dnd, d&d dungeons and dragons

Snarry World

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Desiderium Intimum ˇ Desiderium Intimum Trailers ˇ Tłumaczenia ˇ Forum ˇ Kategorie Newsów ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons

Desiderium Intimum
Desiderium Intimum In Other Languages
Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Trailers
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Tłumaczenia
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
Contests
Awards

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons

YouTube Ariel
YouTube Gobuss
Last Ariel & Gobuss
Livejournal
Contact

dnd, d&d
Spis Snarry Fanfiction
dungeons and dragons

Snarry od A do Z

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons

Fanfics
Arts
Videos

dnd, d&d
Grupy Snarry World
dungeons and dragons

Last FM
Facebook

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Forum
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons

Najnowsze Tematy
Poznajmy się
Fickowa pikanteria ;)
Co o waszych zainter...
Queer As Folk
FF, które nas powali...
Najciekawsze Tematy
Dialogi Genialne [153]
Poznajmy się [115]
Potterowe dziury [112]
FF, które nas pow... [107]
Sny, wizje itp. [66]

dnd, d&d
dungeons and dragons

Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3,904
Najnowszy Użytkownik: AnnA164

dnd, d&d
Liczba odwiedzin Number of views
dungeons and dragons

dnd, d&d
Księga Gości Guest Book
dungeons and dragons

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]

dnd, d&d
Our Snarry Videos
dungeons and dragons

dnd, d&d
WAŻNA INFORMACJA
dungeons and dragons

Jeżeli masz problem z zamieszczeniem komentarza, to prześlij go nam na PW albo na e-mail: ariel_lindt@wp.pl

If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń na chomikach itp.

Ariel & Gobuss

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Snarry World | Snarry World Forum | Porozmawiajmy o fickach
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Autor RE: FF, które nas powaliły... nie zawsze w pozytywnym sensie.
Dziewczynka
Użytkownik

Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 19.12.09
Dodane dnia 28-11-2010 17:55
Tak pokrótce o wszystkim.

Ślizgońska dziwka to hm... jedno z niewielu drarry jakie w ogóle da się czytać. Podoba mi się i strasznie szkoda, że tekst nie miał sequela ;P

Chłopiec z baśniowej komnaty... poziom jest tak powalający, że wszyscy leżą na ziemi czytając to XD Niby do kitu, ale czasami fajnie jest sobie takie bzdurki poczytać ;D

Ostatni bastion lol, na więcej mnie nie stać. tego nie da się jakoś skomentować.

Tak samotny beze mnie - miałam straszny problem z tym ff. Nie doczytałam go nigdy do końca, bo kiedyś czytałam tłumaczenie, które stanęło, a później nie chciało mi się wracać do tego ff. jakoś nie wiem...

Okropna Seria Uświadamiająca jest świetna. Nieźle się uśmiałam czytając ten fic. Potrafi rozbawić i to bardzo pozytywnie smiley

Harry Potter i Czarna Prawda... cholera... mam wiele wspólnego z tym ff. Kiedy jeszcze byłam mała i głupia i lubiłam czytać wszystko włącznie z gniotami to zadawałam się z tą autorką i trułam jej dupę, żeby z tego gównianego drarry zrobiła HP/LV... no i się doigrałam, bo jak patrzę na to po latach... bez komentarza.

Gwiazda Mroku to gówno jak ich mało. Tego się nie da czytać, bo w kółko jest to samo tylko słowa są zmieniane. Tam się nic nie zmienia i w kółko o jednym. Nudne, banalne i takie przewidywalne...

Kitty Love to najlepszy ff z najsłodszych ^^. Bardzo lubię, chętnie wracam. Ciężko jest się oprzeć temu opowiadaniu.

Pottera dla ubogich to raczej średnich lotów parodia. Chociaż podobał mi się rozdział ósmy.
Jedna z autorek tej parodii napisała fic Kochać Voldemorta, który szczerze mówiąc strasznie mi się podobał T.T

Sagittarius Snape kiedyś to czytałam i nie narzekam. Może nie jest to jakaś rewelacja, ale...

Piętaszek... trochę średnie to opowiadanie. Przez wielu uważane za arcydzieło i wielu za gniot. Nie jestem do tego przekonana.

A mnie i tak zawsze będzie rozwalać opowiadanie o niecodziennym pairingu Voldemort/Pikachu i proszę linczek. Jak on wydaje te swoje pika, pika... xd

Z miłością nigdy nie należy eksperymentować. Powinna narodzić się sama, nie jako produkt czarów i magii czy też woli kogoś obcego.

Tom Marvolo Riddle jest mój!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Aune
Użytkownik

Miejscowość: Bukowno /Kraków
Data rejestracji: 12.02.10
Dodane dnia 08-03-2011 17:41
Wszystkie opowiadania które zostały uznane u mnie za kosmiczne już się powtórzyły ale ciekawa jestem czy kojarzycie taki blog lub forum Locha Snape , o matko czytałam to kiedyś nałogowo , i śmiałam się bez przerwy , ciekawa jestem czy dalej istnieje coś takiego

Łzy nie są oznaką naszej słabośći, lecz tym,że nasze serce nie stało się pustynią.
r12; Maria Konopnicka
ewa1959
Użytkownik

Miejscowość: zgorzelec
Data rejestracji: 25.08.11
Dodane dnia 25-08-2011 19:42
Mam nadzieje ,ze ktos jeszcze tutaj jest i mi pomoze .Co zrobic ,zeby czytac dzial Harry Potter FF yaoi.Bardzo
ewa1959
Użytkownik

Miejscowość: zgorzelec
Data rejestracji: 25.08.11
Dodane dnia 25-08-2011 19:54
Uwielbiam Snarry ,Drarry i przeczytalam sporo ,ale najbardziej interesujace sa tutaj i marze ,zeby sie do nich dobrac ,ale jest jak zwykle male ,,ale'',trzeba miec dostep .Czytalam tutaj Wieznia ,bo jest dostepny i bardzo mi sie podobal .Poratujcie
Yuriko-chan
Użytkownik

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.05.09
Dodane dnia 26-08-2011 01:05
nie do konca rozumiem o co ci chodzi
Dashi
Użytkownik

Data rejestracji: 18.11.11
Dodane dnia 20-01-2012 15:20
Powiem szczerze, że wręcz zakochałam się w ŚD, ale Harry zgwałcony przez inferiusy.. Brr, to mnie strasznie odrzuciło. Mimo to, doczytam Dziwkę do końca. smiley
Dashi
Użytkownik

Data rejestracji: 18.11.11
Dodane dnia 29-01-2012 19:34
OCH! Jeśli nie czytałyście "HP i Nadzieja Ciemniości" to radzę Wam - nie popełniajcie tego błędu. Nie wiem, co było tam najgorsze.. To, że w KAŻDYM wyrazie pojawiał się błąd, czy ta.. "oryginalna" fabuła.
Sumandia
Użytkownik

Miejscowość: Hogsmeade
Data rejestracji: 25.04.12
Dodane dnia 22-03-2013 16:56
widzę, że ostatni post został dodany ponad rok temu. w ogóle w 2012 też powstało trochę nowych snarrkuff, które niekoniecznie zaliczyłabym do udanych (w tej chwili niestety nie pamiętam tytułów, ale jak mi się przypomni to wrzucę). Przeglądając ten temat zauważyłam, że najbardziej krytykowana jest ŚD i Ostatni Bastion. Wtedy dopiero wkraczałam w świat snarry, więc zbyt wielu ficków nie znałam (chyba jedynie 'tak samotny beze mnie' i coś tam jeszcze.) pochłonęłam dziwkę i bastion. I....
Co do ŚD to jezuuu, jak na początek mojej przygody z ff było tam ZA DUŻO tych całych gwałtów, brutalności i pierścionków. Nie jestem wybredna, można powiedzieć, że polubię wszystko, gdzie znajdzie się choć mały wątek miłosny, jednak to już jest przegięcie, tyle na temat ŚD

Ostatni bastion przeczytałam stosunkowo niedawno, i naprawdę podobało mi się. co prawda kuło mnie w oczy używane czasami "Dracze", ale fabuła była... no dało się czytać bez zbytniej analizy motwów postępowania bohaterów. Jak ktoś wyżej, też czytałam głównie dla wątku snarry, i moim zdaniem wypadł nieźle. Strasznie podobała mi się scena po ślubie Seva i Harry'ego

-After all this time?
-Always! (.)_,(.)
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Skocz do Forum:

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons

Każdy, kto ma problem z edycją swojego profilu, z pewnością używa przeglądarki Mozilla, która blokuje edycję profilu. Jeżeli chcecie coś zmienić - obrazek, dane, itd. musicie to zrobić z przeglądarki Internet Explorer.

dnd, d&d
Ankieta: Ulubiony rodział DI
dungeons and dragons

WASZ ULUBIONY ROZDZIAŁ
"Desiderium Intimum":

1) "You have no idea" (34)
2) "Jealousy" (32)
3) "The Birthday" (21)
4) "The Punishment"(25)
5) "Intoxication" (17)
6) "Let's get a party!" (33)
7) "Christmas Time" (35)
8) "Kinky games" (30)
9) "Depression" (20)
10) "Satisfaction" (9)

ZAGŁOSUJ TUTAJ NA PIĘĆ ULUBIONYCH ROZDZIAŁÓW

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Gawrsr1r
18/11/2017 18:55
Czesc Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Lexine
15/11/2017 18:25
Zaczęłam wczoraj i kocham to opowiadanie! Jestem dopiero na 10 rozdziale, a już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Osoby, które to pisały mają wielki talent, tylko pozazdrościć <3

Corpox14
10/11/2017 19:58
[url=http://home.zgyd.org
/link.php?url=http://corp
o-sano-it.info/maxatin-co
me-funziona-parere-recens
ioni-prezzo-dove-comprare
-effetti-collaterali-dosa
ggio-farmacia-la-composiz<

kopciurek
10/11/2017 02:48
Czytam właśnie 40 rozdział. o moj boże. o moj boze. o moj boze. Zawsze i wszędzie będzie mnie jarał TAKI Severus.

adaseja
07/11/2017 13:10
Dziewczyny. Dajcie znak jakiś od siebie. Skoro my tu jesteśmy to Wy na bank też. Będzie nam bardzo miło jak się odezwiecie i powiecie, co u Was i co planujecie dalej. Pozdrawiamy

adaseja
07/11/2017 13:08
Ja też ostatnio zaczęlam. Doszłam już do końcowych rozdziałów. Aż się łezka w oku kręci

kopciurek
14/10/2017 23:26
A ja sobie czytam DI od początku smiley

LouisPoerm
14/10/2017 21:15
Dzien dobry wszystkim mam na opinia Kacper 21 lat jak i rownież jestem z Katowic. Na serwerze siedze od czasow tak odleglych ze co tu gadac. Jestem graczem cs 1. 6, cs jego, imetina, lola. Zajmuj

Jestemchora
14/10/2017 18:01
Poraz kolejny tu wracam!

Merlinstoth
19/09/2017 19:16
[url=http://www.musicbeac
h-camp.de/084-nike-blazer
-low.html]Nike Blazer Low[/url] Seeing that you've read through what this information has to offer, you need to go forth and look for tr

Merlinstoth
05/09/2017 00:59
[url=http://www.dongpengv
ideo.es/zapatos-jimmy-cho
o-en-mexico-746.html]Zapa
tos Jimmy Choo En Mexico[/url] Jogging is a great type of physical exercise that assists advertise the flow of

Heathcliff1510
25/07/2017 03:36
Wasze obrazki i ikony świetnie komponowały się z czytanym tekstem, stąd moja prośba o wrzucenie ich na inny serwer. Teraz ta strona wygląda po prostu smutno i przez to ja jestem smutna smiley

Heathcliff1510
23/04/2017 17:17
Wpadłam tutaj 3 dni temu i nie potrafię się wyplątać! co DI z człowieka robi!!!

KaoriSuYo
02/04/2017 22:24
No i znów tutaj wróciłam! Buziaki dla wszystkich!

Yuriko-chan
21/03/2017 18:06
O pozdrawiam również smiley

adaseja
05/03/2017 00:29
Popieram Wilczyce. Jak z tą książką? na pewno będzie genialna. Czekam! Lata mijają smiley

Csodar
01/02/2017 17:24
Sectienne, chodziło mi czy ty to ty XD bo jeśli to ty, to jestem (czy byłam, bo nie piszesz) fanką Seviki :3

Wilczyca
27/12/2016 11:35
W sumie mam swoją stronkę, choć na niej też raczej cisza. Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, zapraszam! http://dark-yaoi-stories.
blogspot.com/ Staram się trzymać poziom i stworzyć coś ciekawego.

Wilczyca
27/12/2016 09:07
No wlasnie nie, opowiadanie autorskie. A yaoi fan fora tez jakos zamarlo ostatnio, kiedys wiekszy ruch tam byl smiley

Archiwum

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie