dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Photobucket Desiderium Intimum
Photobucket Desiderium Intimum In Other Languages
Photobucket Desiderium Intimum Soundtrack
Photobucket Desiderium Intimum Trailers
Photobucket Desiderium Intimum Arts
Photobucket Inne Ficki
Photobucket Tłumaczenia
Photobucket Videos by Ariel & Gobuss
Photobucket Videos by Ariel Lindt
Photobucket Videos by Gobuss
Photobucket Contests
Photobucket Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

Photobucket YouTube Ariel
Photobucket YouTube Gobuss
Photobucket Last Ariel & Gobuss
Photobucket Livejournal
Photobucket Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Photobucket Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Photobucket Fanfics
Photobucket Arts
Photobucket Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Snarry World

Snarry World

Snarry World

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
ekologiczny szampon ...
świat internetu
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,763
Najnowszy Użytkownik: Civetta

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
The best Snarry pics:
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o tobie
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Autor Poznajmy się
arielgobuss
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 11-09-2009 16:22
Chciałybyśmy, aby każdy z Was napisał nam coś o sobie. Mamy ponad 600 użytkowników, a w ogóle Was nie znamy. Koniecznie trzeba to zmienić!
Oto lista pomocnych pytań i wskazówek (czyli rzeczy, które chciałybyśmy o Was wiedzieć):
1. Nick/xywka/imię.
2. Wiek/data urodzenia.
3. Wzrost, kolor włosów i oczu.
4. Ulubiony i znienawidzony kolor.
5. Twoje hobby i zainteresowania.
6. Co najbardziej lubisz jeść i pić, a czego nie znosisz.
7. Czy palisz/pijesz? Jeżeli tak, to jak często i dlaczego?
8. Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole/twój zawód.
9. Ulubiony kwiat, zwierzę.
10. Ulubione zespoły/wokaliści/wokalistki a także aktorzy/aktorki.
11. Ulubione piosenki.
12. Ulubione filmy/seriale/programy.
13. Ulubione książki i pisarze/poeci.
14. Ulubieni bohaterowie (z książek/filmów/gier).
15. Twoje największe marzenie.
16. Gdzie najbardziej chciałbyś/-ałabyś mieszkać?
17. Jakiego jesteś wyznania? (jeżeli jesteś jakiegoś)
18. Czy masz rodzeństwo? (jeżeli tak, to napisz coś o nich)
19. Ulubiona (albo najseksowniejsza według ciebie) część ciała.
20. Ulubiona pozycja seksualna (w wyobraźni albo na żywo).
21. Ulubiony typ urody męskiej i żeńskiej (innymi słowy - kto ci się podoba?)
22. Twoja orientacja..
23. Twój stan "cywilny" (tzn. czy jesteś (albo i nie jesteś) w związku i z kim).
24. Opisz dziesięcioma określeniami swój charakter.
25. Czego się najbardziej boisz?
26. Gdzie i do jakiego okresu chciałbyś/-ałabyś się przenieść, gdybyś mógł/mogła?
27. Życiowe motto/myśl/aforyzm.
28. Wypisz kilka swoich zalet i wad.
29. Ulubione ficki/arty/klipy (opisz jednym zdaniem, dlaczego je lubisz).
30. Lubisz nas? ;)

Oczywiście nie trzeba odpowiadać na wszystkie - są to jedynie podpowiedzi, co można napisać i co chciałybyśmy o Was wiedzieć :)

Czekamy na Wasze odpowiedzi! ^_^

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Edytowane przez arielgobuss dnia 12-09-2009 01:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poznajmy się
AngelsDream
Użytkownik

Data rejestracji: 06.05.09
Dodane dnia 11-09-2009 19:49
1. AngelsDream/Żaneta
2. 31.12.1985 23:00
3. 160 cm/brązowe/zielone.
4. Czarny i łososiowy.
5. Literatura, fotografia, wilczaki, szczury.
6. Ogólnie lubię jeść.
7. Nie palę, a piję okazyjnie - zwykle piwo miodowe.
8. Od dawna już ze szkołą nie mam wiele wspólnego.
9. Ogólnie lubię zwierzęta, ale wilki i wiewiórki są na czele.
10. Sport to nie moja bajka.
11. Muzykę lubię różne, a co do aktorów: Rickman, Diesel
13. Różne.
12. Oj długo by wymieniać.
13. Podobnie. Zbyt wiele książek, żeby dać radę.
14. Richard Riddick i Rodney.
15. Takie sensowne: zobaczyć wilka na żywo i z bliska.
16. Blisko natury, w spokoju.
17. Hmm, własnego.
18. Miałam, ale niestety...
19. Włosy i dłonie.
20. A wiecie, że w sumie nie wiem?
21. Tu też jest różnie - bardziej fascynuje mnie jednak charakter.
22. Bi z odchyłem jednak w kierunku panów.
23. W związku od prawie czterech lat z pewnym architektem.
24. Egoistka, chwiejna emocjonalnie, pewna siebie, mściwa, twórcza, drobiazgowa, dziecinna, słodka, drapieżna, nieprzewidywalna.
25. Siebie?
26. Myślę, że mimo wszystko tu mi dobrze.
27. Jest tylko jedna droga - moja droga.
28. Wady: spóźnialska bałaganiara o skłonnościach do lawirowania między zasadami. Zalety: można na mnie liczyć, umiem słuchać.
29. Herbacianka - za pomysł z wieżą. Piętaszek - za zakończenie. Światełko - za napięcie. 'Bydlaczki' - za emocje. DI - za Severusa. Dlaczego właśnie ty - za genialne tłumaczenie. Pióro i atrament - za to, co Sev wypisał na Harrym. Droga do Piekła - za orgię smiley.
30. Lubię i podziwiam.
http://www.angelsdream.yoyo.pl/index.php Wyślij Prywatną Wiadomość
starcatcher
Użytkownik

Data rejestracji: 21.08.09
Dodane dnia 11-09-2009 20:08
czytając te pytania wróciłam do czasów szkoły podstawowej gdzie bardzo popularne były 'złote myśli' :D zawsze lubiłam odpowiadać na masę dziwnych pytań, niech więc będzie, obnażę się jako pierwsza :D

edit: jednak jako druga :P

1.Starcatcher / Alicja
2. kalendarzowo? lat 5 z kawałkiem ;) (trafiłam na 29 luty)
3. włosie brązowe, oczy zielone
4. zdecydowanie moim naj jest czarny i fioletowy, a nie lubię turkusowego i złotego. ble.
5. muzyka, książki, film (ogólnie rzecz biorąc-czytanie), dietetyka, fotografia, rysunek, zwierzęta
6. jestem weganką, więc odpada wszystko z mięsem, mlekiem i jajcyma, poza tym lubię wszystko :D
7. nie palę, piję okazyjnie
8. zawód:studentka, matmy i chemii fizycznej wprost nie cierpię, samo pisanie o tym przyprawia mnie o ścisk żołądka :P
9. lubię kwiatki ale one mnie nie, wszystkie mi więdną w pokoju. ze zwierząt to szczurki uwielbiam^^
10. wszystko tylko nie to.
11. dłuugo by wymieniać, ale słucham rocka i wszystkie temu podobne sprawy. a z aktorów to lubię bardzo Johnnego Deppa, Hugh'a Grant'a i Alana Rickamana.
12. film:Amelia, serial: gotowe na wszystko, dr house
13. Masterton, King
14. Snape^^', Willy Wonka :D i Jack Sparrow, aye!
15. pojechać do finlandii i szwecji
16. nie myślałam jeszcze nad tym
17. własnowierca? tak to się ładnie nazywa chyba
18. nie mam takich atrakcji w domu. chociaż chciałabym mieć.
19. ulubiona:oczy, najseksowniejsza: pupa xD
20. ciężki wybór ^^'
21. mam słabość do długowłosych panów, najchętniej ciemnowłosych.i od zawsze zazdroszczę rudowłosym dziewczynom. kocham rudy u dziewczyn!
22. hetero
23. jestem zajęta aktualnie :P z kim? z facetem ;]
24. ponoć brak na mnie słów :P
25. skorka pospolitego =='
26. fajnie było jak miałam 17 lat.
27. "i'll never be who you want me to be you'll never see beauty that i see"- pierwsze co mi do głowy przyszło
28. to pytanie zawsze sprawia mi trudność, o to trzeba pytać ludzi którzy mła znają.
29. ulubione ficki... hmmm... snarrowate rządzą zdecydowanie: "coś do pisania"& "atrament i pióro", słynna seria herbaciana i ... "desiderium intimum" ^^ a z artów to bardzo, bardzo lubię rysunki panny gill (gilll.deviantart.com), rozbrajają mnie totalnie :D
30. nie znam was ale kocham was za DI :P
Edytowane przez starcatcher dnia 14-09-2009 10:08
smarteczka
Użytkownik

Data rejestracji: 20.03.09
Dodane dnia 11-09-2009 21:56
1.smarteczka/Doris/Dorota
2.30.12.19../3 dziesiątka już za mnąsmiley
3.168/czarne/oficjalnie niebieskie (chociaż dalej twierdzę że mam szare)
4.ulubiony-niebieski, znienawidzony-różowy
5.anime, manga (yaoi smiley), dobra książka fantasy
6.uwielbiam jeść to czego nie ugotuję (reaguję na hasło: podano do stołu)/ nie lubię pomidorowej
7.papierosom mówię NIE, alkohol tylko okazjonalnie
8.ulubiony: matematyka, znienawidzony: polski (uwielbiam czytać ale nie pisać)/ekonomista
9.róża, kotki
10.brak
11.różnie - zależy od nastroju
12.jak na razie to: House/The Closer/Criminal Minds
13.fantasy
14.za dużo tego smiley
15.płynnie mówić i pisać po angielsku (i w końcu zrobić prawko)
16.tam gdzie by mi dali w końcu święty spokój
17.jestem "przeklęta" (wg mojej rodziny jeszcze trochę a dostanę ekskomunikę smiley )
18.dużo... i całe szczęście, że aż tyle
19.nogi
20.hmm... niech zacznę wyliczać... hmm...
21.wysocy bruneci (najlepiej z lekkim zarostem ^_^)
22.hetero
23.single (zatwardziały)
24.uparta, upierdliwa, dociekliwa, dosadna, dokładna, nieustępliwa, maniaczka, nie umiejąca kłamać (w końcu mogłabym się już tego nauczyć smiley), wybredna, niecierpliwa
25.dzisiaj? utraty niezależności
26.epoka wiktoriańska (tylko jak sobie pomyślę że miałabym się nie myć przez tydzień... zostaję w teraźniejszości przy swojej kabinie prysznicowej)
27.żyj i pozwól żyć innym
28.patrz pkt 24 - za bardzo się tam rozpisałam (czasem wada to zaleta więc nie wskazuję co jest co)
29.Jemioła - uwielbiam ciotkę Klarę, Herbacianka - za całokształt, przeczytałam i przepadłam (moje pierwsze snarry), Kamień Małżeństw - niebanalna historia (każdy rozdział wnosi coś nowego)... i w końcu DI - za emocje (dosadne i niekiedy zabójcze smiley)
30.to chyba żart? muszę się zastanowić... hmm... oczywiście że TAK smiley))))
Innocent
Użytkownik

Data rejestracji: 20.06.09
Dodane dnia 11-09-2009 22:13
1. Innocent/Kamila
2. 27.04.1992
3. 170cm/czarny/piwne
4. ulubiony: Johnny Depp
5. Dwie rzeczy, bez których nie mogłabym żyć to książki i muzyka. Jestem za minimalizmem smiley
6. Rzadko jadam mięso, a jem wszystko, co słodkie i pikantne. Piję mleko i kawę (osobno), a jak któregoś zabraknie, to wodę.
7. Palenie rzucam (dosyć skutecznie), a piję okazjonalnie. Dlaczego? Bo w młodości często popełnia się błędy.
8. ulubiony: j. angielski, znienawidzony: wszystkie ścisłe (dodam, że uczę się w technikum ekonomicznym)
9. konwalia, jaśmin - mam nadzieję, że to są kwiaty, lubię duże koty
10. Nie mam pojęcia o sporcie
11. utwory fortepianowe, za głośny rock i nastrojowe, stare ballady
12. Dr. House; On, ona i dzieciaki
13. Lubię różnorodność, nie mam ulubionych autorów.
14. Sweeney Todd, Severus - Wasz i pani Clio (Seria Herbaciana)
15. Jeszcze go nie mam.
16. Nie tutaj, gdzie obecnie.
17. --
18. Mam rok młodszego brata, bez którego dokuczania nie mogłabym żyć smiley I przyrodnią siostrę (dwa latka), którą widuję średnio co pół roku.
19. oczy, włosy
20. na jeźdźca
21. ten, kto ma w sobie to "coś"
22. Bi
23. Wolna
24. narwana, egoistka, samotniczka, pesymistka, marzycielka, wybuchowa, tolerancyjna, perfekcjonistka, skryta, nieśmiała
25. Że się zakocham
26. Dobrze mi tu i teraz smiley
27. I've got to follow my heart, no matter how far
28. Za słabo się znam, by to oceniać smiley
29. przeważnie snarry: "DI" i "Seria...", kilka krótszych, spotkanych przez przypadek, i które zachwyciły - niestety bezimienne. Dlaczego? Ze względu na Severusa oczywiście... smiley
30. Uwielbiam smiley Waszą twórczość również smiley
Edytowane przez Innocent dnia 11-09-2009 22:18
arielgobuss
Super Administrator

Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 12-09-2009 01:19
Ariel:

1. Ariel Lindt (znana kiedyś jako: Ariel Sol Niania Ogg Gina Amelie Yo-Yo Idgie's Sister Lindt Rimbaud Amadeosdatter de Chocolatiere' Heavenly Creatures' i Księżniczka Jedzenia i Spania Jaaki-kiiiciuś o przydomku "ZjemWszystkoCoZobaczę")/Paula
2. 23 lata (23.10.1985r.)
3. 160 cm/brąz/ciemny brąz
4. Ulubiony - oczywiście różowy :D Ale lubię także czerwony, fioletowy i czarny. Nienawidzę z kolei zgniłozielonego i szarego.
5. Snarry, Snarry i jeszcze raz Snarry oraz SLASH :D Uwielbiam pisać ficki, robić filmiki, czytać książki, oglądać ze Skarbem filmy i seriale. I zachwycać się Severusem i Guyem :D A także Czarownictwo, astrologia i spanie :)
6. lubię wszystko :D ale najbardziej chyba kuchnię chińską i tradycyjną polską (bigos, zimne nóżki, gołąbki) oraz słodycze :D Chociaż w zasadzie to zjem wszystko, jeżeli będzie tylko dobrze przyprawione :D Nie lubię surowych warzyw (brukselka blah!). Wypiję też wszystko, ale najbardziej ze wszystkiego kocham Coca-Colę Zero i Lipton Green Tea. No i Redd'sa jabłkowego :) A nie znoszę kawy i mocnych alkoholi.
7. Nie palę w ogóle i nigdy nie paliłam. Piję okazjonalnie, a w zasadzie to nawet rzadko.
8. Szkołę mam już dawno za sobą, ale zawsze najbardziej lubiłam angielski i geografię, a nienawidziłam niemieckiego i biologii.
9. Ulubiony kwiat - róża oczywiście (biała, różowa, czerwona, herbaciana - każdy rodzaj) i biała lilia. A ze zwierząt - KOTY (wielka miłośniczka wszystkiego co mruczy, drapie i miałczy i jest takie śliczniusiooo-słodziuuusieee :p Jak widzi kota, to jej totalnie odbija :p)
10. zespoły/muzycy: Sarah Brightman (!!!), Sarah McLachlan, Nine Inch Nails, Linkin Park, Skillet, Within Temptation, Evanescence, Josh Groban, "stara" Avril Lavigne, "stary" Savage Garden i Darren Hayes, Sumptuastic, Andrew Lloyd Weber ("Koty"!); aktorzy/aktorki: Richard Armitage (!!!), Alan Rickman (ale tylko jako Snape!), Johnny Depp, Brad Pitt, Emma Watson, Natalia Oreiro, Helena Bonham Carter
11. och jej... nie da się ich wymienić, za dużo i zbyt wspaniałych, ale część można znaleźć we wstępach do naszych rozdziałów, a resztę u wszystkich wymienionych przeze mnie muzyków i zespołów
12. filmy: Harry Potter (of course :p), Niebiańskie Istoty, Władca Pierścieni, Wywiad z wampirem, Smażone Zielone Pomidory, Mała syrenka, Całkowite Zaćmienie, Piraci z Karaibów, Fantaghiro, Czekolada, Instytut Benjamenta czyli ten sen który ludzie nazywają życiem; seriale: Zagubieni, Robin Hood, Merlin, Dr House, Gotowe na wszystko, Queer as folk, Czarodziejka z Księżyca (Sailor Moon), Kapitan Tsubasa, Loveless, 24 godziny; programy: Monty Python, Kuba Wojewódzki, You can dance, Mam talent (a także wiele, wiele innych z każdej kategorii :D)
13. Harry Potter by J.K.Rowling, seria Świat Dysku (!!!) by Terry Pratchett, Dobry Omen by Terry Pratchett i Neil Gajman, Trylogia Czanego Maga by Trudi Canavan, trylogia Atramentowy Świat by Cornelia Funke, trylogia Tunele by Gordon i Williams, seria Dragon Lance (Kroniki, Legendy i Kuźnia Dusz) by Margaret Weis i Tracy Hickman, Saga o Ludziach Lodu by Margit Sandemo, Smażone Zielone Pomidory by Fannie Flagg, Boskie Sekrety Siostrzanego Stowarzyszenia Ya-Ya by Rebbeca Wells, Kroniki Wampirów by Anne Rice, Krzyk w niebiosa by Anne Rice
14. Severus Snape (a to niespodzianka ;p), Hermiona Granger, Guy of Gisborne (z Robin Hooda), Akkarin (z trylogii Czarnego Maga), Raistlin (z sagi Dragon Lance), Jack Bauer (z 24 godzin), Niania Ogg, Vimes i Vetinari (z serii Świata Dysku), Sol (z Sagi o Ludziach Lodu), Apri i Cori (z mojego dawnego opowiadania), Idgie (ze Smażonych Zielonych Pomidorów), Haruka Tenoh, Seiya Kou i Usagi Tsukino (z Sailor Moon), Crowley (z Dobrego Omenu), Armand/Amadeo (z Kronik Wampirów), Tidus, Cloud i Squal (z serii Final Fantasy), Richard (z Zaginionych)
15. Żyć sobie długo i szczęśliwie z moim Skarbusiem, robić to, co kocham i zwiedzić cały świat! ^_^
16. W domu jednorodzinnym z dużym ogrodem, najlepiej tutaj w Polsce, ale mogłabym się skusić także na Norwegię albo Anglię.
17. jestem całkowitą Agnostyczną
18. nie mam niestety żadnego, ale zawsze chciałam mieć starszego brata :) (tzn. mam gdzieś brata przyrodniego, ale nigdy go nie poznałam)
19. zdecydowanie u kobiet piersi, brzuch i plecy, a u mężczyzn - Wiadomo Co :D
20. na żywo - od tyłu, a w wyobraźni i w fickach - każda, o ile występują w niej Harry i Snape :p
21. kobiety - ciemne, długie kręcone włosy i zielone oczy (jakieś podobieństwo do Gobuss? :P) albo rude kręcone włosy i zielone oczy, a faceci - bardzo ciemne włosy i czarne oczy (znowu jakoś tak znajomo :p) i do tego zUeee spojrzenie, które sprawia, że uginają się pod tobą kolana ;)
22. Bi.
23. no jasne, że jestem ' z moim kochanym Skarbusiem Gobuss, już prawie dwa lata :D
24. leniwa, wrażliwa, pedantyczna (w irracjonalnych rzeczach), bałaganiarska (we wszystkim innym, łącznie z mieszkaniem), dziecinna, erotomanka, slasherka (tzn. że slashuje każdego z każdym), zakochana (totalnie i nieodwołalnie), spokojna (czasami :P), cierpliwa i wieczna optymistka
25. śmierci swojej albo kogoś z bliskich, a z tych bardziej prozaicznych to pająków i wilkołaków
26. no oczywiście, że w świat Harry'ego Pottera w cały okres przedwojenny, kiedy Severus żył sobie spokojnie i długo, albo ewentualnie w świat którejkolwiek z moich ulubionych książek, a jeżeli chodzi o nasz zwyczajny świat, to dobrze mi tu i teraz :)
27. "Normalność to tylko krąg światła wokół ogniska", "Slash'em all!", "It's OK to be GAY"
28. patrz punkt 24.
29. ficki: Seria Herbaciana (na zawsze i jeden dzień dłużej!) - za WSZYSTKO!, twórczość Switchknife - za mrok i seksualność, Jeżeli Jesteś Gotowy - za fabułę, Wyzwanie - za pomysł, Światło pod wodą - za to, że to jedyne Drarry, które mnie wciągnęło; klipy - jest ich zbyt wiele, żeby wymieniać, można zajrzeć na nasza listę polecanych klipów, ale z twórców, to będą NuitDiary, Starrose, Sirrah78, akemi42, gin1119, Sehrbesessen, VonnRosenberg, kellygirl2002, KarliMeaghan, Vidderella, Solanyxe i wiele innych :), a arty - twórczość Eneady, Rachael_Draco, Domohazaiki, Sever_Snape, Yupikon, Unduna, Drake, TrekkieGrrrl, wicked_visions i vidderelli
30. No jasne, bardzo lubię, a nawet kocham :D Szczególnie Gobuss ^_^

Gobuss:

1. Gobuss/Mariola
2. 26 lat (28.11. 1982r.)
3. 178 cm/ciemny brąz/zielony
4. czarny i zielony, a nienawidzę różowego (sorry, Ariel ;p)
5. SSS (Slash, Snarry, Snape), no i oczywiście HP, seks i erotyka w każdym wydaniu, książki i filmy
6. pizza i gulasz (i w zasadzie nic poza tym, jestem bardzo wybredna, istnieje bardzo mała lista rzeczy, które lubię jeść, za to przeogromna lista tego, czego nie lubię) a najbardziej lubię pić Colę i Fantę (nienawidzę prawie wszystkich pozostałych napojów)
7. Paliłam przez jedenaście lat (jestem w trakcie rzucania). A piję okazjonalnie (w młodości się szalało, to teraz ma się już dosyć ;p)
8. Najbardziej lubiłam polski, a nienawidziłam przedmiotów ścisłych (matematyka, chemia).
9. Kwiaty kojarzą mi się z pogrzebami i dlatego ich nie cierpię. A ze zwierząt - jamnik. Miłość wieczna i niezmienna!
10. zespoły/wokaliści: Within Temptation, Evanescence, Skillet, Nine Inch Nails, James Blunt; aktorzy/aktorki: Johnny Depp, Alan Rickman, Richard Armitage, aktorek nie mam żadnych
11. patrz punkt u Ariel
12. filmy: Harry Potter, Władca Pierścieni, Spirited Away, Księżniczka Mononoke (!!!), Król Artur, Piraci z Karaibów, Błękitna Laguna; seriale: Zagubieni, Prison Break, 24 godziny, Roswell, Jezioro marzeń, Robin z Sherwood, Merlin; programów brak
13. Harry Potter by J.K.Rowling, seria Dragon Lance (Kroniki, Legendy i Kuźnia Dusz) by Margaret Weis i Tracy Hickman, Trylogia Czanego Maga by Trudi Canavan, trylogia Atramentowy Świat by Cornelia Funke, Gen by Harry Adam Knight
14. Severus Snape (HP), Akkarin (Trylogia Czarnego Maga) i Raistlin (Dragon Lance) -moja Święta Trójca i żadna inna! Nie ma to, jak czarni magowie :p
15. wypieprzyć Severusa Snape'a, a później dorwac się do tyłka Pottera
16. w lochach Snape'a
17. jestem niepraktykującą Katoliczką
18. mam starszą siostrę (28 lat) i starszego brata przyrodniego (34 lata)
19. dłonie i piersi (u kobiet), a u mężczyzn penis (Ariel, nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu :p)
20. zdecydowanie od tyłu - w wyobraźni, fickach, na żywo - zawsze!
21. kobiety - szatynki, brunetki, a mężczyźni - Snape, Snape i jeszcze raz Snape
22. Bi.
23. jestem z Ariel, która jest moim słodkim Uke :)
24. wredna, złośliwa, nerwowa, bałaganiarska, leniwa, slasherka (zawodowa :p), podła (czasami), pyskata, apodyktyczna, wybuchowa i pesymistka
25. pogrzebów, duchów, karaluchów
26. nigdzie, chcę być tutaj i teraz
27. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni"
28. patrz punkt 24.
29. ficki: Seria Herbaciana - za absolutnie wszystko!, Krok po kroku - za to, że to jedyny, nieslashowy fick który wciąga bez reszty i za Severusa!, Blemish - najlepsze Drarry, twórczość Switchknife - za mroczne żądze i za Snape'a
30. czy to podchwytliwe pytanie?

"Uke ma serce tam gdzie należy a Seme między nogami"
Edytowane przez arielgobuss dnia 12-09-2009 14:31
Mrocznajulia
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 13.08.09
Dodane dnia 12-09-2009 12:05
1. Natalia Natasza Joanna Shioko w internecie znana jako Mrocznajulia/ ShiokoHirose/Bakastar/Nina_Morgan_Tolls lub po prostu Nina
2. Szczęśliwa 14 (zaniżę wam średnią wieku)
3. 173(tak tak jestem gigant)/jasny brąz/chwilowo zielone(już miałam niebieskie,szare,brudno zielone a teraz czysta zieleń)
4. Ulubiony czarny,fioletowy,turkusowy i niebieski a znienawidzony to róż
5. Uwielbiam śpiewać i występować w teatrze( i podobno dobrze mi to wychodzi) oprócz tego piszę opowiadania ,które zaczęłam skrobać w wieku 9 lat (www.halhir.dbv.pl), rysuję(www.xXbakastarXx.deviantart.com) no i fotografuję.
6. Uwielbiam sushi *_* A nienawidzę pomidorów. Ulubione picie to kawa a nie lubię gazowanych napojów
7. Skłamała bym gdybym napisała ,że nie piję. Niestety jestem w gimnazjum najgłupszym wieku szkolnym i po prostu trudno nie pić. Palić nie mogę astma
8. Kocham polski i sztukę a nienawidzę historii a to za sprawą pana ,który mnie uczy
9. Zwierzę- fretki,koty i węże kwiat- dalia
10. Zespół-Arch Enemy, Scorpions, Nightwish,Sabaton/wokalista-Eminem,Marilyn Manson Rafał Drozd, Tom Felton *_*/wokalistka- Natasza Urbańska,Tarja Turunen/Gaba Kulka/Maria Peszek/Anna Józefina Lubieniecka a aktorzy- Tom Felton/ Rafał Drozd/aktorki-Zosia Nowakowska Bonnie Wright
11. Amelie Soundtrack/MM-Tainted Love/ Agnieszka Chylińska-Gorąca prośba/ Niemen-Dziwny jest ten świat/ Eurythimcs-Sweet Dreams
12. Filmy-Amelie/seriale- Doktor House/Londyńczycy i polska Brzydula/
13. książki- No chyba nikogo nie zdziwi jak powiem ,że cała seria Harrego Pottera/ Wszystkie książki Ewy Nowak/pisarze- Ewa Nowak/J.K.Rowling/Dan Brown/Rafał Kosik
14. Draco Malfoy,Ginny Weasley,Anna Sawicka(Ogon Kici)Bliźniacy(Letnia akademia uczuć 1 i 2) Nika Mickiewicz (Felix,Net i Nika) Merkucjo(Romeo i Julia) Maureen i Joanne( musical Rent)
15. Chciała bym wystąpić na scenie teatru Studio Buffo
16. Najchętniej zamieszkała bym w Japoni albo w Ameryce
17. Wyznaję latającego potwora spaghetti X_X a tak naprawdę to jestem ateistką
18. Nie jestem jedynaczką nie licząc mojego przyszywanego rodzeństwa
19. Szyja no i brzuszek. I jeżeli można to wziąć za część caiła to włosy ^_^
20. Nie mam
21. Nie mam raczej typu urody ,który mi się podoba. Ale najbardziej lubię chyba jak dziewczyna i chłopak wyróżniają się z tłumu chociaż podobają mi się też szare myszki...
22. Bi
23. Chwilowo wolna
24. chamska,wredna,leniwa,fanka jrocka, slasherka, musicalistka, aktorka,piosenkarka,wariatka, rysowniczka
25. Pająków(arachnofobia) tylko tego się boję
26. Mogła bym mieszkać w latach 80 było by mi tam dobrze ale pasują mi także czasy w ,których żyję.
27. "No day but today"
28. Chyba nie trzeba pisać o tym ,że ludzie nie lubią we mnie mojego chamstwa,wredności...
29. Chyba nie mam żadnego oprócz waszego a to wszystko przez to ,że nie czytam ficków tylko piszę własne smiley
30. LRaczej trudno by było was nie lubić robicie kawał dobrej roboty smiley
www.nataszax3.fbl.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Patsy
Użytkownik

Data rejestracji: 06.04.09
Dodane dnia 12-09-2009 12:42
1. Patsy/Patrycja
2. 19 lat
3. Brunetka z zielonymi oczami, wzrost 165cm
4. Ulubiony - zielony; znienawidzony - łososiowy
5. Przede wszystkim Snarry smiley A potem to już tylko tłumaczenie Snarry.
6. Lubię słodycze, pizzę i wodę mineralną; nie lubię mocnych alkoholi
7. Nie palę, a piję sporadycznie
8. W szkole lubiłam WOS i angielski, a nienawidziłam fizyki i chemii.
9. Uwielbiam słoneczniki i koty
10. Nie mam
11. Byle by były szybkie
12. Filmy: Harry Potter, Amelia, Inni, Sierociniec, Vicky Cristina Barcelona, Gwiezdny Pył, Całkowite zaćmienie
Seriale: Merlin i Queer as Folk
13. Książki: Harry Potter, Rok 1984, Traveler, Portret Doriana Graya; z autorów to przede wszystkim George Orwell za wspaniałe ukazanie prawd świata
14. Severus Snape
15. Zostać dyplomatą ^^
16. Najbardziej tak, gdzie jestem, czyli w Poznaniu, ale z moim marzeniem to marne szanse na to zameldowanie. Może Skandynawia? To w moim stylu, żadnych gorących krajów. Preferuję duże mieszkanie w mieście od podmiejskiego domku.
17. Praktykująca katoliczka
18. Mam rok młodszą od siebie siostrę, straszna choleryczka, ale jakoś się dogadujemy.
19. U faceta klatka piersiowa, tyłek i penis smiley
20. Na jeźdźca, a w wyobraźni od tyłu
21. Zawsze podobali mi się bruneci z ciemnymi oczami, a dziewczyny... chyba ten sam typ urody
22. Hetero
23. W związku z przystojnym brunecikiem
24. Pedantyczna, paranoiczna, opanowana, dyplomatyczna, współczująca, slasherka, cierpliwa, optymistyczna, zorganizowana, wredna (cóż, jestem ankieterem, to moja praca)
25. Spać w otwartym pomieszczeniu, gdy inni są w mieszkaniu lub w zamkniętym pokoju, gdy nikogo nie ma w domu.
26. Broń Boże! Jeszcze by mnie spalili na stosie! Tu i teraz mi pasuje.
27. Bóg dał mi pogodę ducha, bym mogła zaakceptować rzeczy, których
nie mogę zmienić, odwagę, by zmienić rzeczy, które mogę zmienić i mądrość, by umieć je rozróżnić
28. Zalety: umiem pokojowo rozwiązywać problemy; wady: jestem leniwa
29. Ficki: Seria Herbaciana za wspaniałą historię, romans ukrywany przed wszystkimi, emocje, seks; Desiderium Intimum za to, że odnowiło polskie Snarry, za Snape'a kanonicznego do bólu, tajemnice i zawziętego Harry'ego; Tak samotny beze mnie za niesamowita fabułę; Jemioła za humor i klimat
30. Nie tylko was lubię, ja was kocham i ubóstwiam smiley
carietta
Użytkownik

Miejscowość: east cost
Data rejestracji: 14.07.09
Dodane dnia 12-09-2009 14:40
1. Carietta/Kasiek/Kasia
2. 01.01.1991r/18 na karku.
3. hmm.. 168cm, blondynka, niebiesko-szare oczy smiley
4. ulubiony to będzie niebieski i czarny, a nieulubiony żółty.
5. czytanie ff of kors ;D. poza tym lubię sama coś napisać, ale jak na razie wszystko wędruje tylko do szuflady.
6. ubóstwiam lasagne i sprite [pragnienie nie ma szans! ;d] <3 a w życiu nie tknę flaków, golonki i grochówki o_O
7. nie palę. a pić to piję jak jest jakaś większa okazja. dlaczego? bo lubię :]
8. uwielbiam angielski i polski, nienawidzę matmy i fizy.
9. aster i kociaki.
10. Nickelback<3, Linkin Park, Kaliber 44,/Robbie Williams, Piotr Cugowski, Pezet/Pink! Johnny Depp, Alan Rickman, Tom Felton, Hugh Jackman/ Nicole Cidman, Megan Fox, Angelina Jolie.
11. soundtrack ze Sweeney Todd'a/Somebody told me/dirty little secret/Burn It to the ground/someday/lonely day
12. HP ^^, Matrix, Carrie, Van Helsing/Teraz albo nigdy, Ranczo, Faceci do wzięcia, 13 posterunek ;D/Super słodkie urodziny xDD
13. Carrie ^^, Dziecko zwane niczym, HP, Wiedźmin, Folwark zwierzęcy Stephen King, Rowling.
14. Snape oczywiście ;D. Pamiętam jeszcze bohatera o imieniu Jack, ale niestety nie kojarzę z jakiej książki ^^. Wiem, że wydawało mi się, że miał wszystkie cechy idealnego mężczyzny i to było moje pierwsze zadurzenie w bohaterze literackim. Teraz moje serce ma Snape [na spółkę z Draco ;D]
15. zobaczyć mumie i piramidy w Egipcie ;D
16. Anglia.
17. hmm.. ateistka.
18. mam smiley Ula 29 lat. mieszka za granicą, ma dwójkę dzieci, Oskara i Jessice oraz irlandzkiego męża z sexownym tyłkiem xD.
19. usta i tyłeczek. zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.
20. nie posiadam takowej smiley
21. kobieta - czarnowłosa lub blondynka o zielonych lub niebieskich oczach z wydatnymi ustami ^^. mężczyzna - um.. wysportowany, blondyn, wysoki.. z ładnym tyłkiem xD
22. Bi.
23. Anna!;* cudowne 7 miesięcy.
24. pyskata, wyrozumiała, godna zaufania, ironiczna, chętna przygód, bywa wrednasmiley, punktualna, cierpliwa, dziecinna, zamknięta w sobie.
25. ślimaków Oo obrzydlistwo..
26. rensans lub barok<3
27. Żyj chwilą. smiley
28. u mnie to podchodzi pod pytanie 24.
29. Seria Herbaciana. [czy tutaj trzeba coś mówić? mój drugi, zaraz po Waszym, pierwszy poważny fic Snarry, który całkowicie zawładnął moim sercem. ten klimat, uczucia i kanoniczność.. amazingsmiley], IYAP [za fabułę], Skradzione chwile [ma w sobie coś takiego, że chce się czytać], In this world for you [lubię motyw z towarzyszami życiowymi i dlatego uważam, że jest cudowny, ale szkoda, że nieskończony.]
30. Oczywiście! ;D DI jest moim pierwszym ficiem Snarry, na który się natknęłam. Pamiętam, że na początku nie wiedziałam co o tym myśleć bo nie miałam bladego pojęcia o slashu. Co to jest? O co tu chodzi? Kto to w ogóle wymyślił? Snape i Harry? Ale im dalej w to wchodziłam tym bardziej zakochiwałam się w tej parze. Właściwie przez to mam awersję do ficów typu Snape-Ojciec Harry'ego czy Snape-Mentor. Nie mogę żyć bez slashu w ficach! To wszystko Wasza wina.. I za to wielkie Wam dzięki! ;D;*
repress
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 21.05.09
Dodane dnia 13-09-2009 00:02
1.Repress/Dziewczynek/Aleksandra (nie Ola!).
2. 3.05.1994.
3. 165 cm/ciemne/piwne.
4. Ulubiony: czarny, znienawidzony: różowy.
5. Rysunek, pisanie, twincest, yaoi&yuri.
6. Kocham zieloną herbatę, nie lubię mięsa i gotowanej marchewki.
7. Jestem biernym palaczem, piję okazyjnie.
8. -
9. Koty!
10. Nevermore, Illusion, Happysad, Blade Loki, Guano Apes, Hey, Metallica, Red Hot Chili Peppers, System of a Down, Nirvana, Pidżama Porno.
11. 'Dődel Up' - Guano Apes, 'Seek And Destroy' - Metallica, 'Błazen' - Illusion.
12. Film: 'Pif paf jesteś trup'.
13. 'Pani świata' - Iwona Kamińska.
14. Severus Snape.
15. -
16. Tu, gdzie mieszkam teraz.
17. Ateizm.
18. Nie.
19. Plecy, szyja.
20. -
21. Nie mam określonego typu. Osoba musi coś sobą reprezentować, a ja muszę ją szanować, podziwiać...
22. Homoseksualna.
23. -
24. Muszę?
25. Porażek.
26. Dobrze mi tu, gdzie jestem.
27. 'Marzenie o byciu kim innym jest marnowaniem osoby, którą jesteśmy' - na podstawie anonimowego cytatu z książki o kulturze wschodu.
28. Zalety: czytam ze zrozumieniem. Wady: czasem płaczę.
29. Herbacianka - chyba nie muszę uzasadniać? 'Atrament i pióro' i 'Coś do pisania' - za pomysł i wykonanie. I oczywiście 'Desiderium Intimum' - za Severusa, który śni mi się po nocach.
30. Choć nie znam osobiście - lubię.

Has God made man or man made God?

Being skinny is a lifestyle!
Edytowane przez repress dnia 13-09-2009 00:07
http://zapiski-na-marginesie.blog.onet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Maga
Użytkownik

Data rejestracji: 20.07.09
Dodane dnia 15-09-2009 12:33
Witam. Szczerze powiem, że po forach z fanfiction chodzę już od dawna, a jest to mój pierwszy post. To chyba wpływ waszej strony. Jest bardziej intymna i świeża, tak jakby zachęcająca do nawiązania kontaktu. A zatem, oto odpowiedzi
1.Maga/Sylwia
2.27.05.1989 (znamienny rok)
3.165 cm, rudawy blond, oczy zaś szare.
4.Ulubiony to chyba niebieski, a znienawidzony...hmmm...może jakiś sraczkowaty.
5.Moje hobby to chyba przede pisanie i czytanie, ale także matematyka, kultura świata, podróże, psychologia i KOTY.
6.Uwielbiam ryby i szpinak, nie trawię zaś zupełnie makaronu z twarogiem i truskawkami, oraz żarcia z chińskich budek.
7.Nie palę, a od czasu zarzygania pół galerii handlowej po niewinnym kieliszeczku, także za bardzo nie piję.
8.Jeżeli chodzi o zawód to próbuję sił z pisarstwem, ale to jeszcze długa droga, za chwilę rozpocznę pierwszy rok psychologii, więc jeszcze nie wiem jaki będzie mój znienawidzony przedmiot, w liceum zaś uwielbiałam matematykę i nienawidziłam języka mrocznych, ekscytujących sadystów, czyli niemieckiegosmiley
9.Kocham konwalie i szleję wręcz na punkcie KOTÓW.
10. Najlulubiensi są chyba Floydzi.
11.Ostatnio mam zakręconą fazę na punkcie "My sweet prince" Placebo.
12.Jeżeli chodzi o filmy to pierwsze miejsce na mojej liście zajmuje "Truposz" w reżyserii Jima Jarschmscha, a ostatnio odprężam się starym serialem o Sherlocku Holmesie.
13.Wśród ulubionych książek znajdzie się na pewno Harry Potter, Mały Książę i Biesy. Posiadam też czterech ulubionych pisarzy, z którymi jestem na "ty":Williama Blake'a, Witkacego, Allena Ginsberga i Edwarda Stachurę.
14.Sherlock Holmes, brat William z Baskerville i Albus Dumbledore.
15.Moje największe marzenie jest bardzo intymne i zdradzam je tylko najbliższym.
16.Na Warszawskiej starówce.
17.Bardzo długo byłam buddystką, od roku jestem nuworyszką ateizmu.
18.Tylko stryjeczne, ale za to bardzo seksowne.
19.Kategorycznie dłonie.
20.Ech...najseksowniejsza pozycja...myślę, że krąży ona wokół jakiś sadomasochistycznych wizji klęczącej, skrępowanej kobiety i władczego, stojącego przed nią mężczyzny, ale różne zastosowania stołu też wydają mi się całkiem niczego sobie.
21. Mimo orientacji bardziej heteroseksualnej, gdy ujrzałam w autobusie mężczyznę o idealnej urodzie, okazał sie być niezbyt kobiecą licealistką.
22.Raczej heteroseksualna, choć istnieją kobiety, dla których mogłabym zgrzeszyć;>
23. Jestem panną w szczęśliwym związku, notabene właśnie rozpoczynam wielką przygodę życia, czyli mieszkanie z moim chłopakiem.
24. To bardzo trudne i strasznie nie lubię takich zadań.
25.Boję się społeczeństwa.
26.Z całą pewnością do renesansu, studiować i zgłębiać arkana wiedzy.
29.Oczywiście seria herbaciana, trylogia smutku, mój piętaszek, a ostatnio także blemish i światło pod wodą. Dlaczego? Jestem niepoprawną romantyczką o pokręconym umyśle, więc kręcą mnie patologiczne związki.
30.Gdybym nie lubiła nie napisałabym swojego pierwszego posta. No i Desiderium Intimum bardzo trafia w moje upodobania, piszcie dalej, proooooooszęsmiley
nimloth
Użytkownik

Data rejestracji: 04.03.09
Dodane dnia 19-09-2009 17:26
1. nimloth / Justyna
2. Za młoda. ^^ (14)
3. Jakiś 1.70 m, włosy ciemny blond a oczy szarozielone.
4. Fiolet, czarny i turkusowy; ciężko powiedzieć, którego nie lubię.
5. Hm. Kocham czytać. Lubię oglądać filmy oraz ostatnio anime. Zdarza mi się grać na gitarze. Jeszcze muzyka. Bawi mnie czytanie analiz.
6. Lubię czekoladę, zieloną herbatę. Nie lubię oliwek, słodzonej herbaty/niesłodzonej kawy.
7. Nie.
8. Ulubiony - polski, znienawidzony - WOS (kwestia nauczyciela).
9. Koty.
10. Między innymi Linkin Park, Coldplay, My Chemical Romance, Nirvana; Johnny Depp.
11. Ostatnio Raisa Strachów na Lachy, generalnie zależy od nastroju.
12. House, Death Note.
13. J. K. Rowling, J.R.R. Tolkien, Andrzej Sapkowski, Terry Pratchett, Ryszard Kapuściński chyba.
14. Er. Snape, House, Geralt.
15. Zmienne.
16. Może Wielka Brytania?
17. Czasami mówię, że jestem pastafarianką, ale raczej podchodzę pod "niewierząca"
18. Brat.
19. Obojczyki. Brzuch.
20. Nie mam.
21. U faceta dłuższe włosy, ładny głos, kolczyk (np. we brwi), u kobiety ciemne włosy, ciemniejsza karnacja.
22. Raczej bi, tak myślę.
23. Nie.
24. Cicha, niepunktualna, zmienna, wesoła... to cztery. Szczerze mówiąc, trudno mi o sobie mówić.
25. Czy ja wiem? Chyba oceny innych.
26. ... Tu jest dobrze.
27. Staram się żyć chwilą, a cytaty jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać twój potencjał oraz ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są mają w sobie coś magicznego.
28. Mogę dużo wad. Nie umiem pisać o sobie.
29. Długo by wymieniać, więc ograniczę się do kilku: Herbacianka, chyba najlepsze snarry, Atrament i pióro oraz Coś do pisania za to, że oddziałują tak na wyobraźnię, Światło pod wodą, mój pierwszy chyba slash, a ostatnio Musi Kochać Quidditch; zauważyłam niepokojącą tendencję wchodzenia na Waszą stronę i wypatrywania Desiderium Intimum i Pozornego Zwycięstwa.
30. Jerzu Kolczasty, a jak można Was nie lubić? smiley
Edytowane przez nimloth dnia 13-12-2009 14:10
Kagome
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.09
Dodane dnia 19-09-2009 18:48
1. Kagome/Aleksandra
2. 25.11 17 lat (no prawie, do listopada w końcu tylko 2 m-ce xd).
3. 163, długie (baardzo długie -prawie do pasa) ciemny blond i szaroniebieskie
4. Oj ja lubię większość kolorów, znienawidzony to chyba tylko różowy a najbardziej ze wszystkich lubię błękitny
5. Oj wiele rzeczy, lubię czytać, słuchać muzyki, chodzić na długie spacerki po lesie, itp itedee ;d
6. Najbardziej lubię pić hmm herbatkę earl greya (taka cynamonowata w smaku) a jeść jest takie ciasteczko z mlecznym nadzieniem - pychota ;d, a nie znoszę niczego co ma w sobie octu lub majonezu...
7. Nie palę i nie mam zamiaru, a piję tylko w wyjątkowych okolicznościach (Nowy Rok, ślub kogoś z rodziny ...)
8. Ulubiony to będzie zdecydowanie angielski, znienawidzony hmm, po dłuższym namyśle stwierdzam, że organizacja do pracy w hotelarstwie - strasznie nudne.
9. Kwiatek hmm irys lub lilia , a zwierzak to wilczek ^^
10. Zespoły : 30second to mars, Three Days Grace, Linkin Park, Breaking Benjamin i parę innych, nie mam ulubionego aktora/aktorki
11. Za dużo by się tu rozpisywać, większość z nich należy do ww wykonawców ;d,
12. Filmy : Dragonheart, Nasza Klasa, Wszystko co ma "Inuyasha" w tytule xd, Seriale : House, Kości i parę anime, Programy : Sony Vegas 8.0 c , TVC ,
13. Trylogia Władcy Pierścieni, pierwsze 5 książek z serii Harry'ego Pottera, a poeci Wiliam Bulter Yeats
14. Snape ^^, Harry, Draco, Inuyasha, Bezimienny i Xardas (Gothic)
15. Nauczyć się japońskiego i dorwać młodszą wersję Ken'ichi'ego Matsuyamy
16. Londyn/Tokio
17. Wierzę w Boga ale nie w kościół katolicki - jeśli ma to jakiś sens.
18. Starszego brata, wysoki chudy, wysportowany i głupi , nie mam z nim najlepszych kontaktów,
19. Szyja i hmm biodra ;f
20. Nie mam jeszcze,
21. Ciemnowłosi jasnoocy wysocy ;d
22. Zdecydowanie hetero
23. Jestem wolna.
24. Spokojna, Opanowana, Niecierpliwa, łatwo się irytująca, Nieśmiała, Mało rozmowna, Uprzejma, Uparta,
25. tego co może czaić się w ciemności i tego, że stracę wszystkich tych, którzy dla mnie coś znaczą.
26. Cofnęłabym się o parę lat by naprawić parę błędów.
27. Nie posiadam.
28. Jak w pytaniu nr 24
29. Ficki : zdecydowanie Serie Herbaciana - bo to pierwsze yaoi z którym się zetknęłam, Blemish - Moje pierwsze Drarry ^^, Di - bardzo ładnie napisane ciekawa fabuła i długie rozdziały ;d, Trylogia Enahmy - Dużo Snape'a i Harry'ego, klipy, które lubie najbardziej to : z waszych ; Oh you touched my tralala i You cant take me oraz You think you're man.. za co jje lubie ? Za pomysł, za wybór piosenki i za wspaniały sposób wyedytowania ;d, inne klipy jakie lubie to klip z naruto All you wanted nie wiem kto go tam sklecil, ale wyglada wg mnie fantastycznie ;d.

30. Lubie lubie ^^
E-Vaire
Użytkownik

Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 27.06.09
Dodane dnia 26-09-2009 21:06
Haha, kojarzy mi się z głupimi zeszytami, które się dawało wszystkim głupkom wokoło i ci odpowiadali na setki głupich pytań (im więcej, tym lepiej). No, ale...

1. E-Vaire.
2. 16.
3. Niska. Chyba 155cm, max. 158. Brązowe średniej długości włosy, szaroniebieskie oczy.
4. Ulubione... Chyba czerń, krwista czerwień, zieleń.. Ale, właściwie, mogłabym tak wymieniać, to nie ma sensu. Nie mam koloru, którego jakoś strasznie nie lubię. Wszystkie są całkiem ładne, jeśli dobrze użyte i połączone z innymi.
5. No nie wiem. Bawię się w Photoshopie, czaaasem rysuję (mimo że na przykład ostatni raz rysowałam dwa lata temu, wychodzi mi zawsze całkiem nieźle. Wydaje mi się, że marnuję trochę 'talent' :p).
Wiem! Literatura. Fantastyka. To się może zaliczyć do zainteresowań.
6. Jestem bardzo wybredna.
7. Nie palę. Nie kręci mnie to, mimo że wszyscy uważają to za fajne. Nie jestem jakąś specjalnie słabą jednostką, która płynie z prądem. No i nie piję. Nie lubię samego zapachu alkoholu, a co dopiero...
8. j. angielski, j. polski i w-f. W-f uwielbiam dlatego, że na niego nie chodzę i czytam przez całą godzinę. Nie wiem czy mam jakiś najgorszy. Nawet jeśli na przykład kompletnie nie rozumiem chemii (ze-ro), to nie mogę powiedzieć, że nie cierpię tego przedmiotu.
9. Nie mam, kwiatki jak kwiatki. Zwierzęta... Bo ja wiem..
10. Nightwish, Muse, Within Temptation, SoAD, takie tam.
11. Ostatnio Muse - Uprising, Muse - Muscle Museum
12. Nie wiem, oglądam dużo filmów i jakoś trudno wybrać. Ale jako fanka Tolkiena mogę powiedzieć, że Władca Pierścieni (między innymi). Seriale, ee.. No nie oglądam raczej. Lubię Skins'ów, ale nie, żeby jakieś 'Na wspólnej'. Nie oglądam telewizji. Więc i programów nie mam.
Co do tych seriali, to chcę obejrzeć całą Dynastię Tudorów i wiem, że to będzie mój ulubiony. Właściwie lubię tylko to i Skinsów i są to jedyne seriale, jakie oglądam. Lub zamierzam.
Ałł, mieszam.
13. No właśnie.. Mam ich dużo, uwielbiam fantastykę i ciągle przybywa książek i ulubionych autorów. Nieśmiertelny Tolkien, Sandemo Margit, Trudi Canavan, Anne Bishop, Scott Lynch.. Ostatnio przeczytałam pierwszy tom całej pięciotomowej serii Naomi Novik i już wiem, że ją kocham :D.
14. Ee... No.. Dużo ich. Szkoda mi wymieniać. Ale kocham Severusa.
15. Jeszcze nie odkryłam ;].
16. Tam, gdzie nie byłoby nikogo innego.
17. Ateizm, choć uważam, że każdy przekona się po śmierci, czy coś tam w ogóle jest lub nie przekona się, że nic nie ma, bo przetsanie istnieć, więc, po co męczyć temat? No ateizm, chyba, ale jakby to... Tak jakby mam to gdzieś do momentu śmierci..
18. Brat, ma 14 lat. Nikogo z was nie interesuje, więc nie będę się rozpisywać..
19. ...
20. ...
21. ...
22. Hetero. Biseksualizm to ściema XXI wieku, a lesbijki nie czytają yaoi.
23. Zeeero. Nic.
24. Potem wyjdzie, że jestem opanowana i łatwo irytująca się jednocześnie, tak jak ta pani powyżej (hahaha). Nie mi oceniać mój własny charakter.
25. Nie wiem. To pewnie coś głupiego.
26. Można narzekać na nasze 'czasy', ale one i tak są lepsze niż to, co było dawniej, choćby nie wiem jak historia była ciekawa. No bo jest. Historia jest cholernie ciekawa, jak się o niej czyta. Niech zostanie w książkach.
27. Nie kieruję się w życiu tym, co wymyślili ludzie dawno już nie żyjący. A mogą sobie i żyć, to nadal głupie.
28. Znam wadę. Lenistwo. Nie znam nikogo bardziej leniwego niż ja sama. No a zalety.. Nie jestem wyjątkowa, raczej jak jakaś tam mniejszość ludzi. To zabawne, jak osoby 'opanowane, inteligentne, złośliwe', takie Jestem-Prawie-Jak-SS, uważają się za wyjątkowe, bo wokół Barbie. Nie, poważnie, nic specjalnego.
29. Wszystkie dobre slashe. Jedna uwaga do tej u góry, bo się normalnie wk..... YAOI NIE JEST OPOWIADANIEM, YAOI TO OBRAZY --> MANGA, ANIME, może FAN ARTY. Może trochę poczytaj o tym, co cię interesuje!
No nie mogłam się powstrzymać, to się praktycznie samo napisało.
30. Nie. Tak naprawdę, w głębi duszy, to was nienawidzę.

Nie musiałyście pytać.
Edytowane przez E-Vaire dnia 26-09-2009 21:10
Enyo
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.03.09
Dodane dnia 11-10-2009 17:07
1. Mam na imię Marta. Zazwyczaj ludzie mówią Brzózka, a w internecie używam nicku Enyo tudzież Martha_Birch

2. 19 września 1990r.

3. mój wzrost to marne 158cm, oczy mam piwne(albo dziwne), a włosy... no cóż, obecnie? Obecnie są rude. Razem z kolorami soczewek są często zmieniane. Zazwyczaj jednak preferuję rudy kolor włosów i fioletowy kolor oczu.

4. Ulubione kolory to czerń, fiolet, czerwień i taki mocny mocny róż, a kolory których nie lubię to wszystkie te, które są niewyraźne i wyblakłe.

5. Sztuka w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Gdy się narodziłam moja mama stała w cholernie długich kolejkach z kartkami, na których było wypisane "talent do grania na gitarze i śpiewu, umiejętność rysowania, tworzenia, szycia i projektowania". Teraz ma żylaki i często na nie narzeka, ale myślę, że ból jej przechodzi za każdym razem, gdy widzi mnie na scenie (: Poza tym kocham czytać pomiędzy wierszami.

6. Najbardziej lubię spagetti, różnego rodzaju sałatki, czekoladę i smażone bakłażany z sosem czosnkowym i pomidorami, a nienawidzę szpinaku i coca-coli.

7. Palę rzadko, zazwyczaj wtedy, gdy wypiję bardzo dużo, co zdarza mi się sporadycznie. Gdy palę to jakieś cygaretki waniliowe, a jak piję to... to do dna xD A robię to ponieważ czasami lubię wracać do przekonania, że wszystkie ściany na mnie lecą, a podłoga niebezpiecznie szybko chce zbliżyć się do mojej twarzy. Mało tego! Czasami mam wrażenie, że wszystko wokół mnie chce się mnie pozbyć! Drzewa wysuwają korzenie abym się potknęła, ludzie popychają cobym się przewróciła i nawet grawitacja zaczyna sobie 'odpuszczać' przez co zastraszająco często latam w stanie upojenia alkoholowego.

8. Cóż, obecnie kocham wszystkie przedmioty(Jak tu nie kochać wszystkich przedmiotów w szkole muzycznej, szkole artystycznego projektowania ubioru i szkole wokalno-aktorskiej) i moją "pracę" także(tworzę biżuterię), ale gdy byłam w licum to nienawidziłam wszystkiego począwszy od chemii, a kończąc na w-fie (; Ja naprawdę chciałam się uczyć! Naprawdę, tylko liceum mi wiecznie w tym przeszkadzało!

9. Kwiat to słonecznik i niezapominajka, a zwierze to dukotnik elektronowy.

10. Aktorzy- Tilda Swinton, Alan Rickman, Helen Bonham Carter. Muzycy i cała towarzysząca temu chałastra- Ayo, Gabriela Kulka, Sophie Solomon, Damien Rice, Czesław Śpiewa, Czerwony Tulipan, Bajzel, S.O.A.D., Hunter, Marek Grechuta, ALejandro Fuentes, Tom Waits, Antonina Krzysztoń(nie, nie skończę za szybko... (; ), Hagalaz, Dee Dee Bridgwater, Carmen Cuesta, Billie Holiday, Felix Mane-Rodriguez, Hey, HorrorPops, James Blunt(tak, lubię go i się tego nei wstydzę ^_^), Emilie Autumn, Jelonek, Lizz Wright, Louis Armstrong, Malice Mizer, Michał Bajor, Regina Spektor, kocham muzykę filmową, ale może nie będę wymieniać filmów bo nie skończę pisać tego punktu. Ja po prostu jestem po uszy zakochana w muzyce różnych gattunków ^_^ Ale lecimy dalej, co ja tam jeszcze lubię... A! Bas Tajpan, Elvis Presley, Miles Davis, Bianka, Pink, Miss Li, SDM, the Offspring i koniec! Jest tego więcej, ale na razie starczy ^^ Chyba i tak przesadziłam... A! I jeszcze muzyka gitarowa, F. Tarrega, L. Brouwer i inni panowie o nazwiskach, których nie potrafię nawet wypowiedzieć (;

11. Martha - Tom Waits oraz Hallelujah - Leonard Cohen(i covery Jeff Buckley, Rufus Wainwright)

12. Nie przepadam za TV więc seriali i programów brak. Za to filmów jest sporo (: Na pewno większość tych wyreżyserowanych przez Tima Burtona, w których muzykę tworzył Danny Elfman(kocham tego człowieka). Lubię wszystkie filmy Harrego P. (xD), Gladiator, Troja, Donnie Darko, Caótica Ana, Blow Dry, różnego rodzaju musicale i baśnie. Nie, wystarczy tyle, dobrze? Bo ja mogę tak długo i namiętnie, a i tak nie o to tutaj chodzi (;

13. Uch... Ale tego strasznie dużo jest! Wymienię 5 najukochańszych ok? Bolesław Leśmian, Tadeusz Miciński, J. R. R. Tolkien, J. K. Rowling, T. Prattchet i Wy. O... to 6, no przecie mówiłam, że mnie matematyka zdradzała z tymi wszystkimi wzorowymi uczennicami...
A książki ulubione to te napisane przez powyższych autorów ^^ + Achaja Ziemiańskiego.

14. Severus Snape!(Kto by pomyślał, prawda?), Śmierć od Prattcheta, Achaja od Ziemiańskiego, Jack od Burtona i... i... wszystkie dziołszki z "sailor moon" ^^

15. Dostać jakąś rolę w teatrze (-: Kupić dom na jakimś odludziu, być lepszą niż jestem obecnie.

16. Na odludziu. W zamku królowej śniegu. Z Królową Śniegu ;P

17. Wierzę w Żmudzina, Boga He He i Wielkiego Bucha. A tak najbardziej to wierzę w siebie.

18. Mam siostrę młodszą o rok i brata starszego także o rok. Brat ma większy kompleks niższości niż ja więc na codzień nadrabia szybkojeżdzeniem ładnosamochodowym, a siostra jest kochana i mnie znosi i chyba nawet lubi ^^

19. biodra i dłonie

20. Jeśli tak bardzo chcecie wiedzieć to chętnie powiem. Na osobności ;P

21. Hm... U kobiet lubię taką urodę jak ma Helen Bonham Carter albo Tilda Swinton .A u mężczyzn, sama nie wiem... Co ja mogę lubić u mężczyzn? Lubię jak wyglądają na potężnych i są tak brzydcy, że aż ładni.

22. Kiedyś myślałam, że jestem totalnie homo, ale zdarzyło mi się pare razy zauroczyć w mężczyźnie więc wychodzi, że jestem bi. I wcale nie wierzę, że jest to wymysł XXI wieku... Człowiek jest w stanie zakochać się w każdym i we wszystkim. Tacy po prostu jesteśmy. Bez barier.

23. Obecnie nie jestem w związku z nikim.

24. Twórcza, ciekawa, szalona, bezpośrednia, gadatliwa, czasami egocentryczna, inteligentna, oczytana, niegrzeczna, buntownicza.

25. Pająków i tego, że porzucicie DI (; Albo, że na DI skończycie.

26. Myślę, że byłaby to Starożytność albo Romantyzm, a jeśli chodzi o światy to pewnie wylądowałabym w Hogwarcie albo na Dysku smiley

27. Po prostu uważam, że bez względu na to gdzie się znajduję i z kim jestem zawsze muszę być sobą. Nigdy nie udawać, nie kłamać. Wiele już straciłam przez to ale... Ale nikt mi nie może zarzucić, że udaję kogoś kim nie jestem, co jest dla mnie niezwykle ważne. Ja to ja. I koniec. Nikt inny.

28. Wypiszę po pięć, dobrze? Wady- bywam nerwowa, złośliwa, zamknięta w sobie, bardzo wymagająca, buntowniczo nastawiona do wszystkich i wszystkiego, a zalety- potrafię tworzyć, jestem niezłym towarzyszem niedoli, smutku i rozpaczy, jestem bardzo oddana dla ludzi, których szanuję, szczera i tolerancyjna.

29. DI, Herbacianka, Choroba Starego Pierdziela. Wszystkie te fiki kocham za to, że są dopracowane i tworzą pewną "realną" całość. Realną tzn. chodzi mi o to, że wydają się być możliwe (: Tak na serio (;

30. Nie miałam jeszcze przyjemności Was poznać, ale podejrzewam, że chyba bym Was polubiła (:
Wiki
Użytkownik

Data rejestracji: 30.10.09
Dodane dnia 01-11-2009 23:28
1. Wiki/Wikuś/Czarna
2. 18latek
3. 1.70 włosy czarne oczy ciemnoniebieskie^^
4. Czarny rządzismiley ewentualnie intensywny granat. Róż odpadasmiley
5. hmm hobby... Snarrysmiley poza tym imprezy dobre książki, blogi, i spanie do 12smiley
6. napoje: soczki cola piwko... nie cierpię wódysmiley z żarcia... no cóż... kfc mcdonalds i pizza. jakież to oryginalne... smiley do tego jeszcze wszystko z kuchni włoskiej no i sushismiley
7. palę... ze 3 lata. każda próba rzucania kończy się bezowocnie^^ co do picia... piwko, winko, sporadyczniesmiley
8. nienawidzę matmy i chemii, lubię polski i biologięsmiley
9. kwiat: róża czarna i białasmiley zwierzę... tygrys? hahaha
10. zespoły: Nirvana, Evanescence, 30 seconds to mars, 3doors down, drowing pool, breaking benjamin, Oasissmiley wokaliści/listki: A.Chylińska (ale stare płyty, bo ta najnowsza jest do d*py) E.Bartosiewiczsmiley, Jem (http://www.youtube.com/watch?v=Be0ApetJdd4&translated=1 coś cudownego). Oprócz tego nachodzi mnie czasem na House... ale to przez taką jedną osobęsmiley
aktorki: Angelina, Megan Fox, Jessica Alba. Ideał kobiety (wygląd!!!)--> Adriana Limasmiley
11. piosenki wymienionych przeze mnie zespołów i wykonawców
12. requiem for a dream, harry potter^^ House, Kuba Wojewódzki, Vicky Christina Barcelona i wiele wiele innych
13. HPsmiley Władca Pierścieni, niektóre z książek P. Coelho, Zmierzch, Anioły i Demony Browna... i wiele książek Stephena Kinga smiley
14. Snape!!! Harry, Draco, Luceksmiley no i Dumbeksmiley oraz LV...
15. hmm... fajna praca, mieszkanko i samochódsmiley (wygrana w totolotka teżsmiley)
16. no w Wawie... w której mieszkamsmiley a marząc to... Karaiby!
17. ateistkasmiley sorrysmiley
18. jedynaczka
19. oczy usta i... pośladki smiley
20. hahaha dałyście czadu z tym pytaniem^^smiley Twarzą w twarzsmiley i 69.
21. bruneci/brunetki z czarnymi lub zielonymi oczamismiley paradoksem jest że jestem z zielonooką... blondynkąsmiley juz 2 latasmiley wyjątek od regułysmiley
22. bi, ale z dużo większą skłonnością w stronę kobiet.
23. jestem prawie 2 lata z Justynką moją, która bywa wredna i okropna (taki maly Snape), a ja musze to wszystko znosićsmiley no cóz... zdążyłam sie przyzwyczaićsmiley ale i tak bardzo ją <3.
24. sympatyczna i przyjacielska ale lubiąca stawiac na swoim. pocieszycielka. spryciara. mam skłonności do melancholii i do wpadania w doły, ale kiedy jest dobrze to jestem duszą towarzystwa. na codzień jestem raczej introwertyczką. gdybym włożyła tiarę krzyknęłaby Slytherin.
25. hmm.. samotności.
26. do Hogwartusmiley !!
27. żyj chwilą. Zawsze.
28. jak w 24smiley
29. ficki... Desiderium Intimum, Pozorne Zwycięstwosmiley
Harry Potter The-boy-who-lived-in-Japan, Seria Herbaciana, Czarny Jedwab, Jeżeli jesteś gotowy, Szczęśliwe din w piekle. a czemu? chyba nie muszę mówićsmiley każdy kto czytał zna ich magięsmiley
30. jesne! naprawde świetnie piszecie, uwielbiam Wasze teksty i filmikismiley Snarry World to super stronka. Życzę Wam dużo wspólnego szczęścia i weny żebyscie dalej mogły tworzyć takie cudasmiley
Wiki
Użytkownik

Data rejestracji: 30.10.09
Dodane dnia 01-11-2009 23:30
ps. sorry, ostro przegiełam z buźkami...
kopciurek
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.05.09
Dodane dnia 06-11-2009 15:14
Normalnie jak Pele Mele ;P
1. Kopcik, kopciurek/ Ola smiley
2. Lat 20, urodzona 7 marca 1989 roku.
3. 160 cm wzrostu, a kolor oczu: zielono- niebieskie, ewentualnie niebiesko - zielone ;P
4. Ulubiony, to czarny, czarny i jeszcze raz czarny! <3 A znienawidzony, to ostry róż.
5. Interesuję się Severusem i Alanem Rickmanem ;P No i kocham również pisać opowiadania różnej maści, ale te z Pottera jednak najbardziej. Mam ze sto opowiadań i każde niezbyt dokończone smiley Aktualnie pracuję nad zakończeniem drugiego z tych stu smiley Mam nadzieję, że mi się w końcu, to uda ^^
6. Uwielbiam pić Pepsi smiley Aczkolwiek, rzadko, kiedy mam okazję smiley A jeść ryż z jogurtem, potrawkę z kurczaka i chyba tyle.... Nie znoszę za to kalarepy. Jak to można jeść X_x I to jeszcze taką surową. BLE!
7. Pale, piję jak większość społeczeństwa smiley Jednak nie w jakichś wielkich ilościach. Palenie zdarza mi się od czasu, do czasu, a picie jeszcze rzadziej ^^
8. Ulubiony, to angielski z tego wszystkiego, co aktualnie mam na studiach, a znienawidzony to Anatomia, a teraz to i Chemia Żywności.
9. Kwiat? Zbytnio nie lubię kwiatów, a zwierzę, to pieski, pieski, pieski! Poza tym, to kocham wszystkie zwierzęta. Odkąd przyprowadzilam z azylu psa, moja miłość do zwierząt urosła w siłę.
10. Coma, The Cranberries, Rammstein, Kings of Leon, Within Temptation. Zespól The Cranberries, a w szczególności piosenka "When You are gone" kojarzy mi się z Serią Herbacianą. Przez wszystkie rozdziały ciągle jej słuchałam i już na stałę wryła mi się w pamięć ;P Z aktorów i aktorek, to hmm.. z Aktorek: Helena Bonham Carter, a aktorów: ALAN RICKMAN smiley Od 9 lat obsesyjnie go wielbię. Poza tym, to Colin Firth i Piotr Adamczyk.
11. Ojeju x_X No dobrze. Skoro prosicie, o to smiley
"When You're gone"
"Closer"
"Bittersweet" WT
"Desert Rose"
"Sex on fire"
"Cold Desert"
"Seeman"
"Nothing Compares To You"
"Przestrzeń"
I wiele, wiele innych..
12. Filmy: "Harry Potter...", "Dziennik Bridget Jones", "Lepiej późno niż później", "The Ring", "Desperatki". Seriale: "Brzydula", "Na wspólnej", "The Simpsons", "Dr House", "Drew Carry Show".
13. Książki: "Kochając większą kobietę", "Tam gdzie spadają anioły". "Harry Potter..." - to z takich najciekawszych. A poeci: Leopold Staff.
14. Aww! <3 SEVERUS SNAPE !!! Lucjusz Malfoy, Mark Darcy, Homer Simpson, Smerf - Ważniak, Gargamel, Buka, Hatifnatowie, yy.. XD na razie spasuje xD
15. XDDDD Hmm... SNAPE! Nierealne, ale pomarzyć zawsze można .-.
16. Mieć dwa domy. Jeden na wsi, z dala od tego całego miejskiego gówna, a drugi tu, gdzie aktualnie mieszkam, czyli w Krakowie smiley
17. Katolizycm.
18. Mam siostrę. Uważa, że moja obsesja na punkcie Snape'a nie jest już czymś zachwycającym. Ma dwójkę dzieci i kocha Michaela Jacksona smiley
19. Yy... męskie dłonie.
20. Przy ścianie ^^
21. Bruneci w okularach! <3333 Severus jest wyjątkiem i teraz wszędzie szukam kogoś podobnego do niego. Raz widziałam! Jechał tramwajem! Jezu... cały Severus x_X Oczy, nos, twarz, włosy, sylwetka... I ja głupia nie podeszłam do niego .___.
22. Biseksualistka.
23. .... ;D To wiele wyjaśnia.
24. Wrażliwa, zabawna, zazdrosna do bólu, uparta, wredna, czuła.. ;D Więcej nie każcie mi pisać smiley Ogólnie psychiczna jestem również.
25. Samotności x_x Że umrę jako stara panna, dziewica i będę prowadziła wegetację życiową i codzienną rutynę.
26. Ogólnie, to ten inny świat, magiczny.. Hogwart .__.
27. Żyj chwilą, która trwa, aczkolwiek powoli zaczynam się nad tym zastanawiać smiley
28. Podałam wyżej smiley
29. Klipy z Severusem w roli głównej. Fanficki: "Seria herbaciana", "If You are prepared", "Tak samotny beze mnie" <33 kocham wręcz, "Ostatni bastion", "Końcówka", "Światło pod wodą".
Muszę się jeszcze wypowiedzieć na temat tych "Szczęśliwych dni w piekle". Dlaczego wszystkim, to się podoba?! ech xD Brak słow ;P
A arty, to: MARQUISE <3 - A dlaczego to wszystko? bo SNAPE !!!
30. Nie znam was, ale dajecie mi piękne filmiki ze Snape'em i opowiadania nasiąknięte Severusem, wiec .. <3333
Edytowane przez kopciurek dnia 06-11-2009 19:18
houulala
Użytkownik

Data rejestracji: 10.08.09
Dodane dnia 25-11-2009 01:31
1. houulala
2. dwadzieścia dwa/ 31-05-87
3. 178/ciemny blond/raczej niebieskie
4. zielony-niebieski-zółty /ecru i łososiowy
5. zainteresowania są i będą niestałe, bo jako zodiakalny bliźniak łatwo się zapalam i równie szybko gasnę, jednego dnia coś uwielbiam, drugiego nie mogę na to patrzeć
zdarzają się jednak wyjątki, niezmiennie lubię teatr, musicale i instrumenty smyczkowe smiley
6. najchętniej zjem coś lekkiego, na słodko- kwaśno, a najbardziej nie znoszę gazowanych napojów i wyrobów mięsnych
7. nie palę, a piję okazjonalnie i jak już to mocne trunki
8. to było dawno i nieprawda, ale wszystkie ścisłe były dla mnie udręką...czyli humanistka od siedmiu boleści z wtórną analfabetyzacją
9. słonecznik/ wiewiórka
10. Nightwish, Beatlesi, Lennox, Jackson...
aktory Rickman, Pacino, Laurie, Depp, Firth, Malkovich, Bohnam-Carter, Streep, Stuhr, Seniuk, Zapasiewicz
11. piosenki Fasolek smiley na serio, to taka naj naj to chyba "Imagine" Lennona
12. Hair, Mozart, Adwokat diabła, Ojciec chrzestny...trochę tego będzie, no i oczywiście filmy Disneya/prawie nie oglądam telewizji, więc z seriali to M.D. House i pierwsza seria Tudorów była niezła/ programy z Hołownią na religia tv smiley dla niego oczywiście też Mam Talent smiley
13. Mistrz i Małgorzata, Buszujący w zbożu, Imię róży...za poezją nie przepadam, jeśli już to Baudelaire
14. Humbert Humbert, Behemoth i Woland, Dracula, Rasputin z "Anastazji", von Krolock no i oczywiście Snape
15. jest tylko moje
16. w zamku Draculi, w Wersalu, w Neuschwanstein smiley
17. najbliżej mi do ateizmu
18. niet
19. plecy, biodra, usta, nos, szyja...starczy, bo z całą anatomią polecę, wątroba, serce, nerki
20. klasyka, czyli misjonarska na biurku (w lochach ;p)
21. jarają mnie stare dziady i chłopczyki niewyrośnięte, więc rozrzut jest spory...dodajmy do tego jeszcze wredne charaktery i voila
22. bi
23. nie jestem
24. emocjonalna, bywa szalona i wredna, przekorna, spontaniczna, histeryczka, twórcza, nielogiczna, uczuciowa, zazdrosna
25. chorób
26. gdybym mogła, chciałabym się przenieść na trochę w lata 20, 70, drugą połowę XIX w.,
27. Życie jest jak dziwka, trzeba się tylko umieć stać jej alfonsem
28. w 24. jest trochę tego i tamtego
29. dopiero (sic!) się wkręcam *shame* więc póki co Seria Herbaciana, bo nie można się oderwać
30. lubię za DI i filmy, które mnie rozbrajają w większości smiley
Edytowane przez houulala dnia 25-11-2009 10:42
vandersaar
Użytkownik

Data rejestracji: 18.08.09
Dodane dnia 25-11-2009 01:59
1. Panna van der Saar.
2. 1988.12.29
3. Niski, obecnie rude, piwny.
4. Nie lubię musztardowo-brązowego
5. Fine arts, body arts, musicale.
6. Nie lubię niczego co ma chrząstki
7. Nie palę, a piję 2-3 razy w roku.
8. Chemia/Historia/Plastyk Technik Scenograficznych xD
9. Zółte kwiaty, kocio
10. Zespół Teatru Roma : -P/Sean Penn/Al Pacino/Tom Felton xP.
11. Taniec Wampirów - finał/U2- With or without you/Drakula- Elizabetha/The blood of Cu chulainn
12. Król Lew/Center Stage/X-men1,2/Californication/Bez skazy/Dexter/House/YCD.
13. Saga wiedźminska Sapkowskiego/Świat dysku Pratchetta/Ojciec chrzestny Puzo/Trylogia Sienkiewicza/Krzyk w niebiosa Rice/Saga Sandemo.
14. Z HP wszyscy dobrze opisani i w zależności od FF. Z poza HP tak samo.
15. Dobra praca, dobry mąż i duża kasa :D (na realizacje innych marzeń)
16. Gdziekolwiek gdzie by było powyższe + ciepły klimat.
17. Agnostyczka
18. Przystojny brat :P
19. Dłonie/ręce/ramiona/przedramiona/wszystko razem i każde z osobna... chociaż, ze względów estetycznych wole jak wszystko razem :P (im not Dexters brother !_!)
20. od tyłu
21. Kobiety r11; wszystkie ładne, intrygujące i naturalne, a mężczyźni drobni, wysportowani, z łapami jak szufle, wyłupiastymi oczami, zmarszczkami i dużym nosem :D
22. bi
23. wolna
24. Kochany aniołecek :-3 nieco despotyczny i złośliwy. Uparty i ambitny^^.
25. Nieznanego.
26. Gdzieś, gdzie bym wyszła bogato za mąż i podróżowała za pieniądze męża.
27. Bylem uśmiechać się mogła
28. Nie mi to oceniać.
29. Seria herbaciana, chyba każdy wie, czemu. FF Artura Weasleya i Irytka za genialne fabuły.
30. Lubię Di i niektóre wasze poglądy :P
Edytowane przez vandersaar dnia 25-11-2009 02:03
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Homonim
27/12/2016 04:02
Jesli to cos z potterem to moze gospoda?

Wilczyca
26/12/2016 23:16
Oj, urwało się. Dziewczyny, jak tam z tą książką?? czekam i czekam, tak bym chciałam jeszcze kiedyś przeczytać coś Waszego

Wilczyca
26/12/2016 23:15
Hej, czy ktoś się orientuje czy poza yaoifan fora istnieje jakieś działające forum, gdzie można wrzucać opowiadania yaoi? Tworzę ostatnio swojego kolosa i myślę, gdzie by tu go publikować smiley BTW, dzie

Homonim
22/12/2016 17:59
I jak co swieta wracam tutaj i zostawiam slad w postaci komentarza. Niezmiernie mi milo, chwilo trwaj!

Will
17/12/2016 21:19
Pozdrawiam wszystkich smiley Całą starą ekipę i nową smiley

Sectienne_Marie_Snape
15/12/2016 23:56
Nie na pewno nie Marika, Sectienne jestem od 2008 roku i ciagle na tym nicku.Ariano dziękuję, tego szukałam smiley

ariana_86
06/12/2016 14:54
Czego pragną mężczyźni. Z tego co wiem nadal nie zostało przetłumaczone do końca. Brakuje ostatniego rozdziału.

Csodar
26/11/2016 17:27
Kamień małżeństw nie jest dokończony niestety. A tak btw. Marika Snape?

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

Sectienne_Marie_Snape
20/11/2016 13:19
No właśnie nie, ale teraz mam większy problem, czy można gdzieś dorwać pełną wersję Kamienia Małżeństw? bo utknęłam na 107 rozdziale i buba...

marta23mm
07/11/2016 15:23
A pamietasz o czym byl ten ff

Sectienne_Marie_Snape
07/11/2016 12:20
Ludziska słuchajta, kiedyś czytałam jednego fika, był on tłumaczony z j. francuskiego i nie bylo dokonczone tłumaczenie. Nie pamietam ni hu hu tytułu.

monalo4
06/11/2016 01:22
fałszywy alarm, najwyraźniej przeglądarka mi wczoraj zwariowała smiley

monalo4
05/11/2016 00:16
moje serce zaczęło krwawić - zniknęły wszystkie obrazki z tej strony (chyba że tylko u mnie), a to zwykle oznacza całkowite porzucenie... smiley

snarrydrarrylovemeharry
03/11/2016 20:33
jak tam z opisami w przeklętym dziecku? słyszałam że ich tam nie ma, więc czy to prawda i czy ich brak za bardzo nie przeszkadza?

Archiwum

dnd, d&d
Snarry Icons
dungeons and dragons

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie