czasu nie pogardzę fast foodami, chipsami i słodyczami.
7. Nie palę. A piję okazjonalnie w towarzystwie moich przyjaciół.
8. Filozofia na studiach, a w szkole średniej matematyka to są moje znienawidzone przedmioty. Ulubione to historia myśli społecznej oraz socjologia małżeństwa i rodziny, a w liceum to biologia i WOS. Zawód: socjolog
9. Kwiat: róża, zwierzę: pies
10. Zespół: Łzy, Tree days grace wokalistka: Rihanna, a aktorka: Emma Watson
11. Długo by wymieniaćsmiley
12. W telewizji oglądam tylko wyłącznie fakty. Natomiast w sieci jeśli można to nazwać serialem (ale raczej ciężko) to Naruto Shippuuden. Bardzo mało oglądam telewizji, zdecydowanie bardziej preferuje anime.
13. Harry Potter, Trylogia Czarnego Maga, Wiedźmin, Achaja, Książę "Niccolò Machiavelli'ego", Zmierzch, Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Jacka Piekary, Anioły i demony, Kod Da Vinci.
14. Sasuke Uchiha, Kakashi Hakate, Naruto Uzumaki, Harry Potter, Draco Malfoy, Severus Snape, Yagami Raito, Geralt z Riwii itp.
16. Tu gdzie obecnie mieszkam, ale w wakacje chętnie odwiedziłabym Japonię smiley
17. Niewierząca
18. brak
19. Męskie pośladki smiley
20. Zachowam to dla siebie
21. Sasuke Uchiha, kolor włosów i oczu oraz cerę ma niczym Severussmiley
22. Hetero
23. wolna
24. Hmm, przyjacielska, pomocna, czasami złośliwa, wygadana, leniwa, racjonalistka, szczera, ambitna, wygodna, czasami miewam napady głupawki smiley
25. Samotności
26. Dobrze mi jest tu i teraz.
30. Nie znam was, więc trudno jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, ale sądzę, że mogłabym was polubić smiley

PannaNIkt
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 20.09.09
Dodane dnia 26-02-2010 23:15
1. PannaNikt/ Kaś
2. 18/ 02.02.1991
3. 163/złoty blond/szare
4. Szmaragdowy i burgund/ róż i pomarańcz
5. Czytanie Snarry, koty-mam persa, na resztę brak czasu
6. Lubię: risotto, kakao i czerwone wino. Nie lubię: piwa i gulaszu
7. Rzadko oba. Pije okazyjnie, palę gdy muszę się uspokoić r11; koniecznie. Lepsza fajka okazyjnie niż na co dzień psychotropy smiley
8. Ulubiony: biologia, Nie znoszę : geografia/ Zawód: maturzystasmiley miesiące letnie- ekspedientka w sklepie wielobranżowym- heh, na stałe nigdy w życiu!!
9. Zabijam nawet kaktusy, popatrzeć mogę na storczyki/ zawsze chciałam pogłaskać mamuta
10. Placebo, temposhark, Gershwin, Killers, Kooks, Sting, GA/ Scarlet Johanson, Jud Law, Alan Rickman
11. Bitter End, You canr17;t stop me, Pretty in scarlet, Mr Brightside, kiss me
12. r0;Duma I uprzedzenier1;, Królowa potępionychr1;, r0;chirurdzyr1;
13. Jane Austen- Duma, rozważna i romantyczna, B. Prus- Emancypantki, D. Terakowska- ono, Historyk- nie wiem czyj
14. Snape, Kmicic, Bohun, pan Darcy- niegrzeczni, dumni chłopcy, mogą zachowywać się wyniośle i zgodnie z konwenansami
15. Dostać się na medycyne i ją skończyć, zwiedzić Rumunie, Bułgarie i Turcje śladem Vlada Palovnika vel Draculi
16. Szkocja- lubię mgły i zarośnięte góry, ew ukraińskie bieszczady
17. Raczej ateistka, czasem napady wiary jako wiary w coś, kiedyć faza na wica, szanuję bardzo osoby żyjące stricte według reguł religii a nie dostosowujące ją pod swoje potrzeby i chęci
18. Nie
19. Męskie dłonie- takie długie i szczupłe, uwielbiam pajęczastych mężczyzn, kobiece brzuchy- nie zapadnięte
20. Względne tradycyjnie, tylko nóżki na ramionach partnera i jak najbliższy kontakt
21. Niewielu: z obu płci, U mężczyzn: długie szczupłe odnóża, blade, radośnie kudłate, raczej nie blond| kobiety: nie za wysokie, szczupłe ale nie wychudzone, nie blond, z prostym nosem
22. Bi
23. Coś na wzór, licho to wie co to. Pół wolna? Jakby co to mogę byćsmiley
24. Pokichany, dziwny, trudny, czasem irytujący, ciężki do przetrawienia, kłopotliwy do odkrycia. Jestem drażliwa, łatwo się irytuję, ciężko mi komuś zaufać.
25. Zdrady, samotności i bólu
26. 18, 19 wiek, prowincje Anglii, urodzić się w średnio zamożnej szlachcie, wyjść za mąż, trzymać się konwenansów i nie męczyć się tą pseudo wolnością i decyzjami
27. r11;
28. Wybacza ale nie zapomina, łatwo się wścieka, tłumi emocje, robi sceny, wybucha i czasem mówi o sobie w 3 osobiesmiley. Poświecam się dla innych, potrafię wysłuchać i być wtedy gdy trzeba, nie ingeruję w cudze życie bez zaproszenia, raczej względnie inteligentna
29. Mój piętaszek, Di, Seria Herbaciana, Trylogia Smutku. Pięknie ukazane emocje, uczucia, w 3 pierwszych miłość też fizyczna. W piętaszku inna strona Severusa, zmuszenie do małżeństwa- taki mój mały bzik. W DI- sex, sex, sex i mocny Sev.Herbacianka jest idealnie wyważona,tam wszystkiego jest tyle ile trzeba. A SDwP itd. są po prostu piękne. Przez większość płakałam.
30. A jakże by niesmiley

Wina czy niewinność to jedna strona medalu, drugą jest kwestia skruchy i podatności na zło.
Edytowane przez PannaNIkt dnia 26-02-2010 23:17
Layandrav
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 31.01.10
Dodane dnia 03-03-2010 21:08
1.Layandrav/Paulina
2.06.01.1990
3.172cm,jasny brąz,brązowe, chociaż gdzieś wyczytałam, że w każdym momencie życia mogą zmienić się na zielone, więc...cały czas na to czekamsmiley
4.Ulubiony-zielony, niezbyt lubiany-beż
5.Heh, Snarry oczywiście i QAF fanfiction, a oprócz tego rysunek, książki, manga i anime
6.Nie jestem specjalnie wybredna,ale nie cierpię zupy mlecznej i gołąbków
7.Nie palę, piję okazjonalnie i tylko w towarzystwiesmiley
8.Hmm... trudny wybór, najulubieńszy to będzie angielski i logika, a najbardziej nielubiany prawoznawstwo uff... przespałam wszystkie wykładysmiley
9.Kwiatuszki lubię wszystkie, oprócz chwastów, ale tylko dlatego,że jestem zmuszana do ich pielenia, a jeżeli chodzi o zwierzęta to nie przepadam jedynie za gryzoniami
10.Nie mam ulubionego zespołu, jakoś żaden w całości mi nie odpowiada, aktorzy: Alan Rickman(ale tylko jako Severus), Johnny Depp, Clive Owen, Gale Harold(squeesmiley), Sean Connery i Nicholas Cage(dowodem mojego uwielbienia dla tych dwóch aktorów jest fakt, że za każdym razem kiedy polsat emituje film Twierdza tzn. średnio dwa razy w roku, jestem przyklejona do ekranusmiley) ah i jeszcze aktorki hmm chyba jednak nie mam ulubionej
11. Zbyt dużo, aby je wszystkie wymienić ale szczególnym sentymentem dażę: "Save the last dance for me" i soundtracki z Rocky Horror Picture Show i Les Miserables
12.Musicale wszelkiej maści, QAF(oprócz 512 i 513 jestem na szczęśliwym etapie zaręczyn i wyparłam ze świadomości całą resztęsmiley)
no i jedna z moich wstydliwych przyjemności: Piękni i Zuchwali(moda na suckes ahh... człowiek kocha naszych tłumaczy) oglądam razem z babciąsmiley
13. Terry Prachett i jego trórczość wszelaka, HP by J. K. Rowling, wszystko autorstwa Williama Shakespeare'a, moje pierwsze zetknięcie z fantasy czyli Elenium i Tamuli by David Eddings i wszystkie romanse historyczne(tak! gasp nawet te heteryckie) oh i oczywiście nasi genialni poeci: Miłosz, Leśmian i Norwid
14. Severus Snape oczywiście, i fandom!Draco(HP), Loki(Kłamca), Sparhawk(Tamuli i Elenium, który wg mnie mógłby być zaginionym bratem Severusa), Crowley(*Dobry Omen), Vimes i Vetinari oraz Vimes/Vetinari(tak! razem i osobno moje OTP) oraz Brian Kinney i Justin Taylor i The gang i... właściwie cała obsadasmiley(QAF) no i oczywiście doktor Frank N. Furter(jak można nie kochać słodkiego transwestydy z transseksualnej Transylwaniismiley)
15.Znależć szczęscie i sklonować sobie własnego boytoy!;Snape'asmiley
16. W latarni morskiej
17.Chrześcijanka
18.Oh tak, no więc: brat prawie najstarszy- wizjoner i szczęściarz a przy tym najuczciwszy człowiek jakiego znam, zawsze boję się jego mów motywacyjnych, choć przy jego tempie rozwoju to zostanie panem trzeciego świata w ciągu kilku latsmiley siostra strasza tylko trochę i tylko wieekiem-artystka, skrzypaczka i śpiewaczka i jedna z najlepszych przyjaciółek, brat pierworodny i najstarszy-kotwica naszego kwartetu odpowiedzialna głowa rodziny i ojciec mojej największej miłóści życiowej, bratanka Kacperka
19.usta, oczy i pośladki
20.Nie mam a chyba,że 69 ale tylko jako foreplaysmiley
21.Ekhm... Tall,dark,sarcastic and brooding,brzmi znajomo?
22.Heteryk, ale nie wykluczam innych możliwości
23.pannasmiley
24.Złośliwa, sarkastyczna, szczera, mściwa, twórcza, uparta, beztalencie w kłamaniu, marzycielka, bałąganiarska oraz slasherka i fangirl(jako jedna cecha squee!)
25.Śmierci, samotności i niepowodzenia
26.Dobrze mi tu i teraz, choć gdybym miała możliwość trafienia do Hogwartu jako Mary Sue Selena Anastasia Dumbledore, zaginiona wnuczka dyrektora, lovechild of Sirius Black i przyszła narzeczona Severusa, z potrójną formą animagiczną i laską Merlina, to bym nie pogardziłasmiley
27.Daj ujście w słowach: bezgłośny żal będzie drążyć cię szeptem, aż serce ci pęknie.
Ani kamienne wieże, ani mury / Z kowanej miedzi, ni podziemia stęchłe, / Ani ciężary łańcuchów / Nie podołają nigdy sile ducha. William Shakespeare
28.Nie wiem, trudno tak o sobie pisać
29.O rany, to naprawdę trudne wymienić wszystkie najulubieńsze ficki,szczególnie gdy w fandomie siedzi sie parę lat i przechodziło fazę różnych pairingów, ale no to może chociaż autorzy sami: więc na pewno wasze DI, już ślinię się na następny rozdział, wszystkie ficki Cybele a Wyzwanie w szczególnoci(Snape i Shakespeare w jednym, niebo), Meri, DementorDelta,Mahaliem,Maya(szkoda,że ściągła wszystko z netu ale nadal jedna z moich ulubionych autorek),Sushi i jeszcze wiele wiecej i to tylko w hpfandom a arty to oczywiście red rahl, rysuje drarry ale tak wspaniałe,że nie mogę się oprzeć, a szczególnie ostatnio dodała komiks, gdzie harry występuje jako Tarzan, hmm... a miałam się nie rozpisywać
30.No cóż jeżeli jesteście choć trochę tak wspaniałe jak wasza twórczość, to będa was ubóstwiać do końca życia. Ah i nazwe po was pierworodne, nawet jeśli będzie chłopcemsmiley
CielP
Użytkownik

Miejscowość: Łomża
Data rejestracji: 27.02.10
Dodane dnia 07-03-2010 20:19
1. Magda , CielP, AloisCiel, Draco,

2. 16.09.93

3. 181| ciemny blond, od dołu czerwono -rude (farba) i rude pasemka| niebieske

4. ulubiony : Niebieski, fioletowy, różowy, czarny, Jasny zielony || zgniłozielony,

5. czytanie, muzyka, rysowanie, manga, yaoi, Snarry, Drarry, Severus, Slashsmiley Piłka nożna; Liga Hiszpańska: Barca, Real, Angielska: Liverpool i Chelsea ze względu na Torresa;D

6. uwielbiam czekoladę truskawkową z Wedla smiley picie... woda (zwykła..no Cisowianka) smiley nie lubię: brukselki mocnej kawy. oliwek, owoców morza

7. NIE

8. ulubiony Angielski, WoS , znienawidzony Fizyka, chemia, matma

9. kwiat: konwalia, zwierzę: Owca smiley

10. aktor: ALAN RICKMAN smiley , Tom Felton, Channing Tatum, Aktorka: Naomi Repace *__*

11. MUSE - undisclosed Desires, Slipknot - Snuff, SA- Diamonds, JT- my love, Michael Buble - feeling good, El Canto del Loco - Tal como eres, Elvis Crespo - Pintame, TATU - fly on the wall, all the thinks she said, Hedley - Trip; Perfect, go go dolls -Iris, She wants Revenge - Out of control i ogromna ilość innych około 500 tytułów smiley,

12. Step up 1 i 2, HP smiley Eragon, House MD., etc.

13. Eragon , HP , Snarry , Drarry, Trylogia czarnego Maga, Trylogia Misto popiołów, kości i szkła; "Millennium"

14. Harry, Snape, Voldzio, Eragon, Lisbeth Salander, Draco Malfoy, o łaa... nie pamiętam smiley ( wiem ze moją ulubioną lekturą jest "Zemsta" Fredry)

15. pojechać na zjazd Snarry do was, spotkać osobiście Alana, wydać w końcu FF z koleżanką. smiley

16. Hiszpania

17. Katoliczka

18. Młodszą sis, 10 lat wszędzie jej pełno , kocha koty, Wnerwiająca. xD

19. Dłonie *ślini się* smiley

20. serio xD BŁAHAHA KAżda występująca w Snarry/Drarry

21. nie umiem tego określić.. smiley Dla mnie każdy musi mieć to COŚ ;]

22. Bi

23. Solo smiley

24. trudny, wredna, pomocna, za bardzo przywiązująca się do ludzi , chamska/ miła - zależy od nastroju, optymistka, łatwowierna, szczera, ;]
25. Odrzucenia

26. < nie wiem ?>

27. Lepiej późno niż wcale.

28. Patrz 24

29.. DI <33 Bo kocham długie ficki, kocham mieć co czytać,kocham styl jakim piszecie, kocham nieprzewidywalność Severusa <33 *__*

30. nie znam. ale napewno tak jakbym was poznała.. przede wszystkim podziwiam was za DI ;***

Snarry is my live ^.-

"His armband proved he was a red Torres, Torres
You'll never walk alone it said Torres, Torres
We bought the lad from sunny Spain
He gets the ball, he scores again
Fernando Torres, Liverpool's number 9"

Edytowane przez CielP dnia 06-02-2011 21:07
Skaaza
Użytkownik

Miejscowość: Radom
Data rejestracji: 19.10.09
Dodane dnia 13-03-2010 20:18
1. Skaaza/Pattinsonek/Patrycja
2. 18 lat...od dwóch tygodni. ;)
3. 170, kolor włosów:aktualnie ciemny brąz, oczy niebieskie.
4. ulubiony to niebieski, a znienawidzone to wszystkie jasne (jak jasny róż, żółty, zielony)
5. Slash!! Wampiryzm, taniec, aktorstwo :)
6. Z jedzonka to kuchnia włoska, fast-food z picia to cola i kawa...a nienawidze zup warzywnych *bleeeh* :P
7. Pije okazjonalnie, a palę w towarzystwie : )
8. Ulubiony to wagary xD a tak na poważnie to...angielski? a znienawidzone to wszystkie inne m.in fizyka, matma :P
9. kwiat róża (czerwona, różowa, biała itd) i tulipany, a zwierzę to psy, konie i duże koty : )
10. Za ciężkie pytanie...jest ich setka :P
Ale wokaliści/wokalistki to Guano Apes(dzięki wam : *), Michael Jackson [*], Fergie, Pink, Pitbull, Marilyn Manson, Evanescence, Lady Gaga, Muse, The Rasmus,
A Aktorzy/aktorki to Alan Rickman, Johnny Depp, David Tennant, Taylor Lautner,
11. Wylicze to co akurat słucham :P : "Scream", "One Love", "Slut", "Memories", "Rude Boy", "Hello", "Imma be rocking...", "Don't you turn your back on me", "give it up to me", "Tainted Love", "Oh My God", "Tear You Apar", "SupperMasiveBlackHole", "Would You Cry For Me", "When Youre Evil", "Cica Boom", "Delicate", "Fire", "to when you are" Ale ulubionych piosenek to mam z tuzin :]
12. Filmy: "Harry Potter", "Saga Twillight", "Tajemnice z Brokeback Moutian", "Klątwa","Ring", "Piraci z Karaibów", "Władca Pierścieni", "Avatar", "Szybcy i Wściekli" nie pamiętam co jeszcze... a seriale to : Doctor Who, Doctor Hause, Lost, Rebelde, Charmed, Skazany na śmierć, On Ona i Dzieciaki a programy to You Can Dance, Mam talent : )
13. HP, Saga Zmierzch....coś tam jeszcze był ale mi się zapomniało :P
14.
HP -- Severus, Draco, Lucjusz, Bella
Twilight -- Edward, Jacob, James, Jasper, Emmet, Carlisle (same chłopy:P)
Brokeback(...) -- Jack
DW -- Doctor, Master, Jack, Rose
Piraci (...) -- Jack Sparrow.
Szybcy i Wściekli -- Brian, Dom
15. Zostać aktorką w wysokim formacie xD
A takie "bardziej" realne to zwiedzić świat : )
16. w W.Brytanii
17. Katoliczka
18. Siostra, strasza: w młodości najwięksi wrogowie, teraz najlepsze przyjaciółki :***kocham<3
19. u kobiet : włosy, usta, tyłek, u facetów : włosy, dłonie, oczy, penis. :P
20. na jezdzca, klasyczna, na pieska.
21.Hmm... męskiej : ciemne oczy, dłuższe włosy, wysoki, długie palce
żeński: długie włosy, długie nogi.
22. Bi
23. Panna
24. Zwariowana, Spoznialska, uparta, wredna, sympatyczna, odpowiedzialna, wrażliwa, uczuciowa, czuła, przylepa
25. Pająków
26. Do przeszłości....długie suknie, koki, tanće, przystojni królewicze :P
27. "co Cię nie zabje to wzmocni"
28. patrz punkt. 24
29. Początkująca z fickami...Czytałam tylko jeden "Serię Herbacianą" i był niesamowity, i Wasz jako drugi w mym życiu Slash <3 :**
A klipów to sporo : ]
30. Kocham <3 Za wasz fick....
Podziwiam...? Za odwagę, za miłość, :)
Edytowane przez Skaaza dnia 22-03-2010 16:23
lana4444
Użytkownik

Data rejestracji: 29.08.09
Dodane dnia 22-03-2010 21:27
A co, ja też chcęsmiley

1. Lana - wiadomo już, że kocham 4, więc nie będę ich pisała, a imię Mila, miło mi smiley
2. 23 latka, 23 luty 1986smiley
3. 182, włosy blond, oczy szare, ale czasem zdarza im się trochę zzielenieć,
4. Bardzo lubię brązowy i zielony, a naprawdę nie lubię różowego, drażni mnie, ale nic nie drażni mnie tak, jak pistacjowy fuuuj!
5. Poezja, kocham poezję, hmm... smiley
6. Kocham pierogi ruskie i pomidorową, brzmi znajomo? Cóż, nie lubię nowości jedzeniowych, jestem prosty jedzeniowy człowiek, ale nie przeżyję bez słodyczy smiley
7. palę, palę długo, a palę, bo się zapewne uzależniłam smiley, niestety.
8. Kochałam polski i angielski, a nigdy nie lubiłam fizyki, ojej... A zawód przejściowy od 4 lat sekretarka smiley
9. Tulipany i konwalie smiley a zwierzę? Pies i kot, mimo, że obecnie mam dwa kotki, jeden z piwnicy, aż z Warszawy smiley, drugi ze schroniska, miałam cale życie psa, Roxię... Uśpiłam ją rok temu i do dziś nie mogę jej przeboleć. Więc pieski chyba bardziej, mimo mojej wielkiej miłości do moich kotków, Pandy i Julkasmiley
10. Nie mam ulubionego zespołu, lubię różne różności smiley, a jeśli chodzi o aktora to Deep, rzecz jasna i świętość, czyli Alanka i kocham Kierę Kingsley, czy jak ją się tam pisze smiley
11. Huh, dj tiesto I'll be here, mam po prostu obłęd na jej punkcie
12. Seriale? QaF - kocham, kocham i znów: KOCHAM smiley i najwspanialszy Housesmiley
13. Keats najlepszy chyba angielski poeta, Herbert, całe pokolenie Brulionu - Świetlickiego uwielbiam, książka - Jadąc na Babadag Stasiuka, boska smiley
14. Harry i nie, nie dlatego, że został stworzony do życia z Sevem smiley, a ten z kanonu, ale nikogo tak nie kocham, jak Albusa... (mój)
15. Być zdrową, nawet za 40 lat i być szczęśliwą
16. Tu, gdzie mieszkam, świat się nie zmieni, ja mogę, więc po co wyjeżdżać?
17. Upadła katoliczka
18. Mój starszy o dwa lata brat jest boski, każdy twierdzi, że to mój, a właściwie, że ja jestem jego bliźniaczką XD mamy to samo poczucie humory, styl i żarty, wszystko... Jego biedna narzeczona nie może tego znieść ehehehe, ale bardzo się kochamy we 3smiley, i mam młodszego o 20 lat braciszka, Kubuń, słoneczko, taki zdolniach małysmiley innymi słowy: bardzo kocham moje rodzeństwosmiley
19. Oczy i pupasmiley
20. Zależy, nie ma jednej ulubionej smiley
21. Huh i znów pytanie, na które nie mam odpowiedzi, nie ma takiego typu, bo co powiem? Że moim typem jest blondyn, niebieskooki, chudzina i wyyyyysoki jak stąd do Izraela?smiley A mam przeciwieństwo, no poza wzrostem, i jestem przeszczęśliwasmiley Człowiek, a nie wygląd się liczy
22. Bardzo żałuję, bo dałabym "czadu jako bi", ale jestem hetero z krwi i koścismiley
23. Jestem zakochana z odwzajemnieniem w moim skarbie, z którym jestem od ponad półtora roku. Cóż, jest moją motywacją, chociaż o tym nie wie, jest moim natchnieniem, chociaż tego nie widzi, jest też moim miejscem na świecie, i jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało jestem przy nim tam, gdzie powinnamsmiley
24. Zadowolona z życia / optymistka/ uśmiechnięta / niepoprawna / romantyczna / rozmarzona / chaotyczna, ale wolę określenie nieogarniętasmiley / ambitna jak jasna cholera, i to czasem boli ehehehe / charyzmatyczna / spontaniczna / i to co kocham w sobie najbardziej zdolna do empatii smiley
25. Choroby...
26. Czasów młodości Albusa, albo nie, albo tak, ehehe, ale żeby był taki mądry jak potem XD
27. Nigdy się nie poddawać
28. Eeeee? smiley Zalety: empatia i poczucie humoru i tolerancja pomieszana z liberalizmem i wiara w człowieka, a wady to właśnie moja chaotyczność i czasem pobłażanie ważnych spraw
29. DI jak wiecie i każdy kto mnie zna, jest moim naj naj naj najukochańszym, i nie będę pisała dlaczego, bo zawsze Wam to piszę w komentarzach i kocham z angielskich najbardziej The dark os Light side, albo odwrotnie, ja mam zawsze problemy z nazwami, ehm, no to właśnie tosmiley Po tym polskim i angielskim jest dłuuuuuuuugo, dłuuuuuugo nic smiley
30. Ehehehehe, a są jakieś podpowiedzi? Cóż teraz mogę śmiało powiedzieć, że tak bardzo Was lubię, bo przecież do tydzień wstecz byłam pewna, ze Wy = jedna z Wassmiley Bardzo Was lubię za to, jaki stwarzacie klimat, i Waszą konsekwencję i twórczość:*

Ja, Puchon z krwi i kości, będąca w pełni władz umysłowych, oddaję się Tobie, Albusie Dumbledore XD
Edytowane przez lana4444 dnia 23-03-2010 09:00
jestem groszek
Użytkownik

Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 10.03.09
Dodane dnia 24-03-2010 00:22
1) Jak w nicku, chociaż... Olka, czasem znajomi do mnie po nazwisku mówią (bo jest całkiem wporzo xD)
2) Rocznik 94, wiem smarkacz ze mnie, ale za to jaki wyszczekany. ^^
3) Wzrost? Nic specjalnego... 164? Ale mam, ogromną, przeogromną nadzieje, że jeszcze urosnę (do grania w kosza mi się przyda).
Oczy i włosy brąz, włosy bardziej jaśniejsze, oczy ciemniejsze. Mam też piegi, ale juz tylko 'resztki'.
4) Gusta się zmieniają, nie mam. I tyle.
5) Ssssport! Kocham, to jest moja miłość. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu/treningów... Po prostu, taki wewnętrzny przymus. smiley
Potem HP, snarry (skoro tu siedzę). Lubię słuchać muzyki, spędzać czas z przyjaciółmi --> śmiać się, żartować. xD
6) Uwielbiam dania wegetariańskie, chociaż mięso też lubię. Ale także ogółem Polską kuchnię bardzo lubię, ogólem lubię sobie pojeść i aby było w porządku przygotowane to wszystko zjem. smiley
7) Nie palę, bo nie mam kasy. Piję czasem, jak jakaś impreza jest to sobie nie żałuję xD
8) WF kocham i uwielbiam (od początku mojej uczniowskiej kariery).
Nie mam znienawidzonego, na połowie przedmiotów się nudzę... ale to nie tak, że ich nienawidzę. O ile nauczyciel daję mi spokój, nie ciśnie mi, nie czepia się i poucza to jest ok. A jak nie to... jest źle.
9) Nie mam. Znaczy, lubię nawet, nawet psy.
10)To mogę pisać i pisać... Ale za bardzo mi się nie chcę? Później coś dopisze.
11) Generalnie to słucham coraz to nowych piosenek i nie jestem zbyt sentymentalna, więc cięgle mi się zmiania.
12) Dopiszę później, bo się muszę zastanowić.
13) Lubię kryminały czytać. Więc znowu przeróżne.
14) Kapitan Mock, Albus Dumbledore, HP, SS i czasem mam faze na jakiś bohaterów ale zwykle mi przechodzi xD
15) Marzenie? Podobno każdy ma jakieś... cóż, ja chyba nie. Przynajmniej tak tego nie pragnę, albo sobie jeszcze nie uświadomiłam, jakie mam.
16) Warszawa jest całkiem, całkiem. Może bym tylko dom zmieniła na jakiś fajniejszy.
17) Jestem katoliczką, znaczy pochodzę z rodziny katolickiej. Sama nie wiem czy jestem katolikiem, jakoś tak... Nie zastanawiałam się nad tym. Ale chyba tak, może jak się postaram to zrozumiem dokładnie. Jak mówi mój katecheta trzeba wszystkiego spróbować, by wiedzieć.
18) Mam dwóch braci. Ja jestem średnia/środkowa. Ze starszym nijak się dogaduję (odmienne charaktery), a młodszy... cóż to jeszcze dzieciak, więc chyba jest okey.
19)Tyłki, piersi, usta, oczy. Cholera, jak coś fajnie wygląda to mi się podoba xDD
20) Uh... fajne to pytanie. Lubię dużo rzeczy?
21) Bruneci/brunetki. Rude/blond. Ale jak faceci to właśnie ciemni. I dobrze umięśnieni, mrau.
22) Homo, ale czasem mam wrażenie że bi (co wynika ze moich wczesniejszych wypowiedzi). Cóż, chyba bi, bo o chłopakach też lubię gadać i nie tylko... -.-'
23) Nie mam nikogo, ale mam na oku kogoś.
24) Cóż, jestem leniwa. Oj, bardzo. Zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, bo... mi się nie chce! (Nie mogę tego tak zostawić?)
Podobno niewychowana i pyskata, zachowująca się, jak nie dziewczyna (to mój brat tak o mnie mówi, i co to znaczy?). Lubię, gdy ktos od początku do końca ma swoje zdanie i jest wierny, swoim przekonaniom, przyjaciołom. Nienawidzę zdrady (nie pytajcie...) Och, no i mam poczucie humoru, sama uwielbiam się śmiac i rozbawiać innych. Staram się byc też bardzo tolerancyjna.
25) Tego, że nie dam rady? Albo, że ktoś będzie o mnie wiedział coś czego nie chcę by wiedział.
26) Nie wiem?
27) Per aspera ad astra! I jeszcze parę.
28) Wady? Zawsze obstawiam na swoim i lubię się kłócić, czasem wychodzę przez to na idiotkę. Jest jeszcze parę, ale wady mają być na równi z zaletami więc koniec. Zalety? Jestem wierna, nienawidzę zdrady.
29) Eee? Jest ich sporo...
30) Nooooo! smiley
Edytowane przez jestem groszek dnia 24-03-2010 00:24
ha_lucynka
Użytkownik

Miejscowość: daleko za czarnym lasem
Data rejestracji: 12.01.10
Dodane dnia 25-03-2010 18:20
1. ha_lucynka smiley.
2. wstyd się przyznać.
3. średni, szatynka, szare (chociaż w dowodzie niebieskie smiley ).
4. ulubione - wszelkie (nawet najbardziej skrajne) odcienie niebieskiego, znienawidzony (nie będę chyba oryginalna): róż - taki typowy pink.
5. zainteresowania - dobra fotografia (z braku własnego talentu - podziwiam cudze), poza tym rozległe i elektrrryczne (nawet dla mnie samej).
6. kocham tradycyjną polską kuchnię (może dlatego, że nie muszę się obawiać nadwagi), nie lubię... bo ja wiem...
7. nie palę, piję sporadycznie - dlaczego? bo po 50g już jestem pijana - co to za zabawa, jak człowiek sobie nawet poszaleć nie może?
8. ulubione wszystkie humanistyczne, znienawidzony - to się nazywało wychowanie obywatelskie - cieszcie się, że Was to ominęło; zawód - nazwa koszmarna, a po polsku telefonistka (jak jesteście w erze, to może do którejś dzwoniłam z ofertą smiley ).
9. kwiaty: wszystkie wczesnowiosenne; zwierzę - kot .
10. z zespołów klasycy rocka, aktorzy (oprócz AR oczywiście): De Niro, J.Reno, Johny Deep; z polskich chyba Barciś - mistrz nad mistrzami - idealnie wcieli się dosłownie w każdą postać (podobnie z resztą jak Deep).
11. różne, różniste - wszystko zależy od nastroju.
12. dobre polskie i europejskie - amerykański chłam mnie przeraża.
13. z poetów Mickiewicz - kocham go miłością stałą i niezmienną od... tyciego (żeby nie było, że się coś komuś kojarzy), pisarze w zależności od potrzeb - trochę ich jest.
14. Severus Snape (serio!) i... Kłapouszek z Puchatka - po prostu mnie rozczula.
15. nadal wymarzam.
16. tu gdzie mieszkam, tylko, żeby dało się żyć...
17. katoliczka z urodzenia i z przekonania
18. trzy siostry i brat (najmłodszy - troszkę go rozpuściłyśmy i teraz mamy za swoje smiley )
19. moja czy partnera? smiley.
20. w wyobraźni, w wyobraźni...
21. nadal podoba mi się mój TŻ chociaż już troszkę odbiegł od ideału
22. hetero...
23. jestem. W stałym i niezmiennym.
24. leń razy dziesięć? - co zrobić? przywiązał się do mnie.
25. pomijając obawy o najbliższych, to chyba niczego
26. chcę być czarownicą! mogę nawet mieszkać w Norze (chociaż jakimś ...Manor bym nie pogardziła)
27. bo ja wiem?
28. wady wypisałam, zalety: skromna jestem niesłychanie, najpiękniejsze mam ubranie, moja buzia tryska zdrowiem...
29. niedawno odkryłam Akame i jej fanficki, za co ją lubię? za fantastycznie i naturalnie oddane emocje bohaterów, za piękną polszczyznę... z resztą same poczytajcie...
30. zmilczę - to pytanie kojarzy mi się z słynnymi wklejkami na n-k służącymi diabli wiedzą czemu, bo raczej nie rzetelnej wiedzy
Edytowane przez ha_lucynka dnia 29-03-2010 17:54
karolllek
Użytkownik

Data rejestracji: 25.12.09
Dodane dnia 29-03-2010 00:44
1. Karollek/Black/Karol.
2. 22/12.6.1987
3. 184 szatyn oczy szare
4. Blielń i czerń.
5. Historia slash yaoi
6. Lubię ryż nieznoszę makaronu
7. nie
8. Stażysta
9. Astry kot
10. Lady Gaga
11. Telephone
12. Gotowe nawszystko Planeta Mołdawia.
13. Buszujący w zbożu.
14. Sierotka Marysia
15. Spelnienie w ramionach Willa
16. W Japonii
17. Katolik
18. Mam (4 sztukismiley
19. Pośladki i penis
20. Misjonarska smiley
21. Szczupły ciemnowłosy wygadany
22. Gej (ach Willu)..
23. Związany
24. Próżny nieustępliwy odważny niegłupi kochliwy bezmyślny sprytny elokwentny natarczywy.
25. Nocy
26. Do czasów Oscara Wilde aby poznać tego niezwykłego człowieka
27. Życiowe motto/myśl/aforyzm.
28. zalety :uroda pewność siebie wady czytaj wcześniej
29. Seria Herbaciana Blemish - bo mnie oczarowały
30. Kocham
karolllek
Użytkownik

Data rejestracji: 25.12.09
Dodane dnia 29-03-2010 15:33
Errata

4 Biel
10 Beyonce Shakira
23 Ale to tylko seks
Silverinn
Użytkownik

Miejscowość: Nidzica
Data rejestracji: 31.03.10
Dodane dnia 31-03-2010 14:23
1. Silverinn na forum / Klaudia dla rodziców / Jimmy dla przyjaciół

2. 17 / 8.04.93

3. 171 cm / oczy szare / włosy aktualnie czarno-fioletowe (przebłyski, nie pasemka)

4. Ulubionymi są: czarny, szary, pudrowy róż. Nienawidzę neonowych.

5. Dobra muzyka, dobra kisążka, dobre japońskie żarcie, dobry slash, dobry seks (oj, dobry seks!)... ;D

6. Jedzenie: sałatka wegetariańska mojej mamy
Zapojka: Mountain Dew!!! I desperados.

7. Palę papierosy Route 66, których ludzie nie znoszą, a dla mnie są najlepsze. Od niedawna, po głupiej przygodzie rzuciłam picie forever.

8. Ulubiony: wiedza o kulturze, historia sztuki. Znienawidzony: fizyka i historia.

9. Ulubiony kwiat: orchidea, Ulubione zwierzę: czarna pantera

10. Seether, Girugamesh, 3DG / Keanu Reeves, Alan Rickman.

11. 3 Days Grace - The Drugs Don't Work

12. Wszystko na Comedy Central smiley

13. Terry Pratchett - Świat Dysku,
J.K. Rowling - Harry Potter
Helena Mniszkówna - Trędowata
Paulo Coehlo - Pielgrzym
Mian Mian - Cukiereczki
Wyznania Gejszy - zapomniałam autora

14.
Genesis z FFVII
Snape z HP
Bill Brama z Kosiarza
Beatrix Kiddo z Kill Bill

15. Moim marzeniem jest zagranie w filmie historycznym w stylu Aleksandra lub Troi ;P Chcę być aktorką.

16. W Hogwarcie. W Tokio. W Nowym Jorku.

17. Deistka. Czyli wygodna wersja dla katoliczki.

18. Kuba, lat dwanaście, notoryczny wkurzacz.

19. Oczy, nogi, włosy.

20. Nie napiszę tego... xDD No dobra: kręci mnie wiązanie i pozycja 69.

21. Wampirzasty, delikatny pan i władca, jeśli wiecie co mam na myśli.

22. Bi. And I am proud of it!

23. Wolna.

24. Ambitna, Żywiołowa, Utalentowana, Waleczna, Wredna(czasem), Pomocna, Apodyktyczna, Estetka, Tolerancyjna (podobno aż zanadto) i myślę, że z klasą. Przynajmniej się staram.

25. Że ktoś wytknie mi bolesną prawdę prosto w oczy.

26. Feudalna Japonia lub dzisiejsze czasy. Ale nie w Polsce.

27. Hakuna Matata!

28. Wrażliwa na piękno, artystka, inteligentna, choc czasem jest to wadą...

29. DI, Wybór, Słowik, Ślizgońska Dziwka, Pióro Losu i ostatnio ulubione: Ręka Boga.

30. Ai shitemasu Autorki-sama ;*

I'd rather to be hated for who I am, than loved for who I am not... - Kurt Cobain, Nirvana.
Edytowane przez Silverinn dnia 05-06-2010 17:57
K
Użytkownik

Data rejestracji: 01.04.10
Dodane dnia 01-04-2010 12:00
1. K / Klaudia
2. 14 lat
3. 176 cm włosy i oczy brązowe (ciemne)
4. ulubione: czarny, zielony znienawidzone: różowy i żółty
5. Snarry, książki historyczne, psychologiczne, psychopatologiczne moje hobby to wylegiwanie się w łóżku, oczywiście w stanie otępienia (ewentualnie z ciekawą lekturą)
6. Picie to... kakao, coca-cola, a jedzenie hmm... nie mam takiego.
7. Nie palę, albo inaczej: jestem biernym palaczem alkohol: najwyżej okazjonalnie szampan, martini.
8. lubię chemię i biologię, nienawidzę matematyki.
9. kwiatki mi obojętne, kocham koty ...smiley
10. mój ukochany zespół: mindless self indulgence, aktorów, aktorek nie mam, a dodatkowo uwielbiam kompozycje Chopina.
11. Oh, zakochałam się w Snuff - Slipknot (przez was smiley) To tyle xD
12. Film: myślę, że "marzyciel", serial: House MD, programu brak.
13. Harry Potter, Lśnienie, Martwe Dusze, cała seria "Atramentowy Świat" i wiele innych, / Stephen King
14. Severus Snape, Lord Voldemort. Te postacie jako jedyne sprawiły pewne emocje.
15. Mówią, że nie powinno się zdradzać ale... Powiem (napiszę), że nie chcę niczego zmieniać. Bo gdybym coś zmieniła, straciłabym to, co teraz jest dla mnie cenne. I co sprawia, że czasami jestem szczęśliwa.
16. Gdzieś w odosobnieniu, gdzie byłby internet, komputer i spokój.
17. Własnego. Los można nazwać Bogiem, który nie panuje nad swoją mocą. Więc, mój Bóg jest ciepły, sarkastyczny i ironiczny z poczuciem humoru. Odrobinę troskliwy.
18. niestety (a możei stety) , nie mam.
19. ulubiona? obojczyki i nadgarstki. Szczupłe, długie palce. Dłonie.
20. Pytanie bez odpowiedzi.
21. Odpowiem bardzo prosto: to musi być szczegół, fragment dopełniający wszystko inne. Niezależnie od płci.
22. Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia. Wiem, to dziwne ale prawdziwe. xD
23. "wolna" jestem w związku tylko ze swoim chorym mózgiem.
24. Hm... aspołeczna, śmieszna, irytująca, slashoholiczka, dziwaczna, spokojna wewnętrznie, zdruzgotana, otępiała, nierozumiana smiley, podjarana światem.
25. Że stracę wszystkie wspomnienia. Mojej przyjaciółce zawsze mówię, że jeśli to by się stało, żeby opowiedziała mi o slashu/yaoi. Na pewno czułabym dziwną pustkę w sercu, gdyby tego nie zrobiła ( i tu objawia się moja dziwaczność).
26. Do Hogwartu!!! Oh, jak bardzo bym chciała. smiley
27. Nie traktuj życia poważnie. To tylko umocni cię w przekonaniu o jego brutalności. poza tym " W życiu piękne są tylko chwile "
28. patrz punkt 24. pomyśl które to wady i zalety
29. Seria Herbaciana. Desiderium Intimum. a drarry: Kiss me with fire, niebieska waza, kokainowa melodia, maki i tulipany. Więcej drarry jest tylko dlatego, że od niedawna w snarry fikach siedzę xD (znaczy, od niedawna się zabrałam za czytanie, bo o samym istnieniu to wiedziałam smiley) Co jeszcze? Na pewno "18 rzeczy o miłości" . Lubię bo... Kocham bo... Nie umiem tego wyrazić.
30. Choć nie znam, to lubię xD

To nie jest śmieszne.
Edytowane przez K dnia 01-04-2010 12:03
blueflame
Użytkownik

Data rejestracji: 21.04.10
Dodane dnia 24-04-2010 01:14
1 blueflame, śmiechu- sama nazwa wskazuje dlaczego tak..., Marta
2 ah 25.02.1992
3 166 cm, oczy-zielone mrrr a włosy farbowane smiley (było milion kolorów od czarnego przez czerwone, różowe kończąc na miodowym bursztynie)
4 ulubiony kolor- czarny i biały(często je łącze), znienawidzony żółty, złoty i pomarańczowy bleee
5 oczywiście jak najbardziej oryginalnie Snarry, slash, ostatnio praktykuje też objeżdżanie znajomego smiley( taka mało miła żecz ;/ ale zaczynam to uwielbiać, wrr idioci zanieczyszczają tylko powietrze;/ )
6 uwielbiam zapiekanki mamy smiley, ryż, CZEKOLADĘ! i WIŚNIE!-Boże jak ja to kocham! A co do picia to kakao, kawa, herbat, soczek wiśniowy. Nie znoszę truskawek, marchwi fuuj, jabłek i soku z nich
7Nie palę, nienawidzę tego, piję często mocne alkohole, wieczorami w weekendy lampeczkę wina, a na imprezach oczywiście drinki, kocham też wypady ze znajomymi na kolejeczkę (trochę dziwaczne ale...) tak raz na 2 tyg
8 Lubię Biologię i Chemię, absolutnie nie znoszę fizy i polaka( babsztyl usypia wszystkich ;/)
9 konwalie, róże, ale tak naprawdę nienawidzę kwiatów, ewentualnie mogą być te ususzone, oraz w formie ziół i herbat, co do zwierząt to z pewnością Kot- mam ich 7 smiley, ponieważ koty chodzą własnymi drogami- tak jak ja
10 Ulubiony zespoły oj trochę tego jest : Linkin Park, Limp Bizkit, 4LYN, Nightwish, Disturbed, Enigma, Cinema Bizarre, Evanescence, Dido, Metallica wokaliści hmm Ville Valo, aktorzy Johnny Depp, Jude Law, Elijah Wood, Georgr Clooney, Collin Farrell, aktorki Liv Tyler
11 Nostalgia, Ice flowers,The way I feel, In the end, Immortal-Adema
12 Dr House, Władca Pierścieni, Wywiad z Wampirem, Królowa Potępionych, Ostatni dom po lewej, milczenie owiec i wiele innych o i kocham Final Fantasy, Loveless, Kaze no Stigma, Full Metal Alchemist, Death Note, Yu-gi -oh, pokemony hahaha
13 książka Wampir Lestat i Memnoh Diabeł, autorka Anne Rice
14 Severus Snape, Vincent Valentine, Kadaj, Sebastian, Lestat
15 Być taka jak Snape haha i w przyszłości być patologiem^^
16 W nibylandi, a tak po za tym na jakiś odludziu daleko od miasta w dworku, w Polsce
17 Podobno katoliczka, według rodziny heretyczka ;/ a tak po za tym wierzę w reinkarnację i w siebie smiley
18 Brat, młodszy -bez komentarza
19 Ulubiona część ciała hmmm... biust u kobiet, klatka i wiadomo co... u facetów smiley
20 ulubiona pozycja to od tyłu i na jeźdźca oraz wszelkie wykorzystanie mebli smiley
21 średniego wzrostu bruneci szare, czarne lub piwne oczy, nienawidzę napakowanych raczej tacy szczupli i troszkę umięśnieni, kobiety też średniego wzrosty, brązowookie, z kręconymi włosami smiley mogą być proste byle ciemne smiley
22 Mam stałego faceta, ale raczej jestem bi
23 Mam chłopaka od 3 lat- cudowny brunet ale ma jedną wadę- całkowita ignorancja w stosunku do mojego ukochanego snarry buuu
24 oj mam dwojaką naturę hehe, no to tak co mówią o mnie inni: wredna, chamska, wygadana, słodka(ta mój men) , śmieszna, chłodna, wymagająca(mój men) roztrzepana, odważna, uparta
25 Boje się że nie osiągnę swoich celów ;/
26 Nigdzie bym się nie przeniosła, chyba że do świata fantazji... Ta do Hogwartu byłabym uczniem Snape'a i podrywałabym go na lekcjach hahahahaha
27mam kilka 'Bliska dla bliskich z dystansem do wszystkich', "Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia"- nagięte ale ..., " Najważniejsze w zyciu to nauczyć sie : które mosty przekraczać a które palić"
28 no nie, przecież jestem idealna hahaha...hmm zalety łatwo się przystosowuje do otoczenia, staram się pomagać innym nawet tym którym się nie da, wady : chyba jestem opryskliwa ;/ i czasem nie mogę powstrzymać się od wrednych komentarzy (sytuacji lub zachowań, nigdy wyglądu, poglądów, stylu itp, jestem tolerancyjna!) czasem zachowuje się chamsko i mogę komuś dopiec tylko dlatego, że zrobił coś głupiego lub po prostu mam na to ochotę
29 uwielbiam DI, serię herbacianą, Szczęśliwe dni w piekle, Głupiec, Lepsze oferta,The Cold Desire, Skradzione chwile, My all, A Destined Year i wiele innych
30 Hahaha jak za coś takiego jak DI można was nie kochać? Nie znam was ale dajecie mi dużo szczęścia więc jestem jak najbardziej wdzięczna. Życzę wam wszystkiego dobrego i dużooo weny no i oczywiście byście zbytnio się nie przemęczały ^^smiley
Shi-chan
Użytkownik

Data rejestracji: 15.08.09
Dodane dnia 02-05-2010 22:51
1.Shi-chan/Szitzu/Kinga
2.1 września. Jestem bardzo młoda [tylko 14 lat]
3.Jakieś 160 cm/ ciemny brąz/ oczęta czekoladowe *.*
4.Ulubione to: czarny, zielony można dodać trochę fiolet. Znienawidzony to róż.
5.Lubię pisać opowiadania. Ale ze Snarry nic mi nie wychodzi. Rysuję mangę. Dużo czytam. Moje życie to w 90% muzyka i yaoi. Hobby? Chyba mogłabym zaliczyć do tego wpadanie w tarapaty.
6.Jeść to różnorakie owoce i warzywa, pić: najlepiej Tymbarka [i te teksty xD]. Nie znoszę napojów gazowanych, ciast i tortów
7.Nie mam nałogów
8.Ulubiony przedmiot to polski. Uwielbiam go. A znienawidzony to chyba historia
9.Ulubiony kwiat to róża i fiołek. Zwierzę... Chyba kotek ^^
10.Ulubione zespoły: Marilyn Manson, The GazettE, H.I.M, Dżem, Hunter, Apocalyptica, Rammstein, Paramore, Sabaton, Alice Cooper, Arch Enemy, Miyavi, DIO~Distraught Overlord, Eminem, Linkin Park i Skillet. Aktorzy/aktorki to chyba: Alan Rickman, Johnny Depp, Stuart Townsend, Vincent Perez, Oliver i James Phelps, Bonnie Wright, Tom Felton, Helena Bonham Carter, Evanna Lynch, Natalia Tena, Robert Janowski [w musicalu Metro] i Rafał Drozd [także z Metra]. To chyba wszyscy, ale nie mam pewności.
11.Co do piosenek to: Alice Cooper: Poison, Arch Enemy: My Apocalypse, Happysad: Z Pamiętnika Młodej Zielarki, Limp Bizkit: Rollin, Musical Romeo I Julia [Buffo]: Sen, Strachy Na Lachy: Żyję W Kraju, Jeffree Star: Bitch, Please!, Lollipop Luxury i Get Away With Murder, Super Junior: SORRYSORRY, DIO~Distraught Overlord: Carry Dawn, D'espairsRay: SIXTY-NINE, Miyavi: Are You Ready To ROCK i Papa Mama Nozomare Nu Baby, MUCC: Soushin No Koe, The GazettE: 13STAIRS [-1], Beautiful 5 [shit]ers, DIM SCENE, Reila i Sugar Pain, BIGBANG: Haru Haru, SHINee: RingDingDing, Marilyn Manson: Sweet Dreams, Tainted Love, This Is The New Shit, Metro: A Ja Nie i Szyba [Tylko dzięki Shioko], Paramore: Decode i Ignorance, Sabaton: Ghost Division, Unbreakable, Union i Cliffs of Gallipoli, H.I.M: Passion's Killing Floor, Join Me In Death, Killing Loneliness, Right Here In My Arms, The Funeral Of Hearts, Vampire Heart i Wicked Game, Led Zeppelin: Stairway To Heaven, Skillet: Comatose, Awake And Alive, Collide, Forsaken i The Last Night, Slipknot: Snuff, Dżem: Cała W Trawie, Hołd, List Do M, Sen O Victorii, Do Kołyski, Tylko Ja I Ty, Zapal Świeczkę i Złoty Paw [strasznie ogólnikowo to napisałam, ale wszystkich piosenek nie mogłam wypisać], Hunter: T.E.L.I, Dura Lex Sed Lex, NieRaj, Płytki Dołek, Arges i $$$$$$$$, Apocalytica: I Don't Care (Feat. Adam Gontier), Sad But True i The Unforgiven. [Jeny trochę tego wyszło, a to nawet nie jest ćwiartka tego co słucham...]
12.Filmy: Królowa Potępionych, Skazany Na Bluesa, Harry Potter, Musical Romeo I Julia i Metro. Seriale: Dr. House, Loveless, Junjou Romantica, Okane Ga Nai i Sensitive Pornograph.
13.Kaori Yuki-Angel Sanctuary, J.K.Rowling-Harry Potter, ogólna twórczość Anne Rice, Robert Cichowlas i Kazimierz Kyrcz Jr.-Siedlisko i duuużo innych :].
14.Harry Potter-Severus Snape, Królowa Potępionych-Lestat, Skazany Na Bluesa-Rysiek Riedel, Musical Romeo I Julia-Merkucjo, Messiah-Ryota, Takuto, Koh.
15.Eeee... Chyba takowego nie mam
16.Z dala od rodziny [?]
17.Mówią różnie. Ja sama nie wyznaję nikogo, ani niczego
18.Niestety tak. Dwóch braci: nie lubię ich. Są wredni i nie dotrzymują obietnic. Oraz dwie siostry. Młodsza jest wnerwiająca i często ryczy [ma 10 lat jakby co], za to starsza lubię ma mnie krzyczeć. Czasami mam wrażenie, że to jej hobby. Ogólnie nie są tolerancyjni. I kto się dziwi, że wolę przebywać w samotności lub z przyjaciółmi zamiast z rodziną?
19.Brzuszek *.* Jest taki bossski...
20.Hmm... To chyba zostawię dla siebie
21.Kobiety: długie, brązowe loczki, lub proste. I zielone oczka. Rude włosy też są fajne. I taki brzuszek, żeby można było go głaskać... Mężczyźni: sięgające do ramion, proste, ciemne włosy, piwne oczy i ładny brzuszek xD
22.Chyba jestem za młoda na jej określenie, ale mogę napisać, że raczej bi
23.Nie
24.Miła, uczciwa, czasami złośliwa, twórcza, stanowczo nieprzewidywalna, lubiąca grać... na nerwach, lubiąca dobre towarzystwo [tzn. ludzi energicznych, z którymi można się pośmiać z byle czego, a czasem nawet z niczego], czasami wnerwiająca, uparta, tolerancyjna, pesymistka.
25.Mimo, że mnie nienawidzą, to śmierci najbliższych
26.Może lata 80? Wszędzie byłoby dobrze, ale trzeba mieć przyjaciół smiley
27.Zawsze jest dobry moment, aby przystopować i nie dać się zabić
28.Zalety: jak już się za coś biorę to to kończę, lubię porządek, mogę robić kilka rzeczy naraz. Wady: czasem mam okropnego lenia, często dopada mnie depresyjny nastrój [ale nie jestem jakimś "jebniętym emo"-dostaniesz kiedyś za to Shioko], ciężko mnie do czegoś zmotywować, czy już pisałam, że jestem uparta?
29.DI-to chyba najlepsze Snarry jakie czytałam, American High-dziewczyny piszą po prostu zjawiskowo i aż chce się to czytać. Choroba Starego Pierdziela-pierwszy tekst przy którym się poryczałam. W Ciszy-lubię sposób w jaki jest tam opisana depresja. To tyle. Wolę sama pisać, ale dla rozrywki czasami coś tam przeczytam
30.A to ostatnie to ma być jakiś żart? Mogłaby powiedzieć, że "TAK! Oczywiście!" Ale jak mogę kogoś lubić, nie znając Go w ogóle? Ale dzięki DI mogę powiedzieć, że Was lubię. Bo jak można kogoś nie lubić, gdy ten odwala taką robotę? smiley
Edytowane przez Shi-chan dnia 02-05-2010 22:53
marzik87
Użytkownik

Miejscowość: Zabrze
Data rejestracji: 16.04.10
Dodane dnia 07-05-2010 14:28
1. marzik87/Marzena nick dosyć niefortunnie wybrany...często ludzie mysla że jestem facetem smiley

2. 22 lata/ 08.06.1987 tak...jeszcze chwila i 23

3. 163 cm/różnie, aktualnie ciemny blond, ale bywały już rude, brązowe, czerwone oraz jasny blond smiley/ w zależności od światła niebieskie bądź szare

4. w zalezności od humoru czerń, fiolet, turkus/ nie przepadam za brązem i różem

5. Od czego by tu zacząć... Dobra książka np. Brown, Cook, Ludlum, Coben, Salvatore, oczywiście seria Harrego a ostatnimi czasy książki o wampirach..jak widac nie jestem oryginalna. Następnie muzyka. Dobry rock nie jest zły smiley Nie będę wymieniać wszystkich zespołów bo życia mi nie starczy. Dodam jedynie że zachwycam się również j-rockiem. Skoro przy muzyce jestem to gitara, cudny instrument który jakiś czas temu wpadł w moje niepowołane ręce. Idąc dalej sztuki walki. Przystojny japończyk wykonujący efektowny wykop z półobrotu wprowadza mnie w stan radosnego podniecenia. Dla siebie jednak wybrałam cos mniej brutalnego mianowicie aikido..sztuka pokoju i miłości wyrażanej w dość oryginalny sposób smiley Anime, manga; kultura, język i historia Japoni. Na sam koniec zostawiłam oczywiście Snarry. Odpowiedzialnością za to akurat hobby w pewnym stopniu mogę obarczyc założycieli tej oto strony. Mimo że dopiero niedawno wkroczyłam w ten snapeowaty świat to wciągnął mnie on do reszty. Chiciąż dobrym drarry tez nie pogardzę.

6. Jedzenie jest super smiley Zachwyca me kubki smakowe głównie jedzenia z Kraju Kwitnącej Wiśni chociaż dobrym schabowym tez nie pogardzę. Ogólnie lubie jeść duży byle by było smacznie..smiley Jeżeli chodzi o napoje to mogłabym zabić za truskawkowe mleczko. Kiedys dawno temu jak byłam jeszcze rozkosznym dzieciaczkiem było mleko truskawkowe w proszku o nazwie Candy (o ile sie nie myle). Było przepyszne i mimo ze wycofali je z produkcji moja fascynacja pozostała... tak więc zadowalam się jego marnymi substytutkami.
Nie znoszę natomiast wątróbki i czerwonego wina...bleee

7. Po alkohol sięgam od czasu do czasu i nie będę zaprzeczac że sprawia mi to przyjemność. Nic tak nie robi jak zimne piwko w upalny dzień, albo aromatyczny grzaniec w zimowy wieczór smiley sama radość
Co do papierosów to kiedyś paliłam jak smok (chyba studia psychologiczne tak na mnie wpływały). Teraz jednak jakoś nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

8. Szkołę skończyłam jakiś czas temu ale z tego co pamiętam to fizyka to był czysty koszmar. Natomiast język polski i angielski były całkiem ciekawe.

9. Hmmm...właściwie to ja nie bubie kwiatów a one mnie ale jezeli miałabym wybierać to chyba byłaby to lilia.
Jezeli chodzi o zwierzaki to posiadam szynszyla i imieniu Wacek (nie smiać się, nie ja wymyślałam mu imię), jednak moje serce, żyły i aorty należą do kotów.

10. Oj dużo tego. Powiedzmy że wypiszę moją czołówkę: Bullet for my valentine, Papa Roach, System of a Down, Linkin Park, Fall out boy, Nightmare, X Japan, Orange Range, Miyavi, Dir en Grey, Girugamesh i wiele innych. Co do aktorów to jakoś gustuje w brytyjczykach.

11. Jestem zmuszona ominąć to pytanie. Jest ich zbyt wiele.

12. Filmy: Jacket, Efekt motyla, Closer, HP, Fight club, Ditto, również trochę ich jest..
Programy: Seria japońskich programów rozrywkowych Gaki no tsukai

13. O tym zdaje sie rozpisałam sie w punkcie na temat hobby więc nie będę się powtarzać.

14. Od pewnego czasu pierwsze miejsce piastuje niepodważalnie niejaki Severus Snape. I chyba nie szybko sie to zmieni.

15. Przeżyć życie w taki sposób żeby niczego nie żałować, Połączyć pracę z pasją. Nie musieć się ograniczać. Nie musieć rezygnować z rzeczy które są dla mnie ważne. (powiało filozofią)

16. Strefa marzeń i urojeń: w Snape Manor z pewnym mrocznym Mistrzem eliksirów smiley A bardziej poważnie to kusi mnie Japonia, chociaż zdaję sobie sprawe że może to wyglądać inaczej niż w moich wyobrażeniach. W zasadzie chyba wystarczyłby mi mały domek niedaleko jakiegos zbiornika wodnego (gdzie mogłabym sie pluskać nago w świtle księżyca).

17. Wychowana w wierze katolickiej ale od paru lat w fazie poszukiwań.

18. Mój brat Adam. Młodszy ode mnie o 5 lat. Wyjatkowo mi bliski. Uwielbiam z nim spędzać czas, pewnie dlatego, ze ma równie pokręcone poczucie humoru jak ja. Oboje lekko odbiegamy od normalności smiley Tak jak ja gra na gitarze (choć z bólem serca musze przyznac że idzie mu to lepiej niz mi), jeździ na deskorolce (i boze uchowaj ma zamiar mnie tego nauczyć), słucha muzyki i strasznie dużo je mimo ze jest chudy jak patyk. Przejął ode mnie brzydkie cechy takie jak np. bycie wybrednym w stosunku do potencjalnych sympatii; umiłowanie ironii i sarkazmu...zła ze mnie siostra smiley

19. Męska klatka piersiowa. Tylko błagam...nie owłosiona, szeroka ale nie napakowana...taaaaka boska smiley

20. Jakakolwiek od tyłu...mrrrr :]

21. Cięzko powiedzieć. Strasznie kręcą mnie faceci z długimi włosami i azjatyckimi rysami. Ale takim macho, z jednodniowym zarostem i z potarganymi krótkimi włosami też bym nie pogardziła. A mimo ze Snape nie należy do żadnej grupy to i tak uważam go za nad wyraz atrakcyjnego (to chyba ten jego charakterek tak na mnie działa...i te łopoczące na wietrze ciuszki).

22. Orientacja w terenie słaba...zdecydowanie za często sie gubię smiley Jeżeli chodzi o orientacje seksualna to jestem hetero, chociaż gdybym była facetem to zdecydowanie chciałabym być gejem smiley

23. Wolna jak ten ptak...

24. Jestem: Uparta, Słodko-Kwaśna, Nerwowa, Zazdrosna, Wybuchowa, Niezdecydowana, Gąbczasta, Humorzasta, Spontaniczna, Skomplikowana smiley

25. Że obudze się w zamknietej, zakopanej trumnie. Brrr..

26. Do liceum. Już wtedy zaczełabym rozwijać wszystkie zainteresowania, wiedziałabym też w jakim dokładnie kierunku podążać.

27. Niech żyje spontaniczność smiley

28. Jestem strasznie nerwowa, bardzo szybko sie denerwuję, zawsze wszędzie spóźniona, lubie odkładac sprawy na pojutrze.
Mam oryginalne poczucie humoru (chociaz czy ja wiem czy to zaleta..smiley), jestem towarzyska i przyjacielska mimo iż trochę skryta (tak mi sie przynajmniej wydaje).

29. Można powiedzieć że ta stronka to dla mnie fanfikowy raz na ziemi. Troche już zdążyłam tego przeczytać ale jeszcze wiele przede mną.

30. Pytacie a wiecie smiley

"A miłość? Jeszcze jeden nałóg młodości, ryzykowne gry, oszałamiające stany nieważkości."
Silverinn
Użytkownik

Miejscowość: Nidzica
Data rejestracji: 31.03.10
Dodane dnia 05-06-2010 15:45
sorry, dodałam drugi raz, zapomniałam, że dodałam wcześniej. jeśli chodzi o pytanie 30. to i tak dalej was kocham xDDD

I'd rather to be hated for who I am, than loved for who I am not... - Kurt Cobain, Nirvana.
Edytowane przez Silverinn dnia 05-06-2010 15:51
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

arielgobuss
31/01/2018 19:28
serdecznie Was pozdrawiamy. Całusy, Ariel & Gobuss

arielgobuss
31/01/2018 19:27
zaglądacie. DI było częścią naszego życia, ba, raczej jego centrum, przez ponad 4 lata , a Wy razem z nim. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i jeżeli ktoś z Was jeszcze kiedyś tu zajrzy, to serdeczni

arielgobuss
31/01/2018 19:27
że główny bohater, (alter ego Snape'a) jest dwa razy bardziej intensywny (w każdym znaczeniu tego słowa) niż Snape z DI. I nawet nie wiedziałyśmy, że to możliwe smiley Cieszymy się, że wciąż tu zaglą

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie