dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,841
Najnowszy Użytkownik: Estera_

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o tobie
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Autor RE: Poznajmy się
kropka
Użytkownik

Data rejestracji: 03.07.11
Dodane dnia 19-08-2011 22:56
1. kropka
2. 30.05.1991
3. 165cm, ciemny blond, kolor oczu trudno określić, coś między zielonym a szarym z domieszką jasnego brązu
4. ulubiony róż i fiolet, niezbyt lubię żółty
5. uwielbiam czytać książki, śpiewać, słuchać muzyki, szaleć przez całą noc na parkiecie; interesuję się historią i kulturą Francji, medycyną i kynologią.
6. Oj, lubię bardzo dużo różnych potraw, jestem otwarta na nowe propozycje. Nie zjem na pewno podrobów (won z wątróbką, flakami i całym tym ustrojstwem). Nie pijam napojów gazowanych. Hektolitrami raczę się kawą i herbatą (zielona, żółta, biała, czerwona, liściaste; czarnej ani torebkowej nie ruszę)
7. Raczej nie palę, piję okazjonalnie.
8. Znienawidzony: polski - odpowiedni nauczyciele w moim życiu sprawili, że kiedy teraz mam cokolwiek napisać to jestem chora; fizyka - lubiłam, dopóki nie zmienili nam nauczycielki na kobietę, która sama nie rozumiała o czym mówi. Lubię chemię i matematykę. Studiuję medycynę.
9. Lubię wygląd róż i zapach frezji. Uwielbiam koty, im bardziej puszyste i miękkie tym lepiej.
10. Nie prowadzę takiej klasyfikacji, albo mi się dana piosenka podoba albo nie, z filmami podobnie. Dość często słucham Queenów, GN'R, Beyonce, Evanescence, Michael'a Jacksona.
11. "Don't stop me now" i "Who wants to live forever" Queen, "Chinese democracy" GN'R, "Irreplacable" i "Listen" Beyonce, "Niepokonani" Perfektu, oj dużo dużo tego, po trochu praktycznie ze wszystkiego -klasyczna, stary rock, pop lata 80 i 90, podoba mi się dużo współczesnych tzw. hitów.
12. Oglądać oglądam różne rzeczy, ale ulubionymi bym tego nie nazwała, zdecydowanie bardziej wolę czytać.
13. HP oczywiście smiley, "Mistrz i Małgorzata", "Przedwiośnie", "Lalka", "Ludzie bezdomni", "Miłość w czasach zarazy", "Sto lat samotności", "Szkarłatny płatek i biały", "Spóźnieni kochankowie" książki Michela Houellebecq'a, Wiktora Pielewina, Charlesa Bukowskiego, Trudi Canavan...
14. Snape, oczywiście. I Bellatrix. Akkarin z TCM, Sugar ze "Szkarłatnego płatka..."
15. Spotkać wreszcie TĘ właściwą osobę w swoim życiu, skończyć studia, być szczęśliwa. A z tych bardziej przyziemnych podróżować - Kuba, Japonia, Australia...
16. swoim miastem nie pogardzę, jeżeli za granicą to w Paryżu albo jakimś małym miasteczku w Prowansji <3
17. katoliczka niepraktykująca
18. nie
19. pupaaa <3
20. Od tyłu ;P
21. Kobieta - raczej drobna, długie włosy, zabójczy uśmiech smiley Mężczyzna - włosy niezbyt krótkie, ciemne, ciemne oczy "z głębią" smiley Raczej wysoki, szczupły.
22. W sumie nie wiem, na razie niczego nie wykluczam
23. Nie jestem w związku
24. Dziesięcioma? Oj... uparta, buntownicza, szalona, złośliwa (czasami smiley), towarzyska, nerwowa, niecierpliwa, niezdecydowana, pedantyczna, odpowiedzialna. Uff.
25. Wielkich włochatych pająków i niezrównoważonych psychicznie ludzi
26. Francja XVIIw., Starożytna Grecja, Japonia XIXw.
27. "Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by" Oscar Wilde
28. patrz 24
29. Zdecydowanie DI za idealnego Snape'a. Na razie nie trafiłam jeszcze na nic, co mogłoby temu dorównać.
30. Uwielbiam i podziwiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
ewa1959
Użytkownik

Miejscowość: zgorzelec
Data rejestracji: 25.08.11
Dodane dnia 27-08-2011 22:50
1.Ewa1959 .2.160cm ,blondynka oczy niebieskie. 3.Ulubiony czarny i niebieski. 4,Pasjami czytam ksiazki, slucham muzyki i ogladam Horrory. 5,Bardzo lubie jesc rybe po grecku i rozne salatki ,ktore sama przyzadzam.6,Uwielbiam goraca czekolade ale najczesciej pije herbate zielona lub wode mineralna.7,Nie pale ,pije okazionalnie .8,Kocham dzikie roze ,fiolki i niezapominajki oraz kaczence.9,Jestem wielbicielka psow ,kotow i wiele innych zwierzat.10, Mam zroznicowany gust muzyczny i slucham zaleznie od nastroju.11,Jestem w szczesliwym zwiazku .12, kocham spokuj i cisze , gdybym mogla zamieszkalabym w Australi na pustkowiu lub w zielonej Irlandi .13, Mam dwuch mlodszych bracji ,utrapienie moje.14, Czytam duzo Kinga ,Chmielewska ,Sapkowskiego,Norton ,oczywiscie Hp.15,Serial to Czysta Krew , film Wywiad z Wampirem ,kocham Horrory.16,Moje zalety to;cierpliwosc ,punktualnosc ,wiernosc ,wady to ugodowosc i nadmierna wiara w ludzi.17,Moj Men to moj ideal .zrownowazony ,cieply towarzyski i pracowity.18,Uniesienie bo jest bliskie kanonu,Zwiazani za ciekawy pomysl,Swiatlo pod Woda klasyka ,ktora mnie wciagnela,Red Hils za cudo dialogi i tresc i wiele, wiele innych.19, kocham ludzi i jestem otwarta
na swiat .
G_Johnson
Użytkownik

Data rejestracji: 14.09.11
Dodane dnia 14-09-2011 19:44
1. G_Johnson/Leeannie/Martyna
2. 19/w październiku smiley
3. 161, ciemny blond, piwne
4. czarny, czerwony, żółty/róż
5. Pisanie wierszy, tłumaczenie tekstów, słuchanie muzyki/wszystko, co wiąże się z językiem Szekspira
6. Wódka ^^, cola/kawa, piwo
7. Palę - nie. Piję - okazyjnie. Dla towarzystwa, ale tylko, jak mi się zachce smiley
8. W liceum: j. angielski/w-f, biologia/studentka smiley
9. róża/kot
10. Linkin Park, Green Day, Paramore, Depeche Mode/Eminem (jeśli można go zaliczyć do wokalistów ;]), Bruno Mars/Dan Radcliffe, Chad M. Murray, Ben Barnes, Jason Smith, Hilary Duff, Sophia Bush
11. Wiele... m.in. Viva la gloria (Little Girl), Lighters, Iriedescent, Minority, Misery Business...
12. Trylogia Matrix, Cinderella Story, seria Harry Potter, Perfect Strangers/możecie się śmiać, ale wszystkie sezony Power Rangers/Agent, Junior Masterchef Australia
13. Akademia Wampirów, Dom Nocy, Dziedzictwo, Quo Vadis/tandem P.C. & K. Cast, Richelle Mead/K. K. Baczyński, J. Słowacki.
14. Rosemary Hathaway, Dimitri Belikov, Hermiona Granger, James Stark
15. Już się spełniło, a kolejnego na razie nie mam smiley No... Chyba że uda mi się zostać tłumaczem pokroju p. A. Polkowskiego smiley
16. Los Angeles, albo Londyn smiley
17. Katoliczka
18. Mam. Dwóch młodszych przyrodnich braci. Jeden, przez nową reformę właśnie rozpoczął naukę w podstawówce, drugi ma 3 latka smiley
19. Szczupłe nogi i ładne oczy smiley
20. Brak smiley
21. Wysocy chłopcy o pięknych oczach/ideału żeńskiego brak smiley
22. Straight, czyli hetero tak na nasze smiley
23. Wolna jak ten drepczący żółwik smiley
24. charyzmatyczna, wesoła, zwariowana, nietuzinkowa, konfliktowa, uparta, racjonalna, niezorganizowana (chociaż to muszę zmienić ;]), marzycielka, ambitna
25. Psów i zawiedzenia swoich ambicji
26. Do początku gimnazjum, czyli jakieś 6 lat wstecz smiley
27. Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów zaś jeszcze bliżej, bo przyjaciel nie odejdzie, a wroga będzie łatwo znaleźć.
28. Patrz punkt 24 smiley
29. a) My All, Skradzione Chwile, Wychowanie seksualne - dwa z nich są niesamowicie zabawne, a wszystkie dały mi do myślenia. Poza tym to mój ulubiony parring smiley
b ) Shadow Guard (autorstwa Dimitri Belikov101) & My Past Awaits - kolejny ulubiony parring (VA)
30. Jeszcze dobrze was nie poznałam, okaże się w praniu smiley
Edytowane przez G_Johnson dnia 14-09-2011 19:46
marthasso
Użytkownik

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 01.06.09
Dodane dnia 14-09-2011 20:55
Jestem tu całkiem od dawna, jednak z braku czasu nie udzielam się w ogóle. Dużo straciłam! Teraz mam nadzieję nadrobić stracony czas. smiley

1. Marta
2. 20.
3. 172cm, włosy i oczy - brązowe
4. ulubiony: zielony, czerwony, czarny... chyba nie ma koloru, który mogłabym uznać za znienawidzony.
5. Książki, muzyka, zwierzęta - w szczególności te dzikie :>
6. Lubię zjeść od czasu do czasu lasagne lub chińszczyznę, nie lubię... krupniku? smiley
7. Nie palę, piję okazjonalnie.
8. Swego czasu bardzo lubiłam biologię, a nienawidzę chemii... / zawodu jeszcze nie mam - studiuję Zootechnikę.
9. Bez i dzikie zwierzaki.
10. Szczerze mówiąc, nie mam ulubionego zespołu. Wolę słuchać radia (Roxy); aktor - oczywiście Alan Rickman, ale lubię też Edwarda Norton'a.
11. Lipali - jeżozwierz, Muse - sing for absolution, Foster the people - houdini
12. Z Archiwum X, Iluzjonista, poszczególne filmy z Alanem...
13. Książki: Mistrz i Małgorzata, HP; bardzo lubię książki Davida Gemmella i wiele wiele innych!, a jeśli chodzi o poezję to L. Staff.
14. Te pytania są tendencyjne smiley Nasz kochany profesor Snape...
15. Nie mogę napisać, bo się nie spełni! smiley
16. Najbardziej tu gdzie teraz, czyli w Warszawie, ale jeśli mogłabym wybrać kraj to byłaby to Wielka Brytania lub Norwegia.
17. Skłaniam się raczej ku ateizmowi.
18. Jestem jedynaczką.
19. Twarz, dłonie, ramiona.
20. Cóż... chyba 'rytm'.
21. Kolejne tendencyjne pytanie xD Snape! Chciałabym poznać kogoś w jego typie, a jeśli chodzi o kobiety to nie znam żadnej aktorki, piosenkarki etc która pasowałaby do mojego typu.
22. hetero
23. wolna
24. Napiszę tylko, że baaaaardzo typowy Skorpion ze mnie.
25. osamotnienia i niezrozumienia
26. Średniowiecze! Może być Anglia.
27. nie mam
28. wady: spóźnialstwo, czasem bezpodstawna zazdrość; zalety: umiem słuchać, gdy inni tego potrzebują.
29. Seria Herbaciana - ponieważ to był mój pierwszy ff, DI - za to, że Severus nie jest 'cukierkowy', Wybór - bo zaciekawił mnie pairing.
30. Lubię i szanuję, bo tworzycie sztukę. smiley
Edytowane przez marthasso dnia 25-05-2012 19:00
Leeni
Użytkownik

Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 17.09.11
Dodane dnia 17-09-2011 21:16
No dobrze, wypadałoby powiedzieć o sobie kilka słów.

1. Leeni/Czytelnika/Maade/Madeleine/Kinga Magdalena.
2. Lat... O jejku... na pewno będę tu najmłodsz,a na pewno będę... No więc trzynaście. Rocznikowo czternaście. Mało, nie? 12.12.1997r.
3. 168, włosy brązowe, oczy to meiszanka wsyztskich barw.
4. Ulubiony... Chyba niebieski, czrany i różowy. A znienawidzony to... No w sumie go nie mam.
5. O, a czy to nie ejst oczywiste? Czytać ficki - głównie slash, pisać ficki - tu juz nie slash i betować ficki - a tu obojętnie. Tak, wiem, że ze względu an trzynastkę na karku to ostatnie jest dziwne, ale to prawda.
6. Lubię wszystko co słodkie plus kawę. Nie lubię... Szpinaku.
7. E-e. Co chyba nie jest dziwne.
8. Ulubiony - polski. Znienawidzony - w-f. Sport to zUo.
9. Kwiat to bratek, a zwierzę to koń.
10. Nie słucham muyzki, a bynajmniej słucham rzadko. Natomaist aktorzy to wszyscy, którzy grali w HP. smiley
11. Wszystki Syulwii Grzeczak.
12. Filmy - Hp. Seriale... Ranczo i Rodzina Zastępcza. Tak, ja być dziwna.
13. Oj, za dużo tego... Ale pochwalę tu Małgorzatę Musierowicz.
14. Draco malfoy *rozpływa się Severus Snape - kocham tego faceta, harry Potter, hemriona Granger, Luna Lovgood...
15. Mieć maleńką siostrzyczkę. Albo braciszka. kogoś do opieki and nim.
16. U mnie, w Tczewie! A jak już nie mogę to w Berlinie.
17. Jestem katoliczką.
18. Brat bliźniak, starszy o dwie minuty, irytujący. I drugi brat, młodsyz o rok i trzy miesiące. Ten starszy to Krzysztof, czyli dla mnie chris, a młodszy Mike, czyli dla innych Mikołaj.
19. A wiecie, że zawsze twarze?
20. Serio nie mam pojęcia!
21. Blondyni. Ale tacy krótko obcięci. ewentualnie bruneci w okularach.
22. Zdecydowanie hetero.
23. Absolutnie wolna. smiley
24. Psychiczna, emocjonalna, wrażliwa, głośna, samotniczka, marzycielka... Eee.. Starczy?
25. Że stracę ludiz, których kocham.
26. Do Hogwartu! Okres obojetny! Albo ewentualnie do orkesu oświecenia we Włoszech.
27. Żyj chwilą!
28. Zalety... Hm... Czy aj jakieś mam? Aha, pdoobno ejstem zcepialską betą. I... Lubię pomagać innym? Wady - leniwa, nudna i... Hm, nie wiem?
29. Oj, ja mam tak dużo ulubionych ficków, ze szkoda wymieniać. Powiem tylko, ze zlaicza się do nich mój blog i DI.
30. Very Very.
paradoks-czasowy.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Cathlin
Użytkownik

Data rejestracji: 08.08.11
Dodane dnia 13-10-2011 12:21
1. Mara (wzięło się od Mary Jade - jednej z bohaterek sagi książkowej Gwiezdnych wojen)

2. 09.03.1983, czyli Rybka

3. 160 (na wyrost smiley ), oryginalnie - szatynka, obecnie wisienko-śliwka, oczy piwne

4. preferuję CZERŃ, zieleń i fiolet, drażni mnie róż, pomarańczowy i żółty

5. książki, książki i jeszcze raz książki! Muzyka rockowa, filmy - wybiórczo (oglądam raczej dla aktorów niż dla treści), leniuchowanie i marnowanie czasu smiley Lubię dużo wiedzieć, więc dokształcam się z różnych dziedzin (zwłaszcza astronomii)

6. uwielbiam śliwki w occie, czekoladę i - bardziej konkretnie - spaghetti; pijam hektolitry kawy, nie pogardzę Desperadosem od czasu do czasu; nie znoszę brukselki, mięsa (chociaż jem), ryb (też niestety wcinam), nie trawię wódki

7. palę, bo lubię smiley Pijam raz na miesiąc (albo i rzadziej), przeważnie białe wino lub piwo

8. nie znosiłam biologii, uwielbiałam język polski i historię; ukończyłam filologię klasyczną, więc łacina i greka nie są mi obce smiley Obecnie pracuję jako urzędnik państwowy (bardzo w temacie zainteresowań, nie ma co!)

9. lubię herbaciane róże, konwalie oraz niezapominajki; mam świnkę morską o imieniu Klusek i ze wszystkich zwierząt ją kocham najbardziej

10. tylko rock smiley - ubóstwiam zespół Journey i Dream Theater; dalej jest Whitesnake, Deep Purple, Rainbow i Black Sabbath (ale tylko z Tonym Martinem); mam fioła na punkcie poprawnego wydawania dźwięków przez wokalistów, wkurzają mnie ~gwiazdki~ i komercja, nie znoszę wycia; dlatego moimi mistrzami jest ~stara szkoła~: śp. Ronnie James Dio, Steve Perry (ex wokalista Journeya), David Coverdale, James LaBrie (wokalista Dream Theater) czy Elton John; za śpiewającymi babami nie przepadam, bo w większości wyją a nie śpiewają - jeśli chodzi o głos (ale tylko o głos, a nie repertuar!), to Beata Kozidrak i Cher, mam słabość do Mylene Farmer
aktorzy: oczywiście ALAN RICKMAN, Hugh Laurie, Raul Julia, Tim Curry; aktorki: GILLIAN ANDERSON, dalej długo, długo nic, Anjelica Huston, Maggie Smith

11. hahaha, brakuje miejsca na wymienianie, a wybór trudny; ale spróbujemy: Journey - I will be alright without you, It could have been you, Dream Theater - Surrounded, Home, Lie, Ronnie James Dio (z zespołami i solo) - The last in line, Rock and roll children, Gates of Babylon, Deep Purple - The battle rages on, Perfect strangers, Black Sabbath - Anno Mundi, Jerusalem

12. Harry Potter? - chyba być musi smiley dalej: Rodzina Addamsów z Anjelicą Huston i Raulem Julią, Trzej muszkieterowie z Charliem Sheenem, milion razy widziałam Zmierzch Tytanów - rozbraja mnie; seriale: Z archiwum X, Bleak House, Dr House, mam sentyment do anime: Lady Oscar i Sailor Moon

13. straszne pytanie! Każecie wybierać smiley niech będzie: Karol Dickens - dla mnie mistrz, Aleksander Dumas, Victor Hugo, Juliusz Verne - wizjoner, nie do przecenienia; a książki: Samotnia Dickensa, tetralogia Trzech muszkieterów Dumasa, większość książek Vernea i Zafona, Dzieci z Bullerbyn smiley i Ania z Zielonego Wzgórza, plus milion innych smiley

14. Snape!!! ale z niektórych ficków tylko, bo Rowling to go dobrze ~zrobiła~ do szóstej części włącznie, siódmą zepsuła dokumentnie (no, i jak u Rowling on może nie być z Potterem?!? smiley ); Dana Scully i Gregory House - inteligencja przede wszystkim!!! książkowy Aramis - błyskotliwy, wredny i ~bez kija nie podchodź~; w ogóle uwielbiam bohaterów (i ludzi) z nadmiarem inteligencji, wrednych i ironicznych (ale tylko jeśli wypływa to z tej inteligencji), znających swoją wartość, takich nie do końca pozytywnych

15. ŚWIĘTY SPOKÓJ, hahaha! A tak serio - oddawać się tylko i wyłącznie pracy naukowej i czytaniu książek - ale nie do przeskoczenia bez wygranej w totka smiley

16. we Francji

17. ateistka - dla mnie nauka i wiara nie idą ze sobą w parze

18. jestem jedynaczką

19. oczy

20. w wyobraźni i na żywo - od tyłu, bo najbardziej dogłębnie smiley

21. kobieta ma wyglądać jak Gillian Anderson, a facet jak połączenie Alana Rickmana ze Snapem (czyli Snape w wydaniu Rickmana, ale chudszy i bardziej żylasty smiley ), może być z zarostem, koniecznie długie włosy; nie znoszę blond włosów w obu wydaniach (niektórym pasuje), więc babka albo ruda, albo ciemna, facet tylko ciemny

22. najpierw miałam kobietę, potem faceta, teraz też mam faceta i chyba tak już zostanie

23. w związku, bez papierka

24. tylko 10? Mhm, na pewno wredna i leniwa (niekoniecznie w tej kolejności), trochę przemądrzała (bo znam swoją wartość, a i odczuwam paskudną satysfakcję z pokazywania co po niektórym, że są idiotami), czasem bardzo złośliwa, ucząca się cierpliwości, raczej ekstrawertyczna, zdecydowanie niepokorna, wyrażająca swoje zdanie głośno i bez wstydu, kiedyś bardziej impulsywna niż obecnie, lojalna!

25. najbardziej boję się bólu innych stworzeń - od razu oczami wyobraźni przekładam to na siebie i robi mi się słabo; za to wieloma rzeczami się brzydzę

26. antyczny Rzym lub Grecja, Francja XVI - XVIII wiek, Japonia w czasach samurajów

27. ~Dajcie wy mi wszyscy święty spokój!~ smiley smiley smiley

28. zależy, jak na to patrzeć - część wad uważam za zalety smiley wybitnie inteligentna, a co za tym idzie - szalenie ~skromna~ smiley Leniwa jak cholera! Wredna i złośliwa, odrobinę mściwa, ale lubiąca pomagać innym i przyjacielska; potrafiąca się dostosować do sytuacji i interlokutora; z pewnym zasobem empatii i cierpliwości (ale uczę się, oj, uczę)

29. SERIA HERBACIANA - dokładnie nie pamiętam, ale chyba pierwszy fick, jaki dostał się w moje łapy, mogę go czytać raz za razem (wydrukowana całość, ale i selektywnie - z samymi tzw. scenami); jest idealna pod każdym względem!
Mój Piętaszek - za zakończenie
Igranie z zemstą - za księgarnię + peleryna-niewidka; zakończenie dla mnie kuleje, ale poza tym, extra
Kamień małżeństw, a szczególnie (niestety, niedokończona, choć mam nadzieję, że w robocie) polska kontynuacja - za ewoluującego (choć nie do końca kumającego) Pottera i zazdrosnego Severusa
Oswojony, Wychowanie seksualne, 11 razy - za humor!

30. Dajecie się znieść smiley Tylko kończcie już (tak ze 20 rozdziałów na sam koniec hurtowo), bo ta niepewność dobija smiley

Czego pragnę, a co mogę mieć, to dwie różne sprawy
Edytowane przez Cathlin dnia 13-10-2011 12:55
Kawerka
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 29.01.11
Dodane dnia 14-02-2012 12:39
1. Kawerka -pochodzi od Klary Weritas, nie od kawy

2. Wiek: 30 lat i 6 mc ...ale kto by tam liczył

3. Wzrost: 158, włosy: bardzo ciemny brąz (prawie czarne), długość Severusowa niezmiennie od 15 lat smiley, oczy: intensywnie zielone

4. Ulubiony kolor to zielony, w każdym wydaniu choć najbardziej lubię żółto-zielony czy też oliwin (tak jak mój ulubiony kamień). Mam słabość do turkusów, różów (fuksja, koralowy róż), ale właściwie podobają mi się wszystkie kolory, w zależności od nastroju w jakim jestem.

5. Zainteresowania. Uwielbiam książki i filmy. Ręcznie robioną biżuterię i podróże, ale żadne leżenie na plaży pod palmą -jestem nałogową "zwiedzaczką" i po 30 minutach wczasowania dostaję białej gorączki i muszę gdzieś iść i coś zobaczyć. Sztuka (malarstwo, rzeźba, architektura), to taka moja słabość i lekkie zboczenie zawodowe, studiowałam historię sztuki przez parę lat -nie skończyłam, czasem żałujęsmiley

6. Jedzenie. Głównie mięso (znaczy kurczak), ale również ryby i trochę warzyw. Prawie w ogóle nie jadam potraw z mąki, kaszy czy ryżu. Uwielbiam czekoladę w każdej ilości i pod każdą postacią. Zjem wszystko co ma domieszkę kakao, a jak mnie przyciśnie to nawet wyrób czekoladopodobnysmiley. Nienawidzę brukselki i szpinaku, żurku i barszczu czerwonego z jajkiem (Bleh...niedobrze mi na samą myśl). Aha i jeszcze kawa -nie znoszę, ani smaku ani zapachu, za to hektolitrami mogę pić Earl Grey'a, najlepiej z łyżeczką cukru, łyżeczką miodu lipowego i świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny.

7. Co do palenia, to o co konkretnie pytacie? Bo tytoniu nie palę, za to preferuję zielone małe co niecosmiley. Alkoholu raczej nie piję, jak już to jest to kamikaze, ewentualne coś innego ale z dużą ilością soku z cytryny. Po całej reszcie zaczyna mnie mdlić.

8. Przedmioty, praca. W szkole lubiłam język polski i plastykę, a nie znosiłam fizyki. Obecnie robię magisterkę z zarządzania i zaczynam prowadzić Very Small Bussines smiley

9. Moje ulubione kwiaty to róża i cykoria podróżnik (choć ten ostatni to raczej chwast nie kwiat, ale o niesamowitym liliowo-niebieskim kolorze deszczowego nieba).
Zwierzątka uwielbiam niemal wszystkie, a nawet jak któregoś nie lubię to "doceniam jego ważną rolę w ekosystemie"smiley. Ulubiony zwierzak domowy to zdecydowanie kot, mamy podobne usposobienia -robimy co chcemy smiley

10. Nie mam ulubionych zespołów czy wokalistów, jeśli coś mi wpadnie w ucho to tego słucham. Dlatego zwykle słucham radia i najczęściej używaną funkcją w moim telefonie jest rozpoznawanie muzykismiley
Aktorki: Meryl Streep -po prostu rewelacyjna aktorka i Scarlett Johansson -bo jest niezwykle podobna do mojej najlepszej przyjaciółki. Co do aktorów to mam słabość do Johnny'ego Depp'a, Keanu Reeves'a, Harrisona Forda (zwłaszcza jako Hana Solo i Indiany Jonesa) oraz Clinat Eastwooda jako Brudnego Harrego.

11. Mam tak wiele ulubionych piosenek, że nie starczyłoby miejsca na wypisanie wszystkich.
Min. Foo Fighters -Arlandria i Walk, Nirvana -Rape Me, Nightwish -Sleeping Sun i Over The Hills & Far Away, Kelly Clarkson -Miss Independent, One Republic -Everybody Loves Me, Illusion -Solą W Oku, Muse -Knights Of Cydonia i Hysteria, Frank Sinatra -My Way, Coma -FTMO, Ciaran Hamilton vs. Imogen Heap -Hide and Seek (Strings Remix) i wiele, wiele innych.

12. Filmy: "Między Słowami" (nieco męczący, ale z cudownym białym światłem, przepiękną muzyką i wrażeniem jakby całość była improwizacją -widać to zwłaszcza w dialogach), "Co Się Wydarzyło w Madison County" (najpiękniejszy film o miłości i dwójka moich ulubionych aktorów Meryl Streep i Clint Eastwood), "Harry Potter" (mam wszystkie części i lubię do nich powracać), "Duma i Uprzedzenie" (mini serial z Colinem Firthem jako panem Darcy), "The Holliday" (nie wiem za co tak naprawdę lubię ten film, bo jest schematyczny i przewidywalny, ale jednak ma w sobie coś, jest taki przyjemny i lekki w odbiorze), "Dzień Świstaka" (ulubiony z czasów dzieciństwa i tak mi zostało), "Monsunowe Wesele" (Indie, ale nie Bollywood), "Indiana Jones" (jako dziecko marzyłam, że jak dorosnę to zostanę Indianą Jonesem -nie udało się :/), stara trylogia "Gwiezdnych Wojen" (nowe części mi się nie podobają, bo co to za Gwiezdne Wojny bez bezczelnego gwiezdnego kowboja Hana Solosmiley), "Asterix Misja Kleopatra" (za genialny polski dubbing) oraz kreskówki, przede wszystkim "Madagaskar" (1 i 2), "Shrek" (1 za nową jakość animacji i dubbingu pokazującą, że Polak potrafi i 2 za Kota w Butach), "Zaplatani" (pierwszy raz od czasu Króla Lwa popłakałam się na kreskówce i to nie ze smutku, ale ze wzruszenia). "Powrót Batmana" (za mroczny klimat i Michelle Pfeiffer -Kobieta Kot).
Z seriali uwielbiałam "Różowe Lata 70-te", "Durarara" "Sailor Moonr1;", ale głównie ze względu na humor i Harukę Tenoh. Moją najnowszą fascynacją jest "Sherlock" BBC i niesamowity Benedict Cumberbatch jako Sherlock oraz Martin Freeman jako John Watson -piękna z nich para, idealna do slashowaniasmiley. Nie mam ulubionych programów telewizyjnych, bo od kilku lat nie posiadam telewizora, ale jakoś specjalnie za nim nie tęsknię.

13. Ulubione książki i pisarze, ulubieni artyści oraz okresy w sztuce: Książki są dla mnie jak jedzenie. Czasem mam ochotę na hamburgera i frytki, a czasem na łososia i francuskie ciastka. Tak samo z książkami -czytam niemal wszystko, co nie oznacza, że wszystko mi się podoba, kwestia nastroju. Bardzo lubiłam Isabele Allende i do końca nie wiem dlaczego przestałam ją czytać. Allende to taki Marquez, ale to co u niego wydawało mi się perwersyjnymi marzeniami typowego samca, u niej było w pełni akceptowalne, bo pisane przez kobietę.
Moje ulubione książki tej autorki to trylogia: "Dom Duchów", "Portret w Sepii" i "Córka Fortuny". A. de Saint-Exupéry "Ziemia Planeta Ludzi", "Barbarzyńca w Ogrodzie" Herberta (podróże i zetknięcie ze sztuką oczami poety -cudo), "MW" Łysiaka (trudno to opisać, rodzaj esejów o sztuce, ale nie do końca), "Piąta Góra" Cohello -jedyna poza "Alchemikiem" książka tego autora, która mi się podobała. Terry Pratchett (zwłaszcza "Ostatni Kontynent" oraz "Straż! Straż!" -płakałam ze śmiechu) oraz wszystko co wyszło spod pióra Harlana Cobena.
Sztuka: architektura starożytnej Grecji -za nieosiągalne dzisiaj piękno, ład i harmonię; Secesja -za organiczne kształty i sztukę użytkową, architekturę oraz zdobnictwo; Antonio Gaudi -za budynki jak domki z piernika; Magritte i Sętowski -za malarstwo niezwykłe, zaskakujące i magiczne oraz Van Gogh -za niemożność uchwycenia wizji i próby przelania na płótno swojego widzenia świata.

14. Moi ulubieni bohaterowie to zwykle postacie silne, niezależne i często niepokorne. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Lubię także postacie, które po początkowej porażce potrafią zebrać się do kupy i zmienić swoje życie.
Kobiety: Elizabeth Bennet (z Dumy i Uprzedzenia za niezależność i odwagę do wypowiadania własnego zdania), Haruka Tenoh (z Sailor Moon -każdy facet w tym anime to przy niej cienias), Celina Kyle (czyli Kobieta Kot z Powrotu Batmana grana przez Michelle Pfeiffer -piękna, seksowna, niebezpieczna i nieprzewidywalna), Nikita (Peta Wilson -jw.), Celty Sturluson (z Durarara -czyli mroczny jeździec bez głowy, ale ze świetną figurąsmiley).
Mężczyźni: Indiana Jones, Han Solo, Jack Sparrow, Darth Vader, Batman i Snape (hmm... sądząc po tych trzech ostatnich chyba mam słabość do niebezpiecznych mężczyzn lubiących czerń i peleryny smiley) i oczywiście mój ukochany Włóczykij z Doliny Muminków XD. Nie mogę też zapomnieć o Puszku (alias Kot w Butach) oraz Pingwinach z Madagaskaru.

15. Największe marzenie. Mam ich co najmniej kilka i wszystkie są "największe".
Zawsze chciałam mieć więcej książek niż byłabym w stanie przeczytać
(a to oznacza dużą stylową księgarnię), zawsze też chciałam pracować na własny rachunek, być niezależna (a to też oznacza dużą stylową własną księgarnięsmiley).
Chciałbym zwiedzić cały świat (Indie, Peru, Chiny, Japonię, Nową Zelandię i inne odległe zakątki). Marzy mi się też przytulny dom z dużym, pięknym ogrodem w stylu angielskim.

16. Gdzie najbardziej chciałabyś mieszkać? W Szwajcarii. Tam trawa NAPRAWDĘ jest bardziej zielona, jeziora szmaragdowo-turkusowe, a Alpy to najpiękniejsze góry jakie w życiu widziałam. Chętnie spędziłabym tam resztę życia.

17. Jakiego jesteś wyznania? Jestem Katoliczką, ale niepraktykującą. Nie ze względu na samą religię, gdyż wierzę w Boga, ale z powodu instytucji jaką jest kościół, a do której mam wiele zastrzeżeń.

18. Rodzeństwo. Mam brata, matematycznego geniusza (to nie żart), który jest starszy ode mnie o rok. Co tu pisać? Jako dzieci żarliśmy się jak wściekłe psy, a teraz żyjemy w zgodzie, wiec jest dobrze.

19. Ulubiona (albo najseksowniejsza według ciebie) część ciała.
U mężczyzn to zdecydowanie ramiona, dłonie i oczy. Zapach -wiem że to nie jest część ciała, ale miałam kiedyś kolegę, którego zapach był tak odurzający, że jak wchodził do pokoju to wszystkim kobietom robiło się gorąco, a muszę dodać, że był dość przeciętnej urody.
U kobiet biodra, pupa, usta i również oczy.

20. Ulubiona pozycja seksualna (w wyobraźni albo na żywo).
Od tyłu, ale tak żebym mogła wtulić się plecami w ramiona partnera.

21. Ulubiony typ urody męskiej i żeńskiej.
Facet -dobrze zbudowany (ale nie mięśniak), wysoki, szerokie ramiona (ale bez przesady). Silne dłonie. Uroda raczej męska, nie chłopięca. Dziewczyna -szczupła, ale kształtna (nie wychudzona i nie typ mleczarni). Niezbyt wysoka, o pięknych oczach i bujnych włosach.

22. Twoja orientacja.
Hetero, chociaż przyznaje, że znałam dziewczynę, dla której zmieniłabym tę orientacjęsmiley Więc może bi -czytałam, że podobno wszystkie kobiety są bi i to jest jakoś uwarunkowane ewolucyjne. No nie wiem...

23. Twój stan "cywilny".
Radosna singielka smiley, ale jeśli uda mi się wreszcie znaleźć faceta, którego po trzech miesiącach znajomości nie będę miała ochoty zamordować i zakopać w ogródku to kto wie...

24. Charakter.
Zmienna, nieposłuszna, wrażliwa, oddana, wybuchowa, estetka, dokładna, perfekcjonistka, marzycielka, uduchowiona, outsaiderka.

25. Czego się najbardziej boisz?
Śmierci bliskich mi ludzi i tego, że nie będę mogła im pomóc. Raka lub innej wyniszczającej choroby, która sprawia, że nawet nie można marzyć o godnej śmierci.

26. Do jakiego okresu chciałabyś się przenieść.
Dobrze mi tu i teraz. Nigdy w przeszłości kobiety nie miały tyle wolności co obecnie, więc mimo "piękna" niektórych epok wolę być tu gdzie jestem. A co do przyszłości? Nie wiadomo jaka będzie, więc równie dobrze może być gorsza niż czasy obecne.

27. Życiowe motto/myśl/aforyzm.
"...Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem...".

28. Zalety i wady.
Jestem typem przyjaciela, aż po grób, choć nie lubię utrzymywać kontaktów towarzyskich (nie przywiązuję do nich wagi), ale jeśli ktoś mnie potrzebuje to może zadzwonić w środku nocy, a ja przyjadę. Niestety jestem typem introwertyka, przez co niektórzy mogą odbierać mnie jako osobę chłodną lub wyniosłą. Nie umiem wyrażać uczuć, poza gniewem, w tym jestem rewelacyjnasmiley. Jestem "w gorącej wodzie kąpana", wiec łatwo mnie wyprowadzić z równowagi i często mówię rzeczy których później żałuję.
Jestem nieco nieufna. Jako typowy skorupiak (Rak) jestem twarda na zewnątrz, ale miękka w środku, choć trudno mi to określić jako wadę lub zaletę. Wiem, że mam trudny charakter (mój nastrój potrafi się zmieniać kilkanaście razy w ciągu jednego dnia), a do tego jestem dość uparta. Jako osoba niskoreaktywna (łatwiej reaguję na bodźce) mam bardzo wyczulony zmysł estetyczny i potrafię dostrzec oraz przeżywać rzeczy, które dla innych mogą być niezauważalne. Łatwo się wzruszam, wpadam w zachwyt lub smutek. Dlatego nie lubię ciężkich opowiadań epatujących brutalnymi gwałtami i okaleczaniem ofiar i dlatego też nie oglądam horrorów.
Niezależna, samodzielna, odważna (czasem na granicy głupoty), ciekawa świata. Nienawidzę fałszu i obłudy. Nie chowam urazy.

29. Ulubione ficki/arty/klipy
Lubię snarry, ale także mentorsy i czasem Severitusy (ale tylko jeśli Snape jest bardzo snapowaty). Marzy mi się dobry fick HG/SS uczennica i profesor, ale póki co jeszcze na takiego nie trafiłam.
Ficki: DI -za wprowadzenie mnie w "niezwykły świat snarry", bo od tego wszystko się zaczęłosmiley i za umiejętne granie na moich emocjach.
"Pocałunek" Aucty Sinistry -piękny i delikatny;
"Seria Zwierciadlana" -chociaż nie przepadam za Switchknife (jej teksty są dla mnie zbyt przerażające). Ten kojarzy mi się z DI, więc może dlatego go lubię.
"Krok po Kroku" Suski -wkurzający Snape i jeszcze bardziej denerwujący Potter -podoba mi się jak się ze sobą ścierają.
"Osiem" -mentors, nietypowy dla mnie, bo Harry ma 8 lat, ale podoba mi się jak Snape próbuje się zająć dzieciakiem, choć bardziej go straszy niż faktycznie pomaga. Harry jest tu taki słodki i zagubiony, że zdecydowanie budzi mój uśpiony instynkt macierzyński.
"In Blood Only" -severitus, ale Snape zdecydowanie nie jest tu kochającym tatusiem, a Potter jak zwykle się stawia, dzięki czemu jest ciekawie. Gdyby Severus nie był ojcem Harrego mógłby być z tego piękny slash. Ogólnie lubię, kiedy Snape opiekuje się Potterem, jednocześnie nie tracąc nic ze swego specyficznego mrocznego charakteru.
Klipy, sporo ich więc wymienię kilka:
Love The Way You Lie -ROCkINJeWeLs21 (kwintesencja relacji Potter/Snape i do tego piosenka, którą uwielbiam);
Sleeping Sun -Nightwish (Snarry) -AgeeMaritimessSnape (Harry jest tu tak uroczo niewinnysmiley, trochę zagubiony i całość sprawia wrażenie jakby wspomnienia, choć trudno to określić, może to przez piękną muzykę);
**Why the f**k are you looking at me?** Snarry -CharLizZie02 (podoba mi się ten kawałek i świetnie pasuje do HP/SS i do tego te wielkie przerażone oczy Pottera);
Harry Potter: Death Eater -Harry/Snape SLASH dark -gobuss (ciężki i mroczny. Mój ulubiony fragment gdy przyłapany przez Snape'a Potter myśli, że to już koniec -mina zbitego psiaka -uwielbiam smiley, a Snape po prostu odchodzi);
I'll make it allright -gobuss (bardziej przypomina mentorsa niż snarry, ale podoba mi się ta nieco inna strona Severusa);
Harry Potter: Drarry vs. Snarry -SLASH -Ariel333Lindt (świetny, niezwykle oryginalny pomysł, używam go jako poprawiacza humoru);
Snape/Hermione: Closer - AccioBook7 (zanim zainteresowałam się snarry to był mój ulubiony paring. Do tej pory bardzo go lubię, ale właśnie w tej "nieczystej" formie. Młoda uczennica i dojrzały, mroczny mężczyzna, na dodatek jej nauczycielsmiley. Właśnie takie opowiadanie chciałabym przeczytać);
Harry&Draco | My Sweet Prince -volchiha (jak nie przepadam za drarry to ten filmik naprawdę mnie oczarował. Świetnie zrobiony, niepokojący, smutny i niesamowicie realistyczny);
SHE WANTED MORE-Hermione/Ginny (femmeslash) -ImAMereGoodSamaritan (femmeslashe to nie moja specjalność, ale ten jeden jest wyjątkowy, a mina Severusa na końcu -bezcenna XD).

30. Lubisz nas? smiley
Nie znam Was, ale jestem niemal uzależniona od Waszego opowiadanie i uwielbiam Wasze poczucie humoru. Trochę żałuję, że w zbliżających się częściach DI raczej nie będzie już na nie miejsca. No ale...

Dashuri
Użytkownik

Data rejestracji: 19.08.11
Dodane dnia 09-04-2012 21:22
Witam serdecznie kochanesmiley
1.Dashuri/Magda
2.20.02.1995
3.164cm, obecnie czerwone(naturalny to brąz), zielono-niebieskie
4.Zielony/różowy
5.czytanie, muzyka, sport
6.jajecznica z kiełbasą i kakao/ cebula i pieczarki
7.nie pale(śmierdząca sprawa), piję okazyjni^^
8.Polski, WF/ Matma i fizyka
9.Lilie, koty
10.One ok Rock /-
11.Re make(najlepsza)
12.HP, Ao no exorcist,
13.HP, (za dużo by pisać)
14.Rin Okumura, Severus Snape
15.wyjechać do Japonii
16.Japonia<3
17.nie wierząca chrześcijanka
18.Starszą siostrę, Agatę(20lat) - studentka UW(geografia), i starszego brata, Rafała(18lat) - tech. Kasprzaka
19.Oczy
20.(bo się zarumienię) >.>
21.facet: ok 178cm, ciemne włosy, jasne oczy(niegrzeczny styl), dziewczyna(mająca w sobie coś z faceta O.o)
22.bi
23.wolna:c
24.mściwa, radosna, ironiczna, gadatliwa, romantyczka, zrzęda, zboczona, leniwa, przyjacielska, otwarta
25.pająków <fuuu>
26.-
27.Żyj, jakbyś jutro miał umrzeć!
28.pomocna, kreatywna, spontaniczna/ gadatliwa, leniwa
29.wszystko co SARRY to kocham<3
30.uwielbiam!!
fajnie
Użytkownik

Miejscowość: gdyyyniaaa?
Data rejestracji: 15.12.09
Dodane dnia 17-04-2012 23:36
1. FAJNIE, faj, Adrianna ( lub po prostu Ada:> ) + obiecuje, ze zmienie w przyszlosci nazwisko na NIE
2. 19! 5 lutego r16;93
3. 162 cm, oczy yym w dowodzie nieokreślone, ale takie jakby zielono niebieskie, włosy sukcesywnie zmieniają kolor, aktualnie platyna:>
4. Uwielbiam kolory, właściwie wszystkie, oprocz KHAKI
5. FILMY, reżyseria, filozofia, pisanie, sztuka, psychologia, muzyka, troszke może moda
6. Lubię? Lasagne, na zawsze. Nielubię? Większości warzyw, a to z powodu tekstury i dźwięków jakie wydają przy jedzeniu, brrr
7. Piję, owszem, czemu nie. Palę, również, ale mentolowe, bo palenie mnie uspokaja :>
8. Najgorszy przedmiotr30;. przedsiębiorczosc, jak dusze artystyczne maja się uczyc takich rzeczy? A najlepszego aktualnie nie mam, bo jak fajny przedmiot, to posrany nauczyciel, heh
9. Kwiat: Słonecznik <3 zwierze, to trudno okreslic, bo uwielbiam wszystkie. Poza yy owadami. A szczególnie mojego psa!
10. Aktorzy i aktorki, bo to łatwiejsze: ALAN <3, Michael C Hall, Sam Rockwell, Michael Fassbender, Vincent Cassel, boze, aktorow mam mnóstwo, wiec się do tego ograniczę. Aktorek niewiele: Tilda Swinton, Helena Bohnam Carter..o, i Monia Chokri. Wokaliści: Tom Waits, Marilyn Manson. Zespoły: Queen, Nine Inch Nails, Mindless Self Indulgence, She Wants Revenge, Beach Boys, Dead Manr17;s Bones, Eels I duzo duzo wiecej :>
11. Po ulubione piosenki zapraszam tu: http://www.youtube.com/playlist?list=FLZR8bw-HjUHD7b6QTFRPQvg&feature=mh_lolz , choć jest tu pewnie jakas jedna dwudziesta moich ulubionych piosenek :> a najukochańsza to i tak Rain Dogs r11; Tom Waits.
12. Seriale: Dexter, Sześć Stóp Pod Ziemią, Arrested Development, Twin Peaks. Filmów jest całe mnostwo, moge podać za to reżyserów :> SOLONDZ, Almodovar, Bracia Coen, Lynch, Anderson, Allen, Von Trier i mnóstwo innych. Programy? Uwielbiam aktualnie lecący na dwójce chyba, postaw na milion, gdzie do gry dopuszczają tylko bardzo głupich ludzi i sadystycznie patrzą na ich intelektualną mękę. I 1 z 10.
13. Och, kurcze. Uwielbiam książki dla dzieci jak np Seria Niefortunnych Zdarzeń, kocham książki Chucka Palahniuka, Jonathana Safrana Foera, a poeci.. np. francuscy poeci zakazani, K.I. Gałczyński <3. HP chyba oczywiste!
14. Severus <3 Patrick Bateman z American Psycho, Dexter z Dextera, hih, Victor z książki r0;Udław sięr1;, Betty Draper z serialu MadMen, z postaci historycznych Grigorij Rasputin, wiecej nie przychodzi mi teraz do głowy 
15. Mnóstwo! Ale największe to chyba być reżyserem :>
16. Hiszpania, Skandynawia, chciałabym podróżować pracując jako reżyser :>
17. Aktualnie jestem zagubiona, bo wiem, ze wierze, ale nie potrafię tej wiary dookreślić.
18. NIC.
19. Przede wszystkim twarz. A poza tym u kobiet: biodra, talia i piersi, a u mężczyzn: ramiona, plecy, brzuch <3
20. Bez znaczenia, byle spontanicznie i namiętnie :>
21. Kobieta: Christina Hendricks <3 w przypadku mężczyzn schemat jest zawsze taki, ze musi być on dojrzaly, dosc wysoki, niezbyt umięśniony, ale postawny, mieć nieco zmarszczek, bo powinien być ode mnie nieco starszy, ciemne lub rude włosy, wąskie usta i nos najlepiej Alana <3 a pod ten schemat pasuje bardzo duzo bardzo roznych mężczyzn, wiec nie ma jednego konkretnego (choć Alan jest idealny właściwie w każdym calu <3)
22. Biseksualna
23. Wolna!
24. Wow. 10: za duzo myslaca, za duzo czująca, inteligentna, zagubiona, krucha, artystka, oryginalna nieufna, otwarta, kochająca ludzi!
25. Samotności, odrzucenia, porażek.
26. Nasz wiek: lata 20, 50 lub 80. Oprocz tego Barok. A można do Hogwartu?
27. Gdybym miała motto, życie byloby prawdopodobnie łatwiejsze. Wciąż szukam.
28. Za duzo mysle, to zdecydowanie wada. Za duzo się przejmuje, jestem zbyt dumna. A zalety? Czasem mam trafne, zabawne puenty.
29. Ficki.. wiadomo, ze SH, JJG, uwielbiam wręcz Tak Samotny Beze Mnie <3 o, i rozmowy trumienne  nie pamiętam większości tytułów, jedynie fabułę, więc to tyle  i WASZ OCZYWIŚCIE.
30. Uwielbiam! <3 i bardzo chciałabym was poznać <3
Edytowane przez fajnie dnia 19-04-2012 16:50
lawlietka
Użytkownik

Miejscowość: Mro
Data rejestracji: 22.05.12
Dodane dnia 25-05-2012 15:21
Hej ^^. Wsiąkłam w świat Snarry już bardzo dawno, jednak to forum odnalazłam kilka dni temu i od razu wsiąkłam w cudowne opowiadanie Ariel&Gobuss "Desiderium Intimum". Brawo laski, za wytrwałość w pisaniu i za to, że tworzycie takie cudo smiley. Także, od początku.

1.Lawlietka/Ruda/Sylwia.
2.17/04 kwietnia 1995
3.Jedynie 160 cm, rudawe włosy, oczy brązowe.
4.Ulubione kolory to czerń i bordowy, a znienawidzony RÓŻ.
5.Taniec, pisanie opowiadań, mangi, anime, czytanie książek, spacery, pisanie wierszy, czytanie Ficków o Death Note i HP [We love Snarry 4ever!].
6.Najbardziej lubię jeść lekkie sałatki owocowe i popijać Earl Greyem. Jestem fanką coli wiśniowej. Nie lubię za to tonicu.
7.Nie i nie. smiley
8. Ulubiony przedmiot to matematyka :3. Znienawidzone biologia i geografia.
9.Orchidea, kot.
10. Ulubionych aktorów i aktorek nie mam (może prócz Alana Rickmana smiley). Ulubione zespoły to m.in. Metallica, NIghtwish, Within Temptation.
11. Sleeping Sun Nightwish; Dance with the Devil Breaking Benjamin; The World Nightmare; If today was your last Day Nickelback, The unforgiven II Metallica. [+ wiele innychr30;]
12. Nie mam ulubionych seriali I programów. Z filmówr30; Oczywiście HP, horrory azjatyckie, r0;Igrzyska śmiercir1;,r1;L change the worLdr1;; rWojna czarownicr1;.
13. Za dużo ich, by wymieniać smiley.
14. Severus Snape, Yagami Raito, Katniss Everdeen, Bridget Jones.
15.Całkowicie nierealner30; Uczyć się w Hogwarcie I zdać rozszerzenie z matematyki na 100% smiley.
16. W Sewilli. Kto czytał Herbaciankę, to wie, czemu.
17. Katoliczka.
18. Mam młodszą siostrę, która dzisiaj zrobiła niezłe pobojowisko w moim pokoju smiley.
19.Cycki.
20. O gashr30; smiley
21. Raz ten, raz ten, ale zawsze są to chłopcy o dłuższych włosach.
22. Hetero.
23.Mam chłopaka :3.
24.Dziwny, niestabilny, stanowczy, rozbujany, wesoły, pesymistyczny, lekceważący, docinający, marzycielski, impulsywny.
25.Tego, że zostanę całkiem sama.
26. r11;
27. rPierdol polski, licz deltęr1;. [nie, żebym nie lubiła polskiego, kochałam ten przedmiot, dopóki nie zaczęłam mieć lekcji z tąr30; tąr30; panią >,<!]
28.Zalety: wesoła, marzycielka, ambitna. Wady: najpierw zrobi/powie, potem pomyśli; zbyt często traci panowanie nad sobą.
29.Poza Snarry nie mam za bardzo ulubionych. Lubię je, ponieważ czuję się świetnie, wsiąkając w świat, jaki przedstawiają.
30. Oczywiście ^^.

"Chcę tylko... Być z tobą..."
Edytowane przez lawlietka dnia 25-05-2012 15:38
http://perignis.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
monalo4
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 19.05.12
Dodane dnia 28-05-2012 02:23
1. monalo4 (na blogach i chomiku) / Gosia
2. 10.06.1990r. (prawie 22 lata)
3. ok 173cm, naturalny ciemny blond (obecnie farbowane), oczy szare
4. ulubiony zmienia się co jakiś czas, obecnie czarny (ale to niezmiennie) i ciemny zielony, ostatnio również fiolet
5. czytanie/pisanie, muzyka, fotografia (namiętnie krajobrazy, choć przy odpowiedniej osobie to i portretami nie pogardzę smiley )
6. pizza i herbaty wszelkie, nienawidzę wątróbki i piwa ( "bezsmakowego" )
7. nie palę, piję od wielkiego dzwonu, jednak przeważnie tylko czerwone wino
8. w szkole lubiłam matmę i chemię, na studiach psychologię i dydaktykę (kończę I stopień pedagogiki)
9. róża, konwalie, ze zwierząt koty i psy
10. Linkin Park, Metallica, Nickelback
Alan Rickman, Ian Somerhalder, Katherine Moennig
11. Metallica "Nothing else matters", Apocalyptica "Not strong enough" (i przez sentyment z dzieciństwa Enrique Iglesias "Be with you", a co smiley )
12. Dirty Dancing, Zakochana złośnica, Młodzi gniewni, Lejdis, Gorączka sobotniej nocy
Pamiętniki Wampirów, Glee, Plotkara, Czysta krew
13. zdecydowanie zbyt wiele, by wymieniać, choć Harry Potter króluje wśród książek smiley
14. Ania Shirley, Severus Snape + wielu innych
15. mieć własną, samozaopatrującą się bibliotekę
16. Grecja/Włochy/któryś z bardziej malowniczych stanów w USA
17. ateistka od dłuższego czasu
18. 16-letni rodzony brat, maniak komputerowy z zamiłowaniem do przeważnie klasycznego rocka
15-letnia siostra (cioteczna, ale bliższa niż brat), uwielbia HP i dzieli ze mną większość zainteresowań
19. szyja
20. zdecydowanie od tyłu smiley
21. nie mam, wybrana osoba musi mieć w sobie po prostu "to coś" smiley
22. do niedawna zarzekałabym się, że hetero, ostatnio jednak skłaniam się jednak ku bi...
23. zalecę facebook'iem - to trochę skomplikowane :/ choć na moją logikę to jestem wolna jak ptak smiley
24. szalona, niepoprawna romantyczka, wg niektórych "matka Polka", domorosła pani psycholog, tolerancyjna, inteligentna, zboczona/demoralizująca, leniwa, wrażliwa (często aż za bardzo), lojalna
25. całkowitej samotności
26. nie mam bladego pojęcia
27. "Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach" (aczkolwiek jedna z "mądrości cioci Korby" też mi się podoba - "miłość to niewola, płacz i zgrzytanie pochwy" smiley smiley smiley )
28. zalety - potrafię słuchać, dochowuję tajemnic
wady - brak mi siły przebicia, niskie poczucie własnej wartości
29. po jednym z 4 ulubionych "kategorii" opowiadań, choć w każdej jest ich cała masa:
- HG/DM - "I believe in a thing called love" (dawno już czytałam, więc szczegółów nie opiszę)
- HG/SS - "Zabawa" (tu wychodzi na światło dzienne moja "niegrzeczna" strona - uwielbiam to opowiadanie za wszystkie bardzo realistyczne opisy "scen", jakie są w nim umieszczone, oraz za emocje, których nie brakuje u Hermiony ani u Severusa)
- HP/DM - tu pojawia się mały problem, więc będą dwa: "Owned" (choć nie doczytałam jeszcze do końca) i "Big dick, come quick" (wiem, tytuł powala smiley )
- HP/SS - zalatuje lizusostwem, ale jest jak najbardziej szczere: "Desiderium Intimum" (wcześniej chyba "Ostatni Bastion" ale to ogólnie)
30. nie znam Was osobiście, ale mogę powiedzieć, że uwielbiam Was za każdą sekundę, jaką poświęciłyście na wymyślenie całego "Desiderium Intimum", za pasję, jaką wkładacie w każdy szczegół tego opowiadanie i za niesłabnący entuzjazm, mimo całego czasu i energii, jakie kosztuje Was pisanie smiley
Edytowane przez monalo4 dnia 28-05-2012 02:24
Akinami
Użytkownik

Data rejestracji: 17.04.13
Dodane dnia 18-04-2013 16:40
1. Akiś
2. Jeszcze 16. W lipcu mam 17 urodziny.
3. 170 cm. Włosy naturalnie blond, ale lubię z nimi kombinować więęęc. Oczy mam zielone :3
4. Czarny to niestety nie jest kolor, a szkoda ;c No to czerwony. A nienawidzę różowego.
5. Interesuję się Azją, a szczególnie Japonią. W wolnych chwilach lubię też czytać książki. Uwielbiam śpiewać, o. Trochę gram na gitarze.
6. JEM WSZYSTKO <3 Kocham jedzenie. No. Drobnymi wyjątkami są grzyby, mleko i wątróbka, fu.
7. Nie palę. Piję.... Bardzo rzadko.
8. Ulubiony przedmiot... TRUDNA SPRAWA XD Chyba wszystkie przedmioty zawodowe. Jestem na hotelarstwie.
9. Kwiat? Uwielbiam lilie, ale tulipan też mnie zadowoli. A zwierze? Jezu. Kocham wszystkie zwierzęta. Oprócz pająków.
10. Muszę wszystko wymieniać? Muzyka jakiej słucham to głównie metalcore, deathcore, punk rock, J-rock. Mogę podać last.fm :3
11. Na obecną chwilę ciągle słucham Sleeping With Sirens - "James Dean & Audrey Hepburn"
12. Lubię filmy branżowe. Wszystkie. Ulubionym serialem jest Queer as Folk, no i może Gra o tron. Programów nie mam, bo nie oglądam telewizji, ha!
13. Wiadomo HP na pierwszym miejscu <3 Poza tym lubię wszelakiego typu fantastykę. Książki Kinga uwielbiam.
14. ._________. Nienawidzę takich pytań.
15. Największych marzeń się nie mówi na głos, bo się nie spełniają.
16. W Japonii. Ewentualnie zadowolę się Anglią.
17. Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy~
18. Mam dwie dużo starsze siostry. Izę i Agnieszkę. Nie będe się o nich rozpisywać. Już ze mną nie mieszkają i mają swoje rodziny, więc smiley
19. OBOOOJCZYYYKIIII *-* To też część ciała, prawda? Lubię ładne dłonie też, ha.
20. Nie wiem kto pisał te pytania xd Nie wiem. W sumie się nad tym nigdy nie zastanawiałam.
21. Ulubiony typ? Nie określam tego jakoś specjalnie, bo w końcu nie o wygląd chodzi. Ale lubię ciemne włosy. Długie i u Panów i u Pań. Tatuaże jak najbardziej mile widziane, mrr.
22. Jestem biseksualna.
23. Nie mam nikogo, ha.
24. Wrażliwa, zabawna, uparta, wredna (dla niektórych), przyjacielska, uparta. Ogólnie jestem typem choleryka ._.
25. Najbardziej boję się ciemności. Mam paniczny lęk.
No i samotności się okropnie boję.
26. Średniowiecze. Tak bardzo bym chciała <3
27. "Nic dwa razy się nie zdarza."
28. Zaletą jest to, że nie dam sobie w kaszę dmuchać. No i zawsze coś wymyślę, więc nie jest ze mną nudno! Ta moja wredota i upartość to największe wady ._.
29. "Seria Herbaciana" - tym co czytali nie muszę tłumaczyć dlaczego smiley Oczywiście DI - szczerze przyznam, że dopiero zaczęłam to czytać, ale już kocham i szybko nadrobię, bo wciąga jak nie wiem. Dobra. Nie będę wymieniać, o zbyt wiele tego. Wszystko co dobre, po prostu <3
30. Jakbym miała to ocenić patrząc na DI, to ja was nie lubię. KOCHAM WAS <3
centaurian
Użytkownik

Data rejestracji: 04.05.13
Dodane dnia 28-05-2013 03:35
1.Centaurian/Arkadiusz
2. 20, a za parę dni 21/ 07.06.1992
3. 172cm/włosy hmm r30;farbowane, oczy koloru zieleni
4. Ulubionym kolorem jest czarny i ..różowy, znienawidzonym.. nie mam
5. Interesuję się wszystkim
6. Najbardziej chyba zupę pomidorową(mógłbym tonami), a najbardziej nie lubię sajgonek
7. Nie piję ani nie palę
8. Nie mam
9. Ulubiony kwiat.. pierwiosnek, a zwierzę kot..
10. Ulubione: zespoły ..dużo ich Muse, Nickelback, Tokio Hotel, 30 second to Mars, AC/DC/ /Bill Kaulitz, Matthew Bellamy,.
11. In the End. Ubers ende der welt, Nacht dir kommt nichts.
12. Nie mam
13. Za dużo by wymieniać
14. Nie mam
15. Wolałbym nie mówićsmiley.
16.Na Marsie;P a tak poważnie nie wiem
17. Jestem ateistą, lecz najbliżej mi do hinduizmu
18. Jestem jedynakiem
19. Umięśniony męski brzuszeksmiley
20.r1; Na jeżdzcar1; i rna pieskar1;
21. Nie mam, musi mieć to coś..
22. Jestem homoseksualistą
23. Wolny
24. Roztrzepany, lecz cierpliwy, spokojny, sarkastyczny
25. Nienawidzę pajęczyn..(jak w jakąś wpadnę piszczę)
26. XVIII/XIX wiek
27. Alea iacta est
28. Muszę??
29. Wasze i paręnaście innych
30. A czemu miałbym nie lubić

Centaurian
centaurian Wyślij Prywatną Wiadomość
zero1314
Użytkownik

Miejscowość: Malbork
Data rejestracji: 04.01.15
Dodane dnia 04-01-2015 02:50
1. Zero1314
2. 18 lat, urodzona 06.07.1996
3. Wzrost 164cm, oczy szare, włosy jasno brązowe
4. Ulubiony kolor: czarny, szafirowy, szmaragdowy, krwistoczerwony, fioletowy,
Znienawidzony: różowy, żółty (i inne które są intensywne, oczojebne)
5. Hobby/Zainteresowanie: Medycyna sądowa, manga i anime, muzyka, (j-rock, k-rock i to co wpadnie w ucho) taniec, kultura Japonii, czytanie, muzyka, spacery, morze
6. Uwielbiam: sushi, zupę pomidorową i grzybową i spaghetti, uwielbiam sok multiwitaminowy lub pomarańczowy. Ubóstwiam lody czekoladowo-miętowe i mleko czekoladowe (mogę je pić litrami). Nie znoszę wszystkich innych zup, zwłaszcza barszczu, soku pomidorowego i zwykłego mleka.
7. Czasami jak jestem baaardzo zdenerwowana, a nie chce zrobić lub powiedzieć czegoś czego mogę później żałować.
8. Uwielbiam: chemie (choć w tym roku jakoś mi nie idzie), biologie, polski, historie. Nienawidzę: fizyki i matematyki.
9. Kwiat: róże, bromelie. Zwierze: pantera, puma, wilk, kot
10. Dużo tego: słucham to co wpadnie mi w ucho (rock, metal, pop)
Aktorzy nie za bardzo posiadam, ale zachwyciła mnie gra w Kuroshitsuji Hiro Mizushima, Ayame Gouriki.
11. Dużo tego:
-Monster - Skilleta
-Poison kiss - Quartet Night
-Orion de SHOUT OUT - Natsuki Shinomiya
-My Songs Know What You Did In The Dark
-Release The Panic - RED
-Shoujo S - Scandal
-Shadows - RED
-Anthem of The Lonely
-Another Black Day
-Anti You - Blue Stahli
I wiele innych
12. Ulubione filmy: Harry Potter, Resident Evil, Kuroshitsuji, Igrzyska Śmierci, seria Herkules Poirot, Underworld. Z seriali lubię Kości i Kryminalne Zagadki.
13. Ubóstwiam oczywiście serie o Harrym Potterze, ale mam zbyt wiele ulubionych autorów i książek. Ogólnie czytam fantastykę i kryminały.
14. Jest ich zbyt wielu. smiley
15. Dostać się na studia, a potem zostać dobrym lekarzem (chirurgiem lub patologiem)
16. Chyba w Krakowie (Kraków nocą jest przepiękny), może gdzieś za granicą (byleby była dobra praca)
17. Jestem chrześcijanką
18. Mam młodszą o rok siostrę, jest prawie całkowitym moim przeciwieństwem
19. Szerokie barki
20. Ojj. Nie wiem nigdy o tym nie myślałam, ale to chyba zależałoby od nastroju.
21. hmmm Inteligentny, tajemniczy, wredny (dla niektórych), zaborczy. Nie wiem chyba po prostu musi mieć to coś co będzie mnie do niego przyciągało
22. Hetero
23. Nie mam nikogo.
24. Uporządkowana (aż za bardzo), spokojna (choć potrafi się zabawić, gdy jest na to pora), zaborcza, optymistyczna, pomocna, wredna (czasami jak nie mam humoru), lojalna, wierna, uczciwa, wrażliwa
25. Odrzucenia, wygłupienia się przed innymi, samotności
26. Starożytność
27. Dawid Łatacz
"Walcząc nie zawsze będziesz wygrywał, jednak zawsze będziesz miał świadomość podjętej walki."
Gabriel García Márquez
''Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.''
28. Dużo tego. Mam wiele wad tak samo jak i zalet
29. Niestety powtórzę się, ale dużo tego. Lubie, gdy Harry jest bad boy - Mroczny jak noc lub Zejście w Mrok (ciekawy pomysł), ale nie tylko no cóż np. Harry Potter the boy who lived in Japan - oryginalność. Ulubieniec Losu i gracz przeszłości - ciekawa relacja Harrego i Toma i fabuła,
30. Nie mam powodu by Was nie lubić. smiley
Himeyra
Użytkownik

Data rejestracji: 05.07.15
Dodane dnia 30-12-2015 19:25
1. Himeyra/Różnie/Wiktoria
2. 15 lat, urodzona 1 grudnia 2000
3. 176? Brązowy, brązowy
4. Uwielbiam zieleń, złoty, srebrny, biały, czarny. Nienawidzę... hmm to za mocne słowo, nie przepadam za niektórymi odcieniami niebieskiego.
5. Czytanie, pisanie, oglądanie filmów/seriali, muzyka,podróże
6. Uwielbiam Spaghetti, pizzę, wszelakie słodycze. Nienawidzę fasolki, szpinaku i w ogóle większości warzym. Nie przepadam też za zupami
7. Nie palę, piję bardzo, bardzo rzadko, tylko okazyjnie.
8. Nie mam raczej ulubionego, jeśli muszę wybierać chyba angielski. Nienawidzę matematyki, fizyki, chemii. Można w sumie tak wymieniać.
9. Kwiat to róża, a zwierzę.. chyba kot.
10. Nie mam ulubionych, za trudno wybrać. Chociaż z zespołów ostatnio Evanescence.
11.Ulubionych piosenek lista jest tak długa, że generalnie nie mam czasu jejprzepisywać smiley
12. Seriale to Orphan Black, The 100, Salem, Faking It. Filmów jest za dużo.
13.Hhahaha, to żart? W życiu tego nie wypiszę... Te listy ciągną się... Może jeszcze dodajcie punkt ,,Ulubione fanficki"? Wtedy się już do reszty nie pozbieram.
14. Harry Potter, Severus Snape, Draco Malfoy, Lexa(the 100), Julia, Warner (Dotyk Julii) i cała masa innych
15. Się nigdy nie spełni.
16. Nowy Jork lub gdzieś w Hiszpanii. Właściwie mogłabym wszędzie, byle nie na wsi.
17. Chrześcijanka, niepraktykująca
18.Jestem jedynaczką.
19. Oczy, włosy
20. Trudno wybrać jedną, myślę że większość jest w porządku.
21. Mocny, wyrazisty. Podobnie z charakterem
22. Jestem biseksualna.
23. Aktualnie nie jestem w związku.j sta
24. Optymistyczna, egocentryczna, czasami introwertyczna, wybuchowa
25. Tego że w przyszłości nie będę już tą samą osobą
26. Wszystko jedno. Wszędzie gdzie bym mogła.
27. W życiu nigdy nie przegrywaj.
28. Raczej nie mnie to oceniać
29. Hahhahahahahhaa czyli jednak jest takie pytanie! Boże to jest taka ogromna lista, że nie dam rady wypisać wszytskich, ale jeśli kogoś to naprawdę interesuje, to zapyta smiley
30. Właściwie to lubię to chyba wszystkich których poznałam do tej pory, choćby przelotnie smiley
Katie_Snape
Użytkownik

Data rejestracji: 25.12.16
Dodane dnia 25-12-2016 19:52
1.BOLTrun/Klemcia/Klementyna
2.20lat/22.09.1996r
3.161 cm/brązowy/szaro-zielone
4.zielony,niebieski ,czarny i różowy
5.Hobby:tworzenie i rysowanie/Zainteresowania:Grafika komputerowasmiley
6.Jem prawie wszystko,lubię wszystkie rodzaje herbat,nie znoszę mleka i wody(sama woda).
7.Nie pale i nie pije
8.Ulubiony:Grafika komputerowa,Znienawidzonysmileyodstawy algorytmizacji i programowania(Uczę się na studiach w wydziale informatyki ,kierunek inżynieria cyfryzacji)smileysmiley
9.Ulubiony kwiat: Orchidee, Zwierzę: troche ich jest ,ale najbardziej to Kameleony i Chomikismileysmiley
10.Jeśli chodzi o muzykę to zależy jaka wpadnie mi w ucho , a jeśli chodzi o aktorów to :Alan Rickman i Tom Hiddleston(Loki)smileysmiley
11.Within Temptation - Fire And Ice ,Nightcore - How Do You Love Someone,i wiele innychsmileysmiley
12.Z filmów długo bym wymieniała /Dlaczego JA,Szpital.
13.Ulubiona książka: Dom Kości i wiele innych.
14.Loki,Severus,Harry no i może Tom Riddlesmileysmiley
15.Jak na razie nie mam.
16.W Japonii.
17.-----------
18.Mam starszą siostre o dwa lata i młodszego brata o pięć lat.
19.Włosy,ręce.
20.Nie mam.
21.Bruneci z długimi bądż krotkimi włosami,oczy zielone albo czarne,dobrze wysportowani ale bardziej szukam kogoś podobnego do Severusa smileysmileysmileysmiley
22.Bi
23.singiel
24.wrażliwa,twórcza,przyjacielska,czasem wredna,zazdrosna,nieśmiała, bardzo łatwo wpadam w doła,miła,uprzejamsmileysmiley
25.Boje się PAJĄKÓW....i samotności , nie lubie być samasmileysmiley
26.Do Hogwartusmileysmiley
27.Żyj każdym dniem. Nie myśl co było wczoraj myśl co będzie dziś.
28.troche dużo by wymieniaćsmiley
29.Seria Herbaciana,W pułapce Czasu, Jedenaście razy, Harry Potter i król węży, Kamień małżeństw, Melodie dusz, Bez słów smileysmiley
30.Dopiero co was poznaje ,ale podziwiam was bardzosmileysmiley
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Heathcliff1510
25/07/2017 03:36
Wasze obrazki i ikony świetnie komponowały się z czytanym tekstem, stąd moja prośba o wrzucenie ich na inny serwer. Teraz ta strona wygląda po prostu smutno i przez to ja jestem smutna smiley

Heathcliff1510
23/04/2017 17:17
Wpadłam tutaj 3 dni temu i nie potrafię się wyplątać! co DI z człowieka robi!!!

KaoriSuYo
02/04/2017 22:24
No i znów tutaj wróciłam! Buziaki dla wszystkich!

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Homonim
27/12/2016 04:02
Jesli to cos z potterem to moze gospoda?

Wilczyca
26/12/2016 23:16
Oj, urwało się. Dziewczyny, jak tam z tą książką?? czekam i czekam, tak bym chciałam jeszcze kiedyś przeczytać coś Waszego

Wilczyca
26/12/2016 23:15
Hej, czy ktoś się orientuje czy poza yaoifan fora istnieje jakieś działające forum, gdzie można wrzucać opowiadania yaoi? Tworzę ostatnio swojego kolosa i myślę, gdzie by tu go publikować smiley BTW, dzie

Homonim
22/12/2016 17:59
I jak co swieta wracam tutaj i zostawiam slad w postaci komentarza. Niezmiernie mi milo, chwilo trwaj!

Will
17/12/2016 21:19
Pozdrawiam wszystkich smiley Całą starą ekipę i nową smiley

Sectienne_Marie_Snape
15/12/2016 23:56
Nie na pewno nie Marika, Sectienne jestem od 2008 roku i ciagle na tym nicku.Ariano dziękuję, tego szukałam smiley

ariana_86
06/12/2016 14:54
Czego pragną mężczyźni. Z tego co wiem nadal nie zostało przetłumaczone do końca. Brakuje ostatniego rozdziału.

Csodar
26/11/2016 17:27
Kamień małżeństw nie jest dokończony niestety. A tak btw. Marika Snape?

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

marta23mm
07/11/2016 15:23
A pamietasz o czym byl ten ff

Sectienne_Marie_Snape
07/11/2016 12:20
Ludziska słuchajta, kiedyś czytałam jednego fika, był on tłumaczony z j. francuskiego i nie bylo dokonczone tłumaczenie. Nie pamietam ni hu hu tytułu.

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie