dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4,096
Najnowszy Użytkownik: Offoxal

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o tobie
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Poznajmy się
Salomanka
Użytkownik

Miejscowość: Kołobrzeg
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 08-12-2009 16:34
1. Salomanka/Gołąb/Ewa.

2. 18 lat

3. 163cm wzrostu, brunetka o oczach w kolorze zmiennym - w dowodzie osobistym określonym jako 'wielokolorowy'.

4. Ulubiony - zdecydowanie czarny! Lubię też ciepłe brązy, czerwienie i żółcie, a także kontrastowe fiolety. Nienawidzę pomarańczowego i różowego.

5. W skrócie - film, muzyka, książki xD Oraz wszystko, co szwedzkie. No i fanfiki Snarry <3

6. Ulubione dania to te z makaronem - spaghetti i lasagne. Lubię też gołąbki, krokiety i smażone kabaczki. Nie cierpię kurczaka!

7. Palę okazjonalnie, bardzo rzadko. Piję częściej, ale zawsze z umiarem. Ostatnio smakuje mi redd's cytrusowy, chociaż zazwyczaj wybieram zimnego Lecha : D Cenię sobie smak czerwonego, półwytrawnego wina. Unikam natomiast wszelkich wymyślnych drinków.

8. Nienawidzę wfu. Z tych bardziej lubianych wymieniłabym j. angielski i geografię. Jedynymi zajęciami, które naprawdę lubię, jest mój kurs j. szwedzkiego. Dorabiam udzielając korepetycji z angielskiego, ale przyszłość wiążę ze Skandynawią, taki też będzie kierunek moich studiów.

9. Niecierpię roślin, a jedynymi kwiatami, jakie toleruję, są żółte tulipany. Ulubione zwierzę - irbis śnieżny. Może jeszcze manule. Ogólnie, wszystkie kotowate.

10. Słucham dużo muzyki skandynawskiej, uwielbiam zespoły takie jak Kent, Violet Elegy czy Terasbetoni. Jestem też wierną fanką The Ark. Jestem jednak osobą pełną muzycznych kontrastów, ponieważ obok glam rocka słucham też Eminema, Dido i Rammsteina : D Moim ulubionym aktorem od dawna pozostaje Bruce Willis. Oczywiście uwielbiam też Alana Rickmana ; ) Poza tą dwójką doceniam także Bena Fostera i Ewana McGregora. Aktorka - Sandra Bullock!

11. The Ark - It takes a fool to remain sane. Piosenka wszechczasów, hymn pokoleń. Kent - Elefanter. Bruce Willis - Lose Myself. Eminem - Mockingbird. Miliardy innych... xD

12. Moim ulubionym filmem jest Szósty zmysł, to również pozostanie niezmienne. Kocham też: Moulin Rouge, Bang bang, you're dead, Amadeusz, Zło, Słodki listopad... Tytuły mogłabym podawać w nieskończoność. Seriale - nie oglądałam ich zbyt wiele, ale trzy wielbię ponad wszystko - Przyjaciele, Z archiwum X i Gotowe na wszystko!

13. Najdoskonalszą książką, taką, który każdy człowiek powinien przeczytać chociaż raz, są Nędznicy Wiktora Hugo. Moi ulubieni pisarze to William Szekspir, Hugo, Jefferey Deaver i genialna Jane Austen.

14. Najcudowniejsza postać w historii literatury, Severus Snape! <3 Bohater filmowy ( a jednocześnie mój idol, autentyczna postać) - Ed Wood. Claude Frollo z książki Wiktora Hugo pt. Kaplica Marii Panny w Paryżu. Mars z książki/filmu Osaczony. Hmm...

15. Zwiedzać świat! I coś, czego pragnę zawsze, nawet w trakcie trwania tej czynności - znaleźć się w ramionach mojego Pana <3

16. Najbardziej - w szwedzkim mieście Malmo. Chociaż jakieś ustronne miejsce w gorącym zakątku Australii też byłoby niezłe.

17. Cóż, mogłabym swoje przekonania podciągnąć pod całkowity ateizm.

18. Mam o dziewięć lat starszego brata Aleksandra, który lubi być nazywany Radkiem. Jego dzieciństwo zostało nieco spaczone, gdyż musiał się mną wiecznie opiekować, ale po trwającym między nami niczym nie uzasadnionym konflikcie nie ma już śladu - teraz jesteśmy w pełni zgodnym, dojrzałym emocjonalnie rodzeństywem. Ha ha, jasne xD

19. Czyjego ciała? XD Mojego - ramiona xD U kobiet - biust, u mężczyzn ramiona, barki i plecy. Pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę jest jednak, niezależnie od płci... NOS! : D

20. Zdecydowanie od tyłu.

21. Swój *ideał* mężczyzny już znalazłam - w niczym nie odpowiadał pierwotnym wyobrażeniom, dlatego nie wierzę już w ideały xD

22. Zdeklarowana biseksualistka.

23. W wolnym związku/zaręczona. Mimo, że mam dopiero 18 lat, mój o 2 lata starszy sąsiad namawia mnie na małżeństwo. Kto wie, może i się zgodzę... xD Chociaż tak naprawdę, to jestem bezgranicznie zakochana w moim *Bogu* ; ) (On i ów sąsiad to dwie różne osoby xD)

24. Cechy mojego charakteru: uparta, nieśmiała, tajemnicza, skromna, dojrzała, zdecydowana, nerwowa, apodyktyczna, nienasycona (w sferze seksu), pogrążona we własnym świecie xD

25. Niczym Harry Potter, najbardziej boję się samego strachu. Do tej pory nie zetknęłam się jeszcze nigdy z czymś, co budziło by we mnie strach czy przerażenie. Chyba, że liczą się także wyimaginowane clowny...

26. Chętnie zawitałabym do prywatnych komnat Snape'a <3 Chociaż zwiedzanie całego Hogwartu, nie tylko łoża jedego z profesorów, także byłoby do pewnego stopnia satysfakcjonujące ; ) Na jakiś czas chętnie przeniosłabym się do XVII-wiecznej Anglii, pozwiedzać Londyn. I żałuję, że już nigdy nie dane mi będzie zwiedzić paryskiego Pałacu Sprawiedliwości, który spłonął w 1776r. Jego obecna postać nie równa się nawet z pierwotną budowlą.

27. Nie wiem, czy można to uznać za szczególnie głęboką myśl czy aforyzm, ale niech będzie - "You'd probably love it, if you'd only dare". Natomiast cały tekst do wspomnianej już przeze mnie piosenki pt. It takes a fool to remain sane jest jednym wielkim przesłaniem.

28. Zalety: szczera, słowna, skromna. Wady: wredna, uparta, nieco egocentryczna.

29. -

30. Ogromnie podziwiam Wasz talent i zaangażowanie w tworzenie nie tylko DI, ale i popełniane tłumaczeń na stronie projektowanej również przez Was. Ogromnie dużo roboty, której wiem, że sama bym się nie podjęła, a Wam sprawia to taką przyjemność xD
Wyślij Prywatną Wiadomość
lanjeli
Użytkownik

Miejscowość: Sławków
Data rejestracji: 12.06.09
Dodane dnia 12-12-2009 22:33
1. lanjeli/Katarzyna
2. 18/19 maj 1991 (stara jestem TT.TT *sniff*)
3. 159/brązowe/szlam (serio! nawet okulistki się pytałam... Potwierdziła...)
4. Zielony, czarny, czerwony/żółty
5. Ach, oczywiście oprócz slashu wszelkiej maści i rodzaju kocham jeszcze średniowieczną broń białą. Należę nawet do bractwa rycerskiego i walczę półtorakiem i łukiem z naciągiem na 21 kilo ^^ Poza ty uwielbiam książki, a czym grubsze, tym lepsze!
6. Uwielbiam japońską i włoską kuchnie (ach... kałamarniczki...) i to wszystko popijam hektolitrami herbaty.
7. Nałogowo pijam tylko herbatę. Nie palę (alergia na tytoń) i nie piję (biorę "prochy" na receptę)
8. Hm... Ja i szkoła... Wydaje mi się, że historia i religia (pomimo mojego powszechnie znanego ateizmu uwielbiam wykłócać się z księdzem i chodzić na olimpiady z religii xD)
9. Alergia na pyłki i sierść T^T Pozostaje mi tylko jaszczureczka *Gerard macha łapką z terrarium* i kaktusik
10. Zespoły: Finntroll, Frontside, Korpiiklianie, Queen/Ryo Nishikido i Allan Rickman
11. Brak
12. Dog's man, The Kill Bill, The Dracula, Leon, The Lord of the Rings, The Chronicles of Riddick, The Crow itd. i anime!/Doktor Dom/brak/
13. Uwielbiam Władcę Pierścienia, Mistrza i Małgorzatę, Malleur03;s Maleficarum, Danse Macabre, The Witch World - Norton, Saga o Ludziach Lodu i Sago o czarnych Rycerzach - Sandemo, mangi no i HP xD/Zbigniew Herbert i Julian Tuwim
14.Za dużo ich. Chociaż Legolas... Mlask.
15. Dostać się na japonistykę na UJ i zostać profesjonalnym tłumaczem.
16. U mnie na wsi. Spoko jest xD
17. Jak już wcześniej wyznałam - ateista czystej wody, po apostazji.
18. Dwie siostry... TT^TT Jedna ma 20 lat (studiuje w Łodzi japonistykę), druga... Ma 6 lat... I JEST TO BEZWZGLĘDNY, MINIATUROWY POTWÓR! VOLDEMORT WYMIĘKA!
19. Dłonie
20. Huh... Dużo tego... Myślę, że najbardziej "Na jeźdźca"
21. Czarnoocy i czarnowłosi faceci w okularach... *rozmarzona* A jak jeszcze te włosy będą długie... *cieknie ślina*
22. unisex
23. Na razie tylko chłopak. Ale jak w przyszłości się postara, to kto wie...?
24. Antyspołeczna, flegmatyczna, zawistna, złośliwa, podła, okrutna, pesymistka, apodaktyczna, leniwa i kochana!
25. Motyli
26. Wiek XVII... Łaziłabym po ulicach ściśnięta gorsetem w długich rękawiczkach!
27. "Szczury uciekają z tonącego statku!", "Zemsta najlepiej smakuje na zimno"
28. Nie jestem obiektywna - mój chłopak zapytany mówi, że nie mam wad i tego się trzymajmy xD
29. Och, och nie zmuszajcie mnie... Za dużo tego, a ja bym tylko obśliniła laptopa...
30. Gdybym była chodź bi, wyrwałabym którąś z was xD
Rozwijajcie się prężnie moje dziewczątka, albowiem słuszne czynicie!

Uff, dużo tego, ale przecież to cudowne, wyrzucić z siebie, to co tak długo w nas siedziało xD

Your's stuff is mine, my stuff is mine!
NNRiddle
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 11.01.09
Dodane dnia 17-12-2009 19:15
Cholerka, jestem ynteligentna. Usunęłam swojego posta w tym temacie... A całego przerobiłam! Ech... Przepraszam x.x

1. NNRiddle *tutaj NRiddle, przez pomyłkę ;P*/ Kinia, Kunia / Kinga
2. 15 latek - 03.12.1994
3. 172-dwu centymetrowa szatynka o zielonych oczach. *marzy mi się Avadowy odcień*
4. Ulubiony to fiolet *aktualnie*, no i czarny. Nienawidzę różu i wszystkich oczojebnych.
5. Yaoi, ogólnie FF, książki oczywiście też. Muzyka.
6. Uwielbiam gyrosa, ogólnie wszystko co z kurczakiem i ostre lub kwaśne. Pić... Sok marchwiowy. Znienawidzonych rzeczy nie mam ;P
7. Okazyjnie. Sama jakoś nie sięgam, bo nie widzę potrzeby. No, chyba, że mało szkodzącego Redds'a. Ale palę tylko jeśli takie mam towarzystwo.
8. Ulubionym przedmiotem stała się historia, za sprawą naszego wspaniałego nauczyciela teraz, w gimnazjum. A ponieważ jestem beztalencie, to nie lubię plastyki. Zawód... byłam nastawiona na psychologa, ale teraz nie wiem =.=
9. Róża, najlepiej gdyby była czarna. Ujdą też tulipany. Zwierzę... Labrador. Ale na dłużą metę współczuję mu mieszkania ze mną.
10. Zespoły - The Ramus, Sunrise Avenue, Clarckkent, Phoenix Effect, HIM *Finladnia rlz.* oraz polski Audiofeels. Bleak, Riku Rajamaa i Osmo Ikonen z Finlandii. Brainstorm.
Alan Rickam, Johnny Depp, Mario Cimmaro...
11.
Osmo Ikonen - Heaven or hell
The Rasmus - October and April
Brainstorm - Maybe
Bleak - What you are
One Republic - All the right moves.
Nothing else matters, Ride the lightning, Bring me to life.
Ogólnie, jestem fanką wyżej wymienionych zespołów z Finlandii, więc każda piosenka jest moją ulubioną.
12. Wszystkie z Deppem! Sekretne okno, Sweeney Todd, Piraci, Dziewiąte wrota... Wywiad z wampirem, Pakt milczenia, Atramentowe Serce, Om Shatni Om i wieeele innych. Z Pottera to Więzień Azkabanu - bo jest Syriusz oraz Książę Półkrwi - bo jest Severus. Oraz, jakem masochistka, scena z Zakonu, kiedy Syriusz umiera - nie ma to jak potok łez... Ale Zakonu ogólnie nie lubię.
13.
Kamienie na Szaniec, Mały Lord, James Bond, Skarb w srebrnym jeziorze. Felix, Net i Nika, Alchemik oraz jego kontynuacja - Mag by Michael Scott. Kroniki wampirze Anny Rice.
14. Felix, Net i Nika! Właśnie skończyłam drugą część serii i jestem po prostu zakochana w nich smiley Oraz Smolipaluch... Genialny! *Inkheart* Takie ciacho ^.^ I żaden pieprzony zbawca świata z niego xD
Severus, Lucjusz, Draco, Tom, Syriusz, Remus... Czyli wszyscy "nasi".
15. Uwolnić się o tego życia i pozostać tylko w tym "moim" wewnętrznym *Hogwart, Huncwoci, młody Sev, oraz starszy Sev (jak marzyć to na całej linii) i Tom*
16. Hogwart... A z przyziemnych to Helsinki - mam manię na Finlandię.
17. Żadnego. Ateistką jestem
18. Mam. Siostra - Aga, 30 lat, mąż, dwójka dzieci; Brat - Piotr, 25. Nie chcecie ich znać xD
19. Szyja... oj tak, zdecydowanie smiley Męski tors, plecy.
20. Taka brutalna - na pieska. I klasyczna... jeżeli wiecie, o co mi chodzi smiley
21. Czarne włosy do ramion, ciemne oczy, blada cera, blade usta, zaróżowione policzki - czyli Snape. Albo innymi słowy - Wiktor ode mnie ze szkoły! ^.^
22. Hm... Nie wiem. Bardziej hetero, ale chyba ciągnie mnie też w drugą stronę.
23. Sama. Ale nie samotna ;P
24. Pół samotnik z charakterkiem, ale czasami chowam język za zębami. Lubiąca ciszę, a raz wielkie imprezy. Przeważnie lubiąca słuchać. Niecierpliwa, czasami egoistka. Leniwa i trochę kokietka smiley
25. Pająków.... I tego, ze ktoś może mi zabrać wyobraźnię i marzenia. Oraz, że nie będę miała nikogo - przyjaciół, znajomych.
26. Wtedy, kiedy kobiety nosiły wspaniałe suknie z gorsetami, panowie garnitury, odbywały się pojedynki białą bronią i urządzano wystawne bale. *rozmarzyła się*
27. Wg mojego imienia - Ci, którzy kochają, sami sobie kształtują sny.
28. Zbyt głośna, za bardzo uzależniająca się od ludzi oraz zbyt łatwo mnie zranić. Zalety? Lubię słuchać i na ogół jestem ugodowa.
29. DI, Herbacianka, Blemish, A Destined Year oraz dużo innych. Za parring, akcję, Yaoi, niektóre za kanoniczność, a nie które za jej brak. O DI raczej nie muszę mówić, komentarze pod rozdziałami wystarczają smiley
Jeszcze - Gra bydlaków, Przecinając więzy i Poprzez mury.
30. Jej no... Oczywiście! Stworzyłyście stronkę, na której czuję się... wspaniale! Jestem tu prawie od początku, znalazłam idealne ficki, klipy, obrazki oraz ludzi do mnie podobnych. W końcu smiley

You were mine and I was yours for one night
Maybe the diamonds are not for every one...
Edytowane przez NNRiddle dnia 21-12-2009 12:56
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 17-12-2009 23:29
Dziwne. Byłam przekonana, że umieściłam tu post. Jednak się myliłam. Cóż, nigdy nie jest za późno xD

1, Yuriko, Kozi, Dorota, Dodi, rożnie, w zależności od kręgu znajomych.
2. 17lat, 17 sierpnia 1992r. (No LEW i koniec, nic dodać nic ując)
3. 165cm, proste, brązowe włosy, piwno-brązowe oczy
4. Nienawidzę różowego, pomarańczowego, brązowego a także wszelkich oczojebnych kolorów. Lubie czarny, szary, bury i zielony, fioletowy, bordowy.
5. Ogólnie to lubię czytać. Romanse albo psychologiczne, zwykle z Internetu, dlatego nie mam ulubionego autora. Lubię chemię i biologię, troche nawet fizykę, matmę, gram też na gitarze i lubię jeździć w góry i słuchać muzyki.
6. Jeść lubię wszystko, a w szczególności mięsko ^^ Jem normalnie warzywa, ale nie rozumiem jak można sobie dla nich odmówić kotlecika *.* Nie jem grzybów(czasem pieczarki albo zupe grzybową może sosik jakiś, ale tak to nie) i w zasadzie ryb(chociaż niektóre fileciki są dobre xD)
7. Palę, ale nie nałogowo. Tylko jak mam ochotę albo się zdenerwuję. Palić lubię, ale zdaje sobie sprawę z idiotyzmu uzależnienia się, więc pod ścisłą kontrolą. Piję okazyjnie. Na jakichś imprezach albo wśród znajomych. Lubię wódkę i piwo, pije najczęściej wódkę albo drinki.
8. Ulubiony to na pewno chemia. Znienawidzony j. polski(nie licząc gramatyki)
9. Róża, lilie, konwalie, orchidee smiley wszystkie co ślicznie pachną. Kocham koty ^^
10. Najbardziej na świecie uwielbiam System of a Down i Comę. Lubię Korna, Nickelback, Godsmacka, Toola, J-rocka, Jamesa Blunta, SDM, Myslovitz, IAMX, Hurts, Grzegorza Turnaua ^^ Dużo tego jest smiley
15. Nie sądzę, żebym miała sprecyzowane moje marzenie. Wiadomo, że jak każdy chciałabym się dobrze ustawić w życiu, z partnerem dwójka dzieci, kasą i bez stresu. Skończyć studia smiley
16. Tu, we Wrocławiu. Albo w Anglii.
17. katoliczką, czasem odwiedzę kościół. Ale nie jakąś gorliwą, czy coś.
18. mam starsze rodzeństwo o kilkanascie lat, więc można powiedzieć, że jestem jedynaczką, bo mieszkam teraz sama z mamą i tak jest już dłuższy czas ;D
19. KLAAAATAAA, suteczki, tyłki, oczy, bary xD piersi, wcięcie w talii, stopy. Jednym słowem, to w dużej mierze zależy od osobnika.
20. Strasznie lubię misjonarza ze względu na jego intymność i bliskość.
21. Duży facet ^^ podobają mi się raczej ciemne włosy, jasna karnacja, jasne oczy, ale ciemna karnacja też jest ładna, ewentualnie czarne oczy, szerokie barki i ekstra klata ^^ lubie jak jest silny.
Drobna, szczupła blondynka. Małe piersi, ale takie, żeby dobrze leżały w dłoni, raczej wąskie biodra, niebieskie/zielone oczy. Śliczny uśmiech, który uwodzi.
22. Bi, w stronę mężczyzn ^^ kto by sobie mógł odmówić peniska mmm ^^
23. Jestem w związku od ponad czterech lat smiley i będę jeszcze długo xD
24. szczera, bezpośrednia, uśmiechnięta, walnięta, totalny nonkonformizm i indywidualizm, bystra, progay ^^, bez granic, otwarta, muzykalna
25. *za szybko odpowiada* Niczego! xD
26. Nie chciałabym chyba. Nieźle jest tu. Chociaż wśród magii i mistycznych stworzeń byłoby miło ;D
27. Być może to nie jest do końca moje motto, ale powtarzam sobie kilka fraz, jak mam doła albo co. Bądź twarda, silna, nie okazuj słabości. Uśmiechaj się jak najwięcej umiesz i przekazuj innym swoja siłe przez to. Patrz obiektywnie, nie przejmuj się. Takie tam banały ;D
28. Bezczelna, bezpośrednia, wredna, sarkastyczna, arogancka, pewna siebie, wrażliwa, troskliwa, zorganizowana, tolerancyjna, szczera, wierna(no Gryfon rasowy no)
29. za dużo tego było ^^
30. Pewno ^^ śmiesznie jest z wami dziewczyny smiley i podziwiam, że takie DI napisałyście smiley
Edytowane przez Yuriko-chan dnia 17-06-2013 16:17
gilreaninglorion
Użytkownik

Data rejestracji: 23.10.09
Dodane dnia 21-12-2009 12:14
1. gilreaninglorion/ Ewelina
2. 24/ 29.11.1985
3. Metr sześćdziesiąt w kapeluszu, naturalna szatynka a kolor oczu , na pewno nie uwierzycie ale r30;., mieszany.
4. Ulubiony r11; czarny jak noc, bordowy jak krew i biały jak śnieg; znienawidzony r11; zielony ale tylko w przypadku ciuchów i wszelkiego rodzaju ścian i sprzętów domowych.
5. Twoje hobby i zainteresowania r11; dużo by pisać. Kocham czytać, malować no i oczywiście yaoi w każdej postaci a zwłaszcza snarry.
6. Spagetii po bolońsku, chińskie jedzonko, owoce morza krótko mówiąc kuchnia świata. Napój to oryginalna coca cola a nienawidze barszczu białego i flaków.
7. Nie
8. W szkole podstawowej geografia z powodu nauczycielki i fizyka z tego samego powodu, szkoła średnia to tylko fizyka. Studia licencjackie r11; gramatyka opisowa języka polskiego ( mówię wam koszmar, swoją drogą po co mi była na resocjalizacji logopedia? ) a magister r30; chyba żaden. Ciężko było ale jakoś żaden nie zalazł mi za skóre.
9. Orchidee. Psy, koty i wszelkiego rodzaju inne zwierzaki. Ale najbardziej kocham koty.
10. Japonia- Gackt, Dir en grey, Malice mizer ( już nie istnieje ale mieli świetne upiorne kawałki), Rasmus, Him i inne rokowo metalowe zespoły. Lubie też klasyke Cztery pory roku Vivaldiego, utwory Bacha i Strausa. Gregorians. Ogólnie mówiąc wachlarz zainteresowań szeroki.
11. Last Song
12. Film r11; Wywiad z Wampirem, serial r11; Oz, Sześć stóp pod ziemią, Deuter, program r11; zalęzy co mnie w danej chwili fascynuje.
13. Kroniki wampirze Ann Raice, Kod da Vinci i Anioły i demony Dana Brauna, Ostatni templariusz i dużo, dużo innych.
14. Luis, Lestat,David, Keith, Beecher i Keler, itd.
15. Twoje największe marzenie.
16. W mojej ukochanej Japoni albo gdzieś na wyspach r11; nienawidze tego grajdołka w którym teraz mieszkam
17. Powiem to tak mam bardzo ambiwalentny stosunek do Religi wszelkiego rodzaju i maści. Mity to tylko mity a opowieści to tylko opowieści.
18. nie
19. Męski tors, plecy i tyłek. Jeśli gość jest ładnie zbudowany i ma ładną twarz.
20. Za dużo by pisać
21Delikatny, prawie że kobiecy typ urody.
22. Aseksualna
23. Panna na wieki wieków
24. czasami upierdliwa, wygadana, chyba zabawna, dobra, pomocna r11; co ludzie wykorzystują do potęgi, nie umie się gniewać, ale też nigdy nie wybacz i nie zapomina. Mówiąc krótko mam charakter bardzo podobny do tego jaki ma Snape w Herbaciance
25. Nie wiem chyba niczego
26. Japonia czasy shogunatów oczywiści z chęcią zmieniłabym tam płeć na faceta lub starożytna Grecja na takiej samej zasadzie
27. Carpe diem ; postawiony wyżej, bez tolerancji; praktykujący obyczaje, bez szacunku; w żałobie , bez smutku r11; Konfucjusz wiersz 26.
28. Gadatliwa, hałaśliwa, czasem leniwa a reszta jest zawarta w punkcie 24
29. Herbacianka r11; genialne studium uczuć, DI r11; za podobny deseń, Mój Piętaszek r11; pomysłowe, Skradzione chwile r11; za mroczną stronę Pottera
30. Chyle czoła
Internautka
Użytkownik

Data rejestracji: 26.08.09
Dodane dnia 28-12-2009 14:28
1. Internautka/Kinga
2. 20 l. (30.09.1989r.)
3. 166/brązowe/zielone
4. zielony, czarny/różowy
5. film, książki,
6. uwielbiam polską kuchnie, jestem uzależniona od herbaty, nie znoszę owoców morza i kawy
7. nie palę, czasami piję (ale nie za dużo)
8. zawód: studentka, nie znoszę fizyki, uwielbiam historie i polski
9. konwalie
10. Queen, M. Grechuta, Enya aktorzy/aktorki: J.Depp, B. Pitt, A. Pacino, E. Norton,
11. zbyt wiele żeby je wszystkie wymienić
12. filmy: HP, Władca Pierścieni, Gladiator, wszystkie amerykańskie superprodukcje (Troja, 2012, Dzień Niepodległości itp.), Charlie i fabryka Czekolady, Gnijąca Panna Młoda, seriale: Grey's Anatomy, Ostry Dyżur, Kości, CSI,
13. S. King, A. Christie, A. Sapkowski
14. Snape, Aragorn. Jack Sparrow, Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach
15. Pojechać na mecz Real - Barcelona na Santiago Bernabeu
16. nie ważne gdzie, ważne z kim smiley
17. niepraktykująca katoliczka
18. młodsza siostra - Dagmara, lat 13, aktualnie w fazie buntu,
19. u facetów: dłonie
20. -
21. musi mieć to "coś"
22. hetero
23. wolna
24. spokojna, opanowana, gadatliwa, nieprzewidywalna, uparta, samotniczka, optymistka, tolerancyjna, leniwa, bałaganiara
25. śmierci bliskich mi osób
26. podobno wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma więc zostaję tu i teraz.
27. "Jeden dzień może być perłą, wiek cały może nic nie znaczyć"
28. trzeba zapytać tych, którzy ze mną wytrzymują
29. Herbaciarka, DI, Piętaszek - za Severusa
30. nie znam was ale kocham was za DI
Edytowane przez Internautka dnia 28-12-2009 21:12
Cecyli13
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 08.09.09
Dodane dnia 29-12-2009 19:44
1. Cecyli13/Asuka/Asia.
2. 19/16.07.1990.
3. 172/ciemny blond/zielone ( chwilowo fioletowe z czarną obwódka).
4. Ulubiony:czarny i znienawidzony kolor:różowy.
5. Manga, anime, japonia, yaoi.
6. Co najbardziej lubisz jeść i pić: spagetthi i sok z czarnej pożeczki, a czego nie znosisz: kaszy gryczanej.
7. Czasem drinki na imprezie
8. Ulubiony:chwilowo brak i znienawidzony: Algorithms and Data Structures
9. Ulubiony kwiat:różyczka, zwierzę:wąż.
10. Ulubione zespoły: Dir En Grey, Pidżama Porno,Łzy/wokaliści:Gackt/wokalistki a także aktorzyGackt, Bloom.
11. Ulubione piosenki: Vanilla, Gohst ( obie Gackta).
12. Ulubione filmySeksmisja, Statek miłości, Statek widmo/seriale: Dr. House, E.R,.
13. Ulubione książki: HP, Eragon itp, Smok jego królewskiej Mości itp, Saga o Wiedźminie.
14. Ulubieni bohaterowie: HP, DM, SS, Edward Cullen, Alice Cullen .
15. Twoje największe marzenie- nie chciałybyście wiedzieć.
16. Japonia
17. raczej katolik ale nie przykładam do tego zbytniej uwagi.
18. Młodszy wnerwiający brat, który tak dobrze się zapowiadał ( czytaj wyglądało ze nie ciągnie go do dziewczyn).
19. Pupa.
20. Normalnie ale nogi na ramieniach chłopaka. Z dziewczyną właściwie każda.
21. Duzi niegrzeczni chłopcy z długimi włosami i najlepiej kolczykami. Dziewczyny niższe ode mnie, zgrabne blondynki.
22. Bi
23. Mam chłopaka.
24. Denerwująca, złośliwa, pyskata, szczera do bólu...
25. Małych pająków i ludzi.
26. Średniowiecze
27. Memento mori.
28. Lepiej zapytać znajomych.
29. Większość w których jest ostry sex i yaoi.
30. Pewnie, za waszą twórczość, choć te rangi były złośliwe:/
Edytowane przez Cecyli13 dnia 29-12-2009 19:45
Charlize
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 31.01.09
Dodane dnia 30-12-2009 03:10
Czasy pele-mele i podstawówki mi się przypomniały smiley
1. Monika.
2. 17, już prawie 18 (rocznikowo)
3. Akurat wzrostem nie ma się co chwalic, bo mam niecałe 1.60 smiley. Włosy ciemnobrązowe, wpadające w czerń i brązowe oczy.
4. Ulubiony - czarny. Znienawidzony - chyba żaden, ale nie przepadam ze wściekłym różem i fuksją.
5. Film <3 kino to moja pasja. Poza tym vidding, czyli tworzenie filmików na YT, czyli to co wy też robicie.
6. Ubóstwiam jedzenie z KFC. Poza tym jakieś chińskie dania, pieczony kurczak, barszcz z uszkami. Nie lubię bigosu, flaków i tłustych potraw. Do picia kakao (<3), piwo, słodkie likiery.
7. Palę okazyjnie, od imprezy i napadu szału. Piję co imprezę, koncert, a takowe wypady mam najczęściej 1/2 w tygodniu.
8. Uwielbiam j.polski, historię. Nienawidzę fizyki, matematyki. Klasyczny human.
9. Psy i pandy. Pandy są takie słit smiley, mam nawet czapkę pandę z River Island. Kwiaty to zdecydowanie fiołki, choc nigdy jakoś nie przepadałam za kwiatami.
10. No, to z zespołów i wokalistów: Aqualung, Coldplay, Bon Iver, Imogen Heap, HEY, The Fray, Snow Patrol, Bloc Party, The Gossip. Aktorzy/aktorki: wystarczy zerknąc tu-> http://www.filmweb.pl/UserFavoritePersons?id=293957
11. "Wonderwall" Oasis, Bittersweet Symphony" The Verve, Aqualung "Something to believe in", "Set the fire to the third bar" Snow Patrol, "Signs" Bloc Party. "The wolves" Bon Iver.
12. Wystarczy zerknąc tu -> http://www.filmweb.pl/user/Charlize/filmFavorites
13. Rowling smiley. Jose Saramago, Ian McEwan. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska. Jelinek Elfriede, Jane Austen. Książka to chyba "Moulin Rouge", biografia autora tytułowego obrazu. No i, "Harry Potter", oczywiście.
14. Snape. A potem długo, długo nikt.
15. Dużo by tu pisac...
16. Tu, gdzie mieszkam teraz - Kraków.
17. Chyba żadnego. Najbliżej mi do agnostyka.
18. Mam, młodszego o pięc lat brata. Dziad jeden, nie ma jeszcze 12 lat, a już jest ode mnie wyższysmiley
19. Dłonie. I to nie częsci ciała, ale oczy i włosy.
20. pele-mele przerodziło się w słynną grę karcianą "flirt", nie chcę was gorszyc, więc zachowam odpowiedź dla siebie smiley
21. Nie mam typu, każda kolejna osoba, która mi się spodoba reprezentuje sobą całkiem coś innego smiley. Lubię facetów w okularach, o!
22. Bi. Kiedyś próbowałam się zdefiniowac, albo homo albo hetero, nie wyszło, więc zostałam pośrodku.
23. Nie jestem w związku, ale jest ktoś prawie, prawie smiley
24. Dziesięcioma? Matuchno cudowna smiley roztrzepana, nerwowa, zmienna, refleksyjna, okazyjnie nadwrażliwa, uczynna, dobra smiley, troskliwa, pamiętliwa i zabawna. No i, trochę psychiczna ^^
25. Ciemnych korytarzy. I w ogóle ciemności. Pająków i innych dziwnych stworzonek. No i, okazyjnie policji smiley
26. Kręci mnie epoka w, której żyła Jane Austen. Anglia, XVIII - XIX wiek to jest to smiley.
27. Moje decyzje mogą nie byc słuszne, ale mają byc moje. A gdy już coś zawalę to muszę podnieśc się szybko i tego nie rozpamiętywac.
28. jak w odpowiedzi 24.
29. "Seria Herbaciana", "Taki samotny beze mnie", "Przebudzenie", "Szare kamienie" i jakieś inne, mnóstwo ich. Oj, klipów mam wiele ulubionych, więc nawet nie zaczynam wymieniac, wystarczy pogrzebac w moich ulubionych na YT: http://www.youtube.com/user/CharLizZie02#p/f
30. Dzięki wam, tak naprawdę odkryłam slash, snarry, drarry i tak dalej, więc można powiedziec, że was lubię smiley i z tego miejsca dziękuję smiley
Edytowane przez Charlize dnia 30-12-2009 03:12
sevicten
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.09
Dodane dnia 30-12-2009 23:33
1. sevy/uke/Sylwia
2. 19, prawie 20 lat / 21 kwietnia 1990
3. 174/rudawe/niebieskie
4. Ulubione to ciemna zieleń (ślizgońska), czerń. A znienawidzony? wszelkie żarówy.
5. Mam swoje ulubione hobby ale nie mogę go rozgłaszać publicznie ;}
6. Lubię jeść owoce, pizze i spaghetti, pić lubię praktycznie wszystko smiley Nie znoszę owoców morza - bleee
7. Nie palę, również nie piję, odkąd Moja Dziewczyna uznała, że nie tknie alkoholu... Hm. Szkoda, bo uważałam, że lampka wina na okazje jest dobra...
8. Znienawidzonym przedmiotem była matematyka. Studia mają to do siebie, że się uczy mniej więcej tego, czego się chce uczyć.
9. Kwiat? Róża, zwierzęta kocham wszystkie.
10. Nikogo nie wyróżniam a32;
11. Piosenki SDM
12. Nie posiadam ulubionych, ale lubię praktycznie wszystko, co LGBT
13. Jakoś nigdy nie przykładam wagi do tego, co jest NAJ, wszystko jest sezonowe, zależne od nastroju. Jedyne, co się nie zmienia to moje uwielbienie do HP smiley A z poetów ??? wyklęci i kaskaderzy literatury.
14. Severus Snape smiley
15. Nie powiem, bo się nie spełni.
16. Z Mężem Moim byle gdzie, pod mostem nawet, byle z Nią :*
17. Własnego? głównie katolicyzm, ale nie określam się
18. Nie mam
19. Biodra. Krągłe, śliczne biodra. Mojej Dziewczyny ;}
20. Ekhmm ;}
21. Jakbym była hetero to Snape, ale, że nie jestem to mam Żeńskiego Snejpa sto razy Piękniejszego ;}
22. Hmm...
23. Jestem. Mamy nawet wspólne konto smiley
24. Dziesięć to za dużo, ale: piękna, mądra, inteligentna, wygadana, cudowna, do rany przyłóż... Nie no, żartuję smiley nie mnie to oceniać, jaka jestem. Jestem sobą.
25. Duchów ^.^
26. Do świata HP, aby móc podglądać Snape'a i Harry'ego w łóżku smiley Ale oczywiście pod warunkiem, że byłaby tam Moja Ukochana...
27. Nigdy nad tym nie myślałam o.o
28. Patrz pkt 24 smiley
29. Snarry i drarry. Bo zazwyczaj pokazują, że miłość nie wybiera
30. Jak mogłabym nie lubić kogoś z Branży? smiley
Edytowane przez sevicten dnia 20-04-2010 18:14
SilverS
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 07.09.09
Dodane dnia 02-01-2010 16:36
1. SilverS/Silver/Aleksandra
2. 14/ 29.07.1995
3. 163/ciemny blond/szare
4. Zielony, szary, czarny/ pomarańczowy
5. Czytanie, Historia, muzyka,filmy
6. Lubię: pić: Kawę i Herbatę, jeść: nie wiem ;D / Nie lubię: Pić: -- Jeść: Ryb i Mięsa
7. Nie palę, piję jak jest okazja i rodzice nie patrzą. Powód: lubię.
8. Ulubiony: Historia, Angielski, WF/ Znienawidzony: Francuski
9. Kwiat: Róża, Zwierzę: wąż, nietoperz, wilk
10. Zespoły/piosenkarze/piosenkarki - Oomph, System of a down, Ich & Ich. Większość to poszczególne piosenki.
Aktorki/ Aktorzy: Alan Rickman, Aleksander Domogarov, Jason Isaacs, Brad Pitt, Kellan Lutz, Tom Felton, Daniel Radcliffe, Hugh Grant, Colin Firth, Richard Armitage.
11. The Beatles - Oh, darling, Shiller and Happner - Dream of you ( przez was ;p), Bob Marley - No woman, no cry/ Three little Birds i wiele innych.
12. Filmy/Seriale/Programy - Ogniem i Mieczem, Blask Luksusu, Na koniec świata, Patriota, Bękarty Wojny, Harry Potter - wszystkie części, Szklana Pułapka, Robin Hood - Książę złodziei, Oszukać przeznaczenie - wszystkie części, December Boys, ( i wiele innych xD) / Queer as Folk, Joan z Arkadii, Braterstwo/ ( telewizyjne? ) AXN, HBO.
13. HP ( wszystkie), Makbet, Intruz, Pamiętniki Wampirów/ J.K. Rowling, William Shakespeare.
14. Severus Snape, Regulus Black, Remus Lupin, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Sirius Black, Pansy Parkinson, Blaise Zabini, Jared Howe, Melanie Stryder, Wagabunda, James Stryder, Elena Gilbert, Stefan Salvatore, Damon Salvatore, Bonnie McCullough, Meredith Sulez, Makbet.
15. Pojechać do Moskwy i obejrzeć jakąkolwiek premierę teatralną z Aleksandrem Domogarov'em. Zamieszkać w USA.
16. W Moskwie/USA/Hiszpanii/Indiach
17. Jestem ateistką
18. Mam brata. Nazywa się Mateusz, ma 5 lat, jego hobby to rozwalanie klamotów po całym domu i niszczenie samochodów. Będę okrutna ale szczerze go nienawidzę. Takie życie. Czasami go akceptuje, albo najwyżej lubię.
19. Kark, usta, nos, czoło i brzuch.
20. Em. obojętnie jaka.
21. Tu to różnie. Mężczyźni - muszą mieć coś z Severusa a kobiety są fajne z rudymi włosami.
22. Hetero
23. Jestem wolna xD
24. O. Będzie trudno: zazwyczaj jestem chamska, arogancka i cyniczna, ale to tylko dla osób, których nie lubię, a tak to jestem: wesoła, radosna, optymistyczna, ciekawa świata.
25. Raków, skorpionów, i tych wielkich pająków.
26. Wiktoranskiej, arystokratycznej angli. Z takimi dużymi sukniami z gorsetami <33
27. A wiele ich.
28. Wada: Jestem leniwa, Zaleta: ?
29. Pióro i Atrament - dobrze napisane, Kiss me with fire - to zdecydowanie moje ukochane dzieło, przy którym zawsze płaczę, DI - bo jest to fik z wszystkim tym co lubię najbardziej, Lalka, PZ i IzZ - bo są ciekawe i przyciągające. / z waszych? to "Oblivate" - jest zajebiste, i potrafię oglądać to codziennie, "Something in the air", "Let me inside", "You're my obsession", "I'll make it allright", "oh, you touch my tralala" zinnych to Harry Potter and a Talented Ficwriter, Oh, darling i jeszcze miliony innych.
30. Kocham, lubię, szanuję, ubóstwiam, podziwiam.

PS. Jak są błędy to przepraszam, ale nie chce mi się już tego sprawdzać. xD
Edytowane przez SilverS dnia 02-01-2010 22:38
honey16
Użytkownik

Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 13.10.09
Dodane dnia 09-01-2010 11:52
OoosmileyCoś typu złotych myślismiley, w podstawówce byly hitemsmiley!
1.Honey16/Aleksandrasmiley
2.14.11.1992
3.Hmm...169 cm, włosy:ciemny blond, oczy:szaro-niebieskie
4.Ulubiony:czarny,niebieski;znienawidzony:różowy
5.Czytanie ff,książek;oglądanie filmów
6.Ponad wszystko kocham kawę i czekoladę, a nie znoszę białego barszczusmiley
7.Nie palę, a piję okazjonalniesmiley
8.Ulubiony:Historia, wos; znienawidziny:biologia...
9.Kwiat:Fiołek, czerwona róża
10.Zespół muzyczny:Myslovitz, SDM; Aktor:Johnny Deep, Helena Bonham Carter, Alan:*
11.Długość dźwięku samotności, Sorta fairytale, Bones of love i wiele, wiele innychsmiley
12.Film:HP, C.R.A.Z.Y.; SerialsmileyR HOUSEsmiley
13.Książki ulubionej chyba nie posiadam, jeśli chodzi o pisarzy to z pewnością Dorota Terakowska, a z poetów to bardzo lubię twórczość ks.Twardowskiego
14.Hmm... Severus Snapesmiley
15.Być szczęśliwymsmiley
16.We Francji, nad morzem w małym, drewnianym domkusmiley
17.Katolickiego
18.Tak, brata - ma 8 lat i jest kochanym, upierdliwym bachoremsmiley
19.Oczysmiley
20.Nigdy się nad tym nie zastanawiałamsmiley...
21.Kobiety: Brunetki z ciemnymi oczami; Mężczyźni:Blondyni o niebieskich oczachsmiley Czyli zupełne przeciwieństwasmiley
22.Zdecydowanie heterosmiley
23.Singielsmiley
24.wrażliwa,spokojna,marzycielska,spontaniczna,racjonalna (ze sklonnością do pesymizmu), wredna,ironiczna,czuła, uparta kiedy trzeba...Więcej chyba nie wymyślęsmiley
25.Tłumówsmiley
26.Hogwart!
27."Żyj tak, aby u schyłku życia móc sobie śmiało powiedzieć:WYGRAŁAM!"
28.Pisałam w 24, ale dodałabym jeszcze: bałaganiarska i nieśmiała
29.Blemish - za całokształt i utożsamianie się z sytuacjami; Trylogię Enhamy - za pokazanie cierpienia bohaterów i ogólnie ich odczuć; Herbaciankę - bo nie da się tego nie uwielbiać i jest dziesiątki powodów, by była najlepszym ff; DI - za Severusa:*
30. Nie znam Was praktycznie, ale kocham DI, a Wy je tworzycie, więc Was też;*
Sectienne_Marie_Snape
Użytkownik

Data rejestracji: 07.12.08
Dodane dnia 21-01-2010 09:04
1. Sectienne[całego nie chce mi się pisać],Majka
2. 30 / 1.02.1980
3. 174,obecnie fioletowe, złotobrązowe.
4. Czerń, Zieleń,Fiolet/Czerwień
5. Do jutra bym pisała a nie chce mi sięsmiley
6. wszystkożerna zależy od nastroju
7. Piwko od czasu do czasu,palacz nałogowy
8. Technolog żywienia
9. Konwalia/Kot.
10. Zależy od filmu czy muzyki
11. Takie przy których czuje dreszcz.
12. Zależy od nastroju.Głównie Horrory i Katastroficzne[2012 *.*],Dr House, True Blood, Pamiętniki Wampirów.
13. R.A. Salvatore
14. Severus Snape/Drizzt doUrden
15. Mimo wszelkich zmian w świecie i społeczeństwie, mieć siłę by pozostać sobą.
16. Japonia
17. Katoliczka niepraktykująca[bo z proboszczem ścięta od czasów liceum]
18. Brat, 5 lat młodszy, 2 metry wzrostu, 100 kilo wagi, złote serce.
19. Oczy
20. A kto uprawiając sex myśli nad tym?
21. Męska długowłosa rasa.Chociaż i tak głównie idzie o charakter.
22. Niesprecyzowana do końca smiley
23. Panna/Zaręczona.
24. Złośliwa,wredna,zaczepna furiatka. Dla wrogów bez kija nie podchodź, dla przyjaciół istny anioł.
25. Szerszeni
26. Dobrze mi tu gdzie jestem
27. Ty wiesz swoje, on swoje, ja znam prawdę
28. Miejsca by brakło smiley
29. Seria herbaciana - Bo nie mogłam się od niej oderwać
Blemish - jak wyżej
Szczęśliwe dni w piekle - Bo potrafiło sprawić że czytając płakałam.
30. Trudno powiedzieć że się kogoś lubi jak się go nie zna.
Edytowane przez Sectienne_Marie_Snape dnia 11-05-2010 09:36
Miyazaki-san
Użytkownik

Miejscowość: Tokyo
Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 06-02-2010 13:45
1. Miyazaki Haruka / Haru / mój facet z polskiego mówi do mnie "nowa lepsza trójca śnięta - to dlatego, że nazywam się Joanna Teresa Anastazja... zawsze bierze którąś do odpowiedzi!!!
2. Wyglądam na 20, obecne mam 18 (1.10.1991), a zachowuję się na 12 XD Ale jak trzeba to potrafię być podła/poważna :3
3. 164 cm, włosy...eee...zmieniam ciągle, ale obecnie czarny lub brązowy. Bywały różowe,fioletowe i nawet białe w porywach...XD" Kolor oczu - ciemny zielony ze złotymi refleksami,lol.
4. Czarny i fioletowy - love, różowy - hate.
5. Interesuje mnie od groma rzeczy. Filozofia, kultura Japonii i wszystko związane z tym krajem, muzyka - alternatywna, rock, punk, metal, muzyka klasyczna i wszystko co nie jest hip hopem i techniawą; gram na pianinie, gitarze, basie, skrzypcach, jak muszę to zagram i na akordeonie XD;kocham śpiewać na ulicy i w parku; POTTER POTTER I JESZCZE RAZ SNARRY :3 ;biała czekolada to moja kolejna miłość; od czasu do czasu pisze wiersze, obecnie pracuje nad książką i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się ja wydać. Dobra,starczy. Podstawa zaliczona xD
6. Kuchnia azjatycka, owoce morza i zielona herbatka...kochaaaam! Piwo i drinki też lubię XD A nienawidzę mięsa, fuj.
7. Piję jak mam okazję. Pale jak mam ochotę. Mogę palić codziennie, mogę nie palić miesiąc. Wszystko zależy od tego czy bujam się po klubach i czy mam dobry humor xP
8. Angielski (ale i tak wolę japoński) / chemia i matma...po chuj mi znać zastosowania metylu i obliczać ciągi geometryczne? =.=
9. Niebieska róża,ale czerwona ujdzie xD A zwierzątko - wąż lub kot <3 Ale mama na węża się nie zgodziła...
10. Jezu, słucham tak wiele, że nie chce mi się wymieniać xD Sporo zespołów japońskich, chociaż ostatnio jadę na Guano Apes. Z muzyki klasycznej to moim faworytem jest Bach, Tartini i Debussy. Jeżeli mowa o aktorach... Alan Rickman, Deep, Nicole Kidman.
11. Obecnie Guano Apes - Don't you turn your back on me, Dir en grey - machiavellism, LP - Faint, Manson - this is a new shit, Fuga c-moll Bacha, Diabelski Tryl Tartiniego i wiele innych xDDD
12. Wszystkie części HP, Wywiad z Wampirem, Pachnidło, Sweeny Tood, Devilman, Ringi wszystkie, praktycznie każdy horror,nawet jeśli to dno XD przynajmniej można się pośmiać. Ogólnie to nie znoszę komedii i komedii romantycznych...aż mi się rzygać chce od tego... happy end - ohyda!O czym to ja, a tak : Edward Nożycoręki, Requiem (nie ten for a dream, ale ten francuski,mało znany),Martwica mózgu (horroro-komedia,tez francuska), All about Lily Chou Chou, Moon child, Oresama, RAN, Zaitochi, Tonari no Totoro... starczy xD"
13. Kroniki wampirów Anny Rice, Pilipiuk i jego Wędrowycz, Sapkowski i Wiedźmin, Kassakowska, Dan Brown, Lian Hearn, i Saga rodziny rodu Otori, Potter z wyjątkiem 7..., Historia Kanibalizmu,ale autora nie pamiętam - jednostrzałowiec jakiś, książki Jana van Helsinga... starczy xD"
14. Geralt z Wiedźmina (kocham jego teksty i podejście do życia), SEVERUS i każdy wie za co... <3 , Lampka, Daimon i Mod z książek Kossakowskiej, Voldzio - za bezstresowe podejście do życia i te piękne oczy... XD, Kaede z Opowieści rodu Otori - za to, że mimo, że jej maż był gejem i dostała od niego drewnianego penisa, to wciąż czekała na swojego ukochanego, ona i jej dziewictwo! Starczy smiley
15. BYĆ KIMŚ, a przy tym nigdy nie zawieść swoich przyjaciół. No i wyjechać (w końcu na stałe) do Japonii xP
16. Nie ważne gdzie, ważne z kim ;P
17. Żadnego, albo każdego xP Ateista racjonalista.
18. Mam, kurwa, mam i wciąż uważam, że to był błąd... Moja siostra kończy w lutym 16 lat. Mała, wredna, upierdliwa, podkrada kosmetyki i ubrania. W dodatku kabluje na mnie dla matki... I jest mała, brzydka nie czyta książek! No i słucha jakiejś techniawy... ;___; Może jestem adoptowana? Totalne przeciwieństwo mnie...
19. Mężczyzny i kobiety - USTA i oczy, kobiety - piersi, mężczyzny - dupa XD
20. Najwygodniejsza jest chyba klasyczna, chociaż takie brutalne wciskanie głowy w ścianę i pukanko na stojąco nieźle stymuluje smiley Nie lubię za to "na jeźdźca"... wkurzająca xD"
21. Nie mam konkretnego typu, zawsze bardziej liczył się dla mnie charakter.
22. BI.
23. Trochę skomplikowane... Cóż... ja uważam się za wolną... ^^' Mój związek to miłość w jedną stronę (w moją), a ja cóż... lgnę do kogoś innego, kto raczej liczy na seks tylko... Ale ja to zmienię xD"
24. Indywidualistka, niezależna, towarzyska, humorzasta, z poczuciem humoru, szczera, z tendencją do ukrywania emocji, chwilami bezpośrednia, czasem irytująca, zdarza się, że zjadliwa, zazdrosna, chwilami dziecinna, racjonalistka, cenię sobie swoja prywatność, wybuchowa.
25. Samotności
26. Zdecydowanie chciałabym się znaleźć w osiemnastowiecznej Francji, ale oczywiście jako ktoś zamożny... biedacy kolorowo tam nie żyli...
27. Carpe diem, nigdy niczego nie żałuję.
28. Zalety? Poczucie humoru. Potrafię rozbawić niemalże każdego. Moją dużą zaletą jest czarujący uśmiech... <szczerzy się>. Wady... cóż, bywam zbyt emocjonalna i wybuchowa, a chwilami zbyt obojętna i oschła dla osób, które mają do mnie coś więcej, niż przyjaźń. Skomplikowana sprawa xP
29. Seria Herbaciana, DI, PZ,IzZ, a poza tym wiele fików Snarry pełnych przemocy XD Klipy - oczywiście wasze, Ariel i Gobuss. Genialnie dobieracie obrazy i muzykę, która po prostu uwielbiam!
30. Nie, tylko udaję,kurwa xDD Oczywiście, że lubię smiley

'Oh, my precious, we likes to watch the hobbitses'the creature gulped, think gangly fingers gripping his own lonely shaft.
dreamcatcher
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 08.09.09
Dodane dnia 09-02-2010 01:49
1. dreamcatcher/Olga
2. 11.03.1994
3. ok 165 cm/brązowe/zielone
4. Ulubione to: fioletowy, czarny, zielony. Znienawidzonych nie mam.
5. Książki, muzyka, podróże, jedzenie (ja taaak kocham jeść! smiley), wyszukiwanie długowłosych brunetów na ulicy (znajomi poprostu uwielbiają, gdy nagle zatrzymuję się na środku ulicy, szczęka opada mi do ziemi i nie moge wykrztusić słowa, bo właśnie zauważyłam bruneta w czarnym płaszczu), slash (Yay!), manga, anime, filmy, gry (głównie RPG - NWN, KotOR itp.)
6. Uwielbiam azjatycką i włoską kuchnię. Piję hektolitry herbaty i pochłaniam ogromne ilości czekolady^^. Bardzo przepadam za grejpfrutami. Nie znoszę brukselki, groszku i po wizycie w Londynie mam awersję do zimnego mleka (kobieta, u której mieszkałam rozcieńczała je z wodą - fuuuj!)
7. Nie palę i nie piję. Nie lubię dymu i w najbliższym czasie nie zamierzam próbować palenia.
8. Ulubione to geografia (w szczególności geografia kultury i mapy - mam coś na kształt pamięci fotograficznej ^_^), angielski i polski. Niezbyt dobrze radzę sobie z biologią i matematyką, ale to też zalezy od tematu.
9. Róże i orchidee sa ładne, a moje ukochane zwierzęta to koty.
10. muzyka: David Bowie, Cranberries, NIN, Björk, Eurythmics, Placebo, Sinead O' Connor, PJ Harvey,She Wants Revenge, Enya, Miyavi, muzyka filmowa - Danny Elfman, Hans Zimmer, Joe Hisaishi
aktorzy: Johnny Depp, Alan Rickman, Gary Oldman, Brad Pitt
aktorki: Winona Ryder, Helena Bonham Carter, Mary Stuart Masterson, Angelina Jolie
11. Uuu...zbyt dużo tego.
12. film: Harry Potter, Przerwana Lekcja Muzyki, Benny i Joon, Dracula (Coppoli), Ed Wood, Labirynt, Marzyciel, Prestiż, Sok z Żuka ( i wszystkie filmy Burtona), Love Actually, Władca Pierścieni, Wywiad z Wampirem, Gwiezdne Wojny (jestem z tego powodu obiektem drwin znajomych smiley), Smażone Zielone Pomidory...ehhh i jeszcze więcej.
seriale: Dexter, QaF, Przygody Merlina, True Blood, Duma i uprzedzenie, Kuroshitsuji, Death Note, Junjou Romantica (!), Loveless, Hellsing
13. Głównie fantastyka. Harry Potter - Rowling, Trylogia Czarnego Maga - Trudi Canavan, Świat Dysku - Terry Pratchett, twórczość Sapkowskiego, Dorota Terakowska, M. L. Kossakowska, Mistrz i Małgorzata - Michaił Bułhakow. Z poezji, lubię wiersze Baudelaire'a.
14. Severus Snape, Geralt, Legolas, pan Darcy, Mort Rainey (Sekretne okno), Sweeney Todd, Akkarin, Woland
15. Chciałabym podróżować po świecie, bez ograniczeń, nie przejmując się pieniędzmi, pracą itp.
16. Japonia, Tajwan, Anglia.
17. hmm...ateistka (sama mam wątpliwości)
18. Jeden wredny brat - Michał, lat 10, który wziął sobie za cel uprzykrzanie mi życia i donoszenie rodzicom o wszystkim co robię i siostra - Alicja, 4 lata, słodkie, małe stworzonko, które płaczem i krzykiem potrafi wymusić każdą rzecz.
19. u kobiet - szyja, ramiona, piersi; u mężczyzn - dłonie, plecy
20. *robi się czerwona* nie mam pojęcia...
21. Nie mam określonego 'typu'. Po prostu są osoby, na których widok miękną mi kolana. Na pewno zwracam uwagę na głos i imponują mi silne osobowości - otwarte, wygadane, które mnie onieśmielają ^^ (może to dlatego, że sama jestem taką zagubioną i przebywającą we własnym świecie osobą).
22. Bi
23. Wolna
24. Niezorganizowana, niecierpliwa, ironiczna, kreatywna, oczytana, totalna paranoiczka, wrażliwa, raczej łagodna smiley
25. Kiedyś okropnie bałam się clownów i lalek z porcelany...ale teraz chyba mi powoli przechodzi...Boję się samotności i wchodzenia po schodach gdy jest ciemno.
26. Dobrze mi w tych czasach.
27. Właściwie to nie mam. Pierwsze, które przychodzi mi do głowy to: ,,We are what we pretend to be, so we must be careful what we pretend to be. ..."
28. Jestem twórcza, mam dużo pomysłów (gorzej z ich realizacją)i nie potrafię dłużej usiedzieć w jednym miejscu, lubię pomagać, jestem wrażliwa (nie wiem czy to zaleta), kocham przebywac wśród ludzi. mam dużo dziwnych nawyków (stukanie paznokciami w blaty, poręcze itp., 'żywa' gestykulacja, liczenie różnych rzeczy: kroków, schodów, rozmawianie ze sobą). Jestem straszną bałaganiarą.
29. Seria Herbaciana - mój pierwszy slashowy fick, kocham go za wszystko! DI - za te niesamowice intensywne sny z Severusem w roli głównej, podobają mi się prace Diane Ozdamar i Lindy Bergkvist
30. Ehh...no jasne. Ja was kocham. smiley

,,Jest jeszcze jedna cecha kotów, którą podziwiam. Koty nie uznają żadnej winy. Kiedy pies rozwali lampę, wiesz to. Wystarczy spojrzeć na psa. Koty nigdy nie uznają żadnej winy, kot po prostu z miejsca przechodzi do kolejnej aktywności.
,,Co się stało? Chrzanić to, ja jestem kotem. Coś się zbiło? Pytaj psa. "
Edytowane przez dreamcatcher dnia 30-03-2010 19:27
Nami
Użytkownik

Miejscowość: Grudziądz
Data rejestracji: 09.02.10
Dodane dnia 09-02-2010 20:07
Odpowiadać czas zacząć smiley

1. Nami/Natalia/kotek
2. 18 lat, 31-01-1992 (kiedy to zleciało?)
3. 173 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy zielono-niebieskie (tak zależy od światła)
4. Uwielbiam niebieski i żółty, nienawidzę różowego
5. Interesuję się astronomią - wraz z przyjaciółką i dwoma kolegami prowadzimy wortal o tej tematyce; lubię pisać własne opowiadania i tłumaczyć. Ale chyba wszystkiemu przewodzi slash <3 Oprócz tego ostatnio zaczęłam słuchać rocka i klasyków. Gram w szkolnej reprezentacji koszykówki oraz trenuję karate.
6. Ulubiony napój: herbata, kawa rozpuszczalna (siostra się ze mnie śmieje, że to prawie to samo ^^' ) oraz fanta. Danie: krokiety. Ja oraz sałatka z warzyw i ryby w occie/po grecku etc.etc. omijamy się szerokim łukiem.
7. Nie palę - astma. Pić? Dopiero co skończyłam 18 smiley Ale od święta trochę likieru z kukułek przepisu mamy. Piwo jest złe, a wódka dla mnie śmierdzi. Bez urazy.
8. W rankingu ulubionych prowadzi informatyka, polski, angielski i matematyka. Nie przepadam natomiast za nauczycielem od systemów operacyjnych, ale to już inna bajka.
9. Kwiat: róże, niezapominajki. Zwierzę: kot (jak dobrze, że jestem uczulona na psy).
10. Nie mam ulubionych artystów. Ale takich, których nie lubię jest masa x]
11. Ostatnio: "Something in the air" Sarah Bringhtman, "Addicted" Clarkson, "My immortal" Evanescense.
12. QaF, CSI NY i Miami, Kości.
13. Harry Potter, Władca Pierścieni, Pod nieobecność mężczyzn, Oto jest Kasia (uraz z dzieciństwa), Silmarilion; Masterton, Tolkien, King, Coben, Besson.
14. Przez to pytanie będę musiała podzielić post na dwie części ;p Najbardziej lubię: Severusa (no ba) i Harry'ego, Legolas, Akihito, House, Hao, Itachi, Ważniak - smerf i stop.
15. Jak napisze, to się nie spełni.
16. W górach. Mieć z okna taki piękny widok na wzgórza. I obojętnie jaki kraj, byleby było mi ciepło.
17. Katoliczka.
18. Trójkę. Jestem najstarsza i wczoraj przeżyłam załamanie nerwowe. Pati lat 16, Łuki lat 13 i Mati lat 7. I każde z nich zachowuje się, jakby miało 2 razy mniej :/ Siostra uczy się ekonomii i mogę z nią pogadać (czasem), Lukasz jest w gimnazjum i ogląda ze QaF'a - dopóki się nie całują ani nic mocniejszego, a Mateusz to mały, rozpuszczony dzieciak - od godziny proszę go, by posprzątał swoje zabawki. Cóż, nie będzie jutro siedział przy kompie, proste.
19. Biodra, uśmiech, spojrzenie
20. *rumieniec*
21. Mężczyzna o kruczoczarnych włosach i smolistych oczach *odlatuje*
22. Hetero.
23. Wolna jak ten ptaszek.
24. Cyniczna, złośliwa, opiekuńcza, pedantyczna (w niektórych kwestiach), rozrzutna, bystra i skromna, tolerancyjna, energiczna, leniwa.
25. Że będę musiała mieszkać z ojcem, nie mamą - taki scenariusz się nigdy nie spełni, ale jednak... Zagryzlibyśmy się.
26. Renesans, ale żeby kobiety miały większe prawa, innymi słowy równouprawnienie.
27. Nie mam. Kieruję się własnymi przekonaniami, rzadko kogoś słucham.
28. Zalety: sumienna, tolerancyjna, ze zdolnością empatii, przyjacielska, lojalna, cierpliwa. Wady: leniwa, cyniczna, niekiedy tyran (jak już mi puszczą nerwy, a na to zazwyczaj się czeka), uparta.
29. Desiderium Intimum, If You Are Prepared, Seria Herbaciana, Tak samotny beze mnie, To Keep and To Hold - za świetną fabułę i cudne pokazanie związku Harry'ego i Severusa.
30. Pomyślmy... Wydajecie się miłe... Dajecie mi cudne filmiki, ff, tłumaczenia... Tak, lubię smiley
fanfiction.net/~namifukao Wyślij Prywatną Wiadomość
Dziewczynka
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 19.12.09
Dodane dnia 10-02-2010 17:13
1. Nick/xywka/imię.
Dziewczynka/Kora

2. Wiek/data urodzenia.
27.11.1992

3. Wzrost, kolor włosów i oczu.
164cm, brązowe oczy i włosy ;P

4. Ulubiony i znienawidzony kolor.
Uwielbiam zielony, nie znoszę różowego

5. Twoje hobby i zainteresowania.
Właściwie czytanie ff to coś, co mogłabym robić bez przerwy. Poza tym sport.

6. Co najbardziej lubisz jeść i pić, a czego nie znosisz.
Najbardziej lubię żywić się fast foodami, szczególnie w KFC, a coli pije bardzo dużo. Nie lubię pomidorów, sera, szynek, masła x__x

7. Czy palisz/pijesz? Jeżeli tak, to jak często i dlaczego?
Może raz w miesiącu wypije Heinekena, ale tak to nic nie piję. Nie palę.

8. Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole/twój zawód.
Lubię: angielski; nienawidzę: niemieckiego, matematyki

9. Ulubiony kwiat, zwierzę.
Tygrys ^^

10. Ulubione zespoły/wokaliści/wokalistki a także aktorzy/aktorki.
Suede, Helena Bonham Carter

11. Ulubione piosenki.
Obecnie na miejscu pierwszym "She Wants Revenge -Tear You Apart" :D

12. Ulubione filmy/seriale/programy.
"Piekielna Kuchnia Gordona Ramsaya", "Jak dobrze wyglądać nago?", "66 niezapomnianych programów TV", "Rodzina Zastępcza", "Ranczo", "Talk Sex with Sue Johanson" - ona jest genialna!

15. Twoje największe marzenie.
Marzę o tym, żebym miała wspaniałego męża przy którym nie będę musiała pracować.

16. Gdzie najbardziej chciałbyś/-ałabyś mieszkać?
W Norwegii *.* Nie jestem pewna co do miasta, ale chyba Trondheim.

17. Jakiego jesteś wyznania? (jeżeli jesteś jakiegoś)
Nie wierzę ;P

18. Czy masz rodzeństwo? (jeżeli tak, to napisz coś o nich)
Mam dwanaście lat starszą siostrę, czyli jak łatwo policzyć ma 30 lat

19. Ulubiona (albo najseksowniejsza według ciebie) część ciała.
Biodra, plecy ;P

20. Ulubiona pozycja seksualna (w wyobraźni albo na żywo).
W wyobraźni tylko... *wzdycha* przy ścianie jest fajnie, ale przodem ;P

21. Ulubiony typ urody męskiej i żeńskiej (innymi słowy - kto ci się podoba?)
Lubię mężczyzn... ładnych. No cholera jasna, nie przystojnych a ładnych. Trochę kobiecych, z ładną buzią, drobnym ciałem... najlepiej zielonooki czarnulek ;d

22. Twoja orientacja..
Niestety hetero ;p

23. Twój stan "cywilny" (tzn. czy jesteś (albo i nie jesteś) w związku i z kim).
Jeśli znajdziesz kogoś kto ze mną wytrzyma...

24. Opisz dziesięcioma określeniami swój charakter.
Wbrew pozorom jestem bardzo wrażliwa... nudna, naiwna, egoistka, pesymistka, ignorantka, bezmyślna, złośliwa, leniwa, bezczelna

25. Czego się najbardziej boisz?
Boje się chodzić sama i przechodzić obok grupki mężczyzn. Autentycznie omijam ich szerokim łukiem, przechodzę na drugą stronę ulicy, idę inną drogą...
Boje się siedzieć sama w nocy w pustym domu.

26. Gdzie i do jakiego okresu chciałbyś/-ałabyś się przenieść, gdybyś mógł/mogła?
Myślę, że w romantyzmie byłoby ciekawiej. Nie lubię naszego wieku x__x

28. Wypisz kilka swoich zalet i wad.
Wady: lenistwo (jestem do tego stopnia leniwa, że nawet nie spiszę zadania domowego kiedy ktoś mi je napisze), brak jakichkolwiek ambicji, brak jakiejkolwiek samokontroli... często mówię że coś zrobię, a później gdy przychodzi na to czas, albo jest już blisko to mówię do siebie "przestań pieprzyć, dobrze wiesz że tego nie robisz" i tylko cicho odpowiadam "racja".
Zalety... ja mam jakieś zalety? Chyba nie :|

29. Ulubione ficki/arty/klipy (opisz jednym zdaniem, dlaczego je lubisz).
Naturalnie "A Destined Year" to wspaniały fanfic snarry z delikatnym drarry. Genialnie opisane sceny erotyczne, Snape wampir, Harry jako towarzysz - czy życie może być jeszcze piękniejsze? xd
Loonylucifer (z deviantart) czy ktoś rysuje piękniej Toma od niej? Wątpię.

30. Lubisz nas? ;)
Podziwiam was *.*

Z miłością nigdy nie należy eksperymentować. Powinna narodzić się sama, nie jako produkt czarów i magii czy też woli kogoś obcego.

Tom Marvolo Riddle jest mój!

Edytowane przez Dziewczynka dnia 27-06-2010 16:33
Alexsandra
Użytkownik

Miejscowość: Człuchów, Gdańsk
Data rejestracji: 24.03.09
Dodane dnia 12-02-2010 18:11
1. Znana pod nickiem Alexsandra, w życiu prywatnym Ola

2. 6.03.1992

3. marne 164cm/oczęta me piękne są koloru niebieskiego/ włosy brązowe, jeszcze niedawno rudo-brązowe.

4. mój ulubiony kolor to czarny i niebieski, nie przepadam za różowym, niektórymi odcieniami fioletu i czerwonego

5. pierwsze co to Tenis i pływanie oraz serfowanie po internecie, potem czytanie ksiażek, sport (granie, nie ogladanie), film, muzyka, lubię rysować, uwielbiać moich ulubionych aktorów xD
Tak właściwie, jakby się zastanowić, to tego by było dużow więcej...

6. Kocham pomarańcze, schabowego i napoje gazowane. nienawidze pietruszki i zielska w zupie.

7. Ani jedno, ani drugie

8. Moje ulubione przedmioty zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno ubóstwiałam matmę, teraz jej nienawidzę. Chyba niezmiennie pozostaje chemia, wf i polski

9. Roślin doniczkowych nie lubię. Mam psa, ale tak na prawdę lubię każdy rodzaj zwierząt. Oprócz płazów.

10. Lubię rock i metal. Nie mam ulubionego zespołu. Ostatnio słucham 30 secound to Mars.

Alan Rickman- za głos, za Pottera i inne filmy
Colin Firth- za "Mamma Mia!", gdy grał i śpiewał, za dziennik Brigide Johnes i za to że nie trawi H. Granta
Johnny Deep- za jego styl i gre
Edwart Norton- Za Iluzjoniste i Malowany Welon
panowie Phelps- za gre w Potterze
Z aktorek to:
Keira Knightley
Meryl Streep
Helena Bonham Carter

miłością są filmy Butrona, gdzie poraz drugi zagra trio: Carter, Deep i Rickman

11. Wszystko co wpadnie mi w ucho jest przez jakiś czas ulubione, dopóki tym nie rzygam.

12. Z moim Johnnym Deep'em, Alanem Rickmanem, Colinem Firth'em, Nortonem plus:
Shreck
Epoka lodowcowa
Harry Potter
Piraci z Karaibów
Władca Pierścieni
Dziennik Bridget Jones
Iluzjonista
Pianista
Kod Leonarda Do Vinci
wszystkie Bajki Disneya
Statek miłości
Wieczny Student
Nostalgia Anioła
etc. etc. etc.

z seriali to:
lost, dr. House
13. Lubię ksiażki Holly Black i tak ogólnie fantastykę.
14. Sev, Sever, Severus pff Snape
jak to gdzieś kiedyś znalazłam:
Snape prezydentem
Snape kierownikiem
Snape mym trenerem
jestem jego zawodnikiem xD
Są oczywiście jeszcze bliźniacy Weasley, a tak to nie mam ulubionej innej postaci.
15. Zastać podróżnikiem
16. Na tę chwilę nie wiem
17. chrześcijanka
18. "kochanego" brata o imieniu Paweł.
19. łydki i palce u dłoni xD
20. Nie wiem
21. Z tego co udało mi się zauważyć to włosy tak do brody, moga być czasami troszkę dłuższe, zdarzają się okularnicy.
ale i tak dla mnie ideałem jest Alan R., Johnny D.
22. Niezdecydowałam się.
23. sama jak ten palec... xD Jeszcze się nie zdarzył ktoś kto by zniósł moje fanaberie
24. uparte, leniwe, śmieszne, pesymistyczne, wesołe i ponure, zazdrosne, a z reszta kiedyś sami się przekonacie
25. samotności
26. Tam gdzie jest magia i mój Sev i Hogwart
27. Nadzieja matką głupich.
28. wada? brak zalet? nie wiem sprawdź sama/sam
29. Wszystkie FF gdzie jest para SS/HP lub SS/HG bo mam do nich słabość. Trylogia enahmy bo to był mój pierwszy prawdziwy ff, który przeczytałam.
30. Lubisz nas? Się zobaczy smiley

"But there's no please like... London"
<3

Woodstock, baby smiley
Edytowane przez Alexsandra dnia 02-01-2011 20:09
MissMurder
Użytkownik

Data rejestracji: 03.10.09
Dodane dnia 13-02-2010 15:25
1. MissMurder / Hans / Martyna
2. 17 lat. Podam też datę urodzin, na wypadek, gdyby ktoś chciał mi kupić prezent smiley 29.09.
3. 172 cm, ciemnorude, intensywnie zielone smiley
4. Uwielbiam barwy ziemi, róż tej ujdzie, ale wszystko zależy od jego odcienia. Nienawidzę łososiowego...
5. Biegam, pływam, dużo czytam i piszę. Interesuję się modą, fotografią, filmem, Szkocją ( zwłaszcza zamkami i dworkami ) i edycją filmów... To chyba wszystko smiley
6. UWIELBIAM ananasa i zieloną herbatę. Nie przepadam za śmieciowym żarciem i napojami słodzonymi.
7. Piję tylko okazjonalnie, ale też nie za dużo, bo mam słaby łeb. Nie palę. Fuj!
8. Jestem 100 % humanistką, więc wiadomo co lubię, a czego nie smiley
9. Kamelia, a zwierzę? Chyba słoń, ale jeszcze taki mały. Są słodkie! smiley
10. Ulubionych zespołów mam bardzo dużo, zwłaszcza tych rockowych, wokalista - Johnny Cash i Schiller ( skubany Niemiec ), wokalistka - Florence Welch, aktor - ALAN RICKMAN, aktorka - nie mam.
11. Za dużo, oj za dużo... I prawie codziennie się zmieniają.
12. Wszystkie filmy HP i Tima Burtona. Seriali nie trawię i nie mam ulubionego programu.
13. Trillery i psychologiczne, nie będę wymieniać tytułów, bo mnie noc zastanie. Stephen King, a poetów nie lubię.
14. Severus, Hermiona, Edward Nożycoręki... Tia i to by było na tyle.
15. Zdać maturę. Żartuję.smiley Mieć wspaniałe, pozytywnie szalone i kolorowe życie. smiley
16. Wielka Brytania lub Ameryka.
17. Niewierząca.
18. Mam starszego brata i świetnie się ze sobą dogadujemy smiley
19. Usta, dłonie, oczy i szczęka. smiley
20. Nieważne jaka, ważne żeby można było powiedzieć o tym " kochaliśmy się ", a nie " pieprzyliśmy ". Ale w windzie byłoby fajnie smiley albo na biurku...
21. Nie gustuję w kobietach, a nie mam ideału faceta. Jeżeli ktoś mnie zainteresuje to po mnie, nieważne jak wygląda.
22. Hetero.
23. Na razie jestem wolna smiley I dobrze mi z tym.
24. Sarkastyczna, ironiczna, dowcipna, miła, wstydliwa, czasami zbyt poważna, uległa, ambitna, pedantka, wybuchowa.
25. Śmierci kogoś bliskiego i pająków. Kto to coś wymyślił?
26. Do momentu, w którym Alan miał 17 lat ;P
27. " Pozwól innym żyć tak jak chcą ".
28. Można wybrać z odpowiedzi numer 24;P
29. Jest ich bardzo dużo, ale na pierwszym miejscu jest Herbacianka i DI ( ale ze mnie włazidupa ), lubię też rysunki z Severm i Hermioną O_o
W sumie to nie wiem dlaczego, ale two wszystko jest baaaaardzo pociągające.
30. Nie znam, ale lubię Was za twórcze pomysły. smiley

Aerosmith - Dream On
mike
Użytkownik

Miejscowość: wrocław
Data rejestracji: 19.11.09
Dodane dnia 14-02-2010 13:16
1. mike/ Mariola
2. 14/ 7 października 1995, więc chyba jestem tutaj najmłodsza ; ).
3. 154cm, włosy brązowe, oczy zielone.
4. Ulubiony kolor: czarny, różowy, zielony, fioletowy; znienawidzony: złoty.
5. Uwielbiam czytać i rysować.
6. Kocham słodycze i mleko, nie znoszę gotowanych ziemniaków.
7. nie piję, nie palę.
8. Ulubiony: polski, chemia, fizyka, matematyka, wf; znienawidzony: historia, bo nudna oraz francuski, bo zbyt długo się go uczę.
9. Ulubionego kwiatu nie mam, ulubione zwierzę to wilk.
10. Zespoły: 3 doors down, Adema, Muse, Placebo, Skillet, SOAD, Sum 41, Evanescence, Linkin Park, Rammstein; aktorzy: Jackson Rathbone, Michael Hall, Robert Pattinson, Kellan Lutz Frank Dillane, Daniel Radcliffe, Taylor Lautner, Jesse Spencer; aktorki: Ashley Green, A.J. Cook, Jennifer Morrison
11. Kelly Carkson - "Addicted", Evanescence - "Bleed", A fine frenzy - "Almost lover", Alanis Morisette - "Uninvited", 3 doors down - "When i'm gone"
12. Filmy: tak ogólnikowo to horrory ^^; seriale: Dexter, House MD, Criminal Minds, Scrubs, Supernatural, Pamiętniki Wampirów
13. Ulubione książki: Harry Potter, saga Zmierzchu, Intruz, Kroniki Rodzinne; ulubionych pisarzy i poetów nie mam.
14. (Harry Potter: ) Harry Potter, Syriusz Black, Remus Lupin, James Potter, Regulus Black, Tom Marvolo Riddle, Tonks, Bliźniaki, Blaise Zabini; (Criminal Minds: ) Spencer Reid, Penelope Garcia, J.J.; (Dexter: ) Dexter, Brian; (Zmierzch: ) Jasper, Alice, Bella, Seth, Jacob, Nessie; (House MD: ) Greg House, Alisson Cameron, Robert Chase, James Wilson, (Pamiętniki wampirów: )Damon, (Supernatural: ) Dean i Sam
15. Nie mam.
16. Tutaj, gdzie mieszkam.
17. Agnostyk, deista.
18. Młodszego o dziewięć lat braciszka, Mateusza. Niebieskooki blondyn z moimi poglądami.
19. U mężczyzn barki i klatka piersiowa, u kobiet pośladki i nogi.
20. Nie mam.
21. Mężczyźni: mam słabość do tych z przydługimi włosami, blondyni albo bruneci; kobiety: blondynki, szczupłe, niezbyt wysokie.
22. Bi (chociaż czy w tym wieku mogę mieć pewność ^^?)
23. Wolna
24. Szczera, otwarta, czasem wybuchowa, zazwyczaj spokojna (czyt. zamulona), zakompleksiona, kochająca, ambitna, z małą dawką ironii i sarkazmu, wytrwała.
25. Owadów i wody.
26. Podoba mi się tu i teraz.
27. Nie ma dobra i zła, są tylko poglądy widziane z różnych perspektyw.
28. Zalety: Staram się być miła i pomocna, wady: nie zawsze wychodzi ^^'
29. Przyzwyczaiłam się do wchodzenia na Snarry World, więc większość z moich ulubionych ficków znajduje się właśnie tu (DI, PZ, IzZ), klipy też w większości oglądam Wasze, bo mi się podobają ;P.
30. Ubóstwiam ^^
Edytowane przez mike dnia 21-04-2010 07:42
Aune
Użytkownik

Miejscowość: Bukowno /Kraków
Data rejestracji: 12.02.10
Dodane dnia 15-02-2010 00:27
No to zaczynam smiley
1. Aune/Agnieszka

2. 24.10.1987

3. 164 cm , ciemny blond , oczy zielone

4. Ulubiony kolor : czarny , siwy , ciemny niebieski
nie lubię różowego

5. Interesuję się slashem w każdej postaci smiley , Severusem , polityką ,
historią , uwielbiam czytać książki i wolnej chwili haftować .

6. Najbardziej lubię jeść sałatki i makaron , do picia ostatnio tylko
mineralna bo chcę zrzucić trochę sadła smiley na lato . Nie lubię brukselki ,
mięsa wołowego i wieprzowego i tłustego żarcia .

7. Piję jak jest okazja - jakaś imprezka lub wypad do baru ze znajomymi
niestety palę , ale pocieszam siebie że nie dużo , 3-4 papierosy
dziennie , chyba że mam stresujący dzień to więcej .

8. Zawsze z chęcią chodziłam na historię , WOS i język polski a nie cierpiałam chemii i matematyki a szczególnie w gimnazjum nienawidziłam matematyki przez nauczycielkę która mnie nie cierpiała a ja jej i zawsze stałam całą lekcję pod tablicą nad jednym zadaniem .

9. Uwielbiam kaktusy smiley zresztą to jedyne kwiatki które przetrwały u
mnie . Kocham psy i koty . Mam 15 letniego pudelka i 5 letnią kotkę,
o dziwo żyją w zgodzie .

10. Ulubione zespoły : Evanescence , Within Temptation , Era , Enigma ,
Nightwish, Him , Apocaliptica . Z polskich artystów to : Budka
Suflera , Dżem , Michał Bajor i Edyta Geppert .
Jeżeli chodzi o aktorów to mam 3 ulubionych , święta trójka jak ja ich
nazywam - Alan Rickman , Colin Firth i Johnny Depp . Z aktorek to
Helena Bonham Carter i Danuta Stenka . Reżyser mój ulubiony
to Tim Burton , kocham jego filmy .

11. Nie mam jakiś konkretnych piosenek ulubionych a raczej jest ich za
dużo żeby wymieniać .

12. Ulubione :
- Filmy : "Dziennik Bridget Jones" , " Buntownik z wyboru " ,
" Samotny mężczyzna " , "Harry Potter " część 5 i 6
- Bajki : Król lew , Mustang z Dzikiej Doliny , Bambi , Mulan
- Seriale: Gilmore Girls , QAF , Merlin , M.D House , ER, Scrubs
- Programy : Hells Kitchen z Gordonem Ramseyem
Także uwielbiam bajki japońskie oraz yaoi anime . Najbardziej
chyba " Junjou Romantica "

13. Ulubione książki : " Kroniki wampirów " Ann Rice , "Harry Potter "
Joanne Rowling , "Trylogia Czarnego Maga " Trudi Canavan ,
romanse Nory Roberts , Saga ludzi lodu Sandemo , świetne
książki Elwiry Watały np. " Cuchnący wersal " , lubię czytać także
Gregory Philippa.

14. Severus Snape , Lestat , Merlin , Arthur , Tengel ,

15. Nie bardzo wygórowane , po prostu znaleść prawdziwą miłość smiley

16. Chciałabym zamieszkać w górach , najlepiej w okolicach
Bieszczad , kocham góry .

17. Wyznanie - Rzymskokatolickie

18. Od 3 lat mam moją Aśkę która jest dla mnie całym światem ,
jest dla mnie siostrą .

19. Ręce !!!! Ubóstwiam mocne , silne , męskie , spracowane ręce ,
facet z takimi rekami może zrobić ze mną wszystko smiley

20. Najbardziej lubię pozycję " Na łyżeczkę " ale chętnie bym spróbowała
innych , na urodziny dostałam od mojej Aśki " 101 pozycji
seksualnych " także jest z czego czerpać inspirację .

21. Jeżeli chodzi o mężczyzn to mój typ : wysoki , typ " misiaczka " ,
czarne oczy i włosy mrauu , z delikatnym zarostem na twarzy ale
tylko tam , nie cierpię owłosionych facetów , szczególnie na plecach
no i te ręce ahhh ( spokojnie Agnieszka spokojnie)
U kobiet zwracam uwagę na oczy , jeżeli są duże i intensywne to
nie mogę od nich oderwać wzroku , no i oczywiście piersi , jeszcze
jak są ładnie pokazane to mrauu .

22. Raczej hetero ale nigdy nie byłam z kobietą więc nie wiem czy by
mi się nie spodobało .

23. Wolna jak ptak smiley

24. Uparta , czasami zaborcza i wredna , na początku znajomości
małomówna i nieśmiała , więc czasami jestem odbierana jako jakaś
mrukliwa panienka ale jak już poznam kogoś to dostaje słowotoku
Czasami jestem postrzelona , czasami zawieszona .

25. Najbardziej się boję wszelkiego robactwa bleee jak widzę coś takiego
to dostaje ataku paniki . Po za tym samolotów , wolę taszczyć się w
ciasnym autobusie niż wsiąść do samolotu .

26. Chciałabym się przenieść w czasy z książki " Nad Niemen " Podoba
mi się ich życie , spokój , cisza , przestrzeganie zasad i wartości ,
wspólne śpiewy i praca , teraz tego nie ma w naszych czasach .

27. Żyj tak aby nikt przez ciebie nie płakał

28. Nie lubię wymieniać swoich zalet i wad , wolę jak ktoś mnie pozna i
wtedy oceni jaka jestem .

29. Oczywiście DI , Herbacianka , Światło pod Wodą , Więzy krwi ,
Sprośny Merlin i wiele wiele innych ...

30. Czy Was lubię ? Nie znam Was ale szanuję za to jaką wspaniałą
robotę robicie i dziękuję Wam za to .

Łzy nie są oznaką naszej słabośći, lecz tym,że nasze serce nie stało się pustynią.
r12; Maria Konopnicka
Edytowane przez Aune dnia 16-03-2011 16:46
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dziewczynka
01/12/2018 20:40
Adain bardzo dobre pytanie, ja ostatnio sobie przypomniałam o polskich forach, wchodzę na GPZP a tu zonk ;p

Dziewczynka
01/12/2018 20:39
Voldemort po godzinach ;0 https://twitter.com/flawd
amaniac/status/1049107413
939277824

Adain
16/10/2018 23:47
Czy ktoś orientuje się co stało się z Gospodą i czy planowane jest wznowienie? Regularną czytelniczką nie jestem już od kilku lat, ale zawsze ze wzruszeniem sprawdzałam, co słychać na forum :<

Rasia
08/08/2018 00:10
O ile dobrze pamiętam występował tan Snape ale nie pamiętam w jakiej roli. Kojarzy toś tytuł? Z góry dziękuję za pomoc

Rasia
08/08/2018 00:10
Dodatkowo coś było o tym, że ta rodzina w szkole organizowała takie spotkania gdzie wyjaśniali uczniom z mugolskich rodzin różne pojęcia z świata czarodziejów. O ile dobrze pamiętam występował tan Sna

Rasia
08/08/2018 00:09
Kojarzę, że Harry został wyrzucony przez ciotkę. Potem okazuję się, że jego mama należała do rodziny czystej krwi i miała brata, który dał Potterowi nowe imię i nazwisko. Dodatkowo coś było o tym, że

Rasia
08/08/2018 00:04
Dobry wieczór. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu poszukuję opowiadania, które kiedyś czytałam ale zapomniałam tytułu. To było jakiś rok temu więc nie bardzo pamiętam o czym to opowiadało. Kojarzę, ż

Lena_Xxx
17/06/2018 13:03
Dziewczyny, wiecie, co się stało z Gospodą pod złamanym piórem? Zlikwidowano to forum, czy jak? T.T

Samantha MSF
11/05/2018 22:56
I hoped to re-watch all DI trailers, but many of them seem to not work any more smiley Any chance of re-uploading them? I remember that 27 seconds one, with the Vision... so beautiful

Carima
10/05/2018 18:14
siebie istnieć. Chyba dlatego tak bardzo kocham ten ff. (kiedy czytałam po raz pierwszy, jeszcze nie znałam mojej drugiej połówki, więc to już chyba we mnie siedziało ;p)

Carima
10/05/2018 18:13
Hihi uświadomiłam sobie, jak czytałam w zeszłym roku, że związek Harry'ego ze Snapem w DI trochę przypomina mój własny związek. Też jesteśmy dla siebie toksyczni do bólu, a nie potrafimy bez siebi

Carima
10/05/2018 18:09
O widzę, że się pojawił ruch na shoutbox akurat w tym roku smiley Właśnie wracam przeczytać całość po raz trzeci. Aż się wzruszyłam widząc nową dyskusję smiley

CielP
31/03/2018 00:44
Ludziki kochane, każdy z nas ma swoje życie Ale zajrzeć tutaj po takim czasie... serio aż mnie w dołku ściska <3

kopciurek
25/03/2018 04:00
XD a ja się od kilku lat zastanawiam czy Wy wciąż razem jesteście, ale przecież nie napiszę do żadnej z takim pytaniem xD Cieszę się bardzo, dziewczyny! Buziaki!

Homonim
08/03/2018 21:01
Wie ktoś może co z hpforum się stało?

Homonim
08/03/2018 21:00
Taak, popieram, to byłoby niesamowite. A DI jest w moim życiu już od 3 lat, raz na rok wracam do tego cuda.

Jestemchora
09/02/2018 21:50
O mój boże! Jeśli po tylu latach zostałyby napisane jeszcze inne części chyba rozpłynęłabym się w środku. Kocham do tego wracać, bo za każdym razem budzi we mnie tak silne emocje jak za pierwszym raze

arielgobuss
31/01/2018 19:28
serdecznie Was pozdrawiamy. Całusy, Ariel & Gobuss

arielgobuss
31/01/2018 19:27
zaglądacie. DI było częścią naszego życia, ba, raczej jego centrum, przez ponad 4 lata , a Wy razem z nim. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i jeżeli ktoś z Was jeszcze kiedyś tu zajrzy, to serdeczni

arielgobuss
31/01/2018 19:27
że główny bohater, (alter ego Snape'a) jest dwa razy bardziej intensywny (w każdym znaczeniu tego słowa) niż Snape z DI. I nawet nie wiedziałyśmy, że to możliwe smiley Cieszymy się, że wciąż tu zaglą

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie